Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition yra naujausios Microsoft reliacinės duomenų valdymo sistemos versijos dalis; ji sujungia visas svarbias duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas,...
442,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core editionšiuo metu yra naujausia visame pasaulyje naudojamos patikimos Microsoftreliacinių duomenų platformos versija, nes joje pateikiamos visos šiuo metu svarbios...
1 842,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core versija šiuo metu yra išsamiausia ir naujausia Microsoft patikrintos reliacinės duomenų platformos versija; joje pateikiamos visos naujausios duomenų bazių,...
7 321,90 € *

Įvadas į Microsoft SQL Server 2019

Kas yra Microsoft SQL Server 2019?

Microsoft SQL Server 2019 - tai išsamus ir galingas duomenų valdymo sprendimas, leidžiantis įvairaus dydžio organizacijoms saugoti, valdyti ir analizuoti svarbią informaciją. Kaip pažangi reliacinių duomenų bazių valdymo sistema (RDBMS), ji suteikia technologiją, reikalingą duomenimis pagrįstiems sprendimams priimti ir verslo procesams optimizuoti.

Pagrindiniai SQL Server 2019 komponentai

SQL Server 2019 turi daugybę funkcijų, kurios pagerina duomenų apdorojimą, įskaitant patobulintus saugumo mechanizmus, didesnį našumą ir prieinamumą bei naujoviškas duomenų analizės galimybes.

Pagrindinės SQL Server 2019 funkcijos

Didelių duomenų klasteris

Išskirtinė SQL Server 2019 savybė - įdiegti didžiųjų duomenų klasteriai. Jie leidžia apdoroti ir analizuoti didelius struktūrizuotų ir nestruktūrizuotų duomenų kiekius, paverčiant SQL Server visapusiška duomenų platforma.

Duomenų apdorojimas ir analizė

Naudodami didžiųjų duomenų klasterius, naudotojai gali taikyti dirbtinį intelektą (DI) ir mašininį mokymąsi tiesiogiai duomenų bazėje, kad gautų pažangią analizę ir įžvalgas realiuoju laiku.

Patobulintas saugumas ir atitiktis

Skaidrus duomenų šifravimas

Skaidraus duomenų šifravimo (Transparent Data Encryption, TDE) plėtinys nuo šiol palaiko ir saugius anklavus, taip užtikrinant papildomą jautrių duomenų apsaugą nuo neteisėtos prieigos.

Didesnis našumas

Pažangus užklausų apdorojimas

Programoje SQL Server 2019 įdiegta funkcija Intelligent Query Processing, kuri automatiškai optimizuoja duomenų bazės užklausų našumą, nereikalaujant rankinio įsikišimo.

SQL Server 2019 taikomųjų programų scenarijai

Šiuolaikinių programų palaikymas

Programuotojams naudingos išplėstos modernių programų palaikymo galimybės naudojant SQL Server 2019, ypač dėl integracijos su kitais Microsoft produktais ir paslaugomis, pavyzdžiui, Azure.

Tarpkalbinis ir tarpplatforminis kūrimas

Palaikant tokias kalbas kaip Python ir R ir suteikiant galimybę paleisti SQL Server Linux ir Docker konteineriuose, SQL Server 2019 yra universali platforma įvairių aplinkų kūrėjams.

Verslo žvalgyba ir analizė

SQL Server 2019 išplečia BI galimybes integruojant SQL Server Analysis Services, leidžiančias organizacijoms atlikti sudėtingą duomenų analizę ir kurti prasmingas ataskaitas.

Duomenų ežero integracija

Integracija su Hadoop Data Lake leidžia SQL Server 2019 atlikti didelių duomenų analizę, suteikiančią platesnį požiūrį į verslo duomenis.

SQL Server 2019 suteikia organizacijoms patikimą, keičiamo mastelio ir saugią duomenų platformą, kuri yra pasirengusi šiuolaikinio duomenų pasaulio iššūkiams ir reikalavimams. Dėl savo pažangių funkcijų ir lankstumo ji padeda organizacijoms maksimaliai padidinti savo vertę efektyviai valdant duomenis.

Kategorijos