Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL
Microsoft SQL Server 2008 Standard-CAL SQL Server 2008 Standard - tai ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Kad galėtumėte naudotis Windows SQL Server, reikia...
28,90 € *

"Microsoft SQL Server 2008 CAL" - licencijavimo vadovas

"Microsoft SQL Server 2008 CAL" apžvalga

"Microsoft SQL Server 2008" buvo didelis žingsnis į priekį duomenų bazių valdymo pasaulyje. Jei naudojate šią programinę įrangą, "Microsoft SQL Server 2008 CAL" (kliento prieigos licencijos) yra labai svarbus aspektas. Šiame tekste siūlome lengvai suprantamą apžvalgą, ką jos reiškia ir kaip jos veikia.

"Microsoft SQL Server 2008 CAL" svarbą

"Microsoft SQL Server 2008 CAL" - tai licencijos, suteikiančios naudotojams ar įrenginiams prieigą prie "SQL Server" paslaugų ir duomenų bazių. Jos atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant, kad jūsų organizacija atitiktų teisinius reikalavimus ir kad "SQL Server" naudojimas būtų reglamentuotas.

Kodėl "Microsoft SQL Server 2008 CAL" yra svarbios?

Tinkamas licencijavimas naudojant "Microsoft SQL Server 2008 CAL" yra labai svarbus, kad būtų išvengta teisinių pasekmių ir veiklos sutrikimų. Neturėdami tinkamų licencijų CAL, galite negalėti teisėtai naudotis "SQL Server 2008".

"Microsoft SQL Server 2008 CAL" tipai

Yra du pagrindiniai "Microsoft SQL Server 2008 CAL" tipai:

  1. Vartotojo licencijos: Vartotojo CAL yra geras pasirinkimas, jei jūsų organizacijoje yra daug įrenginių ir mažiau naudotojų.

  2. Įrenginio licencijos CAL: Įrenginio licencijos yra įrenginio licencijos, susietos su konkrečiu įrenginiu. Jos leidžia visiems naudotojams, naudojantiems tą įrenginį, pasiekti "SQL Server".

"SQL Server 2008" licencijų licencijų įsigijimas

Paprastai "Microsoft SQL Server 2008 CAL" turi būti perkamos atskirai nuo serverio programinės įrangos. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą CAL skaičių ir tipą pagal individualius jūsų organizacijos reikalavimus.

Išvada

Microsoft SQL Server 2008 CAL yra labai svarbios norint užtikrinti, kad jūsų organizacija būtų tinkamai licencijuota ir veiktų pagal teisės aktų reikalavimus. Pasirinkimas tarp naudotojo licencijų CAL ir įrenginio licencijų CAL priklauso nuo konkrečios jūsų organizacijos situacijos. Tinkamai licencijuotos licencijos CAL yra raktas į sklandžią veiklą ir teisinių problemų išvengimą. Būtinai įsigykite tinkamas licencijas CAL, kad užtikrintumėte "SQL Server 2008" naudojimo atitiktį ir teisėtumą.

Kategorijos