Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10452
 • 9EA-00122
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
241,90 € * 267,90 € * (9,71% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core 
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Reikalinga pagrindinė licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė


Windows Server 2016 m. 2 siūlo visas prielaidas, kad visiškai atitiktų didelių organizacijų ir įmonių reikalavimus, susijusius su dideliu virtualizacijos laipsniu, atsižvelgiant į naudojamą ir teikiamą ; tai 10 versija. 16 paketas sudaro pagrindą licencijavimui su leidimu. Datacenter Core Server Services Server Windows Core Server Datacenter

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core

"Windows Server 2016 Datacenter" siūlo visus reikalavimus, kad visiškai atitiktų didelių organizacijų ir įmonių reikalavimus dėl aukšto virtualizacijos lygio naudojamų serverių ir teikiamų paslaugų; tai serverinė "Windows 10" versija. 2 branduolių paketas yra serverio licencijavimo su "Datacenter Edition" pagrindas.

Svarbiausi faktai apie "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter" trumpai

Naudodamos "Windows Server 2016 Datacenter" įmonės gauna patikimą serverio operacinę sistemą su daugybe galingų technologijų ir funkcijų, padedančių virtualizuoti programas. Palyginti su ankstesne versija, šioje "Datacenter Edition" versijoje, be daugybės patobulinimų ir optimizavimų, visų pirma siūloma daug naujų išskirtinių funkcijų, kurios taip pat užtikrina geresnį tinklo infrastruktūros saugumą, nes užtikrina didesnį stabilumą, optimizuotą apsaugą nuo gedimų ir pan. Dėl gerai pažįstamos "Windows 10" sąsajos " Windows Server 2016 Datacenter " naudojimas yra beveik intuityvus.

Ką siūlo "Windows Server 2016 Datacenter Edition"?

Pagrindinis sprendimo pirkti "Windows Server 2016 Datacenter Edition" kriterijus - vis didėjantis virtualizacijos poreikis, kad būtų galima kurti ir naudoti sudėtingas hiperkonvertuojančias infrastruktūras. Šiuo tikslu šioje "Datacenter Edition" versijoje yra daug išskirtinių funkcijų, kuriomis gali pasinaudoti įmonės, turinčios daug virtualių sistemų ir keliančios aukštus IT reikalavimus, kartu su dideliais darbo krūviais. Tai - "Storage Spaces Direct" (S2D) ir "Storage Replica", "Shielded Virtual Machines" (Shielded VM), "Software Defined Networking" (SDN) ir naujasis protokolų stekas, kurie išsamiau aprašyti toliau.

Sistemoje "Windows Server 2016 Datacenter " taip pat galima naudotis "Microsoft Azure" paslaugomis, kurios leidžia dar glaudžiau sujungti vietines aplinkas su debesimi ir atlikti daugiau praktinių funkcijų.

"Windows Server 2016 Datacenter" versijos su naudojama programine įranga licencijavimas

Išleidus " Windows Server 2016" versiją, "Datacenter Edition" licencijavimas pagrįstas tik branduoliu: Numatoma, kad kiekvienas serveris turi turėti mažiausiai 16 branduolių; papildomus branduolius taip pat galima licencijuoti su atitinkamais 2 branduolių paketais - daugiau informacijos pateikiama toliau.

"Wiresoft" siūlo šį 16 branduolių paketą, skirtą "Windows Server 2016 Datacenter ", kaip naudotą programinę įrangą. Lyginant su naujais produktais, pirkėjai pirmiausia naudojasi mažesne jų kaina - be funkcijų apimties apribojimų, pvz., virtualių mašinų naudojimo ar našumo, - ir ši senesnė serverio versija paprastai nebėra siūloma nauja. Išsamią informaciją apie "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Edition" funkcinę apimtį ir tikslias licencijavimo sąlygas rasite šioje apžvalgoje.

"Windows Server 2016 Datacenter Edition" - visi privalumai ir išskirtinės funkcijos

Naudodamos "Windows Server 2016 Datacenter Edition" didelės įmonės, kurios kuria ir diegia itin virtualizuotas aplinkas arba hiperkonvertuotas infrastruktūras, gauna visus reikalavimus atitinkančią galingą serverio programinę įrangą. Integruotose funkcijose ir savybėse naudojamos naujoviškos "Microsoft" technologijos, kad programos būtų stabilios ir patikimos.

" Datacenter Edition" ne tik įtikina tinklo srityje, bet ir suteikia daug privalumų duomenų saugumo ir saugojimo srityje. Todėl ji yra pakankamai lanksti, kad galėtų pritaikyti sudėtingesnes įmonių IT infrastruktūras prie dabartinių ir būsimų skaitmeninio amžiaus verslo reikalavimų. Dėl to galima diegti ekonomiškesnes virtualias saugyklas, žiniatinklio ir taikomųjų programų platformas, programine įranga apibrėžtą tinklą (SDN), taip pat patobulinti serverių valdymą ir automatizavimą, duomenų saugumą ir prieigą.

"Windows Server 2016 Datacenter" sistemoje daug išskirtinių funkcijų padeda kurti stabilias tinklo struktūras, kurios geriau atlaiko didesnes apkrovas ir sutrikimus, įskaitant: Čia pristatomos "Shielded Virtual Machines", "Storage Spaces Direct" ir programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN), taip pat "Storage Replica" ir naujas tinklo stekas ("Protocol Stack"), kuriuos papildo "Hyper-V" klasterio perjungimo esant nepakankamam darbui naujovės.

Apsaugotos virtualios mašinos (Apsaugotos virtualios mašinos)

Apsaugotos virtualiosios mašinos užtikrina aukšto lygio apsaugą tinkluose nuo svarbių duomenų, naudojamų verslui svarbiose taikomosiose programose, vagystės ar netinkamo naudojimo, kai jos perduodamos, pavyzdžiui, į viešąją debesiją. Apsaugotos virtualiosios mašinos šiam tikslui naudoja "Guarded Fabric", kurią sudaro "Host Guardian Service" (HGS) ir "Guarded Hosts".

Programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN)

Naudojant programine įranga apibrėžtą tinklą galima centralizuotai konfigūruoti ir dinamiškai valdyti tiek fizinius (pvz., maršrutizatorius, komutatorius), tiek virtualius tinklo įrenginius (pvz., šliuzus). SDN taip pat gali būti naudojamas tinklams apsaugoti ir darbo krūviams užtikrinti, o programine įranga apibrėžtas tinklas gali būti naudojamas fizinių ir virtualių tinklų valdymo politikoms apibrėžti ir išplėsti.

"Storage Spaces Direct" (S2D)

"S2D" arba "Storage Spaces Direct" leidžia sujungti duomenų saugyklas skirtinguose vietiniuose "Windows" serveriuose į virtualios saugyklos klasterį. S2D palengvina keičiamo mastelio, itin prieinamų programinės įrangos apibrėžtų saugyklų sistemų kūrimą ir valdymą.

Saugyklos replika

Be S2D, " Windows Server 2016 Datacenter " saugyklos replika naudojama siekiant sumažinti prastovų trukmę ir pasirengti avarijoms bei praktiškai išvengti duomenų praradimo failų sistemos lygmeniu. "Storage Replica" palaiko sinchroninį kopijavimą, kai duomenys kopijuojami fizinėse vietose su saugiais tomais, ir asinchroninį kopijavimą, kai duomenys kopijuojami iš vienos vietos į kitą per regionines sritis, naudojant tinklo ryšius su didesniu vėlavimu.

Kitos saugumo funkcijos

Naudojant naujus " Windows Server 2016" saugumo sluoksnius, dar geriau nustatomos grėsmės įmonės IT struktūroms ir nedelsiant inicijuojamos tinkamos atsakomosios priemonės. Be kita ko, optimizavus prieigos kontrolę ir integravus kelis apsaugos sluoksnius, taip pat padidinta virtualiųjų mašinų apsauga, o tai sumažino saugumo riziką.

Didesnis saugumas " Datacenter Server" versijoje taip pat užtikrinamas taikant "Microsoft Zero Trust" metodą, t. y. atskiriant kompiuterį ir virtualiąją mašiną, o bendroje aplinkoje naudojamus išteklius saugo apsaugotos virtualiosios mašinos. "Microsoft Host Guardian" paslauga identifikuoja patikimus kompiuterius, o naudojant "Just in Time" ir "Just Enough" valdymą taip pat galima apibrėžti taisykles, kad būtų apribota administratoriaus prieiga.

Kitos "Windows Server 2016 Datacenter Edition" funkcijos

Palyginti su ankstesne versija, " Windows Server 2016 Datacenter " suteikia dar daugiau galimybių virtualizuoti programas geriau integruojant konteinerius. Jas papildo kitos funkcijos, pavyzdžiui, "Nano Server" ir "Azure Services", kurios taip pat trumpai aprašytos.

Be to, "Windows Server 2016 Datacenter", kaip duomenų centro IT infrastruktūrai valdyti, naudojimas optimizuojamas, be kita ko, dėl naujų galimų serverio vaidmenų ir papildomų naudotojų teisių priskyrimo galimybių. "Windows Server 2016 Datacenter " taip pat galima paleisti sumažintoje pagrindinėje programoje, kad būtų pagerintas našumas senesnėje aparatinėje įrangoje, nes nerodoma grafinė darbalaukio sąsaja.

Virtualizavimo galimybės naudojant "Hyper-V

Į " Windows Server 2016 " duomenų centro versiją įtrauktos virtualizavimo teisės neribotam skaičiui virtualių mašinų ir "Hyper-V" konteinerių. Su "Hyper-V" siūlomos tokios saugyklos funkcijos: iSCSI iniciatorius, skirtas naudoti SCSI protokolą per IP tinklą, minėtoji "Storage Spaces Direct", daugiakelių įvesties ir išvesties (MPIO) funkcija, skirta padidinti atsparumą dėl geresnio apkrovos balansavimo, ir "VM Storage Resiliency", skirta pagerinti "Hyper-V" klasterių prieinamumą dėl padidintos saugojimo sistemos atsparumo gedimams tolerancijos.

"Windows Server" konteinerių palaikymas "Docker" sistemoje

"Microsoft Windows Server 2016" palaiko "Windows Server Containers" arba "Hyper-V" konteinerius, pagrįstus atvirojo kodo programine įranga "Docker", todėl lengviau diegti serverio ir debesijos programas naudojant konteinerių virtualizaciją, įskaitant paprastesnį diegimą.

Nano serveris sistemoje "Windows Server 2016

"Nano Server" yra nuotoliniu būdu valdoma serverio operacinė sistema, leidžianti kurti daug taupesnius serverius, nes naudojant virtualų variklį galima sutaupyti iki 90 % įmonės serverio struktūros vietos. "Nano Server" optimizuotas "Windows Server Containers" arba "Docker", todėl gali būti sukonfigūruotas "Docker" konteineriams talpinti, be to, gali būti naudojamas klasikinėms serverio paslaugoms, pvz., failų serveriams.

"Microsoft Azure" paslaugų naudojimas su "Windows Server 2016 Datacenter

" Windows Server 2016" versijoje siūlomas dar glaudesnis operacinės sistemos ir "Microsoft Azure" debesijos paslaugų ryšys, kad paskirstyti duomenų centrai būtų dar efektyviau ir patikimiau sujungti į didelio našumo, itin prieinamus serverius ir klasterius. Didžiausias "Azure" privalumas - vienalytė hibridinė infrastruktūra, įskaitant saugumo funkcijas ir valdymą.

Kitų "Microsoft" serverių programų ir komponentų, kuriuos galima naudoti su "Windows Server 2016 Datacenter", apžvalga

Toliau apžvelgiamos serverio programos ir komponentai, kuriuos galima naudoti su "Windows Server 2016 Datacenter Edition"; juos galima įdiegti naudojant "Server Manager" arba "PowerShell".

Programos, įskaitant:

 • "Microsoft SQL Server": 2016 m. versija, 2014-2012 m
 • "Microsoft System Center": "Virtual Machine Manager 2016", "Data Protection Manager 2016", "Operations Manager 2016
 • Konfigūracijos tvarkyklė (1606)
 • "SharePoint Server 2016
 • "Exchange Server 2016
 • "Project Server 2016
 • Priimančiosios integracijos serveris 2016
 • "Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • "Skype for Business Server 2015" ir
 • "BizTalk Server 2016

Palaikomų komponentų pasirinkimas:

 • .NET Framework 4.6 ir 3.5
 • "PowerShell"
 • "BitLocker" disko šifravimas ir tinklo atrakinimas
 • BranchCache
 • Pažangioji fono perdavimo paslauga (BITS)
 • NFS (tinklo failų sistemos) klientas
 • Klasterio perdavimas esant trikdžiams
 • Grupės politikos valdymas

Minimalūs programinės ir aparatinės įrangos reikalavimai "Windows Server 2016 Datacenter Edition" diegimui ir naudojimui

Siekiant užtikrinti sklandų " Windows Server 2016 Datacenter Edition" veikimą, naudojama aparatinė įranga turi atitikti toliau išvardytus minimalius reikalavimus. Papildomi reikalavimai priklauso nuo sistemos konfigūracijos arba kitų įdiegtų programų.

 • Kietojo disko vieta: 32 GB
 • Darbinė atmintis (RAM): 512 MB
 • Diegimas su darbalaukio ekranu: 2 GB
 • Sistemos skirsnis: 32 GB
 • Procesorius: 64 bitų
 • Procesoriaus greitis: 1,4 GHz
 • Vaizdo plokštė: 1 024 x 768 taškų, "Super VGA
 • Tinklo kortelė: 1 Ethernet adapteris, kurio pralaidumas ne mažesnis kaip gigabitinis 1x

Serverio licencijavimas su "Windows Server 2016 Datacenter" 16 branduolių paketu

Licencijuojant serverį su naudojama " Windows Server 2016 Datacenter Edition" programine įranga, reikia laikytis įprastų nustatytų "Microsoft" licencijavimo taisyklių. Kiekvienam pagrindiniam serverio licencijavimui reikalingas bent vienas 16 branduolių paketas, todėl būtina laikytis toliau išvardytų rekomendacijų.

"Microsoft" licencijų vadovo nuostatos dėl "Windows Server 2016" licencijavimo

Išleidusi " Windows Server 2016" versiją, "Microsoft" taip pat iš pagrindų atnaujino licencijavimo modelį. Dabar naudojamos fizinės aparatinės įrangos branduolių skaičius yra pagrindas serverio su "Datacenter Edition" versija licencijų skaičiui apskaičiuoti. Taikomos šios nuostatos:

 • Vieno serverio licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.
 • Visada taikomas minimalus 8 branduolių skaičius vienam procesoriui, net jei esama techninė įranga turi mažiau nei 8 branduolius.
 • Mažiausias fizinio serverio procesorių skaičius yra 2.
 • Todėl visuomet yra minimalus 16 branduolių skaičius, kuriems licencija suteikiama su atitinkamu 16 branduolių paketu.
 • Jei serveryje yra daugiau nei 16 branduolių, jie gali būti papildomai licencijuojami su 2 branduolių paketais.
 • Be to, būtina, kad kiekvienas klientas, nepriklausomai nuo to, ar jis yra naudotojas, ar galutinis įrenginys, turėtų galiojančią kliento prieigos licenciją (CAL), suteikiančią prieigą prie "Windows Server 2016" duomenų centro. "Wiresoft" taip pat gali įsigyti "Windows Server 2016" naudotojo ir įrenginio licencijas kaip naudotą programinę įrangą.

Be to, "Windows Server 2016" versijoje yra numatyta teisė atnaujinti atitinkamas senesnes "Windows Server" versijas.

"Windows Server 2016 Datacenter" naudojimo teisės virtualioje operacinės sistemos aplinkoje

" Windows Server 2016" "Datacenter Edition" egzempliorių fizinės operacinės sistemos aplinkoje galima naudoti 1 veikiantį egzempliorių, o virtualios operacinės sistemos aplinkoje egzempliorių skaičius neribojamas.

Jei licencijuoti visi fiziniai serverio branduoliai, "Windows Server 2016" "Datacenter Edition" apima neribotas virtualizavimo teises: todėl licencijuotame serveryje galima paleisti bet kiek operacinės sistemos aplinkų ir bet kiek "Hyper-V" konteinerių.

DUK apie "Wiresoft" naudojamą programinę įrangą "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Edition" kaip

Apskritai programinė įranga, kitaip nei aparatinė įranga, nesusidėvi, o naudodami "Wiresoft" naudotą programinę įrangą galite būti tikri, kad ji turi tas pačias funkcijas ir teises kaip ir nauja serverio licencija. Todėl serverio branduolių licencijas su naudotu 16 branduolių "Windows Server 2016 Datacenter" paketu galima gauti taip pat, kaip ir su nauju paketu. Atsakymus į visus kitus dažniausiai užduodamus klausimus apie naudotų "Windows Server" licencijų funkcijas ir naudojimo teises rasite čia:

Ar yra kokių nors teisinių problemų, susijusių su "Microsoft" naudotos programinės įrangos, pavyzdžiui, "Windows Server 2016" 16 branduolių paketo, pardavimu, pirkimu ir naudojimu?

Naudotos programinės įrangos "Wiresoft" svetainėje jūs, kaip klientas, galite būti tikri, kad nei įsigydami " Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Package", nei jį oficialiai naudodami nepažeidžiate jokių galiojančių įstatymų. Pagal dabartinę teismų praktiką leidžiama prekiauti "Microsoft" naudota programine įranga ir ją naudoti, jei ji gauta iš bendrovės licencijų atsargų, kaip "Wiresoft Used Software" atveju. Įvairūs teismų sprendimai taip pat ne kartą aiškiai patvirtino šį faktą.

Iš kur "Wiresoft" gauna "Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Package" naudotą programinę įrangą?

"Wiresoft" siūlomi " Windows Server 2016 Datacenter" 16 branduolių paketai, kaip jau paaiškinta pirmiau, yra gauti iš įvairių įmonių, kurios paprastai pačios įsigijo programinę įrangą ir dažniausiai ją naudojo, o vėliau pardavė "Wiresoft". Dažniausios pardavimo priežastys - perėjimas prie naujesnės programinės įrangos versijos arba serverio aparatinės įrangos, turinčios mažiau branduolių, naudojimas, todėl atsiranda perteklinių serverio licencijų. "Wiresoft" parduotuvėje 16 branduolių paketai visada siūlomi kaip naudota programinė įranga, net jei jie nenaudojami ir gali būti naudojami kaip nauja licencija.

Ar yra pirkėjo saugumas su naudojama "Windows Server 2016 Datacenter" programine įranga?

" Windows Server 2016 Datacenter" 16 branduolių paketas arba bet kuri kita "Wiresoft" naudojama programinė įranga suteikia jums, kaip klientui, įprastą pirkėjo saugumą - viena vertus, iš karto atsisiunčiant programinės įrangos paketą po atlikto mokėjimo proceso, kita vertus, iš karto aktyvuojant licenciją galiojančiu licencijos raktu - kaip ir naudojant naują programinę įrangą.

Ar naudota "Wiresoft" programinė įranga turi dar vieną privalumą?

Taip, ir jų yra keletas: Pirma, "Wiresoft" klientams naudinga mažesnė kaina perkant naudotą programinę įrangą; tai leidžia įmonėms ar organizacijoms ekonomiškiau papildyti savo programinės įrangos atsargas arba atnaujinti jas iki naujausios versijos nei naudojant naują programinę įrangą. Kita vertus, senesnių "Microsoft" serverių programų beveik nebesiūloma arba jos nebesiūlomos kaip naujos, todėl, jei norima išvengti atnaujinimo, kyla papildomų licencijų problema. Naudojama "Wiresoft" programinė įranga taip pat gali padėti sumažinti veiklos sąnaudas, nes ji taip pat užtikrina audito saugumą, nes joje yra visi pirkėjai!

Todėl "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik " Windows Server 2016 Datacenter Edition" 16 branduolių paketą, bet ir 16 branduolių paketą kitiems leidimams bei naujesnėms "Windows Server" versijoms, taip pat 2 branduolių paketus pagrindiniam "Windows Server" licencijavimui. Jei norite naudoti naujausias "Microsoft" virtualizavimo technologijas, galite rinktis aukštesnę "Windows Server 2019 Datacenter Edition" versiją, kurią taip pat galima įsigyti naudotą iš "Wiresoft". Mūsų naudojamos programinės įrangos portfelyje taip pat rasite būtinai reikalingas kliento prieigos licencijas (CAL) - be daugelio kitų "Microsoft" programų - su visais minėtais "Wiresoft" privalumais. Jei turite klausimų apie teisingą " Windows Server 2016 Datacenter " su 16 branduolių paketais licencijavimą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos