Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2013 DEVICE CAL Kiekvienam naudotojui arba įrenginiui, kuris naudojasi Exchange serveriu, reikia prieigos licencijos (CAL). Licencijos CAL gali būti skirtingos: User CAL (licencijuoto naudotojo prieiga) ir...
18,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2013 VARTOTOJO VARTOTOJO DUKLATAS Kiekvienam naudotojui arba įrenginiui, kuris naudojasi "Exchange" serveriu, reikia prieigos licencijos (CAL). Licencijos CAL gali būti skirtingos: User CAL (licencijuoto...
18,90 € *

Microsoft CAL for Exchange Server 2013 - efektyvus el. pašto ryšių licencijavimas

Įvadas į "Microsoft CAL for Exchange Server 2013

"Microsoft Exchange Server 2013" yra patikrintas sprendimas, skirtas el. pašto bendravimui ir bendradarbiavimui organizacijose. Norint veiksmingai naudoti "Exchange Server 2013", reikia "Microsoft CAL" (kliento prieigos licencijų). Šiame tekste pateikiame lengvai suprantamą apžvalgą, ką jos reiškia ir kaip jos veikia.

"Microsoft CAL" svarba "Exchange Server 2013

Microsoft CAL, skirtos "Exchange Server 2013", - tai licencijos, leidžiančios naudotojams ar įrenginiams naudotis galingomis "Exchange Server" funkcijomis ir paslaugomis. Jos būtinos norint užtikrinti, kad jūsų el. pašto ryšiai būtų veiksmingi, saugūs ir atitiktų teisės aktų reikalavimus.

Kodėl "Microsoft CAL for Exchange Server 2013" yra svarbios?

Norint išvengti teisinių pasekmių ir užtikrinti, kad jūsų darbuotojai galėtų sklandžiai naudotis el. paštu, kalendoriais ir kitomis "Exchange Server 2013" paslaugomis, labai svarbu tinkamai išduoti "Microsoft CAL for Exchange Server 2013" licencijas.

"Microsoft CAL for Exchange Server 2013" licencijų tipai

Yra du pagrindiniai "Microsoft CAL", skirtų "Exchange Server 2013", tipai:

  1. Vartotojo licencijos: Vartotojo licencijos tinka, jei organizacijoje yra daug įrenginių ir mažiau naudotojų.

  2. Įrenginio licencijos CAL: Įrenginio licencijos yra įrenginiu pagrįstos licencijos, susietos su konkrečiu įrenginiu. Jos leidžia visiems šį įrenginį naudojantiems naudotojams pasiekti "Exchange Server 2013".

"Exchange Server 2013" licencijų licencijų įsigijimas

Paprastai "Microsoft CAL" licencijos "Exchange Server 2013" turi būti perkamos atskirai nuo serverio programinės įrangos. Svarbu įsigyti tinkamą CAL skaičių ir tipą pagal individualius jūsų organizacijos reikalavimus.

Išvada

Microsoft CAL, skirtos "Exchange Server 2013", yra raktas į sklandų ir teisės aktų reikalavimus atitinkantį el. pašto ryšį jūsų organizacijoje. Pasirinkimas tarp naudotojo CAL ir įrenginio CAL priklauso nuo konkrečios jūsų įmonės situacijos. Tinkamai licencijuotos CAL užtikrina, kad jūsų darbuotojai galėtų efektyviai ir laikantis įstatymų naudotis "Exchange Server 2013". Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamas CAL, kad užtikrintumėte "Exchange Server 2013" naudojimo efektyvumą ir teisėtumą.

Kategorijos