Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL
Microsoft SQL Server 2008 Standard-CAL SQL Server 2008 Standard - tai ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Kad galėtumėte naudotis Windows SQL Server, reikia...
13,90 € *

"Microsoft SQL Server 2008" verslo žvalgybos funkcijos

Šie BI įrankiai yra prieinami "SQL Server 2008" versijoje su kliento prieigos licencija:

SSAS "SQL Server 2008

"SQL Server Analysis Services" sudaro pagrindą prasmingai analizei ir greitam visų verslui svarbių duomenų apdorojimui. Naudojant "PowerPivot for Excel 2010" priedą galima importuoti didelius duomenų kiekius tiesiai iš duomenų saugyklos ir juos analizuoti, o paskui aiškiai parodyti pagal svarbius aspektus naudojant internetinį analitinį apdorojimą (OLAP). Laukų paieška pagal pavadinimus ir pavadintus kiekius "PowerPivot" yra tokia pat įmanoma, kaip ir ryšių tarp lentelių, kurios nėra susietos tarpusavyje, paieška. "PowerPivot" analizės taip pat gali būti prieinamos kitiems darbuotojams kaip ataskaitos "SharePoint" dokumentų bibliotekose.

SSIS

Patikrintos ir išbandytos "SQL Server Integration Services" taip pat suteikia tris svarbius "SQL 2008" versijos verslo žvalgybos programų elementus: Be analizės, tai yra integracija ir ataskaitų rengimas, kurie kartu sudaro visų ETL procesų prielaidas - šiuo tikslu CAL naudotojai turi platų duomenų saugyklų įrankių portfelį.

SSRS

"SQL Server Reporting Services" buvo papildytos keliomis funkcijomis: teksto laukus dabar galima pasukti iki 270 laipsnių kampu, o skirtukų duomenų ir grupių puslapių pertraukos dabar leidžiamos.

MDS

Pagrindinių duomenų paslaugos yra nauja priemonė SQL Server 2008. Naudojant MDS galima centralizuotai valdyti duomenis ir tuo pat metu juos saugiai pateikti įvairioms programoms, įskaitant slaptus klientų ir sąskaitų duomenis, reikalingus sandoriams.

Paslaugų tarpininkas

"SQL Server 2008" paslaugų tarpininkas siūlo naudotojams optimizuotas CAL parinktis serverio darbo krūviui paskirstyti keliose duomenų bazėse. Joje taip pat numatytos naujos eilių sudarymo galimybės, palengvinančios ryšį tarp skirtingų duomenų bazių.

"StreamInsight"

"SQL Server 2008" programoje "StreamInsight" galima valdyti ir apdoroti nepertraukiamus duomenų srautus realiuoju laiku. "StreamInsight" palaiko CEP (angl. Complex Event Processing) technologiją, kuri daugiausia naudojama internetinėje mažmeninėje prekyboje kredito kortelių informacijai apdoroti, taip pat logistikoje ir tinklo stebėsenoje.

Ataskaitų kūrimo programa V3.0

Naujuoju įrankiu "Report Builder V3.0 for SQL Server 2008 R2" optimizuojamas atnaujintas ataskaitų ir grafikos rodymas apdorojimo metu, kuris papildytas naujais geoinformacinių sistemų duomenų tipais. Naudojant "SharePoint", atskiras sritis dabar taip pat galima skelbti kaip žiniatinklio turinį.

"Microsoft" licencijavimo modelis su "SQL Server 2008" CAL

Be galimybės licencijuoti " SQL Server 2008 " pagal operacinės sistemos aplinkoje naudojamų fizinių ir virtualių procesorių skaičių, tam tikrų versijų, pavyzdžiui, "SQL Standard", atveju galima įsigyti atskirą serverio licenciją SQL programinei įrangai įdiegti ir ją papildyti atitinkamu skaičiumi klientų prieigos licencijų, suteikiančių darbuotojams teisę naudotis SQL paslaugomis ir jose tvarkomais duomenimis.

Naudodami "SQL Server 2008 CAL" galite naudotis šiais "SQL Server 2008" leidimais (įskaitant išankstines versijas): "Standard", "Enterprise", "SBS", kuriuos taip pat galima įsigyti kaip serverio licencijas už palankią "Wiresoft" kainą.

"SQL Server 2008" licencijavimas ypač ekonomiškas, jei naudojate serverio licencijos ir kliento prieigos licencijų derinį

SQL Server 2008 " CAL licencijos modelis suteikia ekonominį pranašumą, ypač įmonėms ir įstaigoms, kuriose yra mažiau darbuotojų, besinaudojančių serverio duomenimis ir paslaugomis. Taip yra todėl, kad licencijavimas pagal procesorių suteikia pranašumą tik esant didesniam klientų skaičiui, nes čia nėra viršutinės ribos. Naudodami "SQL CAL" įsigyjate tik tiek atskirų licencijų, kiek jų iš tikrųjų reikia jūsų įmonei. Čia, naudodamiesi "Wiresoft", galite pritaikyti arba išplėsti CAL poreikį už priimtiną kainą. Taip išvengsite nereikalingų išlaidų dėl nepanaudotų licencijų, o jūsų darbuotojai visada turės tinkamas licencijas. Kartu su standartine licencija CAL galėsite naudotis pagrindinėmis "SQL Server 2008" funkcijomis.

Serverio/CAL licencijavimas SQL Server 2008 - žingsnis po žingsnio

Prieš nuspręsdami įsigyti vieną iš dviejų "SQL Server 2008" licencijų tipų, turėtumėte išsiaiškinti, koks iš tikrųjų yra jūsų įmonės klientų prieigos licencijų poreikis. Taip yra todėl, kad vėliau negalima perjungti dviejų licencijų modelių "Pro Processor" ir "Server/CAL".

Jei pasirinkote dažnai pigesnį serverio ir CAL licencijavimo variantą, svarbu atkreipti dėmesį, kad šiuo atveju įmonės serveris licencijuojamas atskirai nuo naudotojų, kurie juo naudosis. Serverio licencijoje taip pat yra dvi licencijos CAL, tačiau jos suteikia administratoriams tik teisę valdyti licencijų serverį ir atlikti tipines IT užduotis. Tačiau jie neleidžia darbuotojams naudotis įdiegtomis "SQL Services" paslaugomis. Tam reikalingos jau minėtos CAL licencijos, kurias galima pasirinkti kaip įrenginio CAL arba naudotojo CAL.

SQL CAL taip pat reikalinga, jei prie SQL serverio tiesiogiai neprisijungiama, bet jis veikia kaip duomenų bazė kitoms serverio programoms, pavyzdžiui, "SharePoint Server" arba "Office Project Server".

"SQL Server 2008" naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos skirtumai

Klientų prieigos licencijos, kaip trumpai paminėta pirmiau, yra dviejų tipų: naudotojo licencija, suteikianti teisę vienam darbuotojui naudotis SQL serveriu, ir įrenginio licencija, suteikianti licenciją vienam "Windows" galiniam įrenginiui. Griežtai kalbant, pagal "Microsoft" licencijavimo modelį šios dvi licencijos laikomos skirtingų tipų licencijomis, nors su jomis galima naudoti identiškas "SQL Server" funkcijas. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kas išdėstyta toliau:

  • Išdavus licenciją, naudotojo CAL negalima naudoti kaip įrenginio CAL ir atvirkščiai.
  • Taip pat negalima perduoti (licencijuoti) naudotojui ar prietaisui suteiktos licencijos kitam naudotojui ar kitam prietaisui - išimtis:
  • Pakeisti įrenginio licencijos licenciją į naudotojo licenciją (arba atvirkščiai) galima, jei SQL licencija turi "Software Assurance", ir tik tada, kai atnaujinama "Software Assurance" (arba apimties licencijos sutartis).
  • Naudotojo arba įrenginio licencija CAL gali būti naudojama tik prieigai prie įmonės serverio. Ji nesuteikia naudotojui teisės prisijungti prie kitos bendrovės serverio.
  • Galima sujungti įrenginio CAL ir naudotojo CAL ir taip vienoje aplinkoje lygiagrečiai naudoti abi kliento prieigos licencijas.

Toliau pateikiamas trumpas naudotojo ir įrenginio prieigos licencijų privalumų aprašymas.

"SQL Server 2008" vartotojo licencija (CAL)

Standartinė naudotojo licencija CAL suteikia galimybę tik vienam apibrėžtam naudotojui naudotis "SQL Server 2008" paslaugomis ir jose tvarkomais duomenimis. Prieigą galima gauti ne tik iš įprasto stacionaraus ar nešiojamojo kompiuterio, bet ir iš bet kurio su "Windows" suderinamo galutinio įrenginio, pavyzdžiui, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono. Taigi naudotojo licencija apima galimybę, kad prieiga prie "SQL Server" nėra ribojama vietoje, todėl ją galima pasiekti ir už serverio vietos įmonėje ribų, pvz., namų biure arba kelyje. Todėl "User-CAL" suteikia privalumų tiems darbuotojams, kurie nesinaudoja stacionaria darbo vieta arba dažnai naudoja skirtingus galinius įrenginius.

"SQL Server 2008" įrenginio CAL

Naudojant standartinę įrenginio licenciją CAL, vienam galutiniam įrenginiui suteikiama licencija naudotis "SQL Server" paslaugomis. Vienintelis reikalavimas - įrenginys turi būti suderinamas su "Windows" ir turėti interneto prieigą. Tai reiškia, kad su "Device CAL" galima licencijuoti ne tik stalinį kompiuterį, bet ir nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Taigi kiekvienas įmonės darbuotojas, turintis teisę naudotis šiuo licencijuotu įrenginiu, gali naudotis "SQL Server 2008". Įrenginio CAL licencijavimas ypač praktiškas, jei tinkamai įrengta darbo vieta pakaitomis naudojasi skirtingi darbuotojai, pavyzdžiui, dirbant pamainomis arba vykdant tam tikrus projektus.

Jūsų licencijavimas su standartinėmis "Microsoft SQL Server 2008" licencijomis "Wiresoft

Nesvarbu, ar norite papildyti, ar patenkinti "SQL Server 2008" licencijavimo poreikius naudodami licencijas CAL, "Wiresoft" siūlo atitinkamas "SQL Device CAL" ir naudotojų CAL kaip ypač nebrangias vienkartines licencijas. Licencijos iš "Wiresoft" privalumas - mažesnė kaina, palyginti su naujomis CAL licencijomis, kurios turi tą patį funkcijų spektrą, ir tuo pat metu įsigyjate originalias "Microsoft" prieigos licencijas, kurios gaunamos iš Europos įmonių ir yra 100 % tinkamos naudoti.

Prieš parduodant visas "Wiresoft" parduotuvėje esančias CAL licencijas buvo kruopščiai patikrintas jų autentiškumas, todėl klientas gali būti tikras, kad įsigyja visiškai veikiantį programinės įrangos produktą. Remiantis Europos Teisingumo Teismo sprendimu, teisiškai leidžiama pirkti ir perparduoti "Microsoft" programinės įrangos produktus ir serverių versijų licencijas.

Pagal "Wiresoft" licencijavimo pasiūlymą licencijavimas yra ypač ekonomiškas: vietoj licencijų paketų įsigyjate tik tiek klientų prieigos licencijų, kiek iš tikrųjų reikia jūsų įmonei, kad galėtumėte naudoti "SQL Server 2008". Taip pat galite pasikliauti mūsų ekspertų patarimais, kuriais jau pasinaudojo daugelis mūsų ankstesnių klientų. Jei turite klausimų apie pritaikytą "SQL Server" licencijavimą, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba bendraukite su mumis.