Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10463
  • R18-01853
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
154,90 € * 170,90 € * (9,36% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 5x User CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Terminas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinama(peržiūrėti RDS CAL )


Kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis "Microsoft Windows Server 2022" serverio paslaugomis Standard arba "Datacenter" versijoje su bet kokiu "Windows" palaikančiu įrenginiu, reikia atskiros kliento prieigos licencijos naudotojams (User CAL), kuri nėra įtraukta į serverio licenciją. Tik ši licencija suteikia atskiram naudotojui atitinkamas serverio prieigos teises. Nesvarbu, ar įgaliotasis User CAL naudotojas naudoja stalinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su "Windows" operacine sistema. Tai reiškia, kad pirkėjas User CAL laisvai gali nuspręsti, kokį galutinį įrenginį su "Windows" operacine sistema jis nori naudoti prieigai prie "Windows Server 2022".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"

Maksimaliai padidinkite savo išteklius naudodami "Microsoft Windows Server 2022" - 5 pakuotės User CAL

Apžvalga 

"Microsoft Windows Server 2022" - 5 paketas User CAL (kliento prieigos licencija) siūlo išsamų sprendimą įmonėms, kurioms reikia lankstaus naudotojų valdymo ir maksimalaus našumo. Turėdami penkias licencijas, į savo tinklą galite integruoti daugiau naudotojų ir kartu naudotis naujoviškomis "Windows Server 2022" funkcijomis.

Galingos funkcijos

1. Laipsniškai keičiama naudotojų prieiga: Naudodami penkias naudotojų licencijas CAL galite lengvai padidinti naudotojų skaičių, kad patenkintumėte augančius organizacijos poreikius. Windows Server 2022 yra galinga platforma sklandžiam ir efektyviam bendradarbiavimui.

2. Išplėstinė kelių naudotojų apsauga: Apsaugokite savo tinklą nuo grėsmių naudodami pažangias "Windows Server 2022" saugumo funkcijas. Kiekvienas User CAL užtikrina saugią kelių naudotojų prieigą ir apsaugo nuo kibernetinių grėsmių.

3. Lankstumas ir paprastas naudojimas: Šis licencijų paketas užtikrina ne tik našumą, bet ir lankstumą bei paprastą naudojimą. Lengvai valdykite penkių naudotojų prieigą ir pritaikykite konfigūraciją pagal konkrečius savo organizacijos poreikius.

Paprastas administravimas

1. Efektyvus kelių naudotojų licencijų valdymas: kontroliuokite savo licencijas naudodami efektyvią "Windows Server 2022" valdymo funkciją. Lengvai stebėkite ir valdykite penkių naudotojų licencijų naudojimą.

2. Patogi vartotojo sąsaja, skirta daugeliui prieigų: Naudotojų licencijų licencijos suteikia intuityvią sąsają, kad būtų lengva konfigūruoti ir valdyti naudotojų prieigą. Sumažinkite administravimo laiką ir padidinkite visų penkių naudotojų efektyvumą.

Atitinka naujausio "Google" naudingojo stalo atnaujinimo reikalavimus

Optimalus suderinamumas keliems naudotojams: "Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack" User CAL visiškai atitinka naujausius "Google" naudingo stalo atnaujinimo reikalavimus. Neatsilikite nuo naujovių ir užtikrinkite sklandžią integraciją visiems penkiems naudotojams.

Išvada

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL yra ekonomiškas ir galingas sprendimas organizacijoms, norinčioms integruoti kelis naudotojus į savo serverio aplinką. Lengvai didinkite mastą, maksimaliai padidinkite saugumą ir optimizuokite bendradarbiavimą - ir visa tai lengvai valdant licencijas. Paruoškite savo organizaciją sėkmingai skaitmeninei ateičiai ir maksimaliai išnaudokite savo išteklius.

 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos