Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise - tai išsamiausia nauja patikimos reliacinių duomenų platformos iš Microsoft versija, kuri įmonėms ir organizacijoms suteikia visas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų...
9 485,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
2 475,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
620,90 € *

Susipažinkite su Microsoft SQL Server 2022: iš naujo apibrėžti duomenų valdymą

Įvadas į SQL Server 2022

Microsoft SQL Server 2022 - tai naujausias pripažintos duomenų bazių platformos išplėtimas, nustatantis naujus našumo, saugumo ir analizės standartus šiuolaikinėms organizacijoms. Ši pažangi RDBMS (reliacinių duomenų bazių valdymo sistema) sklandžiai integruojama su Azure, užtikrina didesnį našumą ir prieinamumą bei didina duomenų operacijų efektyvumą.

Kas naujo SQL Server 2022?

Į SQL Server 2022 įdiegta daugybė naujų funkcijų, kurios palengvina duomenų apdorojimą ir analizę hibridiniame ir kelių debesų pasaulyje.

Pagrindinės SQL Server 2022 funkcijos

Patobulinta Azure integracija

SQL Server 2022 išplečiama integracija su Azure, užtikrinant geresnę sinchronizaciją ir lengvesnį duomenų perkėlimą tarp vietinių serverių ir debesies.

Valdoma atmaina Nuoroda

Funkcija Managed Instance Link leidžia naudotojams prijungti vietines duomenų bazes prie Azure SQL Managed Instance, taip užtikrinant sklandžią debesijos integraciją ir atkūrimą po avarijos.

Našumo ir prieinamumo gerinimas

SQL Server 2022 pristatomos naujos funkcijos, kuriomis siekiama pagerinti prieinamumą ir optimizuoti svarbiausių darbo krūvių našumą.

Pažangus užklausų apdorojimas

Naudojant Intelligent Query Processing, SQL Server 2022 siūlomas pažangus užklausų apdorojimas, kuris gerokai sutrumpina vykdymo laiką.

Saugumo naujovės

Duomenų apsauga ir atitikties užtikrinimas yra prioritetas, todėl SQL Server 2022 siūlo pažangias saugumo funkcijas, padedančias organizacijoms apsaugoti savo duomenis.

Didžiosios knygos technologija

Viena svarbiausių naujovių - įdiegta didžiosios knygos technologija, leidžianti užtikrinti duomenų bazėje esančių duomenų nekintamumą ir skaidrumą.

SQL Server 2022 naudojimas įmonėse

Pirmaujanti duomenų analizė pramonėje

SQL Server 2022 nustatomi nauji duomenų analizės standartai, nes integruojant didžiųjų duomenų klasterius organizacijos gali gauti įžvalgų iš bet kokio duomenų šaltinio.

Synapse Link

Synapse Link leidžia naudotojams atlikti analizę realiuoju laiku, neperkeliant duomenų, ir taip iš esmės pakeičia operacinių ir analitinių darbo krūvių analizę.

Programų modernizavimas

Naudodami SQL Server 2022, kūrėjai ir IT specialistai gali modernizuoti taikomąsias programas naudodami naujausias priemones ir sistemas, kad skatintų inovacijas ir reaguotų į besikeičiančius verslo poreikius.

Konteinerių palaikymas

Dėl patobulinto konteinerių palaikymo SQL Server 2022 gali veikti įvairiose aplinkose - nuo programuotojų nešiojamųjų kompiuterių iki didelių Kubernetes klasterių.

Microsoft SQL Server 2022 - tai platforma, parengta duomenų valdymo ateičiai. Įdiegus pažangias technologijas ir patobulinus esamas galimybes, tai idealus sprendimas organizacijoms, norinčioms modernizuoti duomenų valdymą ir padėti pagrindą ateities augimui. Šios kategorijos tekste išsamiai apžvelgsite, ką SQL Server 2022 gali suteikti jūsų organizacijai.

Kategorijos