Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
305,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard iš Microsoft yra naujausia šios patikimos reliacinių duomenų platformos versija, suteikianti naudotojams visas reikalingas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų rengimo...
1 221,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise - tai išsamiausia nauja patikimos reliacinių duomenų platformos iš Microsoft versija, kuri įmonėms ir organizacijoms suteikia visas duomenų bazių ir analizės bei ataskaitų...
4 683,90 € *

Pirkti SQL Server 2022

SQL Server 2022 suteikia įmonėms naujausią patikimos Microsoft reliacinių duomenų bazių sistemos versiją, su kuria galima greitai ir patikimai apdoroti didelius duomenų kiekius ir juos pateikti įvairioms programoms, ypač debesyje.

Šiuo tikslu SQL Server 2022 Standard ir Enterprise redakcijose pateikiamos visos didelių duomenų valdymui reikalingos analizės ir ataskaitų teikimo funkcijos, įskaitant keičiamo mastelio didelių duomenų klasterius - kad būtų visiškai patenkinti tipiniai įmonių išteklių planavimo ir ypač CRM sistemų reikalavimai, papildyti visapusiškomis saugumo funkcijomis, leidžiančiomis greitai atkurti duomenis ir sistemas net sugedus serveriui.

Naudodamos SQL Server 2022, įmonės naudoja didelio našumo reliacinę duomenų bazių valdymo sistemą, kuri jau siūlo išsamų duomenų valdymo funkcijų rinkinį verslo žvalgybos duomenų bazėje Standard leidime, kad galėtų teikti tiek vietoje prieinamas, tiek debesų kompiuterijai pritaikytas taikomąsias programas.

Ypač SQL Server 2022 Enterprise versijoje Edition taip pat galima naudotis didelio prieinamumo sprendimu AlwaysOn ir kitomis išskirtinėmis funkcijomis, pavyzdžiui, Intelligent Query Processing ir Accelerated Database Recovery, kad būtų patenkinti net ir aukščiausi intelektualaus duomenų valdymo reikalavimai.

Abu leidimus, SQL Server 2022 Standard ir SQL Server 2022 Enterprise, po oficialios išleidimo datos galite rasti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą - ir iš karto galėsite pasinaudoti mažesne jų kaina, palyginti su turimu nauju produktu.

Toliau pateiktoje apžvalgoje pristatomos svarbiausios SQL Server 2022 funkcijos, taip pat Standard ir Enterprise leidimų skirtumai. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į vieną iš mūsų darbuotojų.

SQL Server 2022 - svarbiausios funkcijos Standard ir Enterprise

Tarp svarbiausių SQL Server 2022 versijos funkcijų vėlgi yra pagrindinės funkcijos, tokios kaip itin keičiamo mastelio debesijos paslaugos, taip pat Microsoft duomenų šifravimo technologija Always Encrypted, be to, duomenų klasterizavimo galimybė. SQL Server 2022 versijoje didelių duomenų klasterių naudojimas ypač išplečia didelių duomenų kiekių analizės ir apdorojimo galimybes ir taikymo sritis, pavyzdžiui, pažangiai apdorojant paieškos užklausas ir naudojant konteinerius visuose esminiuose procesuose.

Kalbant apie saugumą, SQL Server 2022 taip pat siūlo aukštą Standard duomenų apsaugos lygį su tokiomis funkcijomis kaip pagreitintas duomenų bazių atkūrimas, taip pat duomenų klasifikavimas patikimoje stebėsenoje. Toliau pateiktoje apžvalgoje pateikiama išsamesnė informacija apie atskiras funkcines sritis.

SQL Server 2022 - didelių duomenų klasteris

SQL Server 2022 siūlo visas prielaidas galingam didžiųjų duomenų valdymui, kuris būtinas analizuojant ir apdorojant didelius duomenų kiekius. Šiuo tikslu šioje versijoje vėlgi yra galingų įrankių, skirtų greitai apdoroti ir tvarkyti duomenis, kad juos įmonės galėtų naudoti įvairioms taikomosioms programoms. Be pažangaus užklausų apdorojimo, tai taip pat apima galimybę perkelti didelių duomenų darbo krūvius į SQL Server, užuot juos valdžius vietoje, pavyzdžiui, Hadoop pagrindu veikiančiose platformose. Be to, SQL Server 2022 Standard ir Enterprise siūlo šias funkcijas:

 • Integruotos jungtys, taip pat SQL Server PolyBase, kad būtų galima pateikti užklausas išorinėms duomenų bazėms, pavyzdžiui, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, taip pat, jei taikoma, Azure Data Lake, prieš tai fiziškai neperkeliant ar nereplikuojant duomenų
 • Diegti keičiamo dydžio SQL Server, Spark ir HDFS konteinerius su Kubernetes, skirtus lygiagrečioms užklausoms, taip pat duomenų rašymui ir apdorojimui naudojant Transact-SQL
 • Vykdyti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotis HDFS saugyklų telkiniuose
 • Diegti programas kaip konteinerius, taip pat programas žiniatinklio paslaugų pavidalu
 • Masteliuojamą HDFS saugyklos baseiną Data Lake galima naudoti duomenims saugoti, taip pat jiems sujungti iš įvairių išorinių šaltinių
 • Duomenų masyvą (Data Mart) galima naudoti horizontaliai mastelizuojant didžiųjų duomenų klasterius, taip pagerinant duomenų analizės našumą
 • Be to, galima naudoti dirbtinio intelekto įrankius, taip pat Spark su R, Python, Scala ir Java

SQL Server 2022 - patikimas našumas

Užklausų apdorojimui, taip pat kitoms pagrindinėms operacijoms SQL Server 2022 pasižymi įprastu dideliu mastelio keitimu ir patikimu veikimu, kurį užtikrina didelis prieinamumas - įskaitant Server Core palaikymą, avarinio atkūrimo serverius ir Always On avarinio atkūrimo klasterio egzempliorius, užtikrinančius geresnį duomenų bazių atkūrimą, įskaitant šifruotą atsarginių kopijų kūrimą.

Dideliems objektų dvejetainiams serveriams taip pat galima naudoti tokias funkcijas, kaip Columnstore ir In-Memory Database su In-Memory OLTP1, hibridinis buferinis rezervas ir nuolatinė atmintis, kad būtų optimizuotas našumas, ypač kritinėms darbo apkrovoms. 2022 m. SQL Server 2022 palaiko lygiagretų skaidinių lentelių ir kelių failų srauto konteinerių apdorojimą su tokiomis funkcijomis, kaip Stretch Database, lentelių ir indeksų skaidymas ir duomenų glaudinimas, naudojant iki 50 egzempliorių.

Pirkti SQL Server 2022 - patobulintas saugumas

Saugumo aspektas reliacinių duomenų bazių sistemoje vis dar atlieka svarbų vaidmenį, ypač apdorojant didelius duomenų kiekius ir užtikrinant jų prieinamumą, siekiant užkirsti kelią bet kokiai neteisėtai prieigai prie jų. Sistemoje SQL Server 2022 funkcija Always Encrypted (visada užšifruota) yra veiksminga funkcija, kuri apsaugo jautrius duomenis saugiais anklavais ir taip pat padeda saugiai vykdyti tipinius procesus.

Saugūs duomenų bazių stulpeliai gali būti naudojami siekiant nustatyti kliento taikomųjų programų pasitikėjimo ribą serverio pusėje taip, kad nei SQL Server, nei kitos duomenų bazės ar sistemos administratorius negalėtų prie jų prisijungti. Todėl operacijas, kurioms reikia naudoti konfidencialius duomenis atviru tekstu, galima atlikti saugiau.

Kitos saugumo funkcijos apima skaidrų duomenų bazės šifravimą su išplečiamaisiais raktų valdymo būdais, taip pat eilučių lygmens saugumą ir dinaminį duomenų maskavimą, kartu su pasirinktiniu vaidmenų valdymu.

SQL Server 2022 Enterprise Edition - išskirtinės funkcijos ir savybės

Palyginti su SQL Server 2022 Standard Edition, Enterprise Edition turi reikšmingų privalumų tiek funkcijų mastelio keitimo, tiek papildomų funkcijų, skirtų dideliems duomenų kiekiams apdoroti, požiūriu.

MS SQL Server 2022 - mastelio keitimas ir didelis prieinamumas

Kalbant apie mastelio keitimo galimybes, tikimasi, kad SQL Server 2022 Enterprise versija suteiks maksimalų operacinės sistemos arba RAM ir SQL Server duomenų bazės variklio dydį vienam egzemplioriui arba funkcijai, o maksimalus reliacinės duomenų bazės dydis iki šiol buvo 524 PB:

 • Analizės paslaugos
 • Ataskaitų rengimo paslaugos
 • Buferinis fondas Pagrindinė atmintis
 • Stulpelių saugyklos segmentų talpykla
 • Atminties optimizuotas duomenų dydis

Maitinimas galimas tiek sugrupuotiems, tiek nesugrupuotiems stulpelių saugyklos indeksams, atmintyje esančiai OLTP, atminčiai optimizuotiems tempdb metaduomenims su nuolatinės atminties palaikymu, Stretch Database ir Service Broker, kuri yra sistema, skirta pranešimams siųsti duomenų bazėse ir tarp duomenų bazių bei kurti labai masteliškas programas su asinchroniniu ryšiu. Mastelis taip pat keičiamas naudojant lentelių ir indeksų skaidymą, paketinį eilutės saugyklos režimą, atidėtą lentelės kintamųjų kompiliavimą ir vartotojo apibrėžtų skaliarinių funkcijų inlinavimą.

SQL Server 2022 Enterprise didelio prieinamumo funkcijos apima Server Core palaikymą, greitą internetinių puslapių ir failų atkūrimą, duomenų bazių dubliavimą ir atsarginių kopijų suspaudimą. Naudojant Always On (visada On) klasterio egzempliorius ir Always On (visada On) pasiekiamumą bei pagrindines pasiekiamumo grupes, galima išlaikyti kelias antrines duomenų bazes be bendros saugyklos. Be to, saugyklą galima pridėti veikiant sistemai.

SQL Server 2022 Enterprise - Kitos išskirtinės funkcijos

Be didesnio mastelio galimybių padidinimo, SQL Server 2022 Enterprise leidime galima naudotis toliau išvardytomis svarbiomis funkcijomis, gerinančiomis našumą:

 • Intelligent Query Processing (IQP) - tai optimizuotų procesų rinkinys, skirtas sparčiam didelių duomenų rinkinių užklausų apdorojimui. Pavyzdžiui, funkcija APPROX_COUNT_DISTINCT(išraiška) gali užtikrinti gerokai greitesnius rezultatus didelėse didelių duomenų lentelėse; o lentelės kintamojo atidėtas kompiliavimas naudoja faktinį lentelės kintamojo eilučių skaičių, o ne numatytąją vertę 1, kad būtų užtikrintas didesnis našumas. Be to, funkcija Scalar UDF Inlining į pagrindinę užklausą įtraukia vartotojo apibrėžtų funkcijų iškvietimus, o Batch Mode on Rowstore (BMOR) gali sumažinti procesoriaus naudojimą.
 • Išmanusis našumas (Intelligent Performance) reiškia tam tikrus duomenų bazės operacijų vykdymo greičio patobulinimus.
 • Standartiškai aktyvuota Lightweight Query Profiling Infrastructure (Lengvoji užklausų profiliavimo infrastruktūra) leidžia greitai gauti informaciją apie eilučių skaičių ir I/O naudojimo informaciją
 • Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas (Accelerated Database Recovery, ADR) užtikrina greitesnį duomenų bazės atkūrimą, pavyzdžiui, po naujo paleidimo, arba pagreitintą ilgai vykdomų operacijų atkūrimą.
 • Didžiųjų duomenų klasteris (BDC) SQL Server 2022 - tai Linux pagrindu veikiantis Kubernetes arba Azure Kubernetes Services (AKS) konteinerių klasteris, sudarytas iš SQL Server ir Apache Spark, su saugykla Hadoop Distributed File System (HDFS), naudojantis skirtingais saugyklų teikėjais.
 • Saugūs anklavai leidžia apdoroti užšifruotus duomenis atviru tekstu atskiroje juodojoje dėžutėje duomenų bazės serveryje.
 • Duomenų bazės momentinės nuotraukos funkcija sukuria momentinę duomenų bazės nuotrauką, pavyzdžiui, siekiant dokumentuoti jos būklę; funkcija Last Query Plan Statistics taip pat pateikia dabartinių užklausų vaizdą.

SQL Server 2022 - Leidinių licencijavimas Standard ir Enterprise

Tikėtina, kad SQL Server 2022 versijos licencijavimas ir vėl atitiks įprastas nuostatas, kurias nurodo Microsoft licencijų valdymas: Standard Edition galima rinktis tarp licencijavimo pagal pagrindinę licenciją ir serverio licencijos bei Client Access License licencijos naudotojams arba galutiniams įrenginiams derinio; Enterprise Edition galima licencijuoti tik pagal pagrindinę licenciją. Šios taisyklės taip pat taikomos perkant naudotą programinę įrangą SQL Server 2022.

 • Naudojant SQL Server 2022 licencijavimą branduoliu, kiekvienam virtualiajam virtualiosios mašinos arba konteinerio procesoriui turi būti įsigyta SQL Server branduolio licencija. Microsoft visada nustato mažiausiai 4 branduolio licencijas vienai virtualiajai kompiuterinei sistemai / konteineriui.
 • Taigi, be fiziškai prieinamų branduolio procesorių skaičiaus, atsižvelgiama ir į virtualių serverių skaičių.
 • Viena SQL Server 2022 licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.

Be to, serverio pajėgumui apskaičiuoti taikomos papildomos taisyklės, kurias galite sužinoti iš Wiresoft darbuotojo el. paštu, tiesiogiai pokalbyje arba telefonu.

 • Licencijuojant SQL Server 2022 Standard su serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos deriniu, kiekvienas naudotojas arba galutinis įrenginys, kuris naudojasi SQL Server, be serverio licencijos taip pat turi turėti savo CAL.

Klientų prieigos licencijas naudotojams arba galutiniams įrenginiams, skirtas SQL Server 2022, taip pat galima įsigyti kaip naudotą Wiresoft programinę įrangą.