Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 

header_wiresoft

KAS MES ESAME IR KĄ DAROME?

"Wiresoft" yra jauna, tarptautinė e. prekybos bendrovė, valdanti didžiausią Europoje internetinę parduotuvę, kurioje galima parsisiųsti gerai žinomų gamintojų programinę įrangą. 2010 m. įkurta pradedančioji įmonė sėkmingai įsitvirtino Vokietijoje, teikdama profesionalias paslaugas ir turėdama įvairų produktų asortimentą. Su savo internetine parduotuve dirbame B2C ir B2B sektoriuose. Teikdami išorines ir vidines konsultavimo paslaugas, taip pat teikiame kompetentingas konsultacijas dėl būsimų auditų, licencijavimo modelių, procesų optimizavimo ir kitų klausimų. Per tą laiką "Wiresoft Group" išaugo į suaugusią įmonę ir įsitvirtino tarptautiniu mastu - daugiau nei 27 šalyse. 

 

KĄ MES SIŪLOME?

 
apie mus-1

pinigai

KONKURENCINGOS KAINOS

Mūsų pagrindinis tikslas - visada pasiūlyti klientams palankias pirkimo kainas ir visapusišką aptarnavimą. Teikiame paslaugas B2C ir B2B klientams.

paslauga

PASLAUGOS

Savo klientams teikiame ekspertų konsultacijas telefonu, tiesioginiu pokalbiu, dalijantis ekranu arba el. paštu darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio (nuo 8:00 iki 16:00 val.) - taip pat padedame įdiegti iš "Wiresoft" įsigytą programinę įrangą.

apie mus-2

apie mus-3

citata

"Dėl mūsų 100 % pinigų grąžinimo garantijos mūsų klientams nereikia nerimauti, kad tam tikru metu jie liks vieni su savo problema!"

Generalinis direktorius - Soheil Hosseini

kokybė

KOKYBĖ

"Wiresoft" reiškia patikrintą kokybę už priimtiną kainą. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš anksto patikrina, ar parduodami produktai atitinka mūsų aukštus kokybės standartus. Taip užtikrinama, kad produktas yra originalus, skirtas atitinkamai ekonomikos sričiai. Prekės į mūsų pardavimo platformą patenka tik po sėkmingo patikrinimo. Taip įgijome daugelio patenkintų klientų visame pasaulyje pasitikėjimą. Naudodami "Wiresoft" programinę įrangą esate saugūs.

apie mus-4
apie mus-5

 tvarumas

TVARUMAS

Tvarumas yra svarbiausias mūsų įmonės prioritetas. Todėl pastaraisiais metais ėmėmės papildomų priemonių, kad užtikrintume atsakingesnį turimų išteklių naudojimą: siekdami kompensuoti didelį popieriaus suvartojimą, beveik visi "Wiresoft" procesai valdomi skaitmeniniu būdu. Siekdami tausoti aplinką, mūsų kolegos taip pat turi galimybę prašyti lengvatinio darbo bilieto, kad į darbą galėtų vykti viešuoju transportu.

b2b

B2B

Savo B2B parduotuvėje siūlome platų programinės įrangos produktų, skirtų komerciniam ir viešajam sektoriams, asortimentą. B2B klientams siūlome specializuotą klientų aptarnavimą. Jei reikia, verslo komanda taip pat teikia pagalbą būsimų projektų įgyvendinimo vietoje, konsultuoja pirkėjų klausimais, teikia išsamią pagalbą licencijavimo klausimais ir būsimų auditų klausimais. Mūsų techniniai konsultantai atlieka išankstinius auditus ir teikia technines konsultacijas, pvz., dėl proceso optimizavimo. Viduje jie valdo bandymų aplinką, teikia vidaus konsultacijas, rengia seminarus ir kt. Net ir po pirkimo siūlome intensyvią profesionalią pagalbą ir visapusišką aptarnavimą.

apie mus-6
 
 

IŠ KUR ESAME KILĘ?

Zeitstrahl 2010 2017 2019 2022 Įkurta Internaciona-lizacija Papildomųvietų atidarymas Teisininkoišnagrinėtas verslo modelis Veikia daugiau nei 27 šalyse
heart_icon 1.000.000 laimingi klientai
 
users_icon55 Kolegos
 
e_ikona4.8 TrustedShops atsiliepimai
 
 

MŪSŲ VIZIJA

"Wiresoft" - tarpdisciplininė ir daugiakultūrė įmonė

 
vizija-01

Pastaraisiais metais mūsų komanda išsiplėtė ir dabar ją sudaro rinkodaros, plėtros, klientų aptarnavimo užsienio kalbomis, pirkimų, pardavimų ir sekretoriato darbuotojai. Tai leidžia mums nuolat tobulinti savo verslo sritis, plėsti produktų asortimentą ir didinti klientų ratą.

 
vizija-2

Komandinis darbas ir atvira įmonės kultūra mums yra ne tušti žodžiai, o įsisąmonintos ir išgyventos vertybės. Save laikome didele, įvairiapusiška ir stipria komanda: geras kolegų bendradarbiavimas grindžiamas abipuse pagarba ir pasitikėjimu. "Wiresoft" kiekvienas nusipelno galimybės atrasti savo iššūkius, kad galėtų išnaudoti savo unikalų potencialą pozityvioje darbo atmosferoje.

 
vizija-3

Kosmopolitizmas ir daugiakultūriškumas mums taip pat yra itin svarbios vertybės: kaip įmonė norime nuolat tenkinti įvairius globalizuoto pasaulio poreikius ir netoleruojame jokios atskirties. Daugiakultūrė mūsų komandos sudėtis atspindi tarptautinę "Wiresoft" orientaciją: tai leidžia mums visuomet pasiūlyti individualiai pritaikytas paslaugas daugiakultūriame pasaulyje.

 
vizija-4

Stengiamės, kad mūsų geriausi pasiūlymai ir individualiai pritaikytos paslaugos visada užtikrintų itin patogų apsipirkimą visame pasaulyje. Visada užtikrindami platų galingos firminės programinės įrangos asortimentą, neprilygstamai žemas kainas ir didelį palankumą klientams, mes ir toliau augame kaip tarptautiniu mastu orientuota įmonė ir kasdien artėjame prie savo tikslų.

 
Kategorijos