Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core Patogiai licencijuokite Windows Server 2019 Standard Edition su Wiresoft 16-Core paketu! Windows Server 2019 standartinė versija jau apima tipines mažesnių duomenų centrų diegimo galimybes:...
360,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2-Core Užpildykite Windows Server 2019 Datacenter licencijavimo poreikius su Wiresoft 2-Core paketais! Windows Server 2019 Datacenter Edition yra specialiai sukurta naudoti didesniuose moderniuose...
336,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core Windows Server 2019 Datacenter serverių operacinė sistema suteikia galimybę maksimaliai virtualizuoti sujungiant vietines aplinkas su Azure - su daugybe hibridinių funkcijų, dideliu našumu...
2 731,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core Lanksčiai papildykite savo Windows Server 2019 Standard licencijavimo poreikius su Wiresoft 2-Core paketais! Windows Server 2019 Standard Edition sukurta specialiai naudoti mažesniuose...
54,90 € *

Windows Server 2019 - svarbiausios naujos funkcijos ir ypatybės

Palyginti su 2016 m. "Windows Server" versija, "Windows Server 2019" siūlo daug patobulinimų ir papildymų, kurie padidina tiek saugumą, tiek virtualizavimo galimybes iki naujo lygio.

2019 m. serverio versijoje integruotos hibridinės funkcijos leidžia dar geriau integruoti ir naudoti "Microsoft Azure" paslaugas vietiniame duomenų centre. Dabar galima naudotis tokiomis paslaugomis kaip "Azure Backup", "Azure Site Recovery", "Azure Update Management" ir "Azure Network Adapter". "Azure" tinklo adapteris suteikia pranašumą sujungiant vietinį serverį su virtualiu "Azure" tinklu "Azure" debesyje.

Toliau apžvelgiamos svarbiausios naujos " Windows Server 2019" paslaugos:

"Kubernetes" palaikymas ir išplėstas "Linux" palaikymas

2019 m. "Windows Server" platforma, kaip ir ankstesnė versija, palaiko konteinerius arba "Kubernetes". Dabar taip pat galima lygiagrečiai naudoti "Linux" ir "Windows" konteinerius, valdomus naudojant "Kubernetes". Į "Kubernetes" taip pat įtrauktos naujos funkcijos, pvz., konteinerių tinklų kūrimas. Taip pat patobulinti atskiri konteinerių atvaizdai. Pridėtas konteinerio atvaizdas "windows", kuris turi daugiau funkcijų nei ankstesni atvaizdai.

Hiperkonvertuojamoji infrastruktūra (HCI)

HCI platformos idealiai tinka serverių ir stalinių kompiuterių virtualizacijai, jas palyginti lengva įdiegti ir valdyti, be to, jos yra mastelio. Palyginti su 2016 m. versija, "Windows Server 2019" taip pat siūlo naujų funkcijų, kurios gerokai supaprastina IT infrastruktūrų sudėtingumą ir diegimą.

Naujos programinės įrangos apibrėžto tinklo (SDN) paslaugos

2019 m. versijoje taip pat siūloma daug patobulinimų ir papildymų. Naujos funkcijos - ugniasienės stebėjimas ir galimybė lygiagrečiai sujungti du tinklus, juos sklandžiai sujungiant. "Encrypted Networks" siūlo saugų virtualių tinklų šifravimą naudojant "Datagram Transport Layer Security" (DTLS), kuris gali užkirsti kelią bandymams manipuliuoti ir pasiklausyti.

"System Insights" analizės funkcijos

"Windows Server 2019" siūlo prognozavimo analizės galimybes su "System Insights". Naudojant mašininio mokymosi modelį galima įvertinti serverio sistemos duomenis, pvz., našumo vertes ir įvykius, ir sudaryti tikslias prognozes, kad sumažėtų pastangų, reikalingų reaktyviam "Windows Server" egzempliorių valdymui, pvz., atsiradus našumo trikdžiams.

Didesnis neskelbtinų duomenų saugumas sistemoje "Windows Server 2019

Grėsmė infrastruktūrai ir jautriems darbo krūviams arba jų apsauga išlieka svarbiu visų šiuolaikinių įmonių prioritetu. Šiam tikslui "Windows Server 2019" dabar galima naudoti tokius įrankius kaip domeno valdiklis ir apsaugotos virtualiosios mašinos. Be to, "Windows Defender" papildyta naujomis funkcijomis, tokiomis kaip "Exploit Guard", kuri yra "Windows Defender" išplėstinės apsaugos nuo grėsmių (ATP) dalis ir leidžia stebėti prieigą prie tinklo ir jame esančių dokumentų bei aplankų. Be to, "Azure AD" saugumo funkcijos, tokios kaip "Azure AD" uždrausti slaptažodžiai ir "Azure AD" slaptažodžių apsauga, leidžia apsaugoti vietinį "Active Directory".

Kitos funkcijos, įtrauktos tik į 2019 m. duomenų centro serverio versiją, aprašytos toliau pateiktame palyginime.

"Windows Server 2019 Standard" ir "Datacenter" palyginimas

Nors dviejų serverių versijų "Standard" ir "Datacenter" funkcijų spektras beveik identiškas, jos skiriasi atitinkamomis virtualizavimo parinktimis. Todėl tai, kuris "Windows Server 2019" leidimas geriausiai tinka kiekvienu atveju, daugiausia priklauso nuo įmonėje naudojamo virtualizacijos laipsnio.

Taigi yra tam tikrų skirtumų, kurie turi įtakos sprendimui pirkti konkretų leidinį: Pavyzdžiui, "Standard" versijoje "Hyper-V", taip pat "Storage Spaces Direct" ir saugyklos replikavimo naudojimas yra labai ribotas; tik "Datacenter" versijoje siūlomas visas paslaugų spektras.

"Windows Server 2019 Standard

"Windows Server 2019 Standard" tinka mažesnėms ir didesnėms įmonėms, kurioms reikia daugiau pažangių funkcijų. Standartinėje versijoje yra neriboto skaičiaus konteinerių palaikymas. Tačiau naudojant "Hyper-V" konteinerius reikia pasirūpinti, kad būtų leidžiami tik du konteineriai, nes standartinėje versijoje galima naudoti tik 2 virtualias mašinas (VM).

Standartinės versijos "Standard Edition" operatyviosios atminties riba yra 24 TB, o procesoriaus riba neribojama, vienam serveriui gali būti skirta ne mažiau kaip 16 branduolių, o vienam procesoriui - 8 branduoliai.

"Windows Server 2019" duomenų centras

"Windows Server 2019 Datacenter " siūlo plačiausią iš visų versijų funkcijų rinkinį, beveik neribotas virtualizavimo teises, todėl ši versija idealiai tinka įmonėms, turinčioms didelius IT darbo krūvius ir daug virtualizacijos.

Kaip ir standartinėje versijoje, RAM riba yra 24 TB, o branduolių skaičius neribojamas. Tačiau virtualių mašinų ir "Hyper-V" konteinerių skaičius neribojamas.

Svarbiausios skirtingos "Standard" ir "Datacenter" serverių versijų savybės yra šios:

Apsaugotos virtualiosios mašinos (Apsaugotos virtualiosios mašinos)

"Shielded Virtual Machines" leidžia kurti ir apsaugoti itin saugias virtualizacijos infrastruktūras. Apsaugota virtualioji mašina apsaugo virtualiuosius serverius ir neleidžia neįgaliotiems asmenims pasiekti ir nukopijuoti svarbių virtualiosios mašinos duomenų, kurie, pavyzdžiui, perduodami į viešąją debesiją, o tada paleidžiami svetimame serveryje. Taigi apsaugota virtualioji kompiuterija patikimai apsaugo nuo netinkamo duomenų naudojimo ir vagystės.

Programine įranga apibrėžtas tinklas

"Windows Server 2019" SDN - programine įranga apibrėžtas tinklas - leidžia centralizuotai konfigūruoti ir dinamiškai valdyti fizinius tinklo įrenginius, pvz., maršrutizatorius ir komutatorius, taip pat virtualius įrenginius, pvz., vartus.

Saugojimo funkcijos

"Storage Spaces Direct" ir "Storage Replica

Priklausomai nuo serverio versijos, " Windows Server 2019" siūlo skirtingą saugyklos funkcijų apimtį, tik "Datacenter Edition" palaiko visas atitinkamas "Windows Server 2019" funkcijas. Pavyzdžiui, "Standard Edition" versijoje nėra "Storage Spaces Direct", bet yra "Storage Replica".

"Windows Server" saugyklos replika

"Windows Server 2019" saugyklos replika sumažina prastovos trukmę naudojant pasirengimo nelaimėms funkciją ir užkerta kelią duomenų praradimui failų sistemos lygmeniu. Šiuo atveju "Storage Replica" palaiko ir sinchroninį, ir asinchroninį replikavimą: Naudojant sinchroninį kopijavimą, "Storage Replica" atvaizduoja duomenis fizinėse vietose su saugiais tomais; naudojant asinchroninį kopijavimą, duomenys atvaizduojami iš vienos vietos į kitą naudojant tinklo ryšius su didesniu vėlavimu.

"Storage Spaces Direct" (S2D) - tik duomenų centro serveriuose

Naudojant "Storage Spaces Direct" serverių vietines duomenų saugyklas galima sujungti į virtualų klasterį. Šiame klasteryje mazgai turi skirtingas fizines duomenų laikmenas, kurios taip pat gali būti skirtingos duomenų laikmenų sistemos. Ryšys tarp atskirų duomenų laikmenų palaikomas naudojant SMB protokolą. S2D ne tik supaprastina programinės įrangos apibrėžtų saugyklų sistemų (SDS) konfigūravimą ir administravimą, bet ir leidžia kurti keičiamo dydžio ir itin prieinamas saugyklų sistemas.

Minimalūs "Windows Server 2019" aparatinės įrangos reikalavimai

Siekiant užtikrinti saugų ir sklandų "Windows Server 2019" veikimą, būtina laikytis šių minimalių reikalavimų. Faktiniai reikalavimai kiekvienu atveju priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir įdiegtų programų.

OPERATYVIOJI ATMINTIS: 512 MB

2 GB serveriui su diegimo parinktimi "darbalaukio ekranas

Kietojo disko vieta: 32 GB

Reikalinga procesoriaus sparta: 1,4 GHz su 64 bitų

Vaizdo plokštė su "Super VGA" palaikymu: 1 024 x 768 Px

"Windows Server 2019 Standard" ir "Datacenter" licencijavimas

"Microsoft" siūlo "Windows Server 2019 Standard" ir "Datacenter" versijų licencijavimo modelį tik pagal branduolių skaičių. Kaip ir ankstesnėje 2016 m. versijoje, "Microsoft" įvestas licencijavimas pagal branduolius kiekvienu atveju grindžiamas dviem procesoriaus branduoliais kaip minimaliu vienetu. Be techninės įrangos (pagrindinės licencijos), klientai, prieinantys prie "Windows Server 2019", taip pat turi turėti licencijas (CAL).

Kaip veikia pagrindinis "Windows Server 2019" licencijavimas?

"Windows Server 2019" licencijavimas visada priklauso nuo fizinės aparatinės įrangos. Kiekviena licencija apima du fizinius procesoriaus branduolius. Tiek "Windows Server 2019 Standard Edition", tiek "Datacenter Edition" licencijos išduodamos atsižvelgiant į fizinio serverio, kuriame bus įdiegta serverio operacinė sistema, procesorių branduolių skaičių.

Pagal "Microsoft" licencijavimo taisykles vienam procesoriui taikomas minimalus 8 branduolių licencijavimas, neatsižvelgiant į faktinį branduolių skaičių, kuris gali būti mažesnis. Taigi, licencijuojant serverį su 2 procesoriais, reikia mažiausiai 16 branduolių, todėl reikia 8 licencijų paketų su 2 branduoliais.

Papildomi "Windows Server 2019" licencijavimo reikalavimai

Kiekviename standartiniame serveryje, kuriam suteikta " Windows Server 2019" licencija, gali veikti ne daugiau kaip du "Hyper-V" egzemplioriai, priklausantys vienai pagrindinei licencijai. Tačiau jei "Standard Edition" versijoje reikia daugiau "Hyper-V" egzempliorių, visus aktyvius branduolius reikia licencijuoti iš naujo.

Kita vertus, " Windows Server 2019 Datacenter " versijoje virtualių mašinų skaičius neribojamas. Būtina sąlyga - kad visi serverio procesoriaus branduoliai būtų licencijuoti.

16 branduolių licenciją turinčiame serveryje gali veikti ne daugiau kaip 2 "Windows" serveriai. Tada, norint vykdyti 3 "Windows" serverius, reikia licencijuoti 32 branduolius. Tačiau "Linux" egzemplioriams papildomos licencijos nereikia.

Pirkite "Windows Server 2019 Editions" už priimtiną kainą "Wiresoft

"Wiresoft" siūlo "Windows Server 2019" standartinius ir "Datacenter" leidimus. Priklausomai nuo to, ar norite papildyti turimas "Windows Server 2019" licencijas, ar licencijuoti savo serverius naujuoju leidimu, galite rinktis 2 branduolių papildomas licencijas arba atskiras apimties licencijas iš 16 branduolių paketų "Standard" ir "Datacenter" leidimams. Tokiu būdu "Wiresoft" siūlo nebrangias nenaudojamas licencijas iš įmonių, kurios įsigytos teisėtai.

Pirkdami " Windows Server 2019" licencijas iš "Wiresoft" gausite tik nenaudotas originalias licencijas, kurios yra gautos iš Europos bendrovių ir todėl yra suderinamos. Prieš tai "Wiresoft" kruopščiai patikrino jų autentiškumą ir nepriekaištingą veikimą. Tai patvirtina daugelis patenkintų "Wiresoft" klientų. Kreipkitės į mus, jei turite klausimų apie " Windows Server Editions 2019 Standard" ir "Datacenter"licencijavimo poreikius.