Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10467
  • R18-01848
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
293,90 € * 325,90 € * (9,82% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x Device CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Terminas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinama(peržiūrėti RDS CAL )


Kiekvienam galutiniam įrenginiui, kuriuo naudotojai naudojasi "Microsoft Windows Server 2022" serverio paslaugomis Standard arba "Datacenter" versijoje, reikalinga papildoma kliento prieigos licencija (Device CAL), kuri neįtraukta į serverio licenciją. Tik ši licencija suteikia "Windows" turinčio galinio įrenginio, kuriame įdiegta "Windows", naudotojui atitinkamas prieigos teises. Nesvarbu, ar stalinis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su "Windows" operacine sistema turi Device CAL licenciją. Tai reiškia, kad pirkėjas Device CAL laisvai nuspręsti, kokį licencijuotą galutinį įrenginį jis nori naudoti prieigai prie "Windows Server 2022" .

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"

Didžiausias našumas naudojant "Microsoft Windows Server 2022" - 10 pakuočių Device CAL

Apžvalga

"Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack" Device CAL (kliento prieigos licencija) yra pagrindinis komponentas įmonėms, kurioms reikia galingos ir efektyvios serverio aplinkos. Su dešimčia licencijų šis paketas suteikia galimybę iki dešimties įrenginių naudotis pažangiomis "Windows Server 2022" funkcijomis.

Galingos funkcijos

1. Optimizuotas įrenginių naudojimas: šis licencijų paketas leidžia sklandžiai integruoti iki dešimties įrenginių, kad būtų galima visiškai išnaudoti "Windows Server 2022" galią. Maksimaliai padidinkite savo įrenginių efektyvumą ir padidinkite įmonės produktyvumą.

2. Išplėstinė kelių įrenginių apsauga: Apsaugokite savo tinklą nuo grėsmių naudodami pažangias "Windows Server 2022" saugumo funkcijas. Kiekvienas Device CAL užtikrina saugią prieigą iki dešimčiai įrenginių ir apsaugo nuo kibernetinių grėsmių.

3. Lanksti konfigūracija ir paprastas naudojimas: Šis licencijų paketas užtikrina ne tik našumą, bet ir lankstumą bei paprastą naudojimą. Lengvai valdykite iki dešimties įrenginių prieigą ir pritaikykite konfigūraciją, kad ji atitiktų konkrečius jūsų organizacijos reikalavimus.

Paprastas administravimas

1. Efektyvus licencijų valdymas keliems įrenginiams: kontroliuokite savo licencijas naudodami efektyvią "Windows Server 2022" valdymo funkciją. Lengvai stebėkite ir valdykite dešimties įrenginių licencijų naudojimą.

2. Patogi vartotojo sąsaja, kad būtų lengva pasiekti įrenginį: Įrenginių licencijų licencijos suteikia intuityvią sąsają, kad būtų lengva konfigūruoti ir valdyti prieigą prie įrenginio. Sumažinkite administravimo pastangas ir padidinkite visų dešimties įrenginių efektyvumą.

Atitinka naujausio "Google" naudingojo stalo atnaujinimo reikalavimus

Optimalus suderinamumas su keliais įrenginiais: "Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack" Device CAL visiškai atitinka naujausius "Google" naudingo stalo atnaujinimo reikalavimus. Neatsilikite nuo naujovių ir užtikrinkite sklandžią visų dešimties įrenginių integraciją.

Išvada

Microsoft Windows Server 2022 - 10 Pack Device CAL siūlo ekonomišką ir galingą sprendimą organizacijoms, kurios pageidauja paprasto įrenginių valdymo serverio aplinkoje. Padidinkite efektyvumą, optimizuokite saugumą ir supaprastinkite įrenginių valdymą - visa tai su paprastu licencijų valdymu. Paruoškite savo organizaciją sėkmingai skaitmeninei ateičiai ir maksimaliai išnaudokite savo išteklius.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 10 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos