Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition yra naujausios Microsoft reliacinės duomenų valdymo sistemos versijos dalis; ji sujungia visas svarbias duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas,...
217,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core editionšiuo metu yra naujausia visame pasaulyje naudojamos patikimos Microsoftreliacinių duomenų platformos versija, nes joje pateikiamos visos šiuo metu svarbios...
909,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core versija šiuo metu yra išsamiausia ir naujausia Microsoft patikrintos reliacinės duomenų platformos versija; joje pateikiamos visos naujausios duomenų bazių,...
3 614,90 € *

Naujoviškos "SQL Server 2019" funkcijos

Išmanioji "Microsoft" programinė įranga taip pat siūlo daug naujoviškų duomenų apdorojimo funkcijų: Be duomenų grupavimo (priskyrimo grupėms), jie taip pat susiję su stebėsena, t. y. įvairių rūšių sistemingu registravimu (registravimu, matavimu), taip pat užklausų ar įrašų apdorojimu paieškos metu.

Naujojoje "SQL Server" versijoje ypač pažymėtinas pažangusis užklausų apdorojimas (Intelligent Query Processing, IQP), kuris gerokai pagreitina užklausų apdorojimą ir yra ypač veiksmingas apdorojant didesnius duomenų kiekius. Tuo pat metu buvo padidinta daugelio duomenų bazės operacijų sparta ir pridėta papildomų funkcijų.

Toliau pateikiama išsami svarbiausių "Microsoft SLQ Server Edition 2019" naujovių apžvalga:

Duomenų virtualizavimas naudojant "Big DataCluster" yra "SQL Server 2019"

Vis daugiau įmonių turi didelius ir nuolat augančius duomenų rinkinius. Naudojant funkciją "Big Data Cluster", "SQL Server 2019" dabar galima naudotis visa aplinka, kurioje naudojant dirbtinio intelekto technologijas beveik realiuoju laiku įgyjama įžvalga apie visus duomenų rinkinius. Be kita ko, didžiųjų duomenų klasteriai suteikia visas priemones, reikalingas mašininio mokymosi modeliams mokyti ir diegti.

"SQL Server 2019 Big Data Cluster" (BDC) - tai "Linux" pagrindu sukurtas "SQL Server" ir "Apache Spark" konteinerių klasteris, įdiegtas "Kubernetes" arba "Azure Kubernetes Services" (AKS).

"SQL Server 2016" jau pristatyta "PolyBase" funkcija, skirta apdoroti "Transact SQL" užklausas iš išorinių duomenų šaltinių, dabar išplėsta ir į "Oracle", "MongoD" ir "Terradata", be kita ko, skirta prieigai prie tam tikrų išorinių saugyklų duomenų šaltinių.

"Java" naudojimas "SQL Server 2019

"SQL Server 2019" versijoje pirmą kartą duomenų bazių valdymo sistemoje galima naudoti "Java" kodą. Kūrėjai dabar gali naudotis "Java Runtime" integracija. Paruoštą "Java" kodą dabar galima vykdyti SQL serveryje, prieš tai neperkeliant jo apdorojimui. Naudojant naująjį "SQL Server 2019", pagrįstą "SQL Server Language Extensions", galima integruoti ir kitas programavimo kalbas.

Saugūs anklavai užšifruotiems duomenims su "Secure Enclaves

"SQL Server 2019" išplečia galimybę šifruoti duomenis iš kliento į DBVS naudojant "Secure Enclaves" nuo "SQL Server 2016" įdiegtos funkcijos "Always Encrypted". Net duomenų bazių administratoriai, turintys išplėstines teises, negali peržiūrėti šių duomenų.

Įvairūs "SQL Server 2019" našumo patobulinimai

Be to, naujajame "Microsoft SQL Server 2019" siūloma daug našumo patobulinimų, kurie naudingi ne tik naudotojams, bet ir administratoriams:

Pažangus užklausų apdorojimas: naudojant pažangų užklausų apdorojimą (IQP) 2019 m. "SQL Server" versijoje taip pat atliekami įvairūs užklausų apdorojimo optimizavimai, kurie reiškia spartos pranašumą, ypač apdorojant didelius duomenų kiekius.

Išmanusis našumas: vadinamasis išmanusis našumas reiškia papildomą duomenų bazės operacijų vykdymo spartos padidinimą. Kai kurios iš jų yra automatiškai prieinamos viduje arba jas pirmiausia turi aktyvuoti duomenų bazės administratorius.

Duomenų bazės momentinė nuotrauka: Naudodamasis duomenų bazės momentine nuotrauka, duomenų bazės administratorius virtualiai sukuria duomenų bazės momentinę nuotrauką. Šią nuotrauką galima naudoti vertinimui ar ataskaitai iliustruoti. Jei pirminė duomenų bazė pasikeičia, momentinę nuotrauką galima naudoti nukrypimams nuo ankstesnės būsenos dokumentuoti.

Vykdymo planų stebėjimas (paskutinės užklausos plano statistika): Tokiu būdu SQL serveris duomenų bazės administratoriui pateikia naujausią paskutinių užklausų vykdymo planų vaizdą. 

Lengvoji užklausų profiliavimo infrastruktūra (LWP): LWP vėl patobulinta ir dabar pagal numatytuosius nustatymus įjungta "SQL Server Management Studio" "Live Query Statistics".

Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas (Accelerated Database Recovery, ADR): pagreitina duomenų bazės atkūrimą po naujo paleidimo arba didelės apimties sandorio atšaukimo.

"Microsoft SQL Server 2019" licencijavimo modeliai "Wiresoft

"SQL Server 2019" "Microsoft" tęsia pagrindinę licencijavimo parinktį, kuri buvo prieinama nuo 2016 m. serverio versijos. Priklausomai nuo "SQL Server 2019" versijos - "Standard" ar "Enterprise" - yra įvairių galimybių įsigyti tinkamas serverio licencijas.

"SQL Server 2019" leidimai iš pirmo žvilgsnio

"Wiresoft" galite įsigyti šiuos 2019 m. serverio leidimus:

SQL Server 2019 Standard Edition: Standartinė versija specialiai sukurta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms.

Standartinėje versijoje galite rinktis licencijavimą pagal serverį/CAL (t. y. serverio licencijas ir prieigos licencijas) ir pagal branduolius (šiuo atveju nereikia papildomų prieigos licencijų).

"SQL Server 2019 Enterprise Edition": "Enterprise" versija skirta vidutinio dydžio įmonėms ir ypač didelėms įmonėms ar organizacijoms. Ji licencijuojama pagal atitinkamą branduolių skaičių. Licencijavimas pagal serverį / CAL čia paprastai neteikiamas.

Skirtumas tarp licencijavimo pagal serverį/CAL ir pagal branduolius

Licencijavimas pagal serverį/CAL vykdomas pagal įprastą žinomą schemą, o licencijavimo pagal branduolį atveju licencijų skaičius priklauso nuo branduolių skaičiaus. Tai reiškia, kad keičiasi vadinamoji licencijų metrika, t. y. būdas, kuriuo skaičiuojamas atitinkamas licencijų poreikis.

Anksčiau nebuvo svarbu, kiek branduolių turi procesorius, tačiau dabar šis skaičius yra lemiamas nustatant licencijos reikalavimą.

Taigi, branduolinių licencijų išdavimo tikslas - atsižvelgti į nuolat didėjantį branduolių skaičių viename procesoriuje, o tai reiškia, kad galima apdoroti ir vis didesnes darbo apkrovas.

"SQL Server 2019" licencijavimas pagal serverį/CAL

Licencijavimo pagal "Server/CAL" modelį "Microsoft" pažįsta ir iš kitų serverio versijų. Tai atliekama pagal įprastus reikalavimus:

Šiuo atveju kiekvienam serveriui, kuriame turi būti paleistas "SQL Server" egzempliorius, reikia standartinės serverio licencijos. Be to, kiekvienam naudotojui ar įrenginiui, kuris naudojasi licencijuotu "SQL" serveriu, reikia atitinkamos tos pačios arba naujesnės serverio versijos prieigos licencijos (CAL), t. y. naudotojo ar įrenginio CAL.

Naudojant 2019 m. licenciją CAL galima naudotis ir 2019 m. "SQL Server", ir 2017 m. "SQL Server".

Kuris licencijavimo tipas įmonei palankesnis, priklauso nuo to, kiek naudotojų ar galutinių įrenginių reikia licencijuoti: Naudotojo licencijos CAL yra tinkamesnės, jei įgaliotasis naudotojas nori pasiekti serverį iš skirtingų įrenginių, o įrenginio licencijos CAL - jei skirtingi naudotojai visada pasiekia serverį per konkretų įrenginį.

"SQL Server 2019" licencijavimas pagal branduolius

"Microsoft" teigimu, licencijavimo pagal branduolį modelis dabar yra bendra debesijos tvarka, nes taip suvienodinamas "Windows Server" ir "Azure" licencijavimas. Taip pat supaprastinamas licencijų mobilumas, pavyzdžiui, naudojant "Azure Hybrid Use Benefit". Tai reiškia, kad hibridinį naudojimą ir debesijos diegimą dabar galima geriau susieti su programinės įrangos teikimu.

Naudojant licencijavimą pagal debesų kompiuterijos reikalavimus, viena branduolio licencija taikoma dviem branduoliams, o ne vienai licencijai vienam procesoriui, kaip anksčiau. Taigi bendras licencijų poreikis priklauso nuo atitinkamo branduolių skaičiaus viename procesoriuje. Vienam serveriui nustatyta mažiausiai aštuonios licencijos, todėl vienam procesoriui licencijuojami mažiausiai aštuoni branduoliai. Todėl visiems fiziniams serverio branduoliams reikia atskiros branduolio licencijos.

"Microsoft" taip pat nustatė šias taisykles:

Kiekvienam procesoriui reikia mažiausiai 8 branduolių licencijų.

Be to, kiekvienam atskiram serveriui reikia mažiausiai 16 branduolio licencijų.

Kiekvienam serveriui reikalingos branduolio licencijos pateikiamos tik 2 paketais: "SQL Server Standard 2-Core" arba "SQL Server Enterprise 2-Core".

Todėl tai, kuri standartinė licencija (serverio/CAL ar 2 branduolių licencija) konkrečiu atveju yra pigesnė, priklauso nuo kompiuterio tipo: tiems, kurie turi iki 2 procesorių su 8 branduoliais, galima pigiau įsigyti "SQL Standard Server/CAL" versiją. Dėl "Microsoft" nustatyto minimalaus aštuonių branduolių skaičiaus kompiuteriai su mažiau branduolių negali būti licencijuojami pigiau.

Naudojant licencijavimą pagal branduolį, nereikia prieigos licencijų (CAL).

Microsoft SQL Server 2019 licencija už mažą kainą "Wiresoft

Nesvarbu, ar norite patenkinti savo įmonės licencijavimo poreikius naudodami "Microsoft SQL Server 2019 Standard" ar "Enterprise", ar serverio/CAL, ar 2 branduolių licenciją: "Wiresoft" gausite šiuos "Microsoft" produktus tik kaip originalias licencijos teises. "Microsoft" licencijos yra ypač palankios "Wiresoft", nes siūlome nenaudojamas Europos bendrovių programinės įrangos licencijas - ir visiškai teisėtai. Todėl galite būti tikri, kad visų "Wiresoft" licencijų originalumas ir tinkamumas naudoti buvo patikrintas. Tai patvirtina ir daugybė entuziastingų klientų. Nedvejodami kreipkitės į mus dėl klausimų, susijusių su "Microsoft SQL Server 2019" licencijavimu