Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - naujausia projektų valdymo programinės įrangos versija kaip pirkimo versija Project 2021 Standard yra naujausia universalios Microsoft projektų valdymo programinės įrangos versija, kuri pirmiausia skirta MVĮ ir...
293,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - nauja profesionali patikrintos projektų valdymo programinės įrangos versija Su Project 2021 Professional Microsoft išleido naujausią universalios programinės įrangos, kuri yra nepakeičiama projektų...
426,90 € *

Microsoft Project 2021: jūsų projektų valdymo sprendimas

Microsoft Project 2021 yra pažangus projektų valdymo programinės įrangos sprendimas, padedantis organizacijoms efektyviai planuoti, valdyti ir sėkmingai užbaigti projektus. Šioje atnaujintoje Microsoft Project versijoje siūloma daugybė naujų funkcijų ir patobulinimų, leidžiančių projektų komandoms geriau organizuoti ir valdyti projektus.

Naujos Microsoft Project 2021 funkcijos

  • Intuityvi naudotojo sąsaja: Microsoft Project 2021 pristato pertvarkytą naudotojo sąsają, kuri yra dar patogesnė ir intuityvesnė. Tai palengvina naršymą ir naudojimąsi plačiomis projektų valdymo priemonėmis.
  • Laiko ir išteklių valdymas: Projektų vadovai gali optimizuoti išteklių paskirstymą ir užtikrinti, kad projektai būtų užbaigti laiku: patobulintos laiko ir išteklių planavimo funkcijos.
  • Integracija su Microsoft 365: Microsoft Project 2021 sklandžiai integruotas į Microsoft 365 aplinką. Tai leidžia sklandžiai bendradarbiauti, dalytis informacija ir naudotis debesijos paslaugomis projektų valdymui.

Lengvas efektyvus projektų valdymas

Microsoft Project 2021 siūlo daugybę funkcijų, padedančių projektų vadovams ir komandoms efektyviai planuoti ir vykdyti projektus. Tarp jų - Gantto diagramų kūrimas, išteklių valdymas, rizikos valdymas ir biudžeto sudarymas. Programinė įranga taip pat leidžia stebėti projekto eigą realiuoju laiku, todėl galite greitai prisitaikyti prie pokyčių ir nenumatytų įvykių.

Padidinkite savo komandų produktyvumą

Naudodamos Microsoft Project 2021 organizacijos gali padidinti savo komandų produktyvumą. Aiški projekto struktūra, aiškus užduočių priskyrimas ir veiksmingas išteklių valdymas padeda sumažinti kliūtis ir optimizuoti darbo eigą. Dėl to projektai užbaigiami laiku ir didėja klientų pasitenkinimas.

Microsoft Project 2021 yra puikus sprendimas organizacijoms, norinčioms patobulinti projektų valdymo procesus. Su naujomis funkcijomis ir sklandžia integracija į Microsoft 365 aplinką ši programinė įranga suteikia įrankius, kurių reikia norint sėkmingai užbaigti projektus ir padidinti komandos efektyvumą.

Kategorijos