Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - nauja profesionali patikrintos projektų valdymo programinės įrangos versija Su Project 2021 Professional Microsoft išleido naujausią universalios programinės įrangos, kuri yra nepakeičiama projektų...
472,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - naujausia projektų valdymo programinės įrangos versija kaip pirkimo versija Project 2021 Standard yra naujausia universalios Microsoft projektų valdymo programinės įrangos versija, kuri pirmiausia skirta MVĮ ir...
325,90 € *

Naudotą "Project 2021 Standard" ir "Professional Editions" galite rasti "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje iškart po oficialaus išleidimo - galėsite pasinaudoti mažesne jų kaina, palyginti su atitinkamu nauju produktu. Toliau sužinosite apie visas iki šiol žinomas naujas "Project 2021" funkcijas ir ypatybes bei gausite informacijos apie skirtumus tarp standartinės ir profesionaliosios versijų.

Norėdami gauti naujausios informacijos apie "MS Project 2021", susisiekite su vienu iš mūsų darbuotojų. Taip pat sužinosite, kurios kitos "Wiresoft" turimos "Microsoft" programos yra suderinamos su "Project 2021", kurias taip pat galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą.

Kokioms tikslinėms grupėms skirtas "MS Project 2021"?

"Microsoft Project 2021" buvo sukurta tiek pradedantiesiems, tiek projektų valdymo profesionalams, kurie, priklausomai nuo savo žinių lygio, planuodami naujus projektus naudoja savo šablonus arba kuria naujus projektų planus nuo nulio, remdamiesi neutralia, tuščia Gantto diagrama, arba naudojasi dideliu projektų tipų šablonų, kuriuose jau yra visi tipiniai komponentai, pasirinkimu. "Excel", "Word", "Outlook" ar "PowerPoint" failuose esančius duomenis ir užduočių sąrašus galima importuoti į "Project", išsaugant formatavimą ir kontūrus, todėl reikia mažiau pastangų redaguojant.

Priklausomai nuo "MS Project 2021" versijos - pirkti "Standard" arba "Professional" - naudotojai turi papildomų naudojimo arba sinchronizavimo su išoriniais duomenų šaltiniais galimybių.

Vizualiai "MS Project 2021 Buy", priešingai nei ankstesnė versija, pasižymi dar aiškesne darbalaukio sąsaja, kuri palengvina prieigą prie dažnai naudojamų funkcijų. Patogesnį naudojimą papildo iš "MS Office" pažįstami "tamsiai pilkos" ir "baltos" spalvos dizainai, kurie leidžia sutelkti dėmesį į darbą ekrane, nes sumažina spalvų kiekį.

Maksimaliai padidinti projekto sėkmę su - Pirkti MS Project 2021

Nesvarbu, ar tai būtų pradedančioji įmonė, MVĮ, ar didelė įmonė - profesionalus projektų valdymas padeda lengviau planuoti sėkmę ir sumažinti riziką - užduočių apimtis visada iš esmės apima šiuos elementus, kurie, atsižvelgiant į sudėtingumą, gali būti toliau diferencijuojami arba papildomi:

 • Projekto plano, įskaitant veiksmų planą, sukūrimas
 • Išteklių ir dalyvių apibrėžimas
 • Pagrindinių etapų nustatymas, kol bus pasiektas tikslas
 • Projekto eigos ir pajėgumų prieinamumo stebėsena ir kontrolė
 • Ataskaitų teikimas, vykdant projektą ir jį užbaigus, siekiant dokumentuoti

Tipinės užduotys, kurias lengviau atlikti naudojant "MS Project 2021", yra šios:

 • Dinaminis projekto planavimas: Naudojant "MS Project" projektų planus galima dinamiškai ir lanksčiai planuoti projekto pastangas, trukmę ir dalyvių išsidėstymą. Laiko juostos peržiūros padeda lengviau laikytis atskirų sandorių terminų.
 • Naudokite verslo žvalgybos duomenis sudėtingiems projektams: Priklausomai nuo įdiegtos "MS Project Edition" versijos, "Power BI" taip pat galima naudoti interaktyvioms informacinėms lentelėms, kuriose ne tik rodoma bendra projekto būklė, bet ir pateikiama išsami informacija apie atskiras projekto sritis, kurti. Tai leidžia geriau įvertinti riziką ir, jei reikia, anksti planuoti neatidėliotinas priemones.
 • Kurkite novatoriškus sprendimus: Naudojant "MS Project 2021" galima automatizuoti darbo eigą ir atskirus sprendimus, pvz., skirtus mobiliesiems įrenginiams, kuriuos taip pat galima naudoti debesyje.
 • Biudžeto planavimas: dėl visapusiškos išteklių ir pajėgumų kontrolės galima anksti pastebėti kliūtis ir sąnaudų padidėjimą, todėl geriau jų išvengti.
 • Grįžtamasis ryšys apie projektą: naudodamiesi integruotomis grįžtamojo ryšio priemonėmis projekto dalyviai gali panaudoti savo specifinę praktinę patirtį, rengti sprendimų pasiūlymus ir koordinuoti tarpusavio veiksmus, kad kartu užtikrintų planuotą projekto užbaigimą ir sėkmę. Prie to gali prisidėti ir greitai parengtos pažangos ataskaitos bei ankstesnių projektų ataskaitos.

Visoms šioms užduotims atlikti "Project 2021" tiek standartinėje, tiek profesionalioje versijose teikia išsamias priemones, skirtas visiems projektų valdymo procesams ir sudedamosioms dalims registruoti, išsamiai aprašyti ir kontroliuoti. Taigi dabartinė "MS Project" versija naudotojams suteikia šiuos pagrindinius privalumus:

 • Greitai ir lengvai kurkite projektus: Naudodamiesi praktiniais "MS Project 2021" šablonais net pradedantieji gali sėkmingai planuoti ir koordinuoti užduotis. Tam jie gali rinktis iš daugybės šablonų, kurie yra pagrįsti geriausia pramonės praktika ir kuriuos galima individualiai pritaikyti, užuot kūrus projekto valdymo planą nuo nulio. "Project 2021" galima naudoti ne tik patikrintus standartinius šablonus, kaip antai Gantto diagramas, bet ir daugelį kitų tipų, pavyzdžiui, tinklo diagramas ar srauto diagramas.
 • Aiškiau valdykite projektus: Galingi projektų valdymo įrankiai suteikia visas prielaidas išsamiai valdyti net sudėtingus projektus visose srityse ir profesijose, taip pat kontroliuoti juos visuose atskiruose etapuose, kartu visada apžvelgiant visus tarpusavio ryšius. Šiuo tikslu "MS Project 2021" siūlo įvairias rodymo parinktis, pavyzdžiui, formas, lenteles ar stulpelius tam tikriems projekto aspektams išryškinti, taip pat įvairius filtrus, kuriais galima aiškiai parodyti atskiras užduotis ir išteklius, įskaitant jų sąsajas ir priskyrimą kitiems etapams ar projektams.
 • Lengvesnis bendradarbiavimas komandoje: net ir esant vietiniam projekto narių pasiskirstymui, visi dalyviai naudoja tą pačią plano versiją kartu su "MS Project 2021", todėl visada turi bendrą informaciją apie visus vykstančius pokyčius ir atitinkamą atsakomybę. Bendras keitimasis patirtimi taip pat didina dabartinių ir būsimų užduočių vykdymo efektyvumą. Komandos nariai taip pat gali naudotis informacija ataskaitų forma.

Svarbios "MS Project 2021" funkcijos

Be minėtų pagrindinių funkcijų, "MS Project 2021 Standard" ir "Professional" turi ir kitų patikrintų funkcijų, kurios jas papildo, pvz., išteklių valdymo ir ataskaitų kūrimo, arba suteikia papildomų funkcijų, pvz., portfelio valdymo:

Portfelio valdymas

Portfelio valdymas yra vienas svarbiausių "MS Project 2021" komponentų, nes leidžia registruoti ne tik vieną projektą, bet ir visus projektus bei stebėti jų pažangą. Todėl projektų vadovai visada gali apžvelgti visas esamas būsenas - jei projektas nevykdomas pagal grafiką, jie gali nedelsdami reaguoti ir imtis atsakomųjų priemonių. Dažniausiai pasitaiko užduočių, kurios dar neatliktos pagal grafiką, ir išlaidų, kurių biudžetas viršijamas. Ypač kai šie nepageidaujami pokyčiai paveikia kitus projektus, nes trūksta suplanuotų išteklių arba jie tampa neprieinami, dabartinę būseną galima iš karto pamatyti "MS Project 2021", nes vienu spustelėjimu galima savarankiškai atnaujinti ir atpažinti kritines situacijas.

Prijungus "MS Project 2021 buy" prie "Power BI", taip pat galima naudoti išsamias biudžeto valdymo rodymo parinktis, susijusias su analize ir pasiūlymais dėl patobulinimų.

Atskirų projekto užduočių struktūrizavimas ir susiejimas

"MS Project 2021", įvesdama ir kontroliuodama projektą, išskiria keturis veiklos tipus, kurie yra pagrįsti planavimo formule, kurioje trys reikšmės - darbas, trukmė ir paskirstymo vienetai - yra susijusios tarpusavyje:

 • Fiksuoti vienetai
 • Fiksuotas darbas
 • Fiksuota trukmė
 • Veiklos kontrolė

"MS Project 2021" šiam tikslui suteikia kaukę, per kurią galima kontroliuoti įvairias užduotis:

 • Užduotis galima importuoti į stulpelinę diagramą, įskaitant kelių užduočių pridėjimą vienu metu, taip pat atitinkamų išteklių ir ryšių priskyrimą.
 • Visos užduotys gali būti susietos tarpusavyje per išskleidžiamąjį meniu arba užduočių lentelėje lauke "kolektyvinis užduoties pavadinimas".
 • Kiekvienai laiko juostai galima nustatyti atskiras pradžios ir pabaigos datas, o laiko juostos juostos juostos gali būti specialiai paženklintos, todėl susietos užduotys tampa aiškesnės.
 • Atskiros projekto užduotys gali būti hierarchiškai surūšiuotos pagal svarbą - ši funkcija ypač praktiška sudėtingesniems projektų tvarkaraščiams, nes atskiri pakeitimai automatiškai pritaikomi visoms susietoms užduotims.
 • Panašiai galima susieti atskiras užduotis, kad būtų galima vizualizuoti jų ryšį.

Išteklių valdymas

Išteklių valdymas programoje "MS Project 2021" iš esmės skiriami trys išteklių tipai: "darbo jėga", "medžiagos" ir "išlaidos". Tai leidžia išsamiau, aiškiau ir veiksmingiau planuoti ir valdyti visus projektui suplanuotus išteklius. Naudojant išteklių fondą, juos galima centralizuotai valdyti planuojant įvairius projektus ir aiškiai priskirti atskiroms veikloms; tokiu būdu galima išvengti apribojimų, susijusių su jų prieinamumu laike, ir galimos rizikos, jei būtų perkrauta darbo jėga, taip pat jei būtų viršytos sąnaudų ribos.

Ataskaitų generavimas - Pirkti "MS Project 2021

Reikšmingų projekto ataskaitų kūrimas yra esminis aspektas, taip pat ir "Agile Project Management", todėl "MS Project" siūlo daugybę galimybių, kaip informatyviai vizualizuoti projekto duomenis, atsižvelgiant į numatytą paskirtį. Tai taikoma ne tik vykdomo projekto status quo, bet ir užbaigtų užduočių ataskaitoms. Įžvalgomis ir gerąja patirtimi galima dalytis su kitais komandos nariais ar partneriais. Programoje "Project 2021" pateikiama daugybė dažniausiai pasitaikančių projektų tipų ataskaitų šablonų, kuriuos galima papildomai papildyti paveikslėliais, grafika ir t. t. Ataskaitas galima kurti įvairiais formatais. Sukurtas ataskaitas galima pateikti kitiems .PDF, .XPS, .CSV, .XML formatais.

Išskirtinės "MS Project 2021 Professional Edition" funkcijos

Be pirmiau minėtų funkcijų, "MS Project 2021 Professional Edition" taip pat turi šias išskirtines funkcijas, kurios ypač svarbios projektų valdymui didelėse organizacijose ir įmonėse:

 • Patobulintas "Teamplanner" aiškumas
 • Papildomi šablonai ir planavimo įrankiai produktyvumui didinti
 • Neprivalomas bendradarbiavimas su "MS SharePoint" ir "MS Project Server
 • Neprivalomas "Project Online" naudojimas

Norėdami gauti naujausios informacijos apie "MS Project 2021 Professional Edition", kreipkitės į "Wiresoft" atstovą.

Įsigykite "MS Project 2021" versijų ir "Professional" iš "Wiresoft" kaip "Microsoft" naudojamą programinę įrangą

"Microsoft Project 2021" versijas ir "Professional" galima įsigyti iš "Wiresoft" kaip naudotą programinę įrangą palankiomis kainomis nuo oficialaus išleidimo. Jūs galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Prekyba "Microsoft" naudojama programine įranga, pvz., pirkti "MS Project 2021", ir jos naudojimas yra teisėtas ir leidžiamas pagal įstatymus.
 • "Microsoft Project 2021 Edition" - Standard arba Professional - "Wiresoft" pavadinimas "naudojama programine įranga" nereiškia jokių šios "MS Project" programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Įsigydami "Project 2021 Edition" iš "Wiresoft", perkate originalią, visiškai veikiančią "Microsoft" programinę įrangą, o ne riboto naudojimo ar riboto laiko bandomąją versiją.
 • Naudotą programinę įrangą, pvz., vieną iš "Project 2021 Edition" versijų - "Standard" arba "Professional", prieš perparduodant taip pat išbandė "Wiresoft", kad ji būtų visiškai tinkama naudoti.
 • Pirkdami naudotą programinę įrangą iš "Wiresoft" visada įsigysite legalų ir originalų "Microsoft Project 2021" produktą.

Jei turite daugiau klausimų apie "Microsoft Project 2021" leidimą ar kitą naudojamą "Microsoft" programinę įrangą, tiesiog susisiekite su mumis pokalbiais, telefonu arba el. paštu.