Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10543
  • VS7-EPL-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 603,90 € * 2 891,90 € * (9,96% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 7 Enterprise Plus: kitas virtualizacijos lygis

Padidinkite savo IT infrastruktūros našumą, efektyvumą ir saugumą naudodami VMware vSphere 7 Enterprise Plus. Ši pirmaujanti virtualizacijos technologija leidžia jūsų įmonei spręsti šiuolaikinės verslo aplinkos iššūkius ir kartu užtikrina lankstumą ir mastelio keitimą, reikalingą būsimam augimui ir naujovėms.

Didžiausias našumas ir patikimumas

VMware vSphere 7 Enterprise Plus sukurta taip, kad užtikrintų aukščiausią našumą ir patikimumą. Ji palaiko iki 768 vCPU ir 24 TB vRAM vienai virtualiajai mašinai, todėl net ir reikliausi darbo krūviai gali būti lengvai įveikiami. Be to, "vSphere Distributed Resource Scheduler" (DRS) technologija leidžia dinamiškai paskirstyti ir subalansuoti išteklius, kad būtų užtikrintas maksimalus našumas net ir reikliausiose aplinkose.

Revoliucinės saugumo funkcijos

VMware vSphere 7 Enterprise Plus siūlo patikimą saugumo funkcijų rinkinį, kad apsaugotų jūsų organizacijos duomenis ir programas. Funkcija "vSphere Trust Authority" užtikrina, kad jūsų aplinkoje veiktų tik patikimi kompiuteriai, o "vSphere Identity Federation" užtikrina geresnę prieigos kontrolę ir saugumą.

VMware vSphere 7 Enterprise Plus: optimizuokite savo IT strategiją

VMware vSphere 7 Enterprise Plus - tai ne tik technologija, bet ir įrankis, padedantis optimizuoti IT strategiją ir plėtoti verslą. Turėdama daugybę pažangių funkcijų ir integracijų, ji leidžia modernizuoti IT infrastruktūrą ir kurti ateities sprendimams pritaikytus sprendimus.

Sklandi hibridinės debesijos integracija

VMware vSphere 7 Enterprise Plus palaiko vientisą hibridinės debesijos integraciją ir užtikrina visišką suderinamumą su pirmaujančiomis debesijos paslaugomis, tokiomis kaip VMware Cloud on AWS, Azure VMware Solution ir Google Cloud VMware Engine. Naudodami "vSphere 7" Enterprise Plus galite be vargo perkelti darbo krūvius tarp lokalios ir debesijos aplinkų, todėl galite pasinaudoti debesijos paslaugų judrumu ir mastelio keitimo galimybėmis, neprarasdami lokalios infrastruktūros kontrolės ir saugumo.

Šiuolaikinių darbo krūvių palaikymas

"VMware vSphere 7" Enterprise Plus parengta šiuolaikiniams darbo krūviams ir naudojimo atvejams. Turėdami "Kubernetes" ir konteinerių darbo krūvių vietinį palaikymą, galite diegti ir valdyti modernias, debesų kompiuterijos pagrindu sukurtas taikomąsias programas taip pat lengvai, kaip ir tradicines virtualiųjų mašinų pagrindu sukurtas taikomąsias programas.

Apskritai "VMware vSphere 7 Enterprise Plus" yra galingas, lankstus ir saugus virtualizavimo sprendimas, kuris gali padėti jūsų verslui spręsti dabartinius iššūkius ir pasirengti ateities galimybėms. Naudokite "vSphere 7 Enterprise Plus", kad padidintumėte savo IT infrastruktūros efektyvumą ir našumą ir pasiektumėte savo verslo tikslus.

Naujoviškos funkcijos optimizuotiems procesams

Naudodami "vSphere 7 Enterprise Plus" galėsite naudotis naujoviškomis funkcijomis, kurios padės optimizuoti procesus ir maksimaliai išnaudoti IT infrastruktūrą.

"vSphere Lifecycle Manager

"vSphere Lifecycle Manager" yra pagrindinė funkcija, užtikrinanti, kad jūsų aplinka visada būtų atnaujinta. Ji leidžia centralizuotai valdyti ir automatizuoti visos "vSphere" aplinkos atnaujinimus, pataisas ir konfigūracijos pakeitimus. Taip sumažinamos rankų darbo sąnaudos, sumažinama rizika ir užtikrinama, kad jūsų aplinka visada būtų optimaliai sukonfigūruota.

Vidinis saugumas ir atitiktis

Pasaulyje, kuriame kibernetinis saugumas ir duomenų apsauga yra itin svarbūs, "vSphere 7 Enterprise Plus" siūlo integruotas saugumo valdymo galimybes. Tarp jų yra "VM Encryption", skirta šifruoti duomenis tiek ramybės būsenoje, tiek juos perduodant, ir "Secure Boot", užtikrinanti, kad jūsų kompiuteriuose veiktų tik autorizuotas ir pasirašytas kodas. Be to, "vSphere 7 Enterprise Plus" palaiko atitikties stebėseną ir ataskaitų teikimą, kad atitiktų tokių standartų, kaip GDPR, HIPAA ir PCI DSS, reikalavimus.

Išvada: "VMware vSphere 7 Enterprise Plus" - jūsų sprendimas patikimai IT infrastruktūrai

Galiausiai "VMware vSphere 7 Enterprise Plus" siūlo kur kas daugiau nei tik virtualizaciją. Tai visapusiška platforma, padedanti optimizuoti IT infrastruktūrą, tenkinti saugumo poreikius ir sudaryti sąlygas būsimam augimui bei naujovėms.

Lankstūs ir keičiamo dydžio sprendimai

Su "VMware vSphere 7" Enterprise Plus gaunate lankstų ir keičiamo dydžio sprendimą, leidžiantį pritaikyti IT infrastruktūrą tiksliai pagal jūsų verslo poreikius. Nesvarbu, ar valdote mažą IT skyrių, ar didelį duomenų centrą, "vSphere 7 Enterprise Plus" auga kartu su jūsų poreikiais.

Investuokite į ateitį

Investuodami į "VMware vSphere 7 Enterprise Plus" investuojate ne tik į programinę įrangą, bet ir į savo verslo gyvybingumą ateityje. Palaikydama šiuolaikines darbo apkrovas, turėdama patikimas saugumo funkcijas ir lengvai integruodama su debesija, "vSphere 7 Enterprise Plus" užtikrina, kad esate pasirengę ateities IT iššūkiams.

Apibendrinant galima teigti, kad "VMware vSphere 7 Enterprise Plus" iš naujo apibrėžia virtualizaciją ir leidžia organizacijoms modernizuoti savo IT infrastruktūrą bei efektyviau siekti verslo tikslų. Atraskite daugybę "VMware vSphere 7 Enterprise Plus" privalumų savo verslui jau šiandien.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos