Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10103
 • 7JQ-01275
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
6 711,90 € * 7 456,90 € * (9,99% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core 
Minimalus licencijavimas 4 Core Pro Server
CAL Nereikalaujama
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Su SQL Server 2017 Enterprise  leidimu didesnės įmonės turi galingą naujesnę patikrintos reliacinės duomenų platformos iš Microsoft versiją, kuri sujungia visas lemiamas duomenų bazių, ataskaitų ir analizės funkcijas ir užtikrina maksimalų jų našumą.   SQL Server Enterprise   Edition taip pat siūlo naujas išsamias funkcijas, taip pat praktiškai neribotą virtualizaciją ir visapusišką Business intelektinę informaciją - aukštu aptarnavimo lygiu - svarbiems darbo krūviams ir svarbių duomenų analizei.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

SQL Server 2017 Enterprise Edition didesnėms organizacijoms suteikia galingą naujesnę Microsoft patikrintos reliacinių duomenų platformos versiją, kurioje suderintos visos svarbiausios duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės galimybės bei didžiausias našumas. SQL Server Enterprise Edition taip pat siūlo naujas išsamias funkcijas, beveik neribotą virtualizaciją ir išsamią verslo žvalgybą - aukšto lygio paslaugą, skirtą svarbiems darbo krūviams ir svarbių duomenų analizei.

Ši SQL Server Enterprise Edition versija idealiai tinka visiems šiuolaikinės didelio našumo reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos reikalavimams tenkinti - tai būdinga įmonių išteklių planavimo sistemoms, ERP programinei įrangai ir CRM sistemoms. Joje pateikiamos visos svarbios funkcijos, kad Microsoft SQL Server taptų išsamia ir saugia duomenų platforma daugelyje įmonių aplinkų, o naudojimo galimybės yra įvairios: galima rinktis įvairias kūrimo kalbas ir duomenų tipus bei operacines sistemas, kad SQL Server būtų galima naudoti ne tik Windows, bet ir Linux bei Linux pagrįstuose Docker konteineriuose, taip pat vietinio vykdymo arba debesyje. Naudokitės naujomis įžvalgomis naudodami duomenų bazėje esančią išplėstinę analitiką su Python arba R, taip pat interaktyviomis vizualizacijomis, įskaitant daugelį pagrindinių duomenų paslaugų ir ataskaitų teikimo paslaugų našumo patobulinimų.

Wiresoft rasite SQL Server 2017 Enterprise 2-Core Edition kaip teisėtai naudojamą naudotą programinę įrangą už gerokai mažesnę kainą, palyginti su nauja programine įranga, su visais šios versijos privalumais, susijusiais su našumu ir saugumu. SQL Server 2017 Enterprise Edition licencijavimas taip pat pagrįstas tik naudojamos programinės įrangos branduoliu. Išsamią informaciją apie SQL Server 2017 Enterprise 2-Core funkcines sritis ir atitinkamas Microsoft licencijavimo sąlygas  rasite toliau.

Kas naujo SQL Server 2017 Enterprise 2-Core versijoje? Svarbiausios SQL Server 2017 Enterprise 2-Core funkcijos iš pirmo žvilgsnio

SQL Server 2017 versijoje Enterprise Edition siūlomos didžiausios šios versijos funkcijos ir masteliavimo galimybės. Be neriboto virtualizavimo, taip pat užtikrinamas pažangus aukštas prieinamumas su Always On prieinamumo grupėmis, kelių duomenų bazių perjungimas įvykus gedimui ir skaitomos antrinės replikos, taip pat skaidrus duomenų šifravimas ir suderinamumo ataskaitų teikimas naudojant SQL Server Audit ir pažangus duomenų integravimas su neaiškiu grupavimu, įskaitant paiešką, taip pat mobiliųjų ataskaitų ir KPI kūrimas.

Papildomos Business Intelligence funkcijos apima daugiamačių modelių, lentelių modelių ir duomenų gavybos patobulinimus, taip pat DirectQuery saugojimo režimą ir prieigą prie Power BI ataskaitų serverio. SQL Server 2017 Enterprise 2-Core plačiai integruotos mašininio mokymosi funkcijos, todėl SQL Server 2017 Enterprise 2-Core siūlo visišką lygiagretumą R ir Python analizei, įskaitant galimybę paleisti abi programas naudojant GPU.

Toliau aprašytose srityse atitinkamos specifikacijos taikomos SQL Server 2017 Enterprise 2-Core versijai, be kita ko, atsižvelgiant į funkcijas, jų mastelio keitimą, našumą ir didelį prieinamumą:

Naujos duomenų bazės variklio funkcijos

Į SQL Server 2017 Enterprise įtraukti trys nauji adaptyvaus užklausų apdorojimo patobulinimai: Prisitaikančios jungtys, grįžtamasis ryšys apie atminties paskirstymą paketiniu režimu ir sutampantis lentelės reikšmių funkcijų vykdymas su keliais teiginiais. Našumą gerina nauji dinamiški valdymo sąrašai ir automatinis duomenų bazės optimizavimas, kuris leidžia suprasti užklausų našumo problemas, siūlo sprendimus ir automatiškai ištaiso nustatytas problemas.

CLR rinkinius dabar galima įtraukti į patikimų rinkinių sąrašą; be to, naujos prieinamumo grupių funkcijos apima skaitymo mastelio keitimo be klasterių palaikymą, minimalių replikų nustatymą įsipareigojimų prieinamumo grupėms ir galimybę migruoti iš Windows į Linux visose operacinėse sistemose.

SQL serverio analizės paslaugos

Tarp svarbių naujų SQL Server Analysis Services (SSAS) funkcijų yra DAX redaktorius SSDT ir lentelių modelių optimizavimas, patobulintas objekto lygmens saugumas išsaugant metaduomenis; be to, siūloma, kad lentelių režimas būtų numatytoji Analysis Services diegimo parinktis. Naudojant Get Data, Power Query galima naudotis naujais duomenų šaltiniais, o esami duomenų šaltiniai palaikomi M užklausose. Datų ryšius galima lengvai sukurti pagal datos laukus.

SQL serverio integravimo paslaugos

SSIS sistemoje Scale Out funkcija siūlo pakeistas ir naujas funkcijas, be kita ko, supaprastintas SSIS vykdymas keliuose kompiuteriuose. Scale Out-Master dabar palaiko didelio prieinamumo funkciją, be to, patobulintas Scale Out darbininkų vykdymo žurnalų tvarkymas, kai įvyksta avarija. Į šią funkciją taip pat įtrauktas parametras Use32BitRuntime, skirtas paleisti vykdymą, todėl DABEI daug lengviau paleisti SSIS keliuose kompiuteriuose. Be to, SSIS kataloge yra dar viena visuotinė savybė, leidžianti nurodyti numatytąjį režimą diegiant SSIS paketus, taip pat palaikomas SQL Server Linux: SSIS paketai gali būti vykdomi Linux sistemoje per komandinę eilutę.

SQL serverio ataskaitų teikimo paslaugos

SSRS galima pateikti ataskaitų komentarus, kad būtų galima bendradarbiauti su kitais naudotojais, taip pat galima integruoti priedus su naudotojų komentarais.

Ataskaitų generatoriuje ir SQL Server Data Tools galima kurti gimtąsias DAX užklausas lentelių duomenų modeliams, kuriuos palaiko SQL Server Analysis Services.

SQL serverio pagrindinių duomenų paslaugos

MDS galima peržiūrėti surūšiuotą esybių, kolekcijų ir hierarchijų sąrašą per  tyrėjo puslapį, taip pat pagerintas našumas, kai reikia pateikti milijonus eilučių.

SQL serverio mašininio mokymosi paslaugos

2017 m. SQL Server 2017 versijoje ankstesnės SQL Server R Services buvo pervadintos į SQL Server Machine Learning Services, nes dabar be R programavimo kalbos palaikoma ir Python. Todėl Machine Learning paslaugas galima naudoti Python arba R scenarijams paleisti, R ir Python modeliams, kuriems nereikia SQL Server, diegti, o Microsoft mašinų mokymosi serverį galima įdiegti. Kūrėjai taip pat turi prieigą prie Python skirtų ML ir dirbtinio intelekto bibliotekų atvirojo kodo aplinkoje.

Linux naudojimas

Dabar vartotojai taip pat gali naudotis Linux, kad pasiektų SQL Server; kaip ir C++ programose, ryšys su SQL Server 2017 užmezgamas per Open Database Connectivity Interface. Java programas taip pat galima naudoti naudojant Java duomenų bazių ryšio tvarkyklę.

Techninės specifikacijos, susijusios su SQL Server 2017 Enterprise Edition našumu ir funkcijomis

Toliau pateikiama trumpa SQL Server 2017 Enterprise našumo ir įtrauktų funkcijų, susijusių su minėtomis pagrindinėmis sritimis, apžvalga:

Skaičiavimo pajėgumai arba našumas

Toliau išvardytos SQL Server 2017 Enterprise sritys užtikrina maksimalų operacinės sistemos arba operatyviosios atminties kiekį:

 • Vienam SQL serverio duomenų bazės variklio egzemplioriui
 • Vienam SQL serverio analizės paslaugų arba ataskaitų teikimo paslaugų egzemplioriui
 • SQL serverio buferinės atminties, skirtos vienam SQL serverio egzemplioriui, rezervas
 • Vienam stulpelių saugyklos segmento talpyklos egzemplioriui
 • Vienam Analysis Services egzemplioriui   
 • Vienam Reporting Services egzemplioriui
 • Reliacinės duomenų bazės dydis: 524 PB       

Informacija apie didelį prieinamumą

Be kita ko, SQL Server 2017 Enterprise užtikrina aukštą prieinamumą šiomis funkcijomis:

 • Serverio branduolio palaikymas
 • Rąstų gabenimas
 • Duomenų bazės dubliavimas ir momentinė duomenų bazės nuotrauka
 • Atsarginių kopijų glaudinimas ir šifruotos atsarginės kopijos
 • Always On Failover Cluster egzemplioriai ir pasiekiamumo grupės
 • Internetinis puslapių ir failų atkūrimas, taip pat internetinis indekso kūrimas ir atstatymas arba atnaujinamas atstatymas
 • Saugyklos pridėjimas veikiant sistemai ir procesoriui
 • Prieinamumo grupės su skaitymo mastelio keitimu

Mastelio keitimo ir našumo specifikacijos

Dėl šių SQL Server 2017 Enterprise funkcijų:

 • Stulpelių saugykla
 • Didelių objektų dvejetainiai indeksai sugrupuotose stulpelių saugyklose ir nesugrupuotų stulpelių saugyklų indeksų atstatymas internetu
 • Atminties OLTP
 • Įtempimo duomenų bazė
 • Nuolatinė pagrindinė atmintis
 • Kelių egzempliorių palaikymas
 • Kelių failų srauto konteinerių palaikymas
 • Buferinio fondo išplėtimas
 • Lentelių ir indeksų skaidymas ir lygiagretus skaidytų lentelių apdorojimas
 • Lentelės reikšmių funkcijų įterptinis vykdymas
 • Prisitaikančios jungtys ir grįžtamasis ryšys apie atminties paskirstymą paketiniu režimu

Replikavimas

 • Publikacijos su Oracle
 • Sandorių ir momentinių kopijų replikavimas peer-to-peer, įskaitant atnaujinamą prenumeratą sandorių replikavimui
 • SQL serverio pakeitimų stebėjimas

Kūrimo įrankiai

 • MDX redagavimo, derinimo ir projektavimo įrankiai
 • IntelliSense su Transact-SQL ir MDX
 • SQL serverio duomenų įrankiai
 • Integracija su Microsoft Visual Studio   

Duomenų saugyklos

 • Kubų kūrimas nenaudojant duomenų bazės
 • Analysis Services konfigūravimas tik skaitymo režimu, keičiamo dydžio
 • Automatinis etapų ir duomenų saugyklos schemų generavimas
 • Lygiagretusis užklausų apdorojimas lentelėms su skirstiniais ir indeksais
 • Visuotinis partijos agregavimas

Saugumo informacija

 • Eilutės lygio saugumas
 • Visada užšifruota
 • Dinaminis duomenų maskavimas
 • Serverio ir duomenų bazės stebėjimas
 • Skaidrus duomenų bazių šifravimas, atsarginių kopijų šifravimas ir išplečiamas raktų valdymas
 • Naudotojo nustatyti vaidmenys

Administravimo įrankiai

 • SQL konfigūracijos tvarkyklė
 • SQL valdymo objektai
 • SQL CMD
 • Paskirstytasis atkūrimas: administratoriaus įrankis, klientas ir valdiklis (iki 16 klientų)
 • SQL Profiler ir serverio agentas

Pagrindinės SQL Server 2017 Enterprise licencijos

SQL Server 2017 Enterprise versijai taikomas tik pagrindinis licencijavimas, kurį Microsoft įdiegė su 2016 m. serverio versija. Todėl licencijavimas pagal serverį/CAL, kurį galima gauti kituose leidimuose, čia nepateikiamas. Naudojant licencijavimą pagal branduolius, taikoma kitokia licencijavimo metrika, palyginti su senesnėmis SQL Server versijomis, kuriose nebuvo svarbu, kiek branduolių turi procesorius: Dabar branduolių skaičius yra licencijos reikalavimo nustatymo pagrindas. Šis licencijavimo pagal branduolius modelis taip pat taikomas hibridiniam naudojimui ir debesijos diegimui.

Naudojant licencijavimą pagal debesų kompiuterijos reikalavimus, kiekvienam iš dviejų branduolių reikia vienos branduolio licencijos. Taigi bendras licencijos poreikis priklauso nuo didžiausio procesoriaus branduolių skaičiaus. Visiems fiziniams serverio branduoliams reikia atskiros branduolio licencijos. Mažiausias licencijų skaičius vienam serveriui visada yra aštuonios licencijos, kurioms Microsoft nustatė šias sąlygas:

 • Kiekvienam procesoriui reikia mažiausiai 8 branduolių licencijų
 • Kiekvienam serveriui reikia mažiausiai 16 branduolio licencijų

Pagrindinės SQL Server 2017 Enterprise Edition licencijos pateikiamos 2 paketais.

Techninės ir programinės įrangos reikalavimai diegiant SQL 2017 Enterprise 2-Core

Kad užtikrintumėte optimalų veikimą, diegdami MS SQL Server 2017 2 branduolių versiją Enterprise, atkreipkite dėmesį į šią informaciją.

Techninė įranga:

 • Kietasis diskas: 6 GB laisvos vietos standžiajame diske, priklausomai nuo įdiegtų SQL Server komponentų
 • Mažiausia atmintis: 4 GB, o didėjant duomenų bazės dydžiui atmintis turi būti didinama, kad būtų užtikrintas optimalus SQL serverio veikimas
 • Procesoriaus tipas: x64 procesorius, pvz., AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon su Intel EM64T palaikymu, Intel Pentium IV su EM64T palaikymu:
 • Procesoriaus sparta: ne mažesnė kaip 1,4 GHz; rekomenduojama 2,0 GHz arba spartesnė
 • Diegimas: Rekomenduojama diegti kompiuteryje su NTFS arba ReFS failų formatu - SQL serverio diegimas vis dar palaikomas tik x64 procesoriuose, x86 procesoriai nebepalaikomi

H3: Programinė įranga

 • SQL Server 2017 versijai reikia .NET Framework 4.6 (SQL serverio sąranka automatiškai įdiegia .NET Framework), pagrindinių duomenų paslaugų arba replikavimo
 • Palaikomos operacinės sistemos: Windows Server 2016 Datacenter, Standard, Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials, R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials, Foundation
 • SQL Server 2017 diegimas serverio branduolio režimu palaikomas šiose Windows Server versijose: Windows Server 2019 Standard, duomenų centras; Windows Server 2016 Standard, duomenų centras; Windows Server 2012 R2 Standard, duomenų centras; Windows Server 2012 Standard, duomenų centras

Kita:

 • 64 bitų kliento operacinėse sistemose palaikomos visos SQL Server funkcijos.
 • 32 bitų klientų operacinėse sistemose SQL Server 2017 2-Core palaiko šias funkcijas: SQL kliento ryšio SDK, integravimo paslaugos, duomenų kokybės klientas, kliento įrankių ir kliento įrankių SDK ryšys ir atgalinis suderinamumas, paskirstytosios atkūrimo sudedamosios dalys, valdiklis ir klientas bei dokumentacijos sudedamosios dalys

Svarbi informacija apie naudojamą Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core programinę įrangą iš Wiresoft

Siūloma naudota SQL Server 2017 Enterprise programinė įranga nesiskiria nuo naujos SQL Server licencijos naudojimo patogumu - taip pat ir todėl, kad programinė įranga negali susidėvėti. Jį taip pat apibūdina šie požymiai:

Naudojamų SQL Server 2017 Enterprise 2-Core licencijų kilmė

Wiresoft siūloma naudota SQL Server 2017 Enterprise 2-Core licencijos programinė įranga yra kilusi iš Europoje esančios įmonės, kuri ją įsigijo ir vėliau pardavė Wiresoft. Perparduodant SQL Server licencija pažymima kaip naudota programinė įranga ir gali būti vėl naudojama kaip nauja licencija.

Pirkėjo saugumas taip pat ir naudotoms SQL Server 2017 Enterprise 2-Core licencijoms

Wiresoft naudojama SQL Server 2017 Enterprise 2-Core programinė įranga suteikia jums, kaip klientui, tokius pačius privalumus, kaip ir perkant naują serverio programinę įrangą: pirkėjo saugumas, nes ją galima iš karto atsisiųsti po pirkimo ir iš karto aktyvuoti licenciją su pateiktu galiojančiu licencijos raktu.

Naudotos SQL Server 2017 Enterprise 2-Core programinės įrangos pirkimas ir naudojimas yra teisėtas

Kaip Wiresoft klientas galite būti tikri, kad tiek įsigydami, tiek faktiškai naudodami SQL Server 2017 Enterprise 2-Core kaip naudotą programinę įrangą nepažeidžiate jokių galiojančių įstatymų. Taip yra todėl, kad Wiresoft Shop siūloma SQL Server programinė įranga gaunama iš bendrovės licencijų atsargų. Galiojanti jurisdikcija leidžia ne tik prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, bet ir ją faktiškai naudoti; šie faktai jau patvirtinti keliais teismų sprendimais.

Kiti jūsų privalumai naudojant naudotą SQL Server 2017 Enterprise 2-Core programinę įrangą iš Wiresoft

Naudotos Wiresoft programinės įrangos privalumas - galimybė už palankią kainą atnaujinti senesnę programinę įrangą ir visada turėti naujausias versijas už mažesnę kainą nei perkant naują įrangą. Naudotai Wiresoft programinei įrangai taip pat būdingas visiškas visų pirkėjų nuosavybės įrodymas, todėl ji taip pat suteikia jums audito saugumą!

Wiresoft rasite ne tik SQL Server 2017 Enterprise 2-Core leidimą už priimtiną kainą kaip naudotą programinę įrangą, bet ir kitus SQL Server 2017 leidimus, taip pat licencijavimą pagal serverio/CAL licencijas ir naujesnes Microsoft SQL Server versijas; be to, Wiresoft naudotos programinės įrangos portfelyje yra daug kitų Microsoft programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl SQL Server 2017 Enterprise 2-Core pagrindinio licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į kompetentingus konsultantus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos