Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Uždaryti filtrą
Filtravimo rezultatų nerasta!

VMware vCloud - debesų kompiuterijos ateitis

VMware vCloud yra pažangi debesų kompiuterijos platforma, padedanti organizacijoms modernizuoti savo IT infrastruktūrą, padidinti judrumą ir pasinaudoti debesų kompiuterijos privalumais. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl VMware vCloud yra pagrindinis daugelio organizacijų debesijos strategijos komponentas.

Pagrindinės VMware vCloud funkcijos

  1. Hibridinė debesija: VMware vCloud leidžia sklandžiai integruoti viešuosius ir privačius debesijos išteklius, kad būtų galima sukurti ir valdyti hibridinę debesijos aplinką.
  2. Savitarna ir automatizavimas: platformoje pateikiamos savitarnos ir automatizavimo priemonės, leidžiančios paspartinti išteklių ir paslaugų teikimą.
  3. Masteliškumas: organizacijos gali lengvai plėsti savo debesijos infrastruktūrą, kad ji atitiktų kintančius reikalavimus.
  4. Saugumas ir atitiktis: VMware vCloud siūlo išsamias saugumo ir atitikties užtikrinimo funkcijas, skirtas duomenims ir taikomosioms programoms debesyje apsaugoti.

VMware vCloud privalumai

  • Lankstumas: Įmonės gali rinktis privačios, viešosios ar hibridinės debesijos modelius, kad atitiktų konkrečius reikalavimus.
  • Judrumas: naudodamos vCloud, įmonės gali greitai aprūpinti ištekliais ir per trumpesnį laiką sukurti bei įdiegti taikomąsias programas.
  • Ekonomiškumas: Platforma padeda sumažinti IT infrastruktūros eksploatavimo ir priežiūros išlaidas.

Naujausi VMware vCloud pokyčiai

  • VMware Cloud Director: šis sprendimas siūlo pažangias daugiafunkcines galimybes paslaugų teikėjams ir leidžia efektyviai teikti ir valdyti debesijos paslaugas.
  • Konteinerių valdymas: VMware vCloud leidžia valdyti konteinerius ir Kubernetes klasterius, skirtus šiuolaikinėms taikomosioms programoms kurti.
  • Dirbtiniointelekto integracija: VMware integruoja dirbtinio intelekto technologijas į vCloud, kad dar labiau pagerintų našumo optimizavimą ir saugumą.

Ateitis su VMware vCloud

Debesų kompiuterijos ateitis priklauso VMware vCloud, nes organizacijos vis dažniau pasikliauja lanksčiais, keičiamo dydžio ir saugiais debesų kompiuterijos sprendimais. Dėl savo novatoriškų funkcijų ir nuolatinio tobulinimo vCloud išlieka pagrindiniu organizacijų visame pasaulyje debesijos strategijos komponentu. Dėl hibridinių debesijos modelių, automatizavimo ir saugumo funkcijų integravimo vCloud tampa pagrindine debesijos transformacijos platforma. VMware vCloud yra pasirengusi padėti organizacijoms pasiekti kitą debesijos technologijų lygį.

Kategorijos