Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
118,90 € * 130,90 € * (9,17% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Dabartinės Office Suite 2019 versijos profesionaliems naudotojams (be "Home & Business", "Professional" ir "Standard"), ypač su "Professional Plus" versija, siūlomas dar neregėto lygio funkcionalumas ir patogumas kuriant ir redaguojant dokumentus, taip pat bendraujant, o tai taip pat leidžia bendradarbiauti debesyje nauju lygiu. Kartu programinėje įrangoje atsižvelgta į daugelį saugumo standartų, įskaitant šiuo metu galiojančias naujas duomenų apsaugos taisykles. Be to, rasite daugybę patobulinimų ir papildymų patikrintose programose "Word", "Excel", "PowerPoint" ir "Outlook". Supaprastintas dokumentų leidimas ir redagavimas realiuoju laiku ypač palengvina bendrą darbą komandoje.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - visiems verslo profesionalų poreikiams

Dabartinė Office Suite 2019 m. versija profesionaliems naudotojams (be Home & Business, Professional ir Standard versijų), ypač su Professional Plus versija, siūlo iki šiol neregėto lygio funkcionalumą ir patogumą kuriant ir redaguojant dokumentus bei bendraujant, o tai taip pat leidžia bendradarbiauti debesyje nauju lygiu. Kartu programinėje įrangoje atsižvelgiama į daugelį saugumo standartų, įskaitant dabartinius naujus duomenų apsaugos reglamentus.

Be to, rasite daugybę patobulinimų ir papildymų išbandytose programose Word, Excel, PowerPoint ir Outlook. Supaprastintas dalijimasis dokumentais ir redagavimas realiuoju laiku palengvina darbą komandoje.

Be to, Professional Pro Edition versijoje galima naudoti daug kitų įrankių, įskaitant Access, Publisher ir Skype for Business.

Office Professional Plus paprastai galima įsigyti tik pagal didelės apimties licencijų sutartis - Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje šį rinkinį taip pat galima įsigyti kaip vieną licenciją ir už ypač mažą kainą. Toliau rasite išsamios informacijos apie daugelį programų ir išskirtines funkcijas, kurios prieinamos tik šiame leidime.

Pasitvirtinusios Office programos yra dar galingesnės Professional Plus

Programos Word, Excel, PowerPoint ir Outlook tebėra svarbus visų Microsoft Office rinkinių pagrindas. Microsoft Office 2019 versijoje jos buvo dar labiau optimizuotos ir pridėtos esminės funkcijos:

 • Microsoft Word turi keletą funkcijų, kurios pagreitina darbą su dokumentais, pavyzdžiui, integruotą vertimo įrankį, diktavimo funkciją ir balso išvestį, kuri garsiai skaito tekstus, kai rašote lygiagrečiai. Patobulinta rašybos tikrinimo programa taip pat siūlo gramatikos taisymą. Kad saugotumėte regėjimą, Word taip pat galima peržiūrėti tamsiuoju režimu.
 • Microsoft Excel patobulinta ir papildyta įvairiomis funkcijomis, skirtomis profesionaliai skaičiuoklių analizei ir redagavimui, įskaitant laiko juostos filtrus ir kitas funkcijas, skirtas aiškiam ataskaitų pateikimui.
 • Microsoft PowerPoint, be kita ko, siūlo morfavimo efektus ir priartinimo funkciją, papildomas galimybes animuoti ryškias prezentacijas, kurias taip pat galima atlikti naudojant skaitmeninį rašiklį.
 • Microsoft Outlook supaprastina pasaulinį bendradarbiavimą su kolegomis ir partneriais, esančiais kitoje laiko juostoje: programa dabar automatiškai konvertuoja laiko skirtumą; taip pat galite pritaikyti gestus, pvz., perbraukimo judesius.
 • Microsoft OneNote galima naudoti kaip asmeninę užrašų knygelę , į kurią galite užsirašyti svarbias idėjas ar užduotis ir kuri taip pat gali būti prijungta prie Cortana.
 • Microsoft Publisher skirta jūsų sukurtai grafikai skelbti.
 • Microsoft Access galite naudoti profesionalioms duomenų bazėms kurti pagal savo asmeninius reikalavimus.

Daugybė privalumų jūsų verslui su Office 2019 Professional Plus

Office 2019 m. leidimas Professional Plus, be jau patikrintų funkcijų, siūlo daugybę kitų privalumų:

 • Tai ne tik parama intuityviam bendradarbiavimui su dokumentais, skaičiuoklėmis ar prezentacijomis komandoje, bet ir dar paprastesnis tarpusavio bendravimas naudojant Office Professional Plus .
 • Office 2019 naudotojo sąsaja taip pat tapo aiškesnė, kad būtų galima lanksčiai ir efektyviai dirbti.
 • Daugelį Office funkcijų taip pat galima paprastai naudoti per mobiliąją prieigą išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu - norint redaguoti dokumentus keliaujant, ypač praktiška naudotis žiniatinklio programėlėmis, nes atskiras funkcijas ir elementus galima rasti dar greičiau.
 • Failus debesyje taip pat galima atidaryti ir bendrinti ne tik asmeniniame kompiuteryje, bet ir kituose įrenginiuose - tereikia asmeninių prieigos duomenų.
 • Internetinė saugykla taip pat sumažina duomenų gedimo riziką, nes OneDrive suteikia  5 GB vietos debesyje.
 • Kad būtų lengviau valdyti nesibaigiantį kasdienių el. laiškų srautą, Outlook 2019 įdiegta svarbi nauja funkcija - Netvarka. Ši išmanioji funkcija automatiškai atskiria svarbius pranešimus nuo nesvarbių ir tik pirmuosius persiunčia tiesiai į gaunamųjų laiškų dėžutę.

Be to, yra daug kitų funkcijų, kuriomis naudotojai gali naudotis tik Office 2019 Professional Plus.

Visos išskirtinės Office Professional Plus funkcijos - iš pirmo žvilgsnio

Toliau apžvelgiami išskirtiniai įrankiai ir leidinio funkcijų taikymo būdai Office Professional PlusToliau apžvelgiami išskirtiniai leidinio įrankiai ir taikomosios programos, kurie padeda dar efektyviau bendrauti ir bendradarbiauti su darbuotojais ir verslo partneriais, kartu užtikrinant atitiktį teisiniams ir įmonės duomenų saugumo standartams, taikomiems el. pašto srautams.

Apsaugokite svarbų el. pašto turinį ir failus naudodami informacijos teisių valdymą

Informacijos teisių valdymas (angl. Information Rights Management, IRM) apsaugo el. laiškuose ir Office failuose esančią jautrią ir konfidencialią informaciją, neleisdamas jos skaityti, kopijuoti, spausdinti ar persiųsti neįgaliotiems asmenims.

Įmonės ir organizacijos gali naudoti IRM, kad įgyvendintų politiką, kuri apsaugo informaciją nuo atskleidimo ne tik įmonės viduje, bet ir bendraujant su išorės verslo partneriais ar kitomis šalimis. Atitinkami apribojimai arba įgaliojimai saugomi pačioje byloje, todėl jie taip pat taikomi nepriklausomai nuo pranešimo adresato.

El. pašto išsaugojimas pranešimų išsaugojimui

Naudodami E-mail Retention, naudotojai gali kurti įvairias pranešimų ir aplankų saugojimo politikas Outlook Web App programoje. Pavyzdžiui, saugojimo politika apibrėžia, kiek laiko el. laiškas saugomas, o archyvavimo politika - kiek laiko el. laiškas saugomas aplanke, kol automatiškai perkeliamas į archyvą.

Duomenų praradimo prevencija užkerta kelią duomenų praradimui ir nutekėjimui

Duomenų praradimo prevencija (DLP) - tai išbandyta Microsoft priemonė, skirta apsaugoti konfidencialią informaciją arba Office duomenis nuo atsitiktinio ar tyčinio darbuotojų atskleidimo. Naudodamosi ja organizacijos ar įmonės taip pat gali apsaugoti asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, kaip reikalaujama, pavyzdžiui, DSVGO.

Dinaminė turinio kontrolė stebi visus duomenų judėjimus ir blokuoja duomenų perdavimą el. paštu arba interneto programomis.

Duomenų praradimo prevencija MS Office Professional Plus siūlo daugybę patobulinimų, įskaitant patobulintą apsaugą, kad būtų galima geriau apibrėžti turinį, kurį verta apsaugoti apdorojant Office dokumentus.

Administratoriai taip pat gali nustatyti taisykles, kad apribotų ar net užblokuotų prieigą prie konkrečių duomenų, taip pat įspėti naudotojus apie galimą pavojų, kai gresia duomenų praradimas.

Tokios debesijos paslaugos kaip OneDrive taip pat apsaugo nuo duomenų praradimo sugedus serveriui ar sugedus aparatinei įrangai.

Svetainės pašto dėžutės komandos turiniui pristatyti

Svetainės pašto dėžutės (arba svetainių pašto dėžutės) yra ypač patogus būdas bendradarbiauti su dokumentais. Savo komandai, pavyzdžiui, kaip projekto dalį, galite suteikti bendrą centrinę vietą savo svetainėje, kurioje tik įgalioti nariai gali pasiekti Microsoft SharePoint dokumentus ir Exchange el. laiškus. Jie gali juos tiesiogiai pasiekti ir redaguoti.

Taigi svetainės pašto dėžutės gali padidinti komandos narių produktyvumą ir paspartinti darbo procesų veiksmingumą dėl bendro naudojimo.

Archyvavimas vienu spustelėjimu

Outlook archyvavimas vienu spustelėjimu - tai greitas būdas perkelti pasirinktus el. laiškus iš Gautieji ar kito aplanko į archyvinį aplanką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti atitinkamą žinutę su backspace klavišu. Jei norite ištrinti žinutes, paspauskite DEL klavišą ir jos bus perkeltos į aplanką Ištrinti elementai.

Skaičiuoklės įrankiai programoje Excel

Professional Plus leidime Office, Spreadsheet Inquire naudotojams suteikiama keletas įrankių, skirtų skaičiuoklės diagnostikai Excel programoje, kuriuos galima naudoti įvairioms parinktims analizuoti.

Pavyzdžiui, Skaičiuoklės palyginimas leidžia atlikti keletą palyginimų, kurie įjungiami arba išjungiami naudojant žymimąjį langelį Įjungti. Visi tarp pasirinktų sąsiuvinių rasti neatitikimai rodomi interaktyvioje ataskaitoje, kuri ne tik spalvotai paryškinama skaičiuoklėje, bet ir gali būti rodoma kaip sąrašas.

Debesų telefonija su Enterprise-VoIP

Įmonių VoIP suteikia daugybę galimybių pagal VDI - virtualaus darbalaukio infrastruktūrą - bendrauti su verslo partneriais visame pasaulyje ar net su komandomis viduje. Naudodami Lync arba Skype for Business galite perkelti arba užstatyti skambučius iš vieno įrenginio į kitą, pasiekti balso paštą, integruoti pokalbių pranešimus ir rodyti skambučio partnerių buvimo būseną.

Naudodamiesi Windows teisių valdymo paslaugomis - RMS - galite valdyti politiką, kad apsaugotumėte informaciją nuo neleistinos kitų asmenų prieigos ir taip prisidėtumėte prie didesnio slaptų duomenų saugumo.

Bendrieji Microsoft sistemos reikalavimai Office 2019

Toliau nurodyti sistemos reikalavimai taikomi visiems MS Office 2019 leidimams,

Office 2019 Professional Plus atskiroms paraiškoms taikomi papildomi reikalavimai:

 • Operacinė sistema: Windows 10 - būtina!
 • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz arba spartesnis, dviejų branduolių procesorius
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 bitų)
 • Kietasis diskas: mažiausiai 4 GB laisvos vietos
 • Vaizdo skiriamoji geba ir (arba) grafikos kortelė: ne mažiau kaip 1280 x 768 taškų

Kiti Microsoft sistemos reikalavimai Office 2019 Professional Plus

Skype verslui:

 • min. 2,0 GHz arba greitesnis

Grafikos aparatinės įrangos spartinimas:

 • DirectX 9 arba naujesnė versija
 • Grafinė atmintis 128 MB
 • 32 bitų vienam pikseliui spalvų gylis

Kitos funkcijos:

.NET 3.5 arba 4.6 ar aukštesnės versijos

Kuri Windows versija suderinama su Office 2019?

Kaip aprašyta sistemos reikalavimuose, norint, kad programinė įranga tinkamai veiktų, visuose Microsoft Office 2019 leidimuose kaip operacinė sistema turi būti naudojama Windows 10. Microsoft Office 2019 Professional Plus nėra suderinama su Windows 8, 7 ar net senesnėmis versijomis.

Kurios bitų versijos Office yra geriausia?

Aktyvavus Microsoft Office 2019 Professional Plus, pagal numatytuosius nustatymus įdiegiama 32 bitų Office versija. Microsoft rekomenduoja visada naudoti šią versiją, net jei atitinkamame kompiuteryje naudojama 64 bitų Windows versija. Priežastis: 32 bitų versija geriau suderinama su dauguma programų ir priedų, kuriuos galite naudoti kartu su Office. Tame pačiame kompiuteryje vienu metu negalima įdiegti ir Office 32 bitų, ir 64 bitų versijų.

Kaip licencijuojama Microsoft Office 2019 Professional Plus?

Microsoft Office 2019 licencija visada suteikiama konkrečiam galutiniam įrenginiui, kuris naudojasi programine įranga. Taip pat turite teisę tame kompiuteryje įdiegti bet kokį šios ir ankstesnių versijų kopijų skaičių. Tai apima kopijų diegimą tinklo serveryje, kad jas būtų galima pasiekti nuotoliniu būdu arba naudojant virtualaus darbalaukio infrastruktūrą (VDI) iš licencijuoto įrenginio.

Pirkite Microsoft Office 2019 Professional Plus Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Skirtingai nuo kitų leidimų, Microsoft Office 2019 Professional Plus galima įsigyti tik kaip vieną licenciją iš geros reputacijos programinės įrangos perpardavėjų, tokių kaip  Wiresoft, o pas mus - už ypač mažą kainą. Naudojatės šiais privalumais:

 • Įsigiję Office 2019 Professional Plus iš karto galite naudotis elektroniniu programinės įrangos pristatymu (ESD).
 • Visos Wiresoft siūlomos parduoti Office licencijos nėra nei riboto galiojimo, nei terminuotos bandomosios versijos.
 • Gausite Office 2019 Professional Plus kaip vieną licenciją, kuri gaunama iš tūrinės licencijos.
 • Pirmojo pirkėjo įdiegta Office programinė įranga buvo pašalinta parduodant ją Wiresoft, todėl licencija vėl yra 100 % nemokama.
 • Visas tokias iš Wiresoft įsigytas licencijas taip pat išbandėme, kad būtų visiškai tinkamos naudoti.
 • Todėl galite būti tikri, kad perkate legalų ir originalų Microsoft produktą.

Jei turite daugiau klausimų dėl Microsoft Office Professional 2019 Plus licencijos pirkimo, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
2023 liep. 14

Servicio perfecto

Servicio excepcional y apoyo. Recomiendo Wiresoft

2023 liep. 14

La migliore qualità

Non si può ricevere e installare un software più velocemente. Semplicemente fantastico!

2023 liep. 14

La mejor calidad

No puedes recibir e instalar un software más rápido. ¡Simplemente genial!

2023 liep. 14

Beste Qualität

Schneller kann man eine Software nicht erhalten und installieren. Einfach klasse!

2023 liep. 14

Beste kwaliteit

Je kunt software niet sneller ontvangen en installeren. Gewoon geweldig!

2023 liep. 14

Super Service

Sofortige Lieferung und einfache Handhabung des Programms. Hier kaufe ich gerne wieder!

2023 liep. 14

Excelente servicio

Entrega inmediata y manejo sencillo del programa. ¡Definitivamente volveré a comprar aquí!

2023 liep. 14

Super service

Directe levering en eenvoudige bediening van het programma. Hier koop ik graag weer!

2020 lapkr. 15

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

2020 spal. 18

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

2020 rugs. 26

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

2020 rugs. 13

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

2020 rugp. 14

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

2020 rugp. 4

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

2020 kov. 27

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

2020 vas. 17

Bewertungen

2020 vas. 13

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

2019 gruod. 24

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos