Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10010
 • 021-10609
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
109,90 € * 120,90 € * (9,1% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Microsoft Office 2019 - tai naujausia patikrintos produktyvumo programinės įrangos versija, skirta tekstams ir skaičiavimams kurti ir projektuoti, įskaitant aiškų jų pateikimą bei skelbimą, ir saugiam bendravimui su kitais darbuotojais ir partneriais.   Standard Edition Office 2019 suteikia verslo profesionalams platų funkcijų ir įrankių portfelį, su kuriuo be vargo galima įvaldyti visas tipines įmonių užduotis. Naudokite "Word" su įvairiomis galimybėmis tekstams apdoroti, "Excel" - lentelėms kurti ir vertinti, o "PowerPoint" - patraukliems rezultatų pristatymams, kuriuos taip pat galite kurti paruoštus spausdinimui su stalinės leidybos programine įranga "Publisher". Naudojant "Outlook" kasdienių laiškų srauto valdymas tampa aiškus, o bendravimo su verslo partneriais ir kolegomis organizavimas - efektyvesnis.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - profesionaliems naudotojams skirtas leidimas

Microsoft Office 2019 - tai naujausia patikrintos produktyvumo programinės įrangos versija, skirta tekstams ir skaičiavimams kurti ir projektuoti, įskaitant aiškų jų pateikimą ir skelbimą, taip pat saugiam bendravimui su kitais darbuotojais ir partneriais.

Standard Edition Office 2019 suteikia verslo profesionalams platų funkcijų ir įrankių portfelį, leidžiantį be vargo atlikti visas tipines verslo užduotis. Naudokite "Word" su įvairiomis teksto apdorojimo galimybėmis, "Excel" - lentelėms kurti ir vertinti, o "PowerPoint" - patraukliems rezultatų pristatymams, kuriuos taip pat galite parengti spausdinimui naudodami stalinės leidybos programinę įrangą "Publisher". "Outlook" padeda aiškiai valdyti kasdienį laiškų srautą ir efektyviau organizuoti bendravimą su verslo partneriais ir kolegomis.

Įsigiję Microsoft" Office 2019 Standard privatūs ir verslo naudotojai gauna "Word", "Excel", "PowerPoint", "Outlook", "Publisher" ir skaitmeninę užrašų knygelę "OneNote", visas svarbias priemones, kurių reikia norint sėkmingai valdyti visas kasdienes užduotis, susijusias su duomenų ir dokumentų tvarkymu, įskaitant bendravimą visame pasaulyje. Be to, nuo duomenų praradimo saugo tokios patikrintos funkcijos kaip duomenų praradimo prevencija, išsamiai valdomos saugumo politikos, taip pat reguliuojamos individualios prieigos prie failų teisės; žinoma, MS Office taip pat atitinka griežtas ES duomenų apsaugos taisykles.

Be to, dabartiniame Standard Edition 2019 programinės įrangos pakete yra nemažai praktinių optimizavimų, skirtų profesionaliam ir efektyviam darbui be kliūčių, taip pat keitimuisi dokumentais bendradarbiaujant, ypač debesyje. Be to, visas Office programas taip pat galima naudoti kaip Office žiniatinklio programas.

Office 2019 Standard Edition, kurią kitaip galima įsigyti tik pagal didelės apimties licencijavimo sutartį, Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galima įsigyti kaip vieną licenciją; be to, galite pasinaudoti mūsų pasiūlymu už ypač mažą kainą. Toliau pateiktoje apžvalgoje rasite visus Office 2019 siūlomus privalumus.

Paprastesnis naudojimas Office 2019 Standard

Be naujų programos funkcijų, 2019 m. Office Suite taip pat yra daug atskirų esamų programų patobulinimų, kurie gerokai padidina naudotojo patogumą ir bendrą naudojimo paprastumą.

Tai taip pat apima funkcijas, skirtas visų programų prieinamumui optimizuoti, pavyzdžiui, palaikant tarptautinius standartus, įskaitant praktinius pasiūlymus dėl atitinkamų dokumentų dizaino, kurie papildyti garso įrašais. Todėl skyriuje "Naudojimo paprastumas" yra papildomų parinkčių su įvairiausiais garsais, kuriuos galima pasirinkti pasirinkus "Pateikti grįžtamąjį ryšį garsu". Dabar "Word" turi subtilesnius fonus, skirtus sutelktam darbui Office 2019, - tamsios temos "Dark Grey" ir "Black", taip pat funkciją "Text-to-Speech".

Mokymosi įrankiai, kuriuos rasite meniu elemente Peržiūrėti, leidžia dar lengviau pritaikyti stulpelių plotį, spalvas ir kitus nustatymus, kad tekstas būtų lengviau skaitomas. Naudodami funkciją "Skaityti garsiai" taip pat galite reguliuoti skaitymo greitį.

Be to, įvairiose programose patobulintos galimybės naudoti laisvosios rankos piešinius, kuriuos galima integruoti iliustruojant tekstus ir lenteles.

Naudojant Office 2019 Standard jutiklinio ekrano įrenginyje, programas galima valdyti pirštu ir rašikliu.

Taip pat dar labiau optimizuotas kelių naudotojų vienu metu atliekamas dokumentų ir failų redagavimas ir valdymas - tam galima naudotis "Microsoft" debesijos paslauga "OneDrive", per kurią galima vienu metu pasiekti duomenis ir juos atnaujinti realiuoju laiku arba išleisti iš bet kurios vietos. Visapusiškas saugumas užtikrinamas atnaujintu prieigos ir keitimo teisių valdymu, todėl neskelbtina informacija galima keistis ir per debesiją.

Svarbiausios 2019 m. Office-Suite naujovės iš pirmo žvilgsnio

Svetainėje Office 2019 Standard taip pat yra daug naujų funkcijų ir įrankių patikrintose programose "Word", "Excel", "PowerPoint", "Outlook" ir "Access":

 • Word 2019 pagreitina darbą su tekstais naudodamas įvairias priemones, pavyzdžiui, naudodamasis funkcija "Review" vartotojas gali iš karto ieškoti svetimžodžių ar svetimų kalbų posakių, neišeidamas iš programos. Taip pat galima piešti laisva ranka tiesiai dokumente; taip pat galima naudoti spalvotas piktogramas, kad vizualiai paryškintumėte ištraukas.
 • Excel 2019 siūlo naujas ataskaitų vizualizavimo parinktis su žemėlapių ir piltuvėlių diagramomis; be kita ko, čia taip pat yra keičiamo mastelio vektorinės grafikos ir vėlgi patobulinta laisvosios rankos piešinių integracija ir rodymas. Be to, dabar galima sujungti tekstus. Be to, "Excel" programoje įdiegta nauja funkcija "Data Loss Protection", skirta jautrių duomenų, pvz., kredito kortelių numerių, paieškai.
 • PowerPoint 2019 yra naujų vaizdinių efektų, kuriais galima animuoti prezentacijas arba padaryti jas dinamiškesnes, pvz., priartinimo ar den morph perėjimai. Be to, yra naujų vaizdų ir redaguojamų piktogramų, įskaitant vektorinę grafiką, taip pat galimybė integruoti savo iliustracijas, sukurtas skaitmeniniu rašikliu. Anksčiau iš "Word" žinomą žymeklį dabar galima naudoti ir "PowerPoint", kad spalvotai paryškintumėte ištraukas.
 • Outlook 2019 suteikia galimybę rūšiuoti el. laiškus pagal svarbą ir aktualumą, be to, juos galima skaityti garsiai, o tai ypač patogu keliaujant. Apsauga nuo duomenų praradimo (DLP) užtikrina, kad svarbūs duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėtos prieigos.

Kitos Office 2019 Standard funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Be jau minėtų programos funkcijų, Office Standard Edition naudotojai taip pat gali naudotis toliau išvardytomis funkcijomis, iš kurių kai kurios yra ypač svarbios administratoriams ir ypač užtikrina didesnį saugumą bei išplėstines valdymo galimybes.

Office 2019 Standard aktyvinimas naudojant tūrio licencijos raktą (VLK)

Šiame Office leidime, kuris pirmiausia prieinamas apimties licencijų klientams, apimties licencijos raktas didesnių organizacijų administratoriams suteikia patogią priemonę automatizuotam "Microsoft" programinės įrangos aktyvavimui ir valdymui.

Grupės politika, skirta didesniam saugumui užtikrinti

Grupės politikos objekte (GPO) pateikiamos grupės politikos, skirtos apsaugoti Office 2019 naudojant ADMX failus. Tai turi įtakos ne tik atnaujinimų valdymui, bet ir saugumo nustatymams, įskaitant išoriniuose dokumentuose esančių makrokomandų valdymą.

Naudojimas per terminalo paslaugas / Remote Desktop Services (RDS)

Office 2019 Standard taip pat galima naudoti terminalo arba nuotolinio darbalaukio serveryje. Be to, į licenciją įtraukta antrinio naudojimo teisė, skirta apibrėžto naudotojo nešiojamajam kompiuteriui.

Telemetrijos programa

Telemetrijos programa naudojama naudotojo patirčiai gerinti. Šiuo tikslu telemetrija perduoda techninius duomenis (telemetrijos duomenis) į kompiuterio, kuriame įdiegta Office Standard , operacinę sistemą.

Atnaujinimo kontrolė

Atnaujinimo valdiklyje administratoriams siūlomos įvairios funkcijų ar funkcijų atnaujinimų ir su saugumu susijusių kokybės atnaujinimų, pavyzdžiui, pataisų ir karštųjų pataisų, parinktys: mažiau svarbius funkcijų atnaujinimus galima ignoruoti, o svarbius atnaujinimus galima atidėti ne ilgiau kaip 5 savaitėms.

Bendrieji Microsoft sistemos reikalavimai Office 2019 Standard

Toliau nurodyti sistemos reikalavimai taikomi visiems MS Office 2019 Standard, taip pat visiems kitiems leidimams, kuriems gali būti taikomi papildomi reikalavimai.

 • Operacinė sistema: Reikalavimas yra Windows 10
 • Procesorius: 1,6 GHz ar aukštesnės dažnio dažnio ribos, dviejų branduolių procesorius
 • Operatyvioji atmintis: 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM
 • Kietasis diskas: 4 GB arba daugiau laisvos vietos
 • Skiriamoji geba / grafikos kortelė: ne mažiau kaip 1 280 x 768
 • ir GPU pagreitintai sąsajai: "DirectX 10

Office 2019 Standard suderinamumas su Windows operacinėmis ir serverių sistemomis

Šioje vietoje norėtume dar kartą pabrėžti, kad Microsoft Office 2019 Standard ir visiems kitiems leidimams būtinai reikia Windows 10 kaip operacinės sistemos, kad būtų užtikrintas programinės įrangos diegimas ir tinkamas veikimas. Microsoft Office 2019 nėra suderinama nei su ankstesne versija Windows 8, nei su senesnėmis versijomis.

Norint naudoti Office Standard 2019 kartu su Remote Desktop Services, reikia naudoti Windows Server 2019.

32 ar 64 bitų versija - į ką atsižvelgti diegiant Office 2019 Standard?

Office 2019 galima įsigyti 32 ir 64 bitų versijas. Šiuo atveju programinė įranga į kompiuterį įdiegiama naudojant tik diegimo programą "Spustelk ir paleisk" (dar vadinamą "Spustelk ir paleisk failą"). Štai ką reikia žinoti: Aktyvavus Microsoft Office 2019 Standard licenciją, pagal numatytuosius nustatymus atsisiunčiama ir įdiegiama 32 bitų Office versija. Šią versiją rekomenduoja "Microsoft", net jei tame kompiuteryje naudojate 64 bitų Windows versiją. 32 bitų versijos privalumas yra tas, kad ji geriau suderinama su daugeliu kitų programų ir priedų, kurie yra bendri su Office.

Vienu metu įdiegti Office 32 bitų ir 64 bitų Office 2019 Standard versijų viename kompiuteryje negalima.

Verta žinoti: kokios yra Microsoft Office 2019 Standard licencijavimo sąlygos?

Kiekvienas Microsoft Office 2019 leidimas yra licencijuotas labai konkrečiam galutiniam taškui - stacionariam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir t. t. Įsigydami programinės įrangos licenciją, taip pat įsigyjate teisę įdiegti bet kokį skaičių Office Standard kopijų, taip pat bet kokias ankstesnes versijas tame galiniame įrenginyje. Vieną kopiją taip pat galite įdiegti tinklo serveryje, kad galėtumėte naudoti nuotoliniu būdu arba per virtualaus darbalaukio infrastruktūrą (VDI) su licencijuotu galinio taško įrenginiu.

Pirkite Microsoft Office 2019 Standard už puikią kainą iš Wiresoft programinės įrangos parduotuvės

Microsoft Office 2019 Standard Edition paprastai galima įsigyti tik kaip tūrinę licenciją, tačiau Wiresoft galite įsigyti ją kaip daug pigesnę vienkartinę licenciją, įskaitant šiuos privalumus:

 • Atlikę mokėjimą, Office 2019 Standard licenciją iš karto galėsite atsisiųsti kaip elektroninę atsisiunčiamą programinę įrangą (ESD) ir ją įdiegti.
 • Įsigyta Microsoft Office 2019 Standard licencija yra vienos apimties licencija.
 • Su visomis Microsoft Office licencijomis, kurias galima įsigyti iš Wiresoft, gausite tik jums naudojamą programinės įrangos produktą.
 • Bet kokia pradinio pirkėjo įdiegta Office programinė įranga buvo ištrinta, kai buvo parduota Wiresoft, todėl ši licencija yra 100 % nemokama ir tinkama naudoti.
 • Wiresoft kruopščiai patikrino, ar visos individualios licencijos, gautos iš tūrinių licencijų, yra faktiškai tinkamos naudoti.
 • Wiresoft, kaip rimtas programinės įrangos pardavėjas, nesiūlo bandomųjų versijų, kurios galioja tik ribotą laiką arba kurias galima naudoti ribotai.
 • Pirkdami licenciją iš Wiresoft galite būti tikri, kad perkate originalų Microsoft produktą, atitinkantį teisinius reikalavimus.

Jei turite klausimų apie Microsoft Office 2019 Standard licencijos įsigijimą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos