Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10119
  • 395-04604
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 029,90 € * 2 254,90 € * (9,98% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
CU versija Dabartinis
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Papildoma informacija Iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių


Microsoft Exchange 2019 m. - tai atnaujinta saugios ir galingos pranešimų siuntimo platformos versija, kuri ypač naudojama didesnėse įmonėse centralizuotai administruojant el. pašto srautą, taip pat kontaktus, užduotis ir diferencijuotą planavimą. Šiuo tikslu Server Enterprise Exchange Server Edition Enterprise  pateikiamas išsamus įrankių rinkinys, įskaitant jau esamų funkcijų optimizavimą, kad bendravimas ir bendradarbiavimas būtų dar efektyvesnis naudojant naudotojo nustatytas lanksčias programas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Be tekstų apdorojimo ir skaičiuoklių, įmonėse svarbus vaidmuo tenka ir el. laiškų, susitikimų, kontaktų ir užduočių tvarkymui. Norint susidoroti su kasdienėmis bendravimo užduotimis, Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise yra puikus pagalbininkas. Naudodamiesi šiuo patikimu ir veiksmingu programinės įrangos sprendimu galėsite kontroliuoti visą el. pašto srautą ir visapusišką susitikimų valdymą. Dabartinė Exchange Server 2019 versija skirta įvairioms įmonėms, universitetams, taip pat mokykloms ir viešojo administravimo įstaigoms.

Kokie yra Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise privalumai?

Jau nuo 1996 m. naudojama naujoviška pašto ir ryšių sistema Exchange, kurios tuometinė versija buvo 4.0. Be to, reikia atskirti Standard- ir Enterprise versiją. Priešingai nei Standard versijoje, viename serveryje galima sukurti iki 100 duomenų bazių, o kiekvienoje duomenų bazėje gali būti iki 2 TB duomenų atitinkamoje serverio versijoje. Funkcijos skirstomos į du vadinamuosius vaidmenis:

- Pagrindinės funkcijos apima faktinę pašto dėžutę, kuri palaiko ryšį su duomenų bazėmis ir tuo pat metu priima klientų užklausas.
- Vadinamoji Edge Transport, kuri veikia tarp vidinio tinklo ir interneto, rūpinasi el. pašto perdavimo saugumu.

Naudodami Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise visi darbuotojai vienu metu gali pasiekti, tvarkyti ir redaguoti pateiktus duomenis. Šios grupinės programinės įrangos ir el. pašto serverio programinės įrangos pagrindinis tikslas - optimalus produktyvumas. Taip pat įvairios transporto paslaugos, pvz

- Biržos transportas,
- Pašto dėžutės transportavimo pateikimas,
- Pašto dėžutės Transportas Pristatymas ir
- Frontend transportas
galima derinti. Toks susiejimas gerokai sumažina procesoriaus apkrovą ir padidina našumą.

Ką reiškia išmanioji gaunamųjų laiškų dėžutė - Exchange Server?

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise inbox yra ne tik labai veiksminga, bet ir užtikrina aukščiausio lygio saugumą dėl personalizavimo. Naudojant greitąją paieškos funkciją, ieškoma ne tik gaunamų pranešimų, bet ir visų serveryje esančių pranešimų. Taip pat galite išplėsti paiešką į savo ir kitų žmonių kalendoriaus įrašus. Kaip kliento sprendimas reikalingas Microsoft Outlook arba naršyklės palaikoma Outlook internete. Pašto dėžutė, žinoma, susieta su esamais kontaktais, todėl siunčiant el. laiškus galima greitai ir lengvai rasti reikiamus adresatus įvedus trumpą tekstą. Naudojant pažangųjį pašto dėžučių sprendimą daug lengviau planuoti ir mastelizuoti dideles pašto dėžutes.

Kokie yra Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise sistemos reikalavimai?

Viskas, ko reikia klientui, yra kompiuteris su 64 bitų procesoriumi ir bent 30 GB vietos kietajame diske. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienam suvienodintų pranešimų siuntimo kalbų paketui įdiegti reikia papildomai po 500 MB. Bendravimui su klientu rekomenduojama naudoti Microsoft Outlook. Įdomu tai, kad Outlook žiniatinklyje yra įtraukta kaip atskira žiniatinklio programa. Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox ir Safari palaikomi kaip įprasti naršyklės sprendimai.

Ką gaunate užsisakę Microsoft Exchange Server?

Jei norite naudoti Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise, disko iš mūsų negausite. Tokia įdiegta programinė įranga nebėra naujausia, ypač todėl, kad duomenų laikmenose, pvz., kompaktiniuose diskuose, ne visada būna naujausios programų versijos. Naujausią versiją galite atsisiųsti ir įdiegti tiesiai iš interneto. Iš mūsų gausite vieno naudotojo MLK kaip didelės apimties licenciją. Aktyvavę programą, galėsite naudotis reguliariu atnaujinimų tiekimu, todėl serverio programinė įranga visada bus atnaujinta. Žinoma, po aktyvavimo licenciją galite naudoti neribotą laiką.

Jei norite gerokai padidinti el. pašto, užduočių ir kontaktų komunikacijos našumą savo įmonėje, tam puikiai tinka dabartinė Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise versija. Šio produkto licencijos raktą galite užsisakyti čia.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos