Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - naujausia projektų valdymo programinės įrangos versija kaip pirkimo versija Project 2021 Standard yra naujausia universalios Microsoft projektų valdymo programinės įrangos versija, kuri pirmiausia skirta MVĮ ir...
144,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - nauja profesionali patikrintos projektų valdymo programinės įrangos versija Su Project 2021 Professional Microsoft išleido naujausią universalios programinės įrangos, kuri yra nepakeičiama projektų...
209,90 € *

Įsigykite Project 2021 - naujausią Microsoft projektų valdymo programinės įrangos versiją

Microsoft Project 2021 - tai naujausia universalios projektų valdymo programinės įrangos versija, kuri, priklausomai nuo versijos, skirta užduotims planuoti ir valdyti įvairaus dydžio įmonėse ir organizacijose. Naudojant Project galima fiksuoti visus projekto valdymui svarbius veiksnius, tokius kaip terminai, personalas, ištekliai ir biudžetai, ir aiškiai matyti kiekvieno etapo pokyčius. Kad būtų lengviau pradėti dirbti su MS Project, naudotojai gali naudotis tipiniais standartiniais įvairių užduočių šablonais, kuriuose jau yra visi svarbiausi procesai ir sudedamosios dalys - tada juos galima individualiai pritaikyti arba išplėsti pagal konkrečius poreikius. Pavyzdžiui, perkant MS Project 2021 taip pat galima atlikti kas būtų, jeigu būtų analizę, taip pat kurti įvairius scenarijus, kad būtų galima anksti nustatyti riziką ir iš anksto arba net vykdymo metu imtis tinkamų priemonių projekto sėkmei užtikrinti. Priklausomai nuo leidinio - Standard ir Professional - yra ir daugiau galimybių, kurios taip pat turi įtakos bendradarbiavimui debesyje.

Be to, yra išsamių ataskaitų teikimo galimybių - tiek atskirų etapų, tiek atlikus nustatytas užduotis - kad darbuotojai ir verslo partneriai galėtų pateikti atskirų aspektų analizę ir galutines ataskaitas, pavyzdžiui, kaip įžvalgas ir gerąją patirtį.

Naudotų Project 2021 versijų Standard ir Professional galite rasti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje iš karto po oficialaus išleidimo - jums bus naudinga mažesnė jų kaina, palyginti su atitinkamu nauju produktu. Toliau sužinosite viską apie iki šiol žinomas naujas Project 2021 funkcijas ir ypatybes bei gausite informacijos apie Standard ir Professional leidimų skirtumus.

Norėdami gauti naujausios informacijos apie MS Project 2021, tiesiog kreipkitės į vieną iš mūsų darbuotojų. Taip pat sužinosite, kurios kitos Wiresoft turimos Microsoft programos yra suderinamos su Project 2021, kurias taip pat galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą.

Kokioms tikslinėms grupėms skirta MS Project 2021?

Microsoft Project 2021 sukurta tiek pradedantiesiems, tiek projektų valdymo profesionalams, kurie, priklausomai nuo savo žinių lygio, planuodami naujus projektus naudoja savo šablonus arba kuria naujus projektų planus nuo nulio, remdamiesi neutralia, tuščia Gantto diagrama, arba naudojasi dideliu projektų tipų šablonų, kuriuose jau yra visi tipiniai komponentai, pasirinkimu. Duomenis, esančius Excel, Word, Outlook ar PowerPoint failuose, taip pat užduočių sąrašus galima importuoti į Project išsaugant ten esantį formatavimą ir kontūrus, o tai sumažina redagavimui reikalingas pastangas.

Priklausomai nuo MS Project 2021 leidimo - pirkti Standard arba Professional - naudotojai turi papildomų naudojimo ar sinchronizavimo su išoriniais duomenų šaltiniais galimybių.

Priešingai nei ankstesnėje versijoje, MS Project 2021 Buy turi dar aiškesnę darbalaukio sąsają, palengvinančią prieigą prie dažnai naudojamų funkcijų. Patogesnį naudojimąsi papildo iš MS Office pažįstami tamsiai pilkos ir baltos spalvos dizainai, kurie, sumažinus spalvų kiekį, leidžia labiau susikaupti darbui ekrane.

Padidinkite projekto sėkmę su - Pirkite MS Project 2021

Nesvarbu, ar tai būtų pradedančiosios įmonės, MVĮ, ar didelės įmonės - profesionaliai valdant projektus galima geriau planuoti sėkmę ir sumažinti riziką - užduočių apimtį visada iš esmės sudaro šie elementai, kurie, priklausomai nuo sudėtingumo, gali būti toliau diferencijuojami arba papildomi:

 • Projekto plano, įskaitant veiksmų planą, sukūrimas
 • Išteklių ir dalyvių apibrėžimas
 • Etapų iki tikslo pasiekimo nustatymas
 • Projekto eigos ir pajėgumų prieinamumo stebėjimas ir kontrolė
 • Ataskaitų teikimas projekto įgyvendinimo metu ir jam pasibaigus dokumentavimo tikslais

Tipinės užduotys, kurias lengviau atlikti naudojant MS Project 2021, yra šios:

 • Dinaminis projekto planavimas: Naudojant MS Project projektų planus, projekto pastangas, trukmę ir dalyvių išsidėstymą galima planuoti dinamiškai ir taip lanksčiai. Laiko juostos peržiūros padeda lengviau laikytis terminų atskiruose sandoriuose.
 • Sudėtingiems projektams naudokite verslo žvalgybos duomenis: Priklausomai nuo įdiegtos MS Project Edition versijos, Power BI taip pat galima naudoti interaktyvioms informacinėms lentelėms kurti, kuriose ne tik rodoma bendra projekto būklė, bet ir pateikiama išsami informacija apie atskiras projekto sritis. Tai leidžia geriau įvertinti riziką ir, jei reikia, anksti suplanuoti neatidėliotinas priemones.
 • Kurkite novatoriškus sprendimus: Naudojant MS Project 2021 galima automatizuoti darbo eigą ir kurti individualius sprendimus, pavyzdžiui, skirtus mobiliesiems įrenginiams, taip pat juos naudoti debesyje.
 • Biudžeto planavimas : Dėl visapusiškos išteklių ir pajėgumų kontrolės galima anksti atpažinti kliūtis ir išlaidų sprogimus ir taip geriau jų išvengti.
 • Grįžtamasis ryšys apie projektą : Naudodamiesi integruotomis grįžtamojo ryšio priemonėmis, projekte dalyvaujantys asmenys gali panaudoti savo specifinę praktinę patirtį, rengti sprendimų pasiūlymus ir koordinuoti tarpusavio veiksmus, kad kartu užtikrintų planuotą projekto užbaigimą ir sėkmę. Prie to gali prisidėti ir greitai sukuriamos pažangos ataskaitos bei ankstesnių projektų ataskaitos.

Visoms šioms užduotims atlikti Project 2021 tiek Standard, tiek Professional leidimuose pateikiami išsamūs įrankiai, skirti visiems projektų valdymo procesams ir sudedamosioms dalims registruoti ir visapusiškai atvaizduoti bei kontroliuoti. Taigi dabartinė MS Project versija naudotojams suteikia šiuos esminius privalumus:

 • Greitai ir lengvai kurti projektus: Naudodamiesi praktiniais MS Project 2021 šablonais net pradedantieji gali sėkmingai planuoti ir koordinuoti užduotis. Tam jie gali rinktis iš daugybės šablonų, kurie pagrįsti geriausia pramonės praktika ir kuriuos galima individualiai pritaikyti, užuot kūrus projektų valdymo planą nuo nulio. Be pasiteisinusių Standard šablonų, tokių kaip Ganto diagramos, Project 2021 galima naudoti ir daug kitų tipų, pavyzdžiui, tinklo diagramas ar srauto diagramas.
 • Aiškiau valdykite projektus: Galingi projektų valdymo įrankiai suteikia visas prielaidas išsamiai valdyti net ir sudėtingus projektus visose subaplinkose ir profesijose, taip pat kontroliuoti juos visuose atskiruose etapuose, visada apžvelgiant visus tarpusavio ryšius. Šiuo tikslu MS Project 2021 siūlo įvairias rodymo parinktis, pavyzdžiui, rodinius kaip formas, lenteles ar stulpelius tam tikriems projekto aspektams išryškinti, papildytus įvairiais filtrais, kuriais galima aiškiai parodyti atskiras užduotis ir išteklius, įskaitant jų sąsajas ir priskyrimą kitiems etapams ar projektams.
 • Lengvesnis bendradarbiavimas komandoje: net ir esant vietiniam projekto dalyvių pasiskirstymui, visi dalyviai naudoja tą pačią plano versiją kartu su MS Project 2021, todėl visada gali matyti visus einamuosius įvykius ir atitinkamas atsakomybes. Bendras keitimasis patirtimi taip pat padidina dabartinių ir būsimų užduočių įgyvendinimo efektyvumą. Komandos nariai taip pat gali naudotis informacija ataskaitų pavidalu.

Svarbios MS Project 2021 funkcijos

Be minėtų pagrindinių funkcijų, MS Project 2021 Standard, taip pat Professional turi ir kitų pasiteisinusių funkcijų, kurios arba jas papildo, pavyzdžiui, išteklių valdymo ir ataskaitų formavimo srityje, arba suteikia papildomų funkcijų, pavyzdžiui, portfelio valdymo srityje:

Portfelio valdymas

Portfelio valdymas yra vienas svarbiausių MS Project 2021 komponentų, nes leidžia registruoti ne tik vieną projektą, bet ir visus projektus bei stebėti jų pažangą. Todėl projektų vadovai visada gali matyti visas esamas būsenas - jei projektas nevykdomas pagal grafiką, jie gali nedelsdami reaguoti ir imtis atsakomųjų priemonių. Dažniausiai pasitaiko užduočių, kurios dar neatliktos pagal grafiką, ir išlaidų, kurių biudžetas viršijamas. Ypač tada, kai šie nepageidaujami pokyčiai daro įtaką kitiems projektams, nes suplanuoti ištekliai ima trūkti arba tampa neprieinami, dabartinę būklę galima iš karto pamatyti MS Project 2021 sistemoje per nepriklausomą atnaujinimą vienu spustelėjimu ir atpažinti kritines situacijas.

MS Project 2021 prijungimas prie Power BI taip pat suteikia išsamias biudžeto valdymo rodymo galimybes, susijusias su analize, taip pat pasiūlymus dėl patobulinimų.

Atskirų projekto užduočių struktūrizavimas ir susiejimas

Įvedant ir kontroliuojant projektą MS Project 2021 išskiria keturis veiklų tipus arba veiklos rūšis, kurios grindžiamos planavimo formule, kurioje trys reikšmės - darbas, trukmė ir paskirstymo vienetai - yra susijusios tarpusavyje:

 • Fiksuotieji vienetai
 • Fiksuotas darbas
 • Fiksuota trukmė
 • Veiklos valdymas

Šiam tikslui MS Project 2021 suteikia kaukę, per kurią galima kontroliuoti įvairias užduotis:

 • Užduotis galima importuoti į stulpelinę diagramą, įskaitant kelių užduočių pridėjimą vienu metu, taip pat atitinkamų išteklių ir ryšių priskyrimą.
 • Visos užduotys gali būti susietos tarpusavyje per išskleidžiamąjį meniu arba užduočių lentelėje lauke kolektyvinis užduoties pavadinimas.
 • Kiekvienai laiko juostai galima nustatyti atskiras pradžios ir pabaigos datas, o laiko juostos juostos juostos gali būti specialiai paženklintos, todėl susietos užduotys tampa aiškesnės.
 • Atskiras projekto užduotis galima hierarchiškai surūšiuoti pagal svarbą - ši funkcija ypač praktiška sudėtingesniems projektų tvarkaraščiams, nes atskiri pakeitimai automatiškai pritaikomi visoms susietoms užduotims.
 • Taip pat atskiras užduotis galima susieti tarpusavyje ir taip vizualizuoti jų ryšį.

Išteklių valdymas

Išteklių valdymas MS Project 2021 iš esmės skiria tris išteklių tipus: darbas, medžiagos ir išlaidos. Tai leidžia išsamiau, aiškiau ir todėl efektyviau planuoti ir valdyti visus projektui suplanuotus išteklius. Per išteklių fondą juos galima centralizuotai valdyti planuojant tarpprojektinį planavimą ir aiškiai priskirti atskiroms veikloms; tokiu būdu galima išvengti apribojimų, susijusių su jų prieinamumu laike, taip pat galimos rizikos, jei būtų perkrauta darbo jėga, taip pat jei būtų viršytos išlaidų ribos.

Ataskaitų rengimas - Pirkti MS Project 2021

Reikšmingų projekto ataskaitų kūrimas yra esminis aspektas - taip pat ir Agile Project Management - čia MS Project siūlo daugybę galimybių informatyviai vizualizuoti projekto duomenis, priklausomai nuo paskirties. Tai taikoma ne tik vykdomo projekto būklei, bet ir ataskaitoms apie atliktas užduotis. Gautomis įžvalgomis ir gerąja patirtimi galima dalytis su kitais komandos nariais ar partneriais. Programoje Project 2021 pateikiama daugybė dažniausiai pasitaikančių projektų tipų ataskaitų šablonų, kuriuos galima papildomai papildyti paveikslėliais ar grafika ir t. t. Ataskaitas galima kurti įvairiais formatais. Sukurtas ataskaitas kitiems galima pateikti .PDF, .XPS, .CSV, .XML formatais.

Išskirtinės MS Project 2021 Professional Edition funkcijos

Be minėtų funkcijų, MS Project 2021 Professional Edition taip pat turi šias išskirtines funkcijas, kurios ypač svarbios projektų valdymui didelėse organizacijose ir įmonėse:

 • Patobulintas Teamplanner aiškumas
 • Papildomi šablonai ir planavimo įrankiai, didinantys produktyvumą
 • Neprivalomas bendradarbiavimas su MS SharePoint ir MS Project Server
 • Neprivalomas naudojimasis Project Online

Norėdami gauti naujausios informacijos apie MS Project 2021 Professional Edition, kreipkitės į Wiresoft atstovą.

Įsigykite MS Project 2021 versijas ir Professional iš Wiresoft kaip Microsoft naudojamą programinę įrangą

Microsoft Project 2021 Editions ir Professional galima įsigyti iš Wiresoft kaip naudotą programinę įrangą palankiomis kainomis nuo oficialaus išleidimo. Jūs galėsite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Prekyba Microsoft naudota programine įranga, pavyzdžiui, pirkti MS Project 2021, ir jos naudojimas yra teisėtas, todėl leidžiamas pagal įstatymus.
 • Tai, kad Wiresoft Microsoft Project 2021 leidimą - Standard arba Professional - įvardija kaip naudotą programinę įrangą, nereiškia jokių šios MS Project programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Įsigydami Project 2021 Edition iš Wiresoft, jūs įsigyjate originalią, visiškai veikiančią Microsoft programinę įrangą - o ne riboto naudojimo ar riboto laiko bandomąją versiją.
 • Naudotą programinę įrangą, pavyzdžiui, vieną iš Project 2021 leidimų - Standard arba Professional - prieš perparduodant taip pat išbandė Wiresoft, kad ji būtų visiškai tinkama naudoti.
 • Pirkdami naudotą programinę įrangą iš Wiresoft visada įsigyjate legalų ir originalų Microsoft Project 2021 produktą.

Jei turite daugiau klausimų apie Microsoft Project 2021 leidimą ar kitą naudotą Microsoft programinę įrangą, paprasčiausiai susisiekite su mumis pokalbiais, telefonu arba el. paštu.