Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 yra patikima pranešimų siuntimo platforma, su kuria galima centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis. Tai serverinė...
260,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Sistema Windows Server 2016 yra patikrinta pranešimų platforma, skirta centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis, ir serverinė Windows 10 versija. Todėl...
1 842,90 € *

Microsoft Exchange Server 2016: veiksminga ir saugi įmonės komunikacija

Exchange Server 2016 apžvalga

Microsoft Exchange Server 2016 yra galingas sprendimas, skirtas el. pašto komunikacijai ir kalendorių valdymui įmonėse. Jį įdiegusi Microsoft nustatė naujus standartus, susijusius su įmonių komunikacijos sistemų patogumu, saugumu ir valdymo funkcijomis.

Naujos Exchange Server 2016 funkcijos

Palyginti su ankstesniais serveriais, Exchange Server 2016 siūlo patobulintas funkcijas, įskaitant optimizuotą architektūrą, kuri sumažina el. pašto infrastruktūros sąnaudas ir sudėtingumą, ir naują, patogią naudoti programą Outlook internete (anksčiau vadintą Outlook Web App).

Pagrindinės Exchange Server 2016 funkcijos

Patobulinta naudotojo patirtis

Programoje Exchange Server 2016 pabrėžiama supaprastinta naudotojo patirtis, o Outlook on Web suteikia intuityvią ir jautrią sąsają, kuri vienodai gerai veikia įvairiuose įrenginiuose.

Mobilusis produktyvumas

Patobulintos mobiliojo ryšio galimybės leidžia naudotojams saugiai pasiekti savo el. paštą ir kalendorius iš bet kurios vietos, taip didinant produktyvumą už biuro ribų.

Didesnis saugumas ir apsauga

Naudojant Exchange Server 2016, jūsų duomenys yra geriau apsaugoti naudojant pažangius saugumo mechanizmus, tokius kaip apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir šlamšto filtrai bei naujos DLP (duomenų praradimo prevencijos) funkcijos.

Sudėtingos atitikties priemonės

Su Exchange 2016 lengviau laikytis atitikties gairių, nes įdiegtos eDiscovery ir sulaikymo funkcijos, kurios supaprastina duomenų valdymą pagal teisinius reikalavimus.

Efektyvus valdymas

IT administratoriams Exchange Server 2016 siūlo supaprastintas valdymo funkcijas, kurios leidžia efektyviau valdyti Exchange infrastruktūrą.

Supaprastinta architektūra

Supaprastinta serverio architektūra palengvina diegimą ir priežiūrą, kartu padidindama sistemos patikimumą ir našumą.

Exchange Server 2016 svarba šiandien

Išliekanti svarba hibridiniame pasaulyje

Serveris Exchange Server 2016 išlieka aktualus, ypač organizacijoms, kurios renkasi hibridinę konfigūraciją, derindamos lokalias ir debesijos paslaugas.

Tiltas į debesiją

Daugeliui organizacijų Exchange 2016 yra pagrindas pereiti prie debesijos paslaugų, nes suteikia galimybę palaipsniui perkelti funkcijas į debesiją neprarandant duomenų kontrolės.

Microsoft Exchange Server 2016 išlieka patikima ir tvirta įmonių ryšių platforma, pasižyminti pažangiomis saugumo funkcijomis, patogia naudotojo aplinka ir valdymo efektyvumu. Šios kategorijos tekste pateikiama išsami informacija apie Exchange Server 2016 galimybes ir vertę šiuolaikinėms organizacijoms.

Kategorijos