Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise - tai išsamiausia nauja patikimos reliacinių duomenų platformos iš Microsoft versija, kuri įmonėms ir organizacijoms suteikia visas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų...
11 708,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
3 054,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
764,90 € *

Du "SQL Server 2022 Standard" ir "SQL Server 2022 Enterprise" leidimus "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galima rasti po oficialios išleidimo datos kaip naudotą programinę įrangą - iš karto galėsite pasinaudoti mažesne jų kaina, palyginti su atitinkamomis naujomis prekėmis.

Toliau apžvelgiamos svarbiausios "SQL Server 2022" funkcijos, taip pat "Standard" ir "Enterprise Edition" leidimų skirtumai. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į vieną iš mūsų darbuotojų.

Svarbios "SQL Server 2022 Standard" ir "Enterprise" funkcijos

Tarp svarbiausių "SQL Server 2022" versijos funkcijų vėl yra pagrindinės funkcijos, tokios kaip itin keičiamo mastelio debesijos paslaugos ir "Microsoft" duomenų šifravimo technologija "Always Encrypted", be to, galimybė kurti duomenų klasterius. "SQL Server 2022", naudojant didžiųjų duomenų klasterius, ypač išplečiamos didelių duomenų kiekių analizės ir apdorojimo galimybės ir taikymo sritys, pavyzdžiui, pažangiai apdorojant paieškos užklausas ir naudojant konteinerius visuose esminiuose procesuose.

"SQL Server 2022" taip pat siūlo aukštą duomenų apsaugos standartą saugumo požiūriu, pavyzdžiui, tokias funkcijas kaip pagreitintas duomenų bazės atkūrimas ir duomenų klasifikavimas atliekant patikimą stebėjimą. Toliau pateiktoje apžvalgoje pateikiama išsamesnė informacija apie atskiras funkcines sritis.

Didelių duomenų klasteris - Pirkti "SQL Server 2022

"SQL Server 2022" siūlo visas būtinas sąlygas galingam didelių duomenų valdymui, kuris būtinas analizuojant ir apdorojant didelius duomenų kiekius. Todėl šioje versijoje vėl yra galingų įrankių, kuriais galima greitai apdoroti ir tvarkyti duomenis, kad juos įmonės galėtų naudoti įvairioms reikmėms. Be pažangaus užklausų apdorojimo, tai taip pat apima galimybę perkelti didžiųjų duomenų darbo krūvius į "SQL Server", užuot juos valdžius vietoje, pavyzdžiui, "Hadoop" pagrindu veikiančiose platformose. Be to, "SQL Server 2022 Standard" ir "Enterprise" turi šias funkcijas:

 • Įdiegtos jungtys, taip pat "SQL Server PolyBase", skirtos užklausoms išorinėse duomenų bazėse, pavyzdžiui, "Oracle", "Teradata", "Mongo DB", HDFS, taip pat, jei taikoma, "Azure Data Lake", nereikalaujant pirmiausia fiziškai perkelti ar replikuoti duomenų
 • Įdiekite keičiamo dydžio SQL serverio, "Spark" ir HDFS konteinerių klasterius su "Kubernetes", kad galėtumėte lygiagrečiai atlikti užklausas, taip pat rašyti ir apdoroti duomenis su Transact-SQL
 • Dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduočių vykdymas HDFS saugyklų fonduose
 • Įdiekite programas kaip konteinerius ir kaip žiniatinklio paslaugas
 • Keičiamo dydžio HDFS duomenų saugyklą "Data Lake" galima naudoti duomenims saugoti ir duomenims iš įvairių išorinių šaltinių sujungti
 • "Data Mart" gali būti naudojamas horizontaliai mastelizuoti didžiųjų duomenų klasterius, taip pagerinant duomenų analizės našumą
 • Be to, dirbtinio intelekto įrankiai, taip pat "Spark" ir "R", "Python", "Scala" ir "Java"

Patikimas "SQL Server 2022" veikimas

Užklausų apdorojimui ir kitoms pagrindinėms operacijoms "SQL Server 2022" pasižymi įprastu dideliu mastelio keitimu ir patikimu veikimu, kurį užtikrina didelis prieinamumas, įskaitant "Server Core" palaikymą, avarinio serverių perėmimo serverius avariniam atkūrimui ir "Always On" avarinio klasterio egzempliorius geresniam duomenų bazės atkūrimui, įskaitant šifruotą atsarginių kopijų kūrimą.

Didelių objektų dvejetainių duomenų bazių našumui optimizuoti, ypač kritinių darbo krūviams, taip pat galima naudoti tokias funkcijas, kaip stulpelių saugykla ir atmintyje esanti duomenų bazė su atmintyje esančia OLTP1, hibridinis buferinis rezervas ir nuolatinė atmintis; "SQL Server 2022" palaiko lygiagretų skaidinių lentelių ir kelių failų srauto konteinerių, turinčių iki 50 egzempliorių, apdorojimą, naudojant tokias funkcijas, kaip ištemptoji duomenų bazė, lentelių ir indeksų skaidymas ir duomenų glaudinimas.

Patobulintas saugumas - Pirkti "SQL Server 2022

Saugumo aspektas reliacinių duomenų bazių sistemoje vis dar vaidina svarbų vaidmenį apdorojant ypač didelius duomenų kiekius ir užtikrinant jų prieinamumą, kad būtų išvengta bet kokios neteisėtos prieigos prie jų. "SQL Server 2022" visada užšifruota funkcija yra veiksminga funkcija, kuri apsaugo slaptus duomenis saugiais anklavais ir padeda saugiai vykdyti tipinius procesus.

Saugūs duomenų bazės stulpeliai gali būti naudojami siekiant nustatyti kliento programų patikimumo ribą serverio pusėje taip, kad nei SQL serveris, nei kitos duomenų bazės ar sistemos administratorius negalėtų jų pasiekti. Todėl operacijas, kurioms reikia naudoti konfidencialius duomenis atviru tekstu, galima atlikti saugiau.

Kitos saugumo funkcijos apima skaidrų duomenų bazės šifravimą su išplečiamaisiais raktais, taip pat eilučių lygmens saugumą ir dinaminį duomenų maskavimą bei pasirinktinį vaidmenų valdymą.

Išskirtinės "SQL Server 2022 Enterprise Edition" funkcijos ir savybės

Palyginti su "SQL Server 2022" standartine versija, "Enterprise Edition" versija yra gerokai pranašesnė tiek funkcijų mastelio keitimo, tiek papildomų funkcijų, skirtų didiesiems duomenims apdoroti, požiūriu.

Mastelio keitimas ir didelis prieinamumas

Tikimasi, kad "SQL Server 2022 Enterprise" masteliavimo požiūriu vienam egzemplioriui ar funkcijai bus galima skirti maksimalią operacinės sistemos arba RAM ir "SQL Server" duomenų bazės variklio atmintį, o maksimalus reliacinės duomenų bazės dydis iki šiol buvo 524 PB:

 • Analizės paslaugos
 • Ataskaitų teikimo paslaugos
 • Buferinis fondas Pagrindinė atmintis
 • "Columnstore" segmentų talpyklos talpykla
 • Atminties optimizuotas duomenų dydis

Maitinimas galimas tiek sugrupuotų, tiek nesugrupuotų stulpelių saugyklų indeksų, atmintyje esančių OLTP, atminties optimizuotų tempdb metaduomenų su nuolatinės atminties palaikymu, "Stretch Database" ir "Service Broker", kuri yra pranešimų siuntimo duomenų bazėse ir tarp duomenų bazių sistema, skirta kurti labai mastelio programas su asinchroniniu ryšiu. Mastelis taip pat keičiamas naudojant lentelės ir indekso skaidymą, paketinį eilutės saugyklos režimą, atidėtą lentelės kintamųjų kompiliavimą ir vartotojo apibrėžtų skaliarinių funkcijų eilutę.

"SQL Server 2022 Enterprise" didelio prieinamumo funkcijos apima "Server Core" palaikymą, greitą internetinį puslapių ir failų atkūrimą, duomenų bazių dubliavimą ir atsarginių kopijų suspaudimą. Naudojant "Always On" klasterio egzempliorius, taip pat "Always On" pasiekiamumo ir pagrindines pasiekiamumo grupes, galima palaikyti kelias antrines duomenų bazes nenaudojant bendros saugyklos. Be to, saugyklą galima pridėti veikiant sistemai.

Daugiau išskirtinių funkcijų - Pirkti "SQL Server 2022 Enterprise

"SQL Server 2022 Enterprise Edition" galima naudotis ne tik didesniu mastelio keitimu, bet ir šiomis pagrindinėmis našumą didinančiomis funkcijomis:

 • Pažangus užklausų apdorojimas (IQP) - tai optimizuotų procesų rinkinys, skirtas sparčiam didelių duomenų rinkinių užklausų apdorojimui. Pavyzdžiui, funkcija APPROX_COUNT_DISTINCT(išraiška) gali gerokai pagreitinti didelių didelių duomenų lentelių rezultatus, o lentelės kintamojo atidėtasis kompiliavimas naudoja faktinį lentelės kintamojo eilučių skaičių, o ne numatytąją vertę 1, kad būtų pasiektas didesnis našumas. Be to, "Scalar UDF Inlining" į pagrindinę užklausą įtraukia vartotojo apibrėžtų funkcijų iškvietimus, o "Batch Mode on Rowstore" (BMOR) gali sumažinti procesoriaus naudojimą.
 • "Intelligent Performance" - tai duomenų bazės operacijų vykdymo spartos patobulinimai.
 • Standartiškai įjungus "Lightweight Query Profiling Infrastructure", galima greitai gauti informaciją apie eilučių skaičių ir I/O naudojimo informaciją
 • Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas (angl. Accelerated Database Recovery, ADR) užtikrina greitesnį duomenų bazės atkūrimą, pvz., po naujo paleidimo, arba pagreitintą ilgai vykdomų operacijų atkūrimą.
 • "SQL Server 2022" didelių duomenų klasteris (BDC) - tai "Linux" pagrįstas "Kubernetes" arba "Azure Kubernetes Services" (AKS) konteinerių klasteris, kurį sudaro "SQL Server" ir "Apache Spark", o saugykla - "Hadoop Distributed File System" (HDFS), naudojanti skirtingus saugojimo paslaugų teikėjus.
 • Saugūs anklavai leidžia apdoroti užšifruotus duomenis atviru tekstu atskiroje juodojoje dėžutėje duomenų bazės serveryje.
 • Duomenų bazės momentinės nuotraukos funkcija sukuria momentinę duomenų bazės nuotrauką, pvz., norėdama dokumentuoti jos būklę; paskutinės užklausos plano statistikoje taip pat pateikiamas dabartinių užklausų vaizdas.

"SQL Server 2022 Standard" ir "Enterprise Editions" licencijavimas

Tikėtina, kad "SQL Server 2022" versijos licencijavimas ir vėl atitiks įprastas "Microsoft" licencijų valdymo nuostatas: "Standard Edition" versijoje galima rinktis licencijavimą, pagrįstą branduoliu, ir serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos derinį naudotojams arba galutiniams įrenginiams; "Enterprise Edition" versiją galima licencijuoti tik branduoliu. Šios taisyklės taip pat taikomos perkant naudotą "SQL Server 2022" programinę įrangą.

 • Naudojant "SQL Server 2022" licencijavimą branduolio pagrindu, "SQL Server Core" licenciją reikia įsigyti kiekvienam virtualiajam virtualiosios mašinos arba konteinerio procesoriui. "Microsoft" visada nustato mažiausiai 4 branduolių licencijas vienai virtualiajai kompiuterijai / konteineriui.
 • Taigi, be fiziškai prieinamų branduolių procesorių skaičiaus, atsižvelgiama ir į virtualių serverių skaičių.
 • Viena "SQL Server 2022" licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.

Be to, serverio pajėgumų apskaičiavimui taikomos papildomos taisyklės, kurias galite sužinoti iš "Wiresoft" darbuotojo el. paštu, tiesiogiai pokalbyje arba telefonu.

 • Kai "SQL Server 2022 Standard" licencija suteikiama kartu su serverio licencija ir kliento prieigos licencija, kiekvienas naudotojas arba galutinis įrenginys, kuris naudojasi "SQL Server", be serverio licencijos turi turėti savo CAL.

Klientinės prieigos licencijas naudotojams arba galutiniams "SQL Server 2022" įrenginiams "Wiresoft" taip pat siūlo kaip naudotą programinę įrangą.

Pirkite "SQL Server 2022" versijas "Standard" ir "Enterprise" kaip naudotą programinę įrangą iš "Wiresoft"

Dvi naujas "SQL Server 2022" versijas - "Standard" ir "Enterprise" - "Wiresoft" gali įsigyti kaip naudotą programinę įrangą palankiomis kainomis nuo oficialaus išleidimo. Šie privalumai jums bus naudingi:

 • Prekyba "Microsoft SQL Server 2022 Edition" kaip naudota programine įranga ir jos naudojimas yra teisėti, nes tai leidžiama pagal įstatymus.
 • Pirkdami naudotą licenciją iš "Wiresoft" įsigyjate legalų ir originalų "Microsoft SQL Server 2022" produktą.
 • Šis produktas turi galiojantį licencijos raktą - tai nėra bandomoji "SQL Server 2022" versija, kurią galima naudoti ribotą laiką.
 • Tai, kad "SQL Server 2022 Edition" pažymėta kaip "Microsoft" "naudota programinė įranga", taip pat nereiškia, kad programinės įrangos funkcijoms taikomi kokie nors apribojimai.
 • Prieš perparduodama "Wiresoft" išbandė naudotą "SQL Server 2022 Editions Standard" ir "Enterprise" programinę įrangą, kad ji būtų visiškai tinkama naudoti.

Jei turite daugiau klausimų apie "Microsoft SQL Server 2022 Edition" arba "Client Access" licencijavimą, kreipkitės į mus pokalbių, telefonu arba el. paštu.