Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

  • SW10486
  • 059-05143
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Word 2021 yra naujausia visame pasaulyje naudojamos "Microsoft" tekstų redagavimo programinės įrangos versija. Integruotais įrankiais ir intuityviu valdymu plačiai aprūpinta biuro programa neapsiriboja vien tik tekstų rašymu ir redagavimu: daugybė dizaino parinkčių leidžia įterpti grafiką ir lenteles, universalios dokumentų pateikimo ir formatavimo galimybės tinka ne tik verslo korespondencijai tvarkyti, bet ir profesionaliai apipavidalintiems diplominiams darbams ir informacinėms ataskaitoms kurti, taip pat vizitinėms kortelėms, brošiūroms ir skrajutėms, kurias galima tiesiogiai išsaugoti "Word" programoje PDF formatu ir spausdinti. Įvairių formatų failus taip pat galima redaguoti naudojant "Microsoft Word".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - universali teksto redagavimo programa

Word 2021 yra naujausia visame pasaulyje naudojamos Microsoft teksto redagavimo programinės įrangos versija. Integruotų įrankių ir intuityvaus valdymo dėka ši biuro programa neapsiriboja vien tik tekstų rašymu ir redagavimu: daugybė dizaino parinkčių leidžia įterpti grafiką ir lenteles, įvairios dokumentų pateikimo ir formatavimo galimybės tinka ne tik verslo korespondencijai tvarkyti, bet ir profesionaliai apipavidalintoms tezėms ir informacinėms ataskaitoms, taip pat vizitinėms kortelėms, brošiūroms ir lankstinukams, kuriuos galima tiesiogiai išsaugoti Word programoje kaip PDF dokumentus ir spausdinti. Įvairių formatų failus taip pat galima redaguoti naudojant Microsoft Word.

Daugelį tipinių formato šablonų papildo papildomos plačios puslapių išdėstymo parinktys, kad būtų galima kurti aiškius, greitai įskaitomus tekstus; svarbius dokumentus taip pat galima apsaugoti nuo kopijavimo arba pažymėti, kad juos būtų galima toliau naudoti, įdedant vandens ženklus.

Be to, daugybė išmaniųjų įrankių, pavyzdžiui, rašybos tikrinimo ir automatinio taisymo parinktys, padeda lengviau ir greičiau parengti teksto dokumentus pagal galiojančias rašybos taisykles.

Praktiškoje juostoje ypač lengva greitai perjungti atskiras programas vienu spustelėjimu.

Pasirinktinai prijungus darbalaukio programą prie Microsoft Cloud, keli naudotojai taip pat gali dirbti kartu su dokumentu realiuoju laiku, o tai suteikia daug galimybių pagerinti komandinį darbą. Be to, Word 2021 kiekvienam atskiram Word.doc yra individualiai priskiriamos teisės, kurios, pavyzdžiui, gali apriboti arba neleisti kitam asmeniui skaityti ar redaguoti.

MS Word 2021 siūlo ne tik šias patikrintas senesnių Word versijų funkcijas, bet ir daug naujų praktinių funkcijų, dėl kurių rašyti, redaguoti ir skaityti tekstinius dokumentus bus dar maloniau ir veiksmingiau nei anksčiau. Tarp jų - tamsusis režimas, kuris yra patogesnis akims, ypač kai ekrane praleidžiamas ilgas laikas, aiškios peržiūros parinktys ilgesniems tekstiniams failams, kurios pagreitina konkrečių fragmentų paiešką, ir patobulinta prieinamumo palaikymo funkcija. Mokymosi įrankiai padidina skaitomumą, o laisvosios rankos funkcija leidžia naudotojams piešti savo eskizus ir diagramas ranka ir įterpti juos tiesiai į dokumentą. Kad kompiuteryje galėtumėte naudotis MS Word 2021 , pirmiausia turi būti įdiegta Windows 10. Visos svarbios naujos Word 2021 funkcijos pateikiamos šioje apžvalgoje.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje  galite įsigyti ir dabartinę Word 2021 versiją, ir jos pirmtakę, taip pat kitas Office programas kaip atskiras programas už ypač mažą kainą.

Visos naujos Word 2021 funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Pereiti prie 2021-osios Word versijos gali būti ypač naudinga tiems naudotojams, kurie profesionaliai kuria tekstus ir nori padidinti rašymo ir skaitymo efektyvumą. Dėl daugelio funkcijų jiems lengviau sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus.

Ypač jei dokumentai turi būti kuriami be barjerų, kad pasiektų adresatų, kuriems sunku skaityti ir suprasti tekstus, ratą, naujai integruotos funkcijos, kuriose atsižvelgiama ir į tarptautinius standartus, palengvina tekstų, kuriuos gali skaityti visi, kūrimą.

Taip pat yra papildomų funkcijų, skirtų moksliniams dokumentams kurti ir skelbti, ypač sudėtingoms formulėms, kurias dabar galima naudoti naudojant standartinę visame pasaulyje naudojamą programą LaTeX.

Didesnis aiškumas naudojant skirtingas peržiūros parinktis

Word 2021 taip pat siūlo daugiau vaizdinių parinkčių. Šioje versijoje suderinta iš Word 2016 pažįstama juostos naudotojo sąsaja su modernia, pažįstama plytelių išvaizda, kuri būdinga ir Windows 10. Dažnai naudojami elementai ar funkcijos pateikiami matomesnėje vietoje, kad juos būtų galima pasiekti dar greičiau.

Jei norite ir toliau naudoti ankstesnėje Word versijoje pažįstamą juostos išvaizdą, taip pat galite pertvarkyti sąsają.

Didesnis aiškumas taip pat taikomas naudojant prietaisus su jutikliniais ekranais, pvz., planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, kuriuose padidintas sąsajos jautrumas įvedimui rašikliu.

Ypač dirbant su didelės apimties teksto dokumentais greitai gali būti sunku ieškoti konkrečių ištraukų ar skirsnių. Word 2021, be jau žinomo vertikalaus rodinio, kai slinkdami per visus puslapius iš viršaus į apačią, galite naudoti naująją funkciją puslapis po puslapio ir Word dokumentą vartyti kaip knygą. Vidutinio ilgio tekstams orientuotis padeda nauja funkcija Miniatiūros: visi puslapiai apžvalgoje rodomi nedideli, kad galėtumėte greitai pereiti prie ieškomos vietos.

Be to, Word 2021 turi diskretiškesnius fonus su naujomis tamsiomis temomis Dark Grey ir Black, kurios taip pat padeda sutelktai rašyti ir skaityti tekstus.

Geresnis prieinamumas dėl klaidų taisymo palaikymo

Į Word 2021 integruotas patobulintas pagalbinis klaidų taisymas leidžia patobulinti dokumento prieinamumo užtikrinimo būdą. Be kita ko, ji remiasi tarptautiniais standartais, kad užtikrintų, jog turinį būtų lengva skaityti ir redaguoti neįgaliems naudotojams.

Paspaudus meniu punktą Patikrinti skiltyje Patikrinti prieinamumą, programa pateikia pasiūlymus dėl taisomųjų veiksmų, kuriuos galite lengvai priimti vienu spustelėjimu.

Tam taip pat galite naudoti garso grįžtamojo ryšio palaikymą. Garso signalo funkcija lydi jus dirbant, kai naudojate garso efektus ir garso signalus. Ji pateikia akustiškas užuominas arba įspėja, jei netyčia pakeičiate tam tikras parinktis, arba kaip patvirtinimą atlikus veiksmą, pavyzdžiui, siunčiant el. laišką, ištrinant ar įterpiant turinį.

Mokymosi įrankiai veiksmingesniam darbui su tekstu

Mokymosi įrankiai yra ne tik praktinė Word funkcija, skirta moksleiviams ir studentams, bet ir padeda profesionalams lengviau suprasti tekstą. Pavyzdžiui, Word 2021 integruotais įrankiais galite reguliuoti stulpelių plotį, atstumus tarp tekstų ir puslapio spalvą, kad dėl aiškesnio pateikimo mažiau vargtų jūsų akys.

Linijų fokusavimas didina jūsų koncentraciją ir užtikrina mažesnį išsiblaškymą, nes skaitymo sritis apribojama viena, trimis arba penkiomis eilutėmis. Jei norite, kad tekstas būtų garsiai perskaitytas programoje Word 2021, ką tik perskaityti žodžiai tuo pat metu paryškinami, kad galėtumėte lengvai sekti, ką girdite tekste.

Iš senesnių Word versijų žinomas fokusavimo režimas taip pat padeda geriau susikaupti Word 2021: paslėpus visas įrankių juostas, dokumentas rodomas aiškiau.

Integruota vertimo funkcija

Norint išversti teksto ištrauką ar net visą tekstą rašant ar skaitant, nebereikia Word 2021 naršyklėje iškviesti tinklalapio ir ten gauti vertimo: integruota vertimo funkcija, pasitelkus automatinį kalbos atpažinimą, to daryti nebereikia. Microsoft Translator yra daugiau kaip 60 kalbų, iš kurių 11 galima išversti.

Laisvos rankos piešimo įrankis

Tai, ką anksčiau buvo galima atlikti jutikliniais kilimėliais ar išmaniaisiais telefonais, dabar galima atlikti ir naudojant naująjį Word laisvosios rankos piešimo įrankį. Pasirinktinai įvesdami rašiklį, naudodami jutiklinį valdymą, taip pat kompiuterio pelę, galite naudoti laisvosios rankos funkciją ir daryti žymes tekste arba spontaniškai kurti eskizus bei formules ir juos įterpti.

Microsoft programoje Word 2021 šiam tikslui pateikia keletą skaitmeninių rašiklių, įskaitant pieštuką piešimui, rašiklį rašymui ir žymeklį teksto fragmentams paryškinti. Galima rinktis skirtingo storio rašiklius, 16 vienspalvių spalvų ir 8 efektus.

Kiekvieną laisva ranka nubrėžtą figūrą galima perkelti arba nukopijuoti ir toliau redaguoti taip pat, kaip ir kitus brėžinio elementus.

Vektorinės grafikos pridėjimas ir redagavimas

Galite kurti prezentacijas ir darbalapius Word 2021 integruodami piktogramas ir simbolius bei 3D vaizdus. Ypač įdomi galimybė yra keičiamo mastelio vektorinės grafikos arba SVG (Scalable Vector Graphics) failų naudojimas. Juos galima keisti dydį, pasukti ar net kitaip nuspalvinti neprarandant vaizdo kokybės.

LaTeX naudojimas Word 2021 kuriant formules

Iki šiol kuriant mokslinį tekstą sudėtingesnių formulių pateikimas formulės redaktoriumi buvo ribotas. Dabar Word 2021 taip pat palaiko LaTeX, kad būtų galima kurti profesionalias formules, kurias su juo galima konvertuoti.

Word 2021 sistemos reikalavimai

  • Operacinė sistema: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
  • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz
  • Operatyvioji atmintis: bent 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM (64 bitų) - rekomenduojama: 4 GB RAM
  • Vietos kietajame diske: ne mažiau kaip 16 GB (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų) diegimo diske
  • Vaizdo plokštė: 1280 x 768 taškų, min. DirectX 9 su WDDM 2.0 - rekomenduojama: DirectX 10

Palaikomos kalbos: Vokiečių, danų, anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų ir kt

Pirkite Word 2021 kaip atskirą biuro programą iš Wiresoft

MS Word yra tradicinė, pastovi Microsoft Office paketų sudedamoji dalis. Skirtingai nei daugelis kitų programinės įrangos tiekėjų, Word 2021 iš Wiresoft galite įsigyti ne tik kaip Office Suite 2021 dalį, bet ir kaip atskirą programą be jokių prenumeratos įsipareigojimų ar naudojimo laiko apribojimų. Įsigyti Word 2021 kaip atskirą programą verta ir ilguoju laikotarpiu, nes nereikia atsisiųsti jokių atnaujinimų, už kuriuos imamas mokestis.

Ši atskira vieno naudotojo licencija yra identiška Word programai, kuri taip pat įtraukta į Office Suite 2021.

Ypač savarankiškai dirbantiems žmonėms ir mažesnėms įmonėms, kuriose dirba nedaug darbuotojų ir kurioms nereikia visų kitų programų, įtrauktų į Office paketą, įsigyti Word 2021 kaip atskirą programą yra ypač nebrangus būdas naudotis šia klasikine tekstų redagavimo programa.

Visos Microsoft programinės įrangos licencijos, kurias galite įsigyti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje, yra originalūs Microsoft produktai, kuriuos perkate kaip vieno naudotojo pilnąją versiją. Jie gali būti įsigyti pagal licencijas arba būti naudoti, tačiau dėl to neatsidursite nepalankioje padėtyje. Wiresoft, kaip rimtas programinės įrangos pardavėjas, nesiūlo bandomųjų versijų, kurios galioja tik ribotą laiką arba kurias galima naudoti tik su apribojimais. Kiekvieną Wiresoft programinės įrangos produktą galite visiškai ir teisėtai naudoti po įsigijimo, nes tokių naudotų programų atveju bet kokia pirminio pirkėjo anksčiau įdiegta programinė įranga buvo pašalinta kartu su pardavimu Wiresoft, todėl ji yra 100 % laisva ir vėl tinkama naudoti. Visi Wiresoft licencijuoti produktai taip pat buvo kruopščiai išbandyti, kad juos būtų galima naudoti.

Taip pat galite pasinaudoti mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais, jei turite papildomų klausimų dėl MS Word 2021 ar kitos biuro programinės įrangospirkimo.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WORD 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WORD 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos