Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10546
  • VS7-ESSL-KIT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
344,90 € * 381,90 € * (9,69% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"

Atraskite kitą virtualizacijos lygį su VMware vSphere 7 Essentials rinkiniu

VMware vSphere 7 Essentials Kit - tai viskas viename paketas mažoms įmonėms, ieškančioms patikimo, keičiamo dydžio ir saugumo reikalavimus atitinkančio virtualizavimo sprendimo. Nesvarbu, ar žengiate pirmuosius žingsnius į virtualizacijos pasaulį, ar norite patobulinti esamą infrastruktūrą, "vSphere 7 Essentials Kit" suteikia įrankius, kurių reikia efektyviai ir saugiai virtualiai aplinkai sukurti ir valdyti.

Įvadas į "VMware vSphere 7 Essentials Kit

"vSphere 7 Essentials Kit" - tai išsamus virtualizacijos sprendimas, sukurtas specialiai mažoms įmonėms. Jį sudaro visi pagrindiniai komponentai, reikalingi virtualiajai aplinkai kurti ir valdyti, įskaitant "ESXi" kompiuterius ir "vCenter Server Appliance".

Intuityvi vartotojo sąsaja ir patikimos valdymo priemonės - "vSphere 7 Essentials Kit" yra ne tik galingas, bet ir paprastas naudoti, todėl tai idealus pasirinkimas mažoms įmonėms, norinčioms optimizuoti savo IT išteklius ir padidinti darbo našumą.

Kas naujo "vSphere 7 Essentials Kit"?

"VMware vSphere 7 Essentials Kit" turi keletą esminių patobulinimų ir naujų funkcijų, kurios jį išskiria iš ankstesnių versijų. Tarp jų - patobulintos saugumo funkcijos, didesnis mastelio keitimas ir patobulintos IT valdymo automatizavimo ir supaprastinimo galimybės.

Didinkite IT našumą naudodami "VMware vSphere 7 Essentials Kit

Naudodami "VMware vSphere 7 Essentials Kit" galite maksimaliai padidinti savo IT išteklių našumą ir kartu sumažinti veiklos sąnaudas. Konsoliduodami fizinius serverius į virtualias mašinas, galite efektyviau naudoti savo išteklius ir sumažinti IT infrastruktūros prastovas.

Našumo optimizavimas

"VMware vSphere 7 Essentials Kit" naudoja pažangias technologijas, padedančias optimizuoti IT sistemų našumą. Tai apima tokias funkcijas, kaip dinaminis išteklių planavimas (DRS), kuris automatiškai subalansuoja virtualiųjų mašinų apkrovą, kad būtų užtikrintas optimalus našumas, ir "vMotion", kuris suteikia galimybę lanksčiai perkelti veikiančias virtualiąsias mašinas iš vieno kompiuterio į kitą be prastovų.

Sumažinkite veiklos sąnaudas

Konsoliduojant serverius ir optimizuojant IT išteklius, "VMware vSphere 7 Essentials Kit" gali padėti sumažinti veiklos sąnaudas. Mažesnis fizinių serverių skaičius reiškia mažesnes techninės įrangos išlaidas, mažesnį energijos suvartojimą ir mažesnę techninę priežiūrą, o tai gali padėti sutaupyti nemažai lėšų.

Apibendrinant galima teigti, kad "VMware vSphere 7 Essentials Kit" yra galingas ir ekonomiškas sprendimas mažoms įmonėms, norinčioms optimizuoti ir modernizuoti savo IT infrastruktūrą. Paprasta naudoti sąsaja, pažangios funkcijos ir patikimumas suteikia viską, ko reikia saugiai ir efektyviai virtualiajai aplinkai sukurti ir valdyti.

"VMware vSphere 7 Essentials Kit" saugumo patobulinimai

Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje dėl saugumo nebegalima derėtis. Su "VMware vSphere 7 Essentials Kit" jūsų virtualios mašinos ir duomenys yra gerai apsaugoti. Jame siūloma integruota saugumo architektūra, apimanti nuo aparatinės įrangos iki taikomųjų programų lygmens, užtikrinanti visišką jūsų IT infrastruktūros apsaugą.

Integruotas šifravimas

Vienas svarbiausių "VMware vSphere 7 Essentials Kit" saugumo aspektų yra integruotas šifravimas. Tai reiškia, kad visi jūsų virtualioje aplinkoje saugomi duomenys automatiškai užšifruojami. Taip jūsų vertinga informacija apsaugoma nuo neteisėtos prieigos ir tampa neperskaitoma, net jei ji būtų pavogta.

Saugumo politika ir atitiktis

Be to, "VMware vSphere 7 Essentials Kit" suteikia galimybę nustatyti ir įgyvendinti saugumo politiką, kad būtų užtikrinta atitiktis įmonės standartams. Naudodami tokias funkcijas kaip "Host Profiles" ir "Auto Deploy" galite greitai ir lengvai taikyti nuoseklias konfigūracijas keliuose kompiuteriuose, todėl lengviau laikytis atitikties standartų ir saugumo taisyklių.

Supaprastinkite IT valdymą naudodami "VMware vSphere 7 Essentials Kit

Be našumo ir saugumo, "VMware vSphere 7 Essentials Kit" taip pat siūlo keletą funkcijų, kurios supaprastina virtualios aplinkos valdymą. Šios funkcijos sumažina sudėtingumą ir valdymo išlaidas, todėl galite sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu: Jūsų verslui.

Automatizuotas valdymas ir veikimas

Į "VMware vSphere 7 Essentials Kit" įtrauktos valdymo ir operacijų procesų automatizavimo funkcijos, galinčios sutaupyti jūsų laiko ir išteklių. Naudodami tokias funkcijas kaip "Auto Deploy", "Host Profiles" ir "Update Manager" galite automatizuoti daugelį pasikartojančių užduočių ir užtikrinti, kad jūsų kompiuteriai būtų visada atnaujinami.

Mastelio keitimas ir užtikrinimas ateityje

VMware vSphere 7 Essentials Kit" sukurtas taip, kad jį būtų galima mastelizuoti ir pritaikyti ateičiai. Jis leidžia prireikus plėsti ir atnaujinti virtualiąją infrastruktūrą neinvestuojant į papildomą aparatinę įrangą. Jis taip pat palaiko naujausias technologijas ir standartus, todėl galite būti tikri, kad jūsų IT infrastruktūra ateityje galės augti kartu su jūsų verslu.

Apskritai "VMware vSphere 7 Essentials Kit" yra patikimas, saugus ir lengvai valdomas virtualizacijos sprendimas, puikiai pritaikytas mažų įmonių poreikiams. Galingų funkcijų, integruoto saugumo ir supaprastinto valdymo derinys yra idealus pasirinkimas įmonėms, norinčioms modernizuoti ir optimizuoti savo IT infrastruktūrą.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos