Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10152
 • 7NQ-01564
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
1 842,90 € * 2 046,90 € * (9,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core 
Minimalus licencijavimas 4 Core Pro Server
CAL Nereikalaujama
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Leidinys SQL Server 2019 Standard 2-Core  šiuo metu yra naujausia visame pasaulyje naudojamos patikimos reliacinės duomenų platformos Microsoft; versija, nes joje pateikiamos visos šiuo metu svarbios duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, kurių reikia šiuolaikinei įmonei, naudojančiai, pavyzdžiui, prekių valdymo sistemas, ERP programinę įrangą ar CRM sistemas ir t. t., ir turinčiai galimybę pasikliauti galinga reliacinių duomenų bazių Management sistema (RDMS), galinčia atitikti visus šiuos reikalavimus, taip pat pritaikyta Cloud.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core

SQL Server 2019 Standard 2-Core editionšiuo metu yra naujausia visame pasaulyje naudojamos patikimos Microsoftreliacinių duomenų platformos versija, nes joje pateikiamos visos šiuo metu svarbios duomenų bazių, ataskaitų ir analizės funkcijos, reikalingos šiuolaikinei įmonei, kuri naudoja, pavyzdžiui, prekių valdymo sistemas, ERP programinę įrangą arba CRM sistemas ir pan., ir turi turėti galimybę pasikliauti galinga reliacinių duomenų bazių valdymo sistema (RDVS), atitinkančia visus šiuos reikalavimus ir galinčia veikti debesyje.

SQL Server Standard Edition 2-Coreyra pagrindinė duomenų valdymo ir verslo žvalgybos duomenų bazė, kurioje ypač mažos ir vidutinės įmonės gali patikimai naudoti tipines verslo programas. Standartinėje versijoje siūlomos įvairios šiam tikslui skirtos kūrimo priemonės, skirtos tiek vietiniam naudojimui, tiek debesyje, ir suteikia galimybę efektyviai valdyti duomenų bazes, nes tam reikia minimalių IT išteklių.

Tarp svarbių integruotų funkcijų - itin keičiamo mastelio debesijos paslaugos, taip pat Always Encryptedsu saugiais anklavais ir išplėtimas, įskaitant Javakalbos integraciją. Išsami Hadooppaskirstytosios failų sistemos (HDFS) integracija su Apache Sparkir kitais Microsoftpalaikomais analizės įrankiais supaprastina išsamių duomenų valdymą SQL Server 2019 Standard didžiųjų duomenų klasteriuose. Be to, visuose procesuose - nuo kūrimo iki gamybos - naudojami konteineriai visoms duomenų atsargoms.

Be to, šis SQL Server Editionleidimas leidžia panaikinti duomenų saugyklas, prieš tai duomenų neperkeliant ar nereplikuojant. Duomenų bazių suderinamumo sertifikavimas padeda išvengti programų nesuderinamumo ir leidžia atnaujinti SQL Serverduomenų bazę ne tik vietoje, bet ir periferijoje bei debesyje.

Saugumo ir atitikties užtikrinimo srityje taip pat integruotos duomenų klasifikavimo ir apsaugos funkcijos: SQL Server 2019jas patikimai stebi ir įspėja apie įtartinus veiksmus.

Čia aprašytas licencijavimas pagal pagrindinę licenciją taip pat galimas SQL Server 2019 Standard Editionversijai, kuri ypač patraukli didesnėms įmonėms arba organizacijoms, turinčioms atitinkamai galingesnius serverius, kuriems serverio licencijos/CAL variantas netaikomas.

Wiresoftrasite SQL Server 2019 Standard 2-Core Editionkaip visiškai veikiančią naudotą programinę įrangą už gerokai mažesnę kainą, palyginti su nauja programine įranga, ir tuo pačiu metu ji turi visus žinomus privalumus, susijusius su funkcionalumu, našumu ir saugumu. Išsami informacija apie naujas SQL Server 2019 Standard 2-Core funkcijas ir MicrosoftSQL Serverprograminės įrangos licencijavimo sąlygas pateikiama šioje apžvalgoje.

Kas naujo SQL Server 2019 Standard 2-Coreserveryje? Palyginimas su ankstesne SQL Server 2019 Standardversija

Palyginti su pirmtaku, SQL Server 2019 Standard versija pasižymi ne tik funkcijų ir ypatybių išplėtimu, geresniu našumu ir didesniu mastelio keitimu, bet ir visa eile naujoviškų funkcijų - be kita ko, naujais analizės įrankiais, kuriais galima greitai ir patikimai apdoroti ir įvertinti didelius duomenų kiekius, kaip būdinga didžiųjų duomenų valdymui, kad jie būtų visapusiškai prieinami atitinkamoms įmonės taikomosioms programoms.

Naudodami SQL Server 2019 Standard 2-Core galite perkelti didžiųjų duomenų darbo krūvius į SQL Server- anksčiau tai buvo įmanoma tik valdant kitose Hadooppagrįstose vietinėse platformose.

Be to, išorinių duomenų bazių, tokių kaip Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, taip pat Azure Data Lake, dabar galima užklausti naudojant integruotas jungtis, prieš tai fiziškai neperkeliant ar nereplikuojant duomenų.

Be to, SQL Server 2019 Standard 2-Coregalima naudotis tokiomis funkcijomis kaip pažangus užklausų apdorojimas ir pagreitintas duomenų bazių atkūrimas, todėl labai padidėja našumas. Kitos funkcijos aprašytos toliau pateiktoje apžvalgoje.

Naujoviškos SQL Server 2019 Standard 2-Corefunkcijos iš pirmo žvilgsnio

Tarp ypač vertų dėmesio SQL Server 2019 Standard 2-Core funkcijų, skirtų išsamiam duomenų apdorojimui, be duomenų grupavimo, yra sistemingo jų įrašymo stebėjimas atliekant registravimą ir matavimus, taip pat pažangus paieškos užklausų apdorojimas. Didžiųjų duomenų klasteriai ypač išplečia duomenų naudojimą įvairiais būdais.

Duomenų virtualizavimas naudojant Big Data Cluster

Ypač integravus didžiųjų duomenų klasterius į SQL Server 2019 Standard 2-Core, atsirado daugybė galimybių naudoti, analizuoti ir teikti didelius duomenų kiekius:

 • Big Data Clusterssuteikia galimybę diegti keičiamo dydžio SQL Server, Sparkir HDFS konteinerių klasterius, pagrįstus Kubernetes. Jie taip pat veikia lygiagrečiai, todėl Transact-SQLarba Sparkduomenys gali būti skaitomi, rašomi ir apdorojami vienu metu.
 • SQL Server PolyBaseleidžia atlikti užklausas išorinių duomenų šaltinių duomenų saugyklose, prieš tai neperkeliant ar nekopijuojant duomenų.
 • Duomenų ežerai SQL Server 2019 Standard: keičiamo dydžio HDFS saugyklą galima naudoti dideliems duomenims iš įvairių išorinių šaltinių saugoti. Išsaugojus juos kaip didžiųjų duomenų klasterius, duomenis galima analizuoti ir sujungti su reliaciniais duomenimis.
 • Data Martužtikrina horizontalų SQL Server Big Dataklasterių mastelio keitimą, todėl pagerėja duomenų analizės našumas. Tai taip pat leidžia duomenis iš kelių šaltinių talpinti į spartinančiąją atmintinę per duomenų fondo mazgus.
 • Dabardirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotis galima atlikti SQL Server Big Dataklasteriuose, esančiuose HDFS saugyklų telkiniuose.
 • Sparkir integruotus dirbtinio intelekto įrankius galima naudoti su R, Python, Scala, Javair kitomis programomis.
 • App provisioningleidžia teikti programas SQL Server Big Dataklasteriuose kaip konteinerius ir programas žiniatinklio paslaugų pavidalu. Tokiu būdu jie gali pasiekti didžiųjų duomenų klasteryje saugomus duomenis.

Patobulintas našumas SQL Server 2019 Standard 2-Core

Siekiant užtikrinti tam tikrų funkcijų mastelio keitimą ir našumą bei didelį prieinamumą, SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition, be kita ko, taikomos šios specifikacijos:

 • Intelligent Databasepagerina užklausų našumą naudodama tam tikras duomenų bazės funkcijas, pavyzdžiui, pažangų užklausų apdorojimą, ir tam nereikia keisti programų. Tai apima atidėtą lentelės kintamųjų kompiliavimą, taip pat vartotojo apibrėžtų skaliarinių funkcijų ir įterptinį vykdymą su lentelės reikšmių funkcijomis.
 • Įvairios atmintyje esančios duomenų bazės funkcijos su atmintyje esančia OLTP1, hibridiniu buferiniu fondu ir buferinio fondo išplėtimu, taip pat pastoviosios atminties palaikymu ir atminčiai optimizuotais tempdb metaduomenimis pagerina kritinių darbo krūvių našumą.
 • Be to, didesnis mastelio keitimas ir našumas naudojant stulpelių saugyklą, didelių objektų dvejetainių failų grupinės stulpelių saugyklos indeksus, atminties duomenų bazės ir nuolatinės atminties palaikymas, ištemptoji duomenų bazė, iki 50 egzempliorių palaikymas, lentelių ir indeksų skaidymas ir duomenų suspaudimas, lygiagretusis skaidytų lentelių apdorojimas ir keli failų srauto konteineriai.
 • Didelis prieinamumas su Server Corepalaikymu, žurnalų siuntimu, duomenų bazių dubliavimu ir momentinėmis nuotraukomis, atsarginių kopijų suspaudimu, Always on-failoverklasterio egzemplioriais, failoverserveriu avariniam atkūrimui, patobulintu duomenų bazių atkūrimu ir šifruotu atsarginių kopijų darymu.
 • Always Encryptedne tik apsaugo jautrius klientų duomenis saugiais anklavais, bet ir leidžia atlikti sudėtingesnes operacijas su saugiais duomenų bazės stulpeliais. Be to, jos išplečia pasitikėjimo ribą nuo kliento programų iki serverio pusės, nesuteikdamos prieigos prie SQL serverio, operacinės sistemos, duomenų bazių ar sistemos administratoriaus, todėl galima saugiai atlikti operacijas su slaptais duomenimis atviru tekstu.
 • Eilučių lygmenssaugumas su dinamišku duomenų maskavimu, skaidriu duomenų bazės šifravimu ir išplečiamo rakto valdymu, taip pat duomenų klasifikavimu ir stebėjimu bei naudotojo apibrėžtais vaidmenimis.

SQL Server 2019 Standard 2-Core Editionmastelio ribos:

Toliau pateikta informacija visų pirma taikoma standartiniam leidimui.

Didžiausias skaičiavimo pajėgumas, kurį gali naudoti vienas SQL Server 2019 Standardegzempliorius:

 • SQL Serverduomenų bazės variklis: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai
 • Analysisarba Reporting Services: mažiau nei 4 lizdai arba 24 branduoliai

Didžiausia atmintis, kurią gali naudoti vienas SQL serverio duomenų bazės variklio egzempliorius:

 • Buferio fondas: 128 GB
 • Columnstoresegmentų talpyklos talpykla: 32 GB
 • Ataskaitų teikimo paslaugos: 64 GB
 • Analizės paslaugos: 16 GB2 (lentelės) arba 32 GB (MOLAP)

Didžiausias reliacinės duomenų bazės dydis SQL Server 2019standartinėje versijoje:

 • 524 PB

SQL Server 2019 Standardlicencijavimas pagal serverio branduolius

SQL Server 2019 Standard versijoje galima pasirinkti pagrindinį licencijavimą, kurį Microsoftįdiegė su 2016 m. serverio versija. Skirtingai nuo senesnių versijų, kuriose procesoriaus branduolių skaičius licencijavimui buvo nesvarbus, dabar taikoma kitokia licencijavimo metrika: licencijavimo pagal branduolius atveju branduolių skaičius yra pagrindas nustatant licencijos reikalavimą su atitinkamais 2 branduolių paketais. Taigi dviem branduoliams galima išduoti licenciją su viena branduolio licencija, priešingai nei anksčiau, kai vienam procesoriui reikėjo tik vienos licencijos.

Taigi, bendras serverio licencijos poreikis priklauso nuo didžiausio jo branduolių skaičiaus, todėl kiekvienam fiziniam serverio branduoliui reikia atskiros licencijos. Iš esmės mažiausias licencijų skaičius vienam serveriui yra 8; todėl Microsoftnustatė šias sąlygas:

 • 1. Kiekvienas fizinis procesorius turi bent 8 branduolius.
 • 2. Kiekviename fiziniame serveryje apskaičiuota bent 16 branduolių.
 • 3. Visi fiziniai ir aktyvūs branduoliai licencijuojami pagal 1 ir 2 sąlygas.
 • 4. Pagrindinės SQL Server 2019 Standardlicencijos visada parduodamos 2 paketuose.

Programinės ir aparatinės įrangos reikalavimai, keliami SQL Server 2019 Standard 2-Corepaleidimui

Kad galėtumėte naudoti SQL Server 2019 Standardtinkamoje operacinėje aplinkoje, turite atitikti šiuos programinės ir techninės įrangos reikalavimus:

 • Palaikomos operacinės sistemos: bent Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kietojo disko vietos: ne mažiau kaip 6 GB - priklausomai nuo kiekvienu atveju įdiegtų SQL Serverkomponentų
 • Darbinė atmintis: bent 4 GB
 • Grafika: Super VGAvaizdo plokštė, kurios minimali skiriamoji geba yra 800x600 taškų
 • Procesoriaus tipas: x64 procesorius - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeonsu Intel EM64T, Intel Pentium IVsu EM64T
 • Procesoriaus sparta: mažiausiai 1,4 GHz - rekomenduojama: 2,0 GHz arba spartesnė

DUK apie Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Corekaip Wiresoftnaudojamą programinę įrangą

Wiresoftsiūloma naudota SQL Server 2019 Standard 2-Core programinė įranga nesiskiria nuo naujos serverio licencijos naudojimo patogumu - taip pat todėl, kad programinė įranga nesusidėvi. Tipiniai klausimai apie naudojamas SQL Serverlicencijas yra šie:

Iš kur gaunama naudota SQL Server 2019 Standard 2-Corelicencija?

Wiresoftparduotuvėje siūloma naudota SQL Server 2019 Standard 2-Core licencijos programinė įranga yra gauta iš įmonių, kurios paprastai ją įsigijo naują ir perpardavė Wiresoft. Perparduodant arba siūlant Wiresoftparduotuvėje, ji pažymėta kaip naudota programinė įranga, tačiau ją galima naudoti kaip naują licenciją.

Ar yra pirkėjo apsauga naudotoms SQL Server 2019 Standard 2-Corelicencijoms?

Taip: Wiresoftnaudojama SQL Server 2019 Standard 2-Core programinė įranga suteikia klientams tuos pačius privalumus, kaip ir perkant panašią naują serverio programinę įrangą: Pirkėjo saugumas, nes ją galima iš karto atsisiųsti po pirkimo ir iš karto aktyvuoti licenciją su pateiktu galiojančiu licencijos raktu.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotą SQL Server 2019 Standard 2-Coreprograminę įrangą?

Taip: Wiresoftgalite pasitikėti, kad klientams ne tik įsigyjant SQL Server 2019 Standard 2-Core kaip naudotą programinę įrangą, bet ir faktiškai ją naudojant nepažeidžiami jokie įstatymai, nes: Ši siūloma programinė įranga gaunama iš įmonės licencijų atsargų. Tai svarbu, nes galiojanti jurisdikcija ne tik leidžia prekiauti Microsoftnaudojama programine įranga, bet ir ją naudoti; šie faktai jau ne kartą patvirtinti įvairiais teismų sprendimais.

Kokių kitų privalumų turi naudojama SQL Server 2019 Standard 2-Coreprograminė įranga?

Naudota Wiresoftprograminė įranga turi ekonominį pranašumą mūsų klientams, nes leidžia jiems daug pigiau atnaujinti savo programinės įrangos atsargas, kad jos būtų naujausios. Tai atsispindi ir veiklos sąnaudose, nes naudojama Wiresoftprograminė įranga taip pat užtikrina audito saugumą dėl visiško visų pirkėjų patikrinimo!

Wiresoftrasite ne tik nebrangią naudotą programinę įrangą SQL Server 2019 Standard 2-Core edition, bet ir Standard editionsu Server/CALlicencija, taip pat kitus SQL Server 2019leidimus ir senesnes Microsoft SQL Serverversijas; platus Wiresoftnaudotos programinės įrangos asortimentas apima ir daugelį kitų Microsoftprogramų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl SQL Server 2019 Standardar bet kurios kitos versijos licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos