Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 yra patikima pranešimų siuntimo platforma, su kuria galima centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis. Tai serverinė...
288,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Sistema Windows Server 2016 yra patikrinta pranešimų platforma, skirta centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis, ir serverinė Windows 10 versija. Todėl...
2 046,90 € *

Privalumai naudojant "Microsoft Exchange Server 2016

Exchange Server 2016" ryšių sistema yra svarbi kiekvienos šiuolaikinės įmonės procesų kontrolės ir valdymo sudedamoji dalis. Galinga serverio programinė įranga visapusiškai padeda didinti įmonių veiklos efektyvumą: visus kontaktus ir el. laiškus galima centralizuotai valdyti ir aiškiai archyvuoti. Be to, ji palengvina bendrą darbą su dokumentais, įskaitant versijų valdymą. Diferencijuotas teisių valdymas taip pat apibrėžia individualią darbuotojų prieigą prie paskyrimų.

Taigi"Microsoft Exchange Server 2016" užtikrina maksimalią kontrolę ir kartu skaidrumą, taip pat lankstumą ir našumą. Supaprastindama darbo procesus, programinė įranga leidžia taupyti laiką ir išlaidas, o tai taip pat didina konkurencingumą.

Svarbiausios "Exchange Server 2016" naujovės iš pirmo žvilgsnio

2016 m. "Exchange Server" versijoje įdiegta daug svarbių naujovių, taip pat patobulinta ankstesnė versija "Exchange Server 2013". Pagrindinis plėtros tikslas buvo optimizuoti serverio architektūrą, kurioje serverio vaidmenų skaičius sumažintas iki dviejų: Pašto dėžutė ir kraštinis transportas. Be to, buvo supaprastintas mastelio keitimas ir patobulintas įvairių debesijos paslaugų palaikymas.

"Outlook" žiniatinklyje

Prieiga prie "Exchange Server" internetu, anksčiau vadinta "Outlook Web Access" arba "Outlook Web App", buvo iš esmės peržiūrėta "Microsoft"  ir pervadinta į "Outlook on the Web".

Be to, žiniatinklio sąsaja optimizuota taip, kad "Outlook" būtų galima naudoti išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje su "Android" arba "iOS", prieš tai neįdiegus "Outlook" programos. Be "Microsoft" naršyklių "Edge" ir "Internet Explorer 11", "Outlook" taip pat veikia su "Google Chrome", "Safari" ir "Firefox" be didesnių apribojimų.

"Sweep" funkcija supaprastina konkretaus siuntėjo el. laiškų tvarkymą. Pavyzdžiui, jie gali būti saugomi nustatytą dienų skaičių arba išsaugomas tik naujausias pranešimas.

Kalendorius taip pat įgavo naują išvaizdą ir naujų funkcijų. Tarp jų - kalendoriaus įvykių priminimai el. paštu ir galimybė siūlyti kitą susitikimų kvietimų laiką.

Patobulinta paieška

"Exchange Server 2016" taip pat pertvarkyta "eDiscovery" paieškos architektūra; dabar ji veikia asinchroniškai ir decentralizuotai, naudojant kelis serverius. Todėl paieška dabar vyksta daug greičiau, o "Outlook 2016" arba "Outlook" žiniatinklyje įvedus paieškos frazę rodomi pasiūlymai, pagrįsti dažnai naudojamais kontaktais, pašto dėžutėje esančiais el. laiškais ir ankstesnėmis paieškomis. Kontekstiniai filtrai, pavyzdžiui, datos intervalai ir susiję siuntėjai, padeda lengviau rasti ieškomą informaciją. Naudodami "Outlook" internete taip pat galite ieškoti savo arba kitų žmonių kalendoriuose.

Patobulintas mastelio keitimas

Dar vienas naujosios "Exchange Server 2016" architektūros privalumas - geresnis paieškos mastelio keitimas. Pašto dėžučių, kuriose galima atlikti paiešką, skaičius padidintas nuo 5 000 iki 10 000 pašto dėžučių ir archyvinių pašto dėžučių, todėl vienu metu galima atlikti paiešką iš viso 20 000 pašto dėžučių.

Geresnis bendradarbiavimas

"Outlook 2016" arba "Outlook" internete "Microsoft" debesijos paslaugose "OneDrive for Business" ir "SharePoint 2016" saugomus failus dabar galima įterpti į el. laišką kaip nuorodą, o ne kaip failo priedą, kaip anksčiau. Prieigos teises galima individualiai pritaikyti ir automatiškai nustatyti. Gavėjas gali tiesiogiai atidaryti susietą failą kaip priedą.

Hibridinės debesijos palaikymas

"Exchange Server 2016" taip pat palaiko hibridinius scenarijus. Tai reiškia, kad nėra skirtumo, ar pašto dėžutė yra vietiniame serveryje, ar debesyje. Vietinės el. pašto dėžutės taip pat gali būti naudojamos su debesijos plėtiniais "Exchange Online Archiving" ir "Azure Rights Management".

Duomenų praradimo prevencija naudojant DLP

Duomenų apsauga papildyta duomenų praradimo prevencija (DLP), kuri yra transporto taisyklių išplėtimas. "Exchange Server 2016" DLP padeda apsaugoti jautrius įmonės duomenis nuo neteisėtos prieigos. Duomenų praradimo prevencija apima naujus konfidencialios informacijos klasifikavimo ir siuntimo metodus, netrukdančius naudotojams dirbti. Jei kyla duomenų perėmimo pavojus, naudotojai gauna atitinkamą įspėjimą "Outlook" ir žiniatinklio versijoje. DLP taip pat įspėja naudotojus, kai jie gauna manipuliuojamus el. laiškus arba laiškus su priedais, kuriuose yra kenkėjiškų programų.

Kad būtų galima naudoti "Exchange Server 2016" DLP funkcijas, reikia

Reikalinga įmonės kliento prieigos licencija (CAL).

Standartinis protokolas MAPI per HTTP

Numatytasis "Outlook" bendravimo su "Exchange" protokolas yra MAPI per HTTP " Exchange Server 2016". "MAPI over HTTP" pagerina "Outlook" ir "Exchange" jungčių patikimumą ir stabilumą, taip pat pagerina transporto klaidų matomumą. Be to, "Outlook" kur kas greičiau užmezga ryšį su serveriu, kai perjungiama žiemos režimu arba pakeičiamas tinklas. "MAPI over HTTP" palaiko nutraukto ryšio tęstinumą, o trumpai nutrūkus ryšiui, pakartotinai prisijungti nereikia.

"Windows Exchange Server 2016 Standard Edition

"Microsoft Exchange Server 2016 " standartinė versija leidžia lanksčiai, skaidriai ir ekonomiškai efektyviai bendrauti įmonėje. Tai visų pirma apima profesionalų bendrą el. laiškų, kontaktų ir susitikimų administravimą ir archyvavimą. "Microsoft Exchange Server 2016 Standard " palaiko iki 5 pašto dėžučių duomenų bazių, todėl idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms.

Supaprastinta "Exchange" funkcijos architektūra atlieka du vaidmenis: "Pašto dėžutės" vaidmuo suteikia pagrindines funkcijas. Jame priimamos klientų užklausos ir saugomos duomenų bazės. Kita vertus, vaidmuo "Edge Transport" užtikrina papildomą el. laiškų perdavimo tarp vidinio tinklo ir interneto saugumą. "Microsoft Exchange Server 2016 Standard" virtualizavimo teisės leidžia naudoti 2 virtualias mašinas arba 2 "Hyper-V" konteinerius.

"Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition

Svarbiausias " Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition" skirtumas, palyginti su "Standard Edition" versija, yra galimybė naudoti daug daugiau duomenų bazių. Viename serveryje galima integruoti ir valdyti iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių, kurių kiekviena gali būti iki 2 terabaitų talpos, todėl "Enterprise" ypač tinka didesnėms įmonėms ir organizacijoms ar įstaigoms.

Be to, "Exchange Admin Center" galima naudotis tokiomis funkcijomis kaip "Office 365" grupės ir duomenų praradimo prevencija. Duomenų praradimo prevencija ne tik apsaugo nuo konfidencialios informacijos perdavimo neįgaliotiems asmenims, bet dėl integruoto išmaniojo pranešimų filtro (IMF) ir "SmartScreen" filtravimo technologijos taip pat užkerta kelią potencialiai žalingiems pranešimams patekti į pašto dėžutę.

Be to, naudotojai gali naudotis centralizuota duomenų saugykla, kontroliuoti saugojimo poreikius ir atitikties reikalavimus.

Palyginti su "Standard Edition" versija, "Exchange Server" "Enterprise Edition" versija taip pat turi platesnes virtualizavimo teises: joje galima naudoti neribotą skaičių virtualių mašinų ir "Hyper-V" konteinerių.

Taip pat siūlomos funkcijos "Storage Spaces Direct", "Storage Replica" ir "Shielded Virtual Machines", naujas tinklo stekas ir "OneDrive for Business", skirta duomenims atnaujinti, redaguoti ir bendrinti realiuoju laiku.

Sistemos reikalavimai "Windows Exchange Server 2016

Kad galėtumėte visiškai ir be problemų naudoti " Windows Exchange Server 2016", būtina laikytis tam tikrų tinklo, aparatinės ir programinės įrangos bei kliento reikalavimų.

Norint palaikyti ryšį su klientu per darbalaukį, taip pat reikia įdiegti "Microsoft Outlook". Techninė įranga turi atitikti šias sąlygas:

Galima naudoti šias operacines sistemas: "Windows Server 2008 R2 Standard" (SP1), "Windows Server 2008 R2 Enterprise" (SP1), "Windows Server 2008 R2 Datacenter" (RTM arba naujesnė versija), "Windows Server 2012 Standard" arba "Datacenter", "Windows Server 2012 R2 Standard" arba "Datacenter", "Windows Server 2016 Standard" arba "Datacenter".

Reikalavimai procesoriui - našus 64 bitų procesorius arba AMD procesorius, palaikantis AMD64 platformą.

Kietasis diskas: Diegimo diske turi būti ne mažiau kaip 30 GB kietojo disko vietos, be to, reikia 500 MB kiekvienam "Unified Messaging" kalbų paketui įdiegti ir ne mažiau kaip 500 MB eilių duomenų bazei.

Mažiausia ekrano skiriamoji geba: 1 024 x 768 taškų

Kokias "Windows Exchange Server 2016" versijas galima įsigyti iš "Wiresoft"?

"Wiresoft" galite įsigyti " Microsoft Exchange Server 2016" dviejų versijų - "Standard" ir "Enterprise". "Standard" versija skirta mažų ir vidutinių įmonių pašto dėžutės reikalavimams, taip pat namų biuro naudotojams, o "Enterprise" versija atitinka išsamesnius didesnių įmonių ar įstaigų poreikius. Be to, čia naudotojai gali naudotis visomis "Exchange Server 2016" versijos funkcijomis.

"Windows Exchange Server 2016" licencijavimas

Įsigydami " Microsoft Exchange Server 2016 Edition", iš "Wiresoft" gausite ne fizinę duomenų laikmeną, o vieno vartotojo medialess licencijos rinkinį (MLK).

Įdiegę užsiregistruokite "Microsoft" svetainėje. Visus registracijai reikalingus duomenis pateiksime, kai įsigysite gaminį. Taip galėsite naudotis reguliariais atnaujinimais ir visada būsite informuoti apie naujausią informaciją.

Į "Exchange Server 2016" jau įtraukta žiniatinklio programa "Outlook on the Web", skirta prieigai per naršyklę. Norėdami naudotis visomis darbalaukio versijos funkcijomis, turite įsigyti "Microsoft Outlook". Šią kliento programinę įrangą už priimtiną kainą taip pat galite įsigyti iš "Wiresoft".

Nesvarbu, ar pasirinksite "Microsoft Exchange Server 2016 Standard", ar "Enterprise": "Wiresoft" siūloma "Microsoft" serverių programinė įranga yra tik originalūs Europos regiono produktai. Visi "Wiresoft" programinės įrangos produktai yra visiškai teisėtos, įmonių įsigytos nenaudotos licencijos. "Wiresoft" patikrino jų autentiškumą ir visišką funkcionalumą. Tai gali patvirtinti ankstesni mūsų klientai. Jei turite klausimų apie programinės įrangos poreikius, nedvejodami kreipkitės į mus ir gaukite daugiau informacijos.