TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask

header_wiresoft

KAS MES ESAME IR KĄ DAROME?

Wiresoft yra jauna, tarptautinė e. prekybos bendrovė, valdanti didžiausią Europoje internetinę parduotuvę, kurioje galima parsisiųsti gerai žinomų gamintojų programinę įrangą. 2010 m. įkurta pradedančioji įmonė sėkmingai įsitvirtino Vokietijoje, teikdama profesionalias paslaugas ir turėdama įvairų produktų asortimentą. Su savo internetine parduotuve dirbame B2C ir B2B sektoriuose. Teikdami išorines ir vidines konsultavimo paslaugas, taip pat teikiame kompetentingus patarimus dėl būsimų auditų, licencijavimo modelių, procesų optimizavimo ir kitų klausimų. Per tą laiką Wiresoft grupė išaugo į suaugusią įmonę ir įsitvirtino tarptautiniu mastu - daugiau nei 27 šalyse. 

 

KĄ MES SIŪLOME?

 
apie mus-1

pinigai

KONKURENCINGOS KAINOS

Mūsų pagrindinis tikslas - visada pasiūlyti klientams palankias pirkimo kainas ir visapusišką aptarnavimą. Teikiame paslaugas B2C ir B2B klientams.

paslauga

PASLAUGOS

Savo klientams teikiame ekspertų konsultacijas telefonu, tiesioginiu pokalbiu, dalijantis ekranu arba el. paštu darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio (nuo 8:00 iki 16:00 val.) - taip pat padedame įdiegti iš Wiresoft įsigytą programinę įrangą.

apie mus-2

apie mus-3

citata

"Dėl mūsų 100 % pinigų grąžinimo garantijos mūsų klientams nereikia nerimauti, kad tam tikru metu jie liks vieni su savo problema!"

Generalinis direktorius - Soheil Hosseini

kokybė

KOKYBĖ

Wiresoft pasižymi išbandyta kokybe už priimtiną kainą. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš anksto patikrina, ar parduodami produktai atitinka mūsų aukštus kokybės standartus. Taip užtikrinama, kad produktas yra originalus, skirtas atitinkamai ekonomikos sričiai. Prekės į mūsų pardavimo platformą patenka tik po sėkmingo patikrinimo. Taip įgijome daugelio patenkintų klientų visame pasaulyje pasitikėjimą. Naudodami Wiresoft programinę įrangą esate saugūs.

apie mus-4
apie mus-5

 tvarumas

TVARUMAS

Tvarumas yra svarbiausias mūsų įmonės prioritetas. Todėl pastaraisiais metais ėmėmės papildomų priemonių, kad užtikrintume atsakingesnį turimų išteklių naudojimą: siekdami kompensuoti didelį popieriaus suvartojimą, beveik visi procesai svetainėje Wiresoft valdomi skaitmeniniu būdu. Siekdami tausoti aplinką, mūsų kolegos taip pat turi galimybę prašyti lengvatinio darbo bilieto, kad į darbą galėtų vykti viešuoju transportu.

b2b

B2B

Savo B2B parduotuvėje siūlome platų programinės įrangos produktų, skirtų komerciniam ir viešajam sektoriams, asortimentą. Siūlome specializuotą klientų aptarnavimą B2B klientams. Jei reikia, Business komanda taip pat teikia pagalbą būsimų projektų įgyvendinimo vietoje, konsultuoja pirkėjų klausimais, teikia išsamią pagalbą licencijavimo klausimais ir būsimų auditų klausimais. Mūsų techniniai konsultantai atlieka išankstinius auditus ir teikia technines konsultacijas, pvz., dėl proceso optimizavimo. Viduje jie valdo bandymų aplinką, teikia vidaus konsultacijas, rengia seminarus ir kt. Net ir po pirkimo siūlome intensyvią profesionalią pagalbą ir visapusišką aptarnavimą.

apie mus-6