Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10116
 • 312-04349
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
260,90 € * 288,90 € * (9,69% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
CU versija Dabartinis
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Papildoma informacija Iki 5 pašto dėžučių duomenų bazių


Windows Exchange 2016 siūlo patikimą pranešimų platformą, su kuria galima centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis. Tai versija Server Server Windows 10. Ypač mažesnėms ar vidutinio dydžio įmonėms ir įstaigoms leidimas gali būti naudingas dėl daugelio praktinių funkcijų, didelio mastelio, taip pat dėl funkcijų, kurios padeda komandoms bendradarbiauti lanksčiai, taip pat ir vietoje nepriklausomai naudojant, neprarandant saugumo. Standard Cloud

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition

Windows Exchange Server 2016 yra patikima pranešimų siuntimo platforma, su kuria galima centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis. Tai serverinė Windows 10 versija. Ypač mažoms ar vidutinio dydžio įmonėms ir įstaigoms Standard Edition versija gali būti naudinga dėl daugelio praktinių funkcijų, didelio mastelio, taip pat debesijos funkcijų, kurios padeda komandoms lanksčiai bendradarbiauti, taip pat ir vietoje nepriklausomai naudotis, neprarandant saugumo.

Standartinė Exchange Server 2016 versija palaiko iki 5 pašto dėžučių duomenų bazių viename serveryje ir siūlo optimizuotą serverio architektūrą, sumažinant serverio vaidmenis iki 2: pašto dėžutės ir kraštinio transporto. Todėl serverio programinė įranga yra nepakeičiamas komponentas įmonėse, skirtas darbo procesams valdyti ir administruoti bei keistis procesui reikalinga informacija. Galinga ryšių sistema veikia kaip vidinė ir išorinė sąsaja, patikimai sujungianti įvairių padalinių darbuotojus ir skyrius ir taip visapusiškai prisidedanti prie darbo procesų efektyvumo didinimo: Integruotas teisių valdymas ne tik leidžia centralizuotai valdyti el. laiškus, kontaktus ir susitikimus, juos aiškiai archyvuoti ir lengvai atlikti paiešką - integruotas teisių valdymas taip pat leidžia diferencijuoti individualią darbuotojų prieigą prie duomenų ir turinio; todėl Microsoft Exchange Server 2016 Standard užtikrina maksimalią kontrolę ir kartu didelį skaidrumą.

Wiresoft Exchange Server 2016 standartinę versiją galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą už mažesnę, sumažintą kainą, palyginti su nauja programine įranga, jei ji apskritai dar siūloma. Naudota programinė įranga ypač patraukli mažesnėms įmonėms ir organizacijoms, kurios nori sutaupyti lėšų ir ieško ekonomiško būdo naudoti galingą programinę įrangą, pavyzdžiui, Exchange 2016 Standard. Net ir kaip naudojama programinė įranga Exchange 2016 Standard užtikrina leidimui būdingą mastelio keitimą, našumą ir saugumą, nes ją galima naudoti visą.

Naudojamos programinės įrangos Exchange Server 2016 Standard atveju licencijavimas vykdomas pagal Microsoft licencijų valdymo nuostatas. Kiekvienam Exchange serveriui reikia įsigyti atskirą standartinę licenciją ir papildomas kliento prieigos licencijas. Išsamią informaciją apie optimalų Exchange Server 2016 Standard licencijavimą, taip pat apie įtrauktas optimizacijas ir naujas funkcijas rasite tolesniame skyriuje.

Microsoft Exchange Server 2016 privalumai iš pirmo žvilgsnio

Windows Server versijoje 2016 Standard ne tik toliau tobulinamos esamos funkcijos, bet ir siūloma keletas svarbių naujovių. Pirmoji - serverio architektūros optimizavimas, sumažinant serverio vaidmenų skaičių iki dviejų: Mailbox ir Edge Transport - daugiau informacijos apie tai pateikiama toliau. Be to, supaprastintas paieškos mastelis ir patobulintas debesijos paslaugų palaikymas. Kitos funkcijos taip pat apima:

Hibridinės debesijos palaikymas

Exchange Server 2016 Standard dabar taip pat palaiko hibridinius scenarijus - pašto dėžutės gali būti vietiniame serveryje arba debesyje. Vietinės pašto dėžutės taip pat gali būti naudojamos kaip debesies plėtiniai naudojant Exchange Online archyvavimą ir Azure Rights Management.

Outlook žiniatinklyje

Senesnėse versijose žinomas kaip Outlook Web Access arba Outlook Web App, dabar naujasis žiniatinklio prieigos prie Exchange Server pavadinimas yra Outlook internete. Taip yra todėl, kad Microsoft iš esmės peržiūrėjo ir optimizavo šią funkciją: Dabar Outlook taip pat galima naudoti neįdiegus Outlook programos išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje su Android arba iOS. Naujoji sweep funkcija palengvina konkretaus siuntėjo el. laiškų tvarkymą: juos galima saugoti tik tam tikrą dienų skaičių arba išsaugoti tik naujausią laišką.

Outlook žiniatinklyje taip pat galima naudoti su Safari, Firefox arba Google Chrome vietoj Microsoft naršyklių Edge ir Internet Explorer 11 be didesnių apribojimų.

Patobulintas bendradarbiavimas debesyje per Outlook

Outlook 2016 arba Outlook on the Web programoje SharePoint 2016 išsaugotus failus dabar taip pat galima įterpti į el. laišką kaip nuorodą, o ne tik kaip priedą, kaip anksčiau. Atitinkamas gavėjas vis tiek gali atidaryti susietą failą savo kompiuteryje kaip priedą. Standartinis serverio ir serverio autentiškumo nustatymo protokolas yra OAuth (Open Authorisation). Prieigos prie failų teises galima individualiai pritaikyti ir automatiškai aktyvuoti.

optimizuota e. paieška

Exchange Server 2016 pakeista eDiscovery paieškos architektūra - ji veikia asinchroniškai ir decentralizuotai, vienu metu ieškodama informacijos keliuose serveriuose, todėl rezultatai gaunami greičiau. Programoje Outlook arba Outlook on the Web įvedus paieškos žodį, rodomi pasiūlymai, pagrįsti dažniausiai naudojamais el. pašto dėžutės ar kontaktų laiškais ir ankstesnėmis paieškomis. Be to, kad būtų lengviau rasti informaciją, galima naudoti kontekstinius filtrus pagal datos intervalą ir susijusius siuntėjus. Naudodami Outlook internete galite ieškoti ne tik savo kalendoriuje, bet ir kitų žmonių kalendoriuose.

Naujos kalendoriaus funkcijos

Kalendoriuje atsirado ne tik nauja išvaizda, bet ir naujos funkcijos, pvz., kalendoriaus įvykių priminimai el. paštu ir galimybė siūlyti alternatyvų laiką kvietimams į susitikimus.

Kitos Microsoft Exchange Server 2016 Standard funkcijos

Didžiausias skirtumas tarp Exchange Server 2016 versijos Standard ir Enterprise yra mažesnis palaikomų pašto dėžučių duomenų bazių skaičius - ne daugiau kaip 5.

Standartinėje versijoje NEGALIMA naudoti duomenų praradimo prevencijos (DLP) funkcijų, neriboto virtualių mašinų arba 2 Hyper-V konteinerių skaičiaus palaikymo ir Storage Spaces Direct, Storage Replica, Shielded Virtual Machines ir OneDrive for Business funkcijų.

Exchange Server 2016 Standard techninės specifikacijos

Toliau pateikiama informacija apie Exchange Server 2016 palaikomus scenarijus, architektūrą ir minimalius techninės bei programinės įrangos reikalavimus, kad būtų užtikrintas optimalus Exchange 2016 programinės įrangos veikimas.

Serverio architektūra - pakeitimai, palyginti su ankstesne versija

Svarbiausi Exchange Server 2016 pakeitimai, palyginti su ankstesne versija, yra šie:

 • Serverio vaidmenų sumažinimas iki 2: Exchange 2016 dabar turi 1. Pašto dėžutės vaidmenį, kuris atlieka pagrindines funkcijas, priima klientų užklausas ir saugo duomenų bazes; 2. Kraštinio transporto vaidmenį, kuris atsakingas už papildomą saugumą perduodant el. laiškus tarp intraneto ir interneto. Klientų prieigos serverio (CAS) vaidmuo pašalintas.
 • MBX2016 serveris pasiekiamas per apkrovos balansavimo įrenginius. Klientas prisijungia prie pašto dėžutės serverio klientų prieigos paslaugos ir yra nukreipiamas į pašto dėžutės serverį su aktyvia duomenų baze. Bendravimas ir toliau vyksta protokolo lygmeniu.
 • Naujas standartinis protokolas MAPI per HTTP : MAPI per HTTP dabar yra standartinis Exchange Server 2016 bendravimo per Outlook protokolas. Ji užtikrina optimizuotą Outlook ir Exchange jungčių patikimumą ir stabilumą, taip pat rodo transporto klaidas. Po žiemos miego, tinklo pakeitimo ir nutrūkusių ryšių Outlook užmezga ryšį su serveriu daug greičiau nei anksčiau, o trumpalaikių pertrūkių atveju nereikia iš naujo prisijungti.
 • Virtualizavimo teisės leidžia naudoti 2 virtualias mašinas arba 2 Hyper-V konteinerius standartinėje versijoje.
 • Sugyvenimo scenarijai: Exchange 2016 palaiko koegzistavimą su Exchange Server 2010 SP3 RU11 ir Exchange Server 2013 CU11; užklausos per Exchange 2013 CU11 klientų prieigos serverį persiunčiamos į Exchange 2016 pašto dėžučių serverį. Tačiau senesnės Exchange versijos nebepalaikomos.

Sistemos reikalavimai Exchange Server 2016 Standard

Norint įdiegti ir naudoti Windows Exchange Server 2016 Standard, reikia atitikti šiuos aparatinės ir programinės įrangos reikalavimus. Norint palaikyti stacionarų ryšį per darbalaukį, taip pat reikia įdiegti suderinamą Microsoft Outlook versiją. Turi būti įvykdyti šie minimalūs reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: Windows Server 2012 R2 Standard arba Datacenter, Windows Server 2016 Standard arba Datacenter arba naujesnės versijos
 • Procesorius: 64 bitų procesorius arba AMD procesorius su AMD64 platformos palaikymu
 • Kietasis diskas: 30 GB vietos diegimo diske; 500 MB kiekvienam įdiegtam Unified Messaging kalbų paketui; 500 MB eilių duomenų bazei
 • Pašto dėžutės vaidmuo: 8 GB
 • Edge Transport vaidmuo: 4 GB
 • Ekrano skiriamoji geba: ne mažiau kaip 1 024 x 768 taškų
 • Active Directory: Windows Server 2008 R2 arba naujesnė versija
 • Domeno ir miško funkcinis lygis: Windows Server 2008 R2 arba naujesnis

Microsoft Exchange Server 2016 Standard licencijavimas

Exchange Server 2016 Standard Edition atitinka mažų ir vidutinių įmonių bei organizacijų pašto dėžučių poreikius, nes palaiko iki 5 pašto dėžučių duomenų bazių; kiekvienai veikiančiai Exchange Server 2016 Standard instancijai reikia atskiros serverio licencijos, neatsižvelgiant į tai, ar Exchange Server veikia fizinėje, ar virtualioje operacinės sistemos aplinkoje. Kiekvienas Exchange Server egzempliorius laikomas veikiančiu, kai programinė įranga įkeliama į atmintį arba vykdomos jos instrukcijos.

DUK apie Microsoft Exchange Server 2016 Standard kaip naudojamą programinę įrangą iš Wiresoft

Naudotos programinės įrangos, pavyzdžiui, Exchange Server 2016 Standard Edition, atveju galite būti tikri, kad tiek įsigyta, tiek naudojama serverio licencija yra teisėta ir gali būti naudojama taip pat, kaip ir atitinkama nauja ir nenaudota licencija, nes programinė įranga paprastai nesusidėvi, o jos funkcionalumas ir leidimas ją naudoti nėra ribojami. Toliau rasite atsakymus į visus tipinius klausimus apie naudotą Exchange Server programinę įrangą.

Iš kur Wiresoft naudoja Exchange Server 2016 Standard programinę įrangą?

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje siūlomą naudotą programinę įrangą, pavyzdžiui, Exchange Server 2016 Standard, įsigijo įmonės, kurios kadaise pačios pirko šią programinę įrangą kaip naują. Dažniausios priežastys, dėl kurių jos parduodamos, yra licencijų perteklius arba licencijos, nenaudojamos dėl kitų priežasčių, arba programinės įrangos versija buvo pakeista kita versija ar kito tipo licencija ir nebenaudojama. Wiresoft visas tokias licencijas žymi kaip naudotą programinę įrangą, net jei jos gali būti naudojamos kaip naujos serverio licencijos.

Ar naudojama programinė įranga, pavyzdžiui, Exchange Server 2016 Standard, taip pat užtikrina pirkėjo saugumą?

Taip: Naudota programinė įranga, pavyzdžiui, Exchange Server 2016 Standard, suteikia Wiresoft klientams tokius pačius privalumus, kaip ir įsigyjant naują serverių programinę įrangą: įprastas pirkėjo saugumas iš karto atsisiunčiant ir iš karto aktyvuojant licenciją naudojant pateiktą neribotą licencijos raktą.

Ar teisėtas naudotos programinės įrangos pirkimas ir naudojimas?

Taip: Wiresoft siūloma naudojama Exchange Server 2016 Standard programinė įranga yra iš įmonės licencijų atsargų. Prekybai naudota programine įranga ir jos naudojimui taikoma įprastinė jurisdikcija: ji pripažino, kad abu šie veiksmai yra teisėti, ir tai ne kartą patvirtinta įvairiais teismų sprendimais.

Kokių kitų privalumų turi Wiresoft naudojama programinė įranga?

Naudota Wiresoft programinė įranga suteikia tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms palankią galimybę papildyti arba atnaujinti turimas programinės įrangos atsargas, nes jos kaina yra gerokai mažesnė nei panašios naujos programinės įrangos. Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje taip pat rasite senesnių Exchange Server ar kitos programinės įrangos versijų, kurios nebėra siūlomos kaip naujos, o tai dar vienas privalumas - galima išvengti brangesnių atnaujinimų. Wiresoft naudojamos programinės įrangos privalumas taip pat yra tas, kad ji užtikrina audito saugumą, nes visiškai patikrina visus pirkėjus!

Wiresoft naudojamos programinės įrangos pasiūlymas apima Exchange Server 2016 Standard Edition ir Enterprise Edition, įskaitant atitinkamas reikalingas kliento prieigos licencijas, taip pat naujesnes programos versijas. Wiresoft taip pat rasite palankių pasiūlymų daugeliui kitų Microsoft programų, pvz., Outlook, su visais pirmiau minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie Exchange Server 2016 Standard licencijavimą, nedvejodami kreipkitės į mus pokalbiais, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos