Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Uždaryti filtrą
Filtravimo rezultatų nerasta!

Kas įtraukta į VMware vCloud rinkinį?

VMware vCloud sprendimo paketą sudaro VMware vSphere serverių virtualizavimo priemonė, įskaitant vSphere Enterprise Plus hipervizorių, taip pat VMware vRealize "Suite Hybrid Cloud Management Platform" - su šiais komponentais:

 • VMware vRealize Automatizavimas: pagal politiką valdomoms infrastruktūroms, programų aprūpinimui ir gyvavimo ciklo valdymui fizinėse, virtualiose ir viešosioseCloud aplinkose
 • VMware vRealize Operacijos: pažangus našumo, pajėgumų ir konfigūracijos valdymas, ypač aplinkose, kuriose yra komponentų iš skirtingų  teikėjų
 • VMware vRealize Business Cloud : skirtas automatizuotam taikomųjų programų naudojimo matavimui, taip pat paslaugų kainų apskaičiavimui ir sąskaitų išrašymui virtualizuotose infrastruktūrose, kuriose yra kelių paslaugų teikėjų komponentų

Pagrindiniai vCloud Suite privalumai

vCloud "Suite" padeda organizacijoms aprūpinti IT ištekliais taikant automatizavimą ir iš anksto nustatytas politikas, nesumažinant valdymo ir kontrolės galimybių. Greitesnis Services pasiekiamumas užtikrina didesnį lankstumą ir judrumą, o tai naudinga ne tik programuotojams, bet ir konkretiems verslo padaliniams:

 • Privačių ir viešųjų debesų integravimas, kad būtų galima teikti ir valdyti infrastruktūros ir taikomųjų programų išteklius naudojant hibridinįCloud.
 • Programine įranga apibrėžta infrastruktūra, įskaitant automatizuotą centrinės ITServices išteklių teikimą, užtikrina didesnį išteklių teikimo galutiniams naudotojams judrumą.
 • Didesnis efektyvumas: Naudodamos tokias funkcijas, kaip išmanusis darbo krūvio išdėstymas ir kitų pažangių operacijų palaikymas, organizacijos gali sumažinti IT sąnaudas, kartu padidindamos našumą ir mastelio keitimą.
 • Kūrėjų galimybės: Kūrėjai gali naudotis ištekliais programoms kurti naudodami katalogą, CLI arba atvirąsias API.

VMware vCloud "Suite" - leidimai ir funkcijos

" VMware vCloud Suite" galima įsigyti trijų skirtingų versijų, pasižyminčių skirtingais našumo lygiais: Standard, "Advance" ir Enterprise. Kiekviename leidime yra patogus naudoti vSphere Enterprise Plus hipervizorius, pasižymintis geresniu našumu ir prieinamumu, užtikrinančiu didesnį skaidrumą. Šie leidimai skiriasi integruota VMware vRealize Suite Edition ir kitomis funkcijomis.

vCloud Standard Leidinys

Standard leidimas palaiko pažangų operacijų valdymą įmonėse, kurios nori pagerinti programų prieinamumą ir našumą naudodamos prognozavimo analizės funkcijas, įskaitant pažangių pranešimų funkcijas.

Jame siūloma:

 • vRealize Business Cloud Standard - virtualių mašinų grupių sąnaudoms privačioje Cloud sistemoje palyginti su panašiomis grupėmis viešojoje sistemoje Cloud
 • "Log Insight" - keičiamo mastelio infrastruktūros ir taikomųjų programų analizės funkcijos, įskaitant greitą trikčių šalinimą
 • vRealize "Operations Advanced" (vROps) - platforma, skirta automatizuotam IT operacijų valdymui privačiose, hibridinėse ir įvairioseCloud aplinkose

vCloud Išplėstinis leidimas

Išplėstinė versija apima visas Standard versijos funkcijas ir Services, be to, ji padeda organizacijoms didinti jų IT judrumą, produktyvumą ir veiksmingumą naudodama šiuos komponentus:

 • vRealize Automatizavimas Enterprise - savitarnos debesijos paslaugų teikimui, daugiafunkciniamCloud automatizavimui su valdymu, DevOps pagrįstam infrastruktūros valdymui ir užtikrinimui, įskaitant vieningą politiką ir kontrolę

Prie Standard Edition ir Advanced Edition taip pat galima pridėti VMware vRealize Operations kaip papildymą. Taip pat VMware NSX - tinklo virtualizavimo ir saugumo platforma - yra pasirenkamas komponentas.

vCloud Enterprise Leidinys

Enterprise leidimas yra išsamiausia vCloud rinkinio versija. Be kitų dviejų leidimų funkcijų, į jį įtrauktos Cloud parinktys, skirtos DevOps iniciatyvas palaikančių įmonių programuotojams; be kita ko, jos apima automatizuotą išbaigtų taikomųjų programų stekų teikimą ir valdymą. Visų pirma Enterprise funkcijų rinkinį sudaro šis komponentas:

 • vRealize Automation Enterprise (vRA ) - galinga ir lengvai naudojama infrastruktūros automatizavimo platforma, skirta savitarnos debesims ir įvairioms galimybėms, įskaitant nuoseklias politikos priemones, skirtas daugeliuCloud pagrįstam DevOps automatizavimui. vRA didina įmonių IT efektyvumą ir produktyvumą bei ruošia jas ateities iššūkiams, nes pagreitina pateikimo rinkai laiką, užtikrina aukštą naudojimo patogumą, saugumą ir kontrolę. vRealize stiprina infrastruktūrą per vietinį atitikties valdymą, lanksčias apsaugos priemones ir neatidėliotiną pažeidžiamumų ištaisymą. Ji taip pat teikia visapusišką paramą, kurią užtikrina automatizuotas IT operacijų valdymas vieningoje, skaidrioje platformoje ir veiksminga taikomųjų programų bei duomenų bazių stebėsena privačiose, hibridinėse ir įvairioseCloud aplinkose.

VMware vCloud Suite - Licencijavimas

Kiekviena VMware vCloud Suite Edition versija yra licencijuota Pro CPU. Be to, daugelį " vCloud Suite" komponentų taip pat galima įsigyti kaip atskirus produktus, kurie licencijuojami Pro virtualioje mašinoje. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: Kai tik šie komponentai įsigyjami per " vCloud Suite", jie taip pat atitinkamai licencijuojami Pro CPU.

Visi į vCloud leidimą įtraukti komponentai aktyvuojami naudojant tik vieną licencijos raktą. Pavyzdžiui, vCloud Standard Edition licencijos raktas galioja visam turtui, kuriame jis veikia, pavyzdžiui, ESXi kompiuteriams, vCloud Automation Center ir vCloud Director. Taigi visos virtualios mašinos, veikiančios su licencijuotu procesoriumi, gali naudoti visus į tą leidimą įtrauktus komponentus.

Bet koks virtualių mašinų skaičius gali būti paleistas procesoriuje, kuriam išduota licencija su vienu iš vCloud leidimų. Tačiau jei virtualiosios mašinos turi būti paleistos procesoriuose, kurie nėra licencijuoti vCloud rinkiniui, reikalingos papildomos individualios licencijos VMware produktams, kurie bus naudojami.