AUTORIZUOTAS ORIGINALUS PRODUKTAS
PRISTATYMAS PER 24 VAL
PALAIKYMAS POKALBIAIS, EL. PAŠTU IR TELEFONU
NEMOKAMA KARŠTOJI LINIJA +4969 - 173261340
 

Apie mus

Kartais paprastos idėjos yra geriausios.

Šiandieninėje paslaugų ekonomikoje beveik kiekviena įmonė naudojasi bendra programine įranga. Tuo pat metu įprastų formatų kainos kasmet didėja. Nenuostabu, nes praeityje kūrėjai ir gamintojai sugebėjo užimti monopolinę padėtį, kai konkurencijos beveik nėra. Tokia pradinė pozicija leidžia didelėms korporacijoms savo nuožiūra koreguoti kainas. "Wiresoft" turi paprastą idėją, kaip pasipriešinti programinės įrangos tiekėjų monopolinei padėčiai.

Įmonės, kurios naudojasi Standard programine įranga, gali gerokai sumažinti savo išlaidas pirkdamos ir parduodamos jau įsigytas licencijas. Be to, tokia praktika nustato naujus programinės įrangos rinkos liberalizavimo standartus ir rodo, kad tradicinių paslaugų teikėjų kainos auga.

Ši prekyba naudota programine įranga ne tik ekonomiškai prasminga, bet ir pagrįsta nuolatine įmonių plėtra. Nes programinė įranga nėra standartizuota prekė, kuria jau vyksta aktyvi prekyba iš antrų rankų. Kompiuterinės sistemos ir programos yra lankstesnės, jas reikia nuolat atnaujinti ir pritaikyti prie įmonės poreikių. 

Nuo to ir norėtume pradėti. Perėmimo, susijungimo ar bankroto metu įsigytos licencijos dažnai lieka nenaudojamos. Mūsų bendrovė įsigyja nenaudojamą programinę įrangą, įskaitant licencijas, ir perduoda jas kitoms bendrovėms. Tokiu būdu naudą iš naudotos programinės įrangos perdirbimo gauna ir parduodančios, ir perkančios įmonės.

Paskutinį kartą peržiūrėta