Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER
MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10605
 • CFQ7TTC0LFLX
 • Metinis abonementas
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
41 245,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER"

Microsoft 365 Enterprise E3 - išsamus sprendimas jūsų įmonei

Microsoft 365 Enterprise E3 - tai išsamus produktyvumo ir saugumo priemonių rinkinys, sukurtas specialiai įmonėms. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl Microsoft 365 Enterprise E3 yra idealus pasirinkimas siekiant maksimaliai padidinti savo įmonės duomenų efektyvumą, bendradarbiavimą ir saugumą.

Pagrindinės Microsoft 365 Enterprise E3 funkcijos

 1. Biuro programos: Į Microsoft 365 Enterprise E3 įeina gerai pažįstamos Office programos, tokios kaip Word, Excel, PowerPoint ir Outlook, kuriomis galima naudotis debesyje arba darbalaukyje.
 2. El. paštas ir kalendorius: Exchange Online leidžia saugiai siųsti, gauti ir tvarkyti el. laiškus, o Outlook kalendorius - efektyviai organizuoti susitikimus.
 3. Bendradarbiavimo įrankiai: Microsoft Teams suteikia galingą komandinio bendradarbiavimo platformą, įskaitant pokalbius, vaizdo konferencijas ir dalijimąsi failais.
 4. Pažangus saugumas: Microsoft 365 Enterprise E3 apima pažangias saugumo funkcijas, pavyzdžiui, grėsmėmis pagrįstą apsaugą ir tapatybės valdymą, kad apsaugotumėte savo duomenis ir programas.

Microsoft 365 Enterprise E3 privalumai

 • Padidinkite produktyvumą: naudodami gerai pažįstamas Office programas ir bendradarbiavimo įrankius, galite padidinti darbuotojų produktyvumą ir skatinti bendradarbiavimą.
 • Padidinti saugumą: Microsoft 365 Enterprise E3 siūlo pažangias saugumo funkcijas, kad apsaugotumėte savo įmonės duomenis nuo grėsmių ir laikytumėtės duomenų apsaugos taisyklių.
 • Lankstumas ir pritaikomumas: Sprendimas yra lankstus ir pritaikomas, todėl prireikus galite keisti naudotojų ir paslaugų skaičių.

Jūsų įmonės ryšių ir saugumo ateitis su Microsoft 365 Enterprise E3

Microsoft 365 Enterprise E3 yra esminis sprendimas įmonėms, kurios nori padidinti savo produktyvumą, skatinti bendradarbiavimą ir kartu saugiai apsaugoti savo duomenis ir programas. Naudodami šią platformą esate idealiai pasirengę skaitmeninės transformacijos iššūkiams. Maksimaliai padidinkite savo darbo procesų efektyvumą, padidinkite savo įmonės duomenų saugumą ir užtikrinkite savo įmonės komunikacijos ir saugumo ateitį su Microsoft 365 Enterprise E3. Tai išsamus sprendimas, padedantis jums išlikti konkurencingiems ir sėkmingai veikti nuolat besikeičiančiame verslo IT pasaulyje. Microsoft 365 Enterprise E3 - tai verslo programinės įrangos ateitis.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos