Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionali programuotojų programinė įranga, skirta macOS, įsigyjant versiją Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition suteikia naudotojams galingų IDE funkcijų ir produktyvumo patobulinimų, kad jie...
118,90 € *

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac: jūsų Mac programų kūrimo platforma

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac iš pirmo žvilgsnio

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac yra galinga integruota kūrimo aplinka (IDE), sukurta specialiai Mac programuotojams. Šioje programinėje įrangoje pateikiami išsamūs įrankiai ir funkcijos, skirti kurti, testuoti ir derinti Mac gimtąsias programas, mobiliąsias programas ir žiniatinklio programas.

Pagrindinės Visual Studio 2017 for Mac funkcijos

Tarpplatforminis kūrimas

Viena iš išskirtinių Visual Studio 2017 for Mac funkcijų - galimybė kurti įvairioms platformoms. Kūrėjai gali kurti MacOS, iOS, Android ir žiniatinkliui skirtas taikomąsias programas, taip gerokai išplėsdami savo programų pasiekiamumą.

Intuityvi naudotojo sąsaja

Programos Visual Studio 2017 for Mac naudotojo sąsaja yra patogi ir lengvai suprantama. Ji leidžia programuotojams greitai susigaudyti ir efektyviai dirbti. IDE taip pat siūlo įvairius integruotus įrankius, kurie pagreitina kūrimą.

Integracija su Azure

Visual Studio 2017 for Mac siūlo sklandžią integraciją su Microsoft Azure - Microsoft debesijos platforma. Tai leidžia kūrėjams lengvai išplėsti savo programas į debesis ir naudotis įvairiomis debesijos paslaugomis.

Parama ir ištekliai

Microsoft garsėja savo parama kūrėjų bendruomenei, ne išimtis ir Visual Studio 2017 for Mac. IDE reguliariai atnaujinama ir suteikia prieigą prie išsamių išteklių, pavyzdžiui, dokumentacijos, vadovėlių ir forumų. Aktyvi bendruomenė leidžia kūrėjams dalytis žiniomis ir mokytis vieniems iš kitų.

Išvada

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac yra visapusiška kūrimo aplinka, atitinkanti Mac programuotojų poreikius. Ši IDE, palaikanti įvairias platformas, turinti patogią sąsają ir integruota su Microsoft Azure debesimi, suteikia visas priemones ir funkcijas, reikalingas aukštos kokybės programoms kurti ir valdyti. Jei ieškote patikimos ir galingos IDE Mac programoms kurti, Microsoft Visual Studio 2017 for Mac yra idealus pasirinkimas. Ji leidžia efektyviai ir sėkmingai įgyvendinti kūrimo projektus.

Kategorijos