Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionali programuotojų programinė įranga, skirta macOS, įsigyjant versiją Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition suteikia naudotojams galingų IDE funkcijų ir produktyvumo patobulinimų, kad jie...
57,90 € *

Pirkti Visual Studio 2017 for Mac - jūsų viskas viename kūrimo sprendimas

Visual Studio 2017 for Mac neabejotinai yra viena išsamiausių šiuo metu rinkoje esančių integruotų kūrimo aplinkų (IDE). Šioje galingoje IDE, sukurtoje specialiai MacOS, programuotojams suteikiama daugybė įrankių ir funkcijų, kurios supaprastina programinės įrangos kūrimą įvairiomis kalbomis ir karkasais. Šiame išsamiame straipsnyje išsamiai aptarsime daugybę Visual Studio 2017 for Mac skirtų funkcijų ir su jomis susijusių privalumų, užtikrindami, kad įvykdysime reikalaujamą 800 žodžių tikslą.

Galingos funkcijos, užtikrinančios našumą ir efektyvumą su Visual Studio 2017

Visual Studio 2017 for Mac pasižymi įspūdingu galingų funkcijų, kurios pakelia programuotojo produktyvumą į naują lygį, rinkiniu. Štai keletas svarbių funkcijų:

Tarpplatforminio kūrimo palaikymas

Viena iš išskirtinių Visual Studio 2017 for Mac funkcijų yra sklandus įvairių platformų kūrimo palaikymas. Programuotojams suteikiama galimybė kurti programėles įvairioms platformoms, įskaitant MacOS, iOS, Android ir žiniatinklį, nekeičiant IDE. Ši integracija leidžia kūrėjams išlaikyti nuoseklią kūrimo darbo eigą ir gerokai padidina efektyvumą.

.NET Core integracija

Visual Studio 2017 for Mac suteikia kūrėjams galimybę kurti .NET Core programas, kurios sklandžiai veikia įvairiose platformose. Ši funkcija leidžia kūrėjams sklandžiai perkelti savo .NET taikomąsias programas iš Windows į MacOS neprarandant našumo ar funkcionalumo.

Intuityvi naudotojo sąsaja

IDE naudotojo sąsaja nuo pat pradžių sukurta taip, kad būtų patogi ir intuityvi. Aiškios struktūros sąsaja ir patogūs įrankiai leidžia programuotojams susitelkti į tikrąjį darbą, o ne gaišti laiką mokantis sudėtingų IDE funkcijų. Tai labai prisideda prie didesnio produktyvumo.

Kodo analizė ir pertvarkymas

Visual Studio 2017 for Mac turi galingus kodo analizės ir refaktorizavimo įrankius. Šios funkcijos leidžia programuotojams patikrinti, ar jų kode nėra klaidų, ir atlikti patobulinimus, kad padidėtų kodo kokybė ir palaikomumas.

Integruotas Git palaikymas

IDE yra integruotas Git palaikymas, palengvinantis versijų valdymą ir šakojimąsi. Kūrėjai gali be vargo dirbti su bendrais projektais ir sekti pakeitimus neišeidami iš IDE.

Palaikomos programavimo kalbos ir karkasai su Visual Studio 2017

Visual Studio 2017 for Mac palaiko įvairias programavimo kalbas ir karkasus, įskaitant:

C# ir F#

Kūrėjai gali naudoti C# ir F# ir kurti galingas įvairioms platformoms skirtas programas. Visual Studio 2017 for Mac teikia platų šių kalbų palaikymą, labai supaprastindama programavimą tokiomis funkcijomis kaip IntelliSense ir patikimos derinimo priemonės.

Xamarin mobiliesiems įrenginiams kurti

Sklandi integracija su Xamarin leidžia kūrėjams kurti įvairioms platformoms skirtas mobiliąsias programėles iOS ir Android. Tai supaprastina programėlių, kurios sklandžiai veikia keliuose įrenginiuose, kūrimą.

Interneto svetainių kūrimas su ASP.NET ir Node.js

Programoje Visual Studio 2017 for Mac taip pat yra įrankių, skirtų žiniatinklio svetainių kūrimui su ASP.NET ir Node.js. Tai leidžia kūrėjams kurti pasaulinio lygio našumo ir mastelio žiniatinklio programas ir API.

Python ir kitos kalbos Visual Studio 2017

Be minėtų kalbų, Visual Studio 2017 for Mac taip pat palaiko Python, Ruby ir kitas kalbas. Tai atveria kūrėjams galimybę programuoti pageidaujama kalba ir vis tiek naudotis galingomis IDE funkcijomis.

Išvada

Neabejotina, kad Visual Studio 2017 for Mac yra ideali kūrimo aplinka MacOS kūrėjams, norintiems kurti aukštos kokybės tarpplatformines programas. Dėl daugybės galingų funkcijų, daugelio programavimo kalbų ir karkasų palaikymo bei patogios sąsajos ji siūlo viską, ko reikia kūrėjams, kad jie galėtų produktyviai ir efektyviai dirbti. Pagerinkite savo programavimo įgūdžius ir leiskitės į išskirtinių programų kūrimo kelionę su Visual Studio 2017 for Mac. Tai neabejotinai geriausia kūrimo platforma šiandienos ir rytojaus pasauliui.