Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10102
 • 7NQ-01158
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
1 660,90 € * 1 844,90 € * (9,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core 
Minimalus licencijavimas 4 Core Pro Server
CAL Nereikalaujama
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Leidinys SQL Server 2017 Standard  , į kurį įtrauktos duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms siūlo galingą patikrintos reliacinių duomenų platformos Microsoft versiją. Be daugybės patobulinimų ir esamų funkcijų, įskaitant pagrindinius duomenis Services ir ataskaitų rengimą Services, joje taip pat yra svarbių naujų funkcijų, įskaitant Business Intelligence ir Always Encrypted technologiją, taip pat aukšto lygio mastelio galimybių, leidžiančių saugiai ir patikimai vykdyti verslui svarbias darbo apkrovas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core

SQL Server 2017 Standard Edition, į kurią įtrauktos duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms siūlo galingą Microsoft patikrintos reliacinės duomenų platformos versiją. Joje yra daug patobulinimų ir patobulintų esamų funkcijų, įskaitant Master Data Services ir Reporting Services, taip pat svarbių naujų funkcijų, įskaitant Business Intelligence ir Always Encrypted technologiją, bei didelis mastelio keitimas, kad būtų galima saugiai ir patikimai vykdyti svarbiausius darbo krūvius. Naudodami SQL Server 2017 Standard galite gauti naujų įžvalgų, pagrįstų duomenimis, naudodamiesi duomenų bazėje esančia išplėstine analize Python arba R programomis ir prasmingomis interaktyviomis vizualizacijomis. Be to, galite rinktis programavimo kalbas ir operacines sistemas, todėl SQL Serve programas galite diegti ne tik Windows, bet ir Linux bei Linux pagrindu veikiančiuose Docker konteineriuose, taip pat jas paleisti vietoje arba debesyje.

Taigi SQL Server Standard 2-Core versija atitinka visus modernios, galingos reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos reikalavimus, kurie paprastai keliami ypač MVĮ, teikiant ERP programinę įrangą, CRM ir prekių valdymo sistemas - Microsoft SQL Server turi visas saugios duomenų saugyklų platformos prielaidas.

Wiresoft siūlo Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core kaip naudotą programinę įrangą - už gerokai mažesnę kainą nei naujos prekės - ji yra visiškai tinkama naudoti ir siūlo didelę veiklos ir saugumo apimtį, nes tai ypač patrauklu tokioms įmonėms ar organizacijoms, kurios naudoja atitinkamai galingesnius serverius, todėl negalima naudoti varianto, kurį sudaro serverio licencija/CAL. Microsoft SQL Server 2017 Standard licencijavimas taip pat atliekamas naudojamai programinei įrangai pagal Microsoft licencijų valdymą. Išsamią informaciją apie taikomas licencijavimo sąlygas ir funkcines sritis, įtrauktas į SQL Server 2017 Standard, rasite toliau pateiktoje informacijoje.

Kas naujo SQL Server 2017 Standard 2-Core serveryje?

SQL Server 2017 standartinė versija siūlo platų funkcijų, reikalingų mažesnėms ar vidutinio dydžio įmonėms, spektrą, skirtą vidutinio lygio taikomosioms programoms ir duomenų saugykloms, įskaitant didelį mastelio keitimą, kuris taip pat leidžia užtikrinti sklandų jų veikimą. Be didelio virtualumo, tai taip pat apima aukštą prieinamumą su failover, pažangią OLTP ir atminties stulpelių saugyklą, taip pat operacinę realaus laiko analizę ir PolyBase. Naudojant PolyBase technologiją, reliacinius ir didžiuosius duomenis taip pat galima sujungti ir taip įvairiai panaudoti.

Verslo žvalgybos funkcijos suteikia daugiamatį modelį ir pagrindinius lentelių modelius, skirtus duomenų rinkiniams analizuoti, taip pat atminties saugojimo režimą, pagrindines ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas. Išplėstinės analizės srityje SQL Server Machine Learning Services palaiko mašininio mokymosi funkcijų integraciją, įskaitant ryšį su atvirojo kodo Python ir -R, užtikrina nuoseklią aplinką ne tik Windows, bet ir Linux bei Docker, taip pat hibridinių sandorių ir realaus laiko analizės apdorojimą.

Be to, SQL Server 2017 Standard palaiko daugybę bendrųjų kūrimo įrankių, skirtų naudoti tiek vietoje, tiek debesyje, įskaitant T-SQL ir SQL CLR. Be to, standartinėje versijoje taip pat siūlomas didesnis saugumas su Always Encrypted, įskaitant Always On aukšto prieinamumo ir atkūrimo po avarijos funkcijas Windows ir Linux sistemoms.

SQL Server 2017 Standard yra šių funkcinių sričių naujovių:

SQL duomenų bazės variklio funkcijos

Be didesnio našumo, duomenų bazės variklyje įdiegtos papildomos funkcijos, skirtos sudėtingai analizei ir patobulintoms darbo eigoms, įskaitant adaptyvų užklausų apdorojimą, patobulintą adaptyvų sujungimą ir grįžtamąjį ryšį apie atminties paskirstymą paketiniu režimu. Lentelės reikšmių funkcijų vykdymas sutampant kelioms instrukcijoms taupo procesoriaus išteklius, o nauji dinaminiai valdymo sąrašai padidina našumą, įskaitant automatinį optimizavimą; iškilus užklausos našumo problemoms, jos iš karto parodomos, sukuriami ir automatiškai įgyvendinami atitinkami sprendimo pasiūlymai. Be to, CLR rinkinius dabar galima įtraukti į teigiamą sąrašą.

SQL serverio analizės paslaugos

SQL Server Analysis Services (SSAS) SQL Server 2017 siūlomi esamų pagrindinių funkcijų atnaujinimai, be to, patobulinti lentelių modeliai, o lentelių režimą dabar galima pasirinkti kaip numatytąją diegimo parinktį. Funkcija Get Data in Power BI naudoja esamus duomenų šaltinius, kai atliekamos užklausos Power Query M formulių kalba.

SQL serverio integravimo paslaugos

SSIS funkcijoje Scale Out yra patobulinimų ir, pavyzdžiui, supaprastinamas vykdymas keliuose kompiuteriuose. Scale Out Master palaiko aukštą prieinamumą ir optimizuoja vykdymo žurnalų tvarkymą esant trikdžiams. Į SSIS katalogą įtraukta dar viena visuotinė savybė, leidžianti nurodyti numatytąjį režimą diegiant SSIS paketus, be to, dabar palaikomas SQL Server Linux sistemoje.

Linux su SQL Server 2017 Standard

Dabar naudotojai gali naudoti atvirąją operacinę sistemą Linux, kad galėtų pasiekti SQL Server. Linux ir C++ programose ryšys užmezgamas per Open Database Connectivity sąsają. Taip pat optimizuotas Java duomenų bazių ryšio tvarkyklės naudojimas Java programoms.

Naujos SQL Server mašininio mokymosi paslaugos

Anksčiau SQL Server R Services vadinta sritis buvo pervadinta į SQL Server Machine Learning Services, iš dalies dėl to, kad šalia ankstesnės R programavimo kalbos palaikoma ir Python. Dabar galima naudoti R arba Python skriptus; Microsoft Machine Learning serverį galima įdiegti R ir Python modeliams diegti. Kūrėjai taip pat gali naudotis Python skirtomis ML ir dirbtinio intelekto bibliotekomis, kurios prieinamos atvirojo kodo aplinkoje.

Informacija apie SQL Server 2017 Standard Edition našumą ir atskirus komponentus

Toliau pateikiama trumpa našumo ir įtrauktų funkcijų apžvalga. Microsoft SQL Server standartinė versija palaiko ne daugiau kaip 24 branduolius ir ne didesnį kaip 524 PB duomenų bazės dydį. Taip pat taikoma toliau pateikta informacija apie maksimalias ribas ir galimas funkcijas:

Atmintis

 • Didžiausias atminčiai optimizuotų duomenų dydis yra 32 GB vienai duomenų bazei
 • Didžiausias buferio fondo dydis vienai instancijai yra 128 GB
 • Didžiausia stulpelių saugyklos segmento talpyklos talpykla vienam egzemplioriui yra 32 GB

OLTP (Online Transaction Processing) našumas

Standartinei versijai taikomos šios specifikacijos:

 • Išplėstinė OLTP su atminties OLTP, operacinė analizė
 • Kalbant apie Basic High Availability, palaikomas vienos duomenų bazės su dviem mazgais ir neskaitoma antrinė kopija
 • Valdymo galimybės: palaikoma Management Studio ir politika pagrįstas valdymas

Duomenų saugykla

 • Duomenų saugykloms ir duomenų saugykloms galima naudoti: Duomenų skaidymas, duomenų suspaudimas ir pokyčių fiksavimas, įskaitant duomenų bazės momentinę nuotrauką
 • SQL Server 2017 standartinėje versijoje atmintyje esančios OLTP ir atmintyje esanti stulpelių saugykla yra apribotos atitinkamos saugyklos dydžio mastelio ribomis
 • Columnstore ir operacinė realaus laiko analizė gali būti ne daugiau kaip dviejų lygiagretumo laipsnių, t. y. du branduoliai vienai užklausai
 • Atkreipkite dėmesį: Naudojant PolyBase, Standard Edition versijoje neįmanoma horizontaliai keisti užklausų mastelio

Verslo žvalgybos funkcijos

SQL Server 2017 standartinėje versijoje teikiamos pagrindinės verslo žvalgybos funkcijos, skirtos įmonėms, turinčioms pagrindinius daugiamačius modelius, taip pat pagrindinį lentelinį modelį ir atminties saugojimo režimą, pagrindines ataskaitas ir analizę. Duomenų integravimui galima naudoti SQL Server Integration Services ir integruotas jungtis.

Didžiausias Analysis Services darbinės atminties panaudojimas vienam egzemplioriui yra 16 GB lentelės režimu ir 64 GB MOLAP (daugiamatės OLAP) režimu. Didžiausias Reporting Services darbinės atminties panaudojimas yra 64 GB vienam egzemplioriui.

Kita informacija ir pastabos

 • Pagrindinė mašininio mokymosi integracija yra prieinama išplėstinei analizei, taip pat: Ryšys su atvirojo kodo Python ir -R bei ribotas lygiagretumas
 • Dėl programavimo ir palaikomų kūrimo įrankių: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML ir grafiniai duomenys
 • SQL Server 2017 užtikrinamas išplėstinis saugumas: Always Encrypted, eilučių lygmens saugumas, duomenų maskavimas ir suderinamumo su SQL Server Audit ataskaitos
 • Atkreipkite dėmesį: Šios funkcijos NĖRA prieinamos Linux: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase ir Stretch Database

Techninės ir programinės įrangos reikalavimai SQL 2017 Standard 2-Core

Įdiegiant MS SQL Server 2017 standartinį 2 branduolių leidimą, taikomos šios specifikacijos, kurios būtinos optimaliam veikimui užtikrinti.

Techninė įranga:

 • Kietasis diskas: 6 GB laisvos vietos, tai taip pat priklauso nuo įdiegtų SQL Server komponentų
 • Atmintis: ne mažiau kaip 4 GB, didėjant duomenų bazės dydžiui atmintį reikėtų padidinti, kad būtų užtikrintas optimalus SQL Server veikimas
 • Procesoriaus tipas: x64 procesorius, pvz., AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon su Intel EM64T palaikymu, Intel Pentium IV su EM64T palaikymu - x86 procesoriai nebepalaikomi, atkreipkite dėmesį:
 • SQL serverio diegimas palaikomas tik x64 procesoriuose: Rekomenduojama diegti kompiuteryje, kuriame yra NTFS arba ReFS failų formatas
 • Procesoriaus sparta: bent 1,4 GHz; rekomenduojama 2,0 GHz arba spartesnė

Programinė įranga:

 • SQL Server 2017 Standard versijai reikia NET Framework 4.6, o SQL Server sąranka automatiškai įdiegia NET Framework, Master Data Services ir Replication
 • Palaikomos operacinės sistemos: Windows Server 2016 Datacenter, Standard ir Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials ir R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials ir Foundation
 • Kai SQL Server 2017 įdiegtas serverio branduolio režimu, jį palaiko šie Windows Server leidimai: Windows Server 2017 Standard and Datacenter; Windows Server 2016 Standard and Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard and Datacenter; Windows Server 2012 Standard and Datacenter

Kitos operacinės sistemos pastabos:

 • 64 bitų kliento operacinėse sistemose palaikomos visos SQL Server 2017 Standard funkcijos.
 • 32 bitų kliento operacinėse sistemose palaikomos šios SQL Server 2017 Standard funkcijos: SQL kliento ryšio SDK, integravimo paslaugos, duomenų kokybės klientas, kliento įrankių arba kliento įrankių SDK sujungiamumas arba atgalinis suderinamumas, visi paskirstytosios atkūrimo komponentai, taip pat valdiklis ir klientas bei dokumentacijos komponentai

SQL Server 2017 Standard 2-Core licencijavimas

SQL Server 2017 Standard versijoje galima naudoti pagrindinį licencijavimą, kurį Microsoft įdiegė su 2016 m. SQL Server versija, ir kuris aprašytas toliau. Kitaip nei ankstesnėse versijose, kuriose procesoriaus branduolių skaičius neturėjo reikšmės licencijavimui, dabar taikoma kitokia licencijavimo metrika: dabar nustatant licencijos reikalavimą remiamasi SQL serveryje esančių branduolių skaičiumi. Šiuo tikslu galima įsigyti 2 branduolių paketus, todėl vienam paketui galima licencijuoti du branduolius; tai taikoma ir naudojamai programinei įrangai.

Todėl bendras SQL serveriui reikalingų licencijų skaičius priklauso nuo didžiausio branduolių skaičiaus, o kiekvienam fiziniam serverio branduoliui reikia atskiros licencijos. Microsoft iš esmės daro prielaidą, kad vienam serveriui reikia mažiausiai 8 licencijų, ir nustatė šias sąlygas:

 • Kiekvienas fizinis procesorius turi bent 8 branduolius.
 • Kiekviename fiziniame serveryje apskaičiuota bent 16 branduolių.
 • Visi fiziniai ir aktyvieji branduoliai turi būti licencijuoti pagal dvi pirmiau minėtas sąlygas.
 • Pagrindinės SQL Server 2017 Standard licencijos pateikiamos 2 paketais.

Jei turite klausimų apie teisingą licencijavimą naudojant SQL Server 2017 Standard 2-Core , nedvejodami kreipkitės į mus.

DUK apie Microsoft Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core kaip naudojamą programinę įrangą iš Wiresoft

Wiresoft siūlomi produktai, kaip naudojama programinė įranga su SQL Server 2017 Standard 2-Core , niekuo nesiskiria nuo naujos serverio licencijos - ne tik dėl to, kad programinė įranga nenusidėvi, bet ir dėl jų naudojimo patogumo. Toliau Wiresoft atsako į visus tipinius klausimus apie naudojamas SQL Server licencijas:

Iš kur gaunama naudota SQL Server 2017 Standard 2-Core programinė įranga?

Wiresoft siūloma naudota SQL Server 2017 Standard 2-Core programinė įranga yra gauta iš įmonių, kurios pačios ją įsigijo naują ir perpardavė Wiresoft. Wiresoft parduotuvėje ši programinė įranga pažymėta kaip naudota, tačiau ją galima naudoti kaip naują licenciją.

Ar naudota SQL Server 2017 Standard 2-Core licencija užtikrina pirkėjo saugumą?

Taip: Wiresoft naudojama programinė įranga, pavyzdžiui, SQL Server 2017 Standard 2-Core , suteikia jums, kaip klientui, tokius pačius privalumus kaip ir atitinkama nauja serverio programinė įranga: Pirkėjo saugumas, nes ją galima iš karto atsisiųsti po sėkmingo pirkimo, taip pat iš karto aktyvuoti licenciją su pateiktu galiojančiu licencijos raktu.

Ar SQL Server 2017 Standard 2-Core naudojamos programinės įrangos pirkimas ir naudojimas yra teisėti?

Taip: Wiresoft galite būti tikri, kad pirkdami naudotą SQL Server 2017 Standard 2-Core programinę įrangą ir ją naudodami nepažeidžiate jokių įstatymų, nes siūloma naudota programinė įranga yra iš įmonės licencijų atsargų. Šiuo atveju galiojanti jurisdikcija ne tik leidžia prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, bet ir ją naudoti; tai ne kartą patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Ar naudota Wiresoft programinė įranga, pavyzdžiui, SQL Server 2017 Standard 2-Core, turi kitų privalumų?

Naudota Wiresoft programinė įranga daugeliui klientų suteikia ekonominį pranašumą, nes jie gali ją naudoti savo programinės įrangos atsargoms atnaujinti daug pigiau nei naudodami atitinkamas naujas prekes. Be to, jie gali rasti senesnių serverio licencijų versijų, kurios nebėra reguliariai siūlomos. Be to, naudota Wiresoft programinė įranga taip pat užtikrina audito saugumą, nes visiškai patikrinami visi pirkėjai!

Wiresoft rasite ne tik nebrangią naudotą programinę įrangą SQL Server 2017 Standard 2-Core edition, bet ir Standard edition su Server/CAL licencijavimu, taip pat kitus SQL Server 2017 leidimus ir naujesnes Microsoft SQL Server versijas. Wiresoft naudojamos programinės įrangos portfelyje taip pat yra daugybė kitų Microsoft programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl SQL Server 2017 Standard ar bet kurios kitos versijos licencijavimo pagal pagrindinę licenciją, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos