Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Kaip klientas turėtumėte džiaugtis VMware vSan 7 Enterprise Plus . Šis produktas pasižymi daugybe funkcijų ir privalumų, kurie gali pagerinti jūsų duomenų centro veikimą. Toliau pateikiama keletas svarbių dalykų, į kuriuos reikia...
5 991,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Kaip klientas turėtumėte apsvarstyti VMware vSan 7 Enterprise už Desktop. Tai ideali platforma virtualiems staliniams kompiuteriams ir, palyginti su tradiciniais saugojimo sprendimais, pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Štai...
1 091,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan tai programinės įrangos apibrėžtos saugyklos sprendimas, leidžiantis kurti ir valdyti saugyklų klasterius naudojant paprastą aparatinę įrangą. Naudodamiesi VMware vSan galite greitai suteikti saugyklą savo virtualioms...
4 691,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Džiaugiuosi galėdamas papasakoti apie VMware vSan 7 Advanced . Naujausioje VMware hiperkonvertuotos infrastruktūros (HCI) platformos versijoje siūlomos naujos galingos funkcijos, kurios dar labiau palengvina HCI diegimą ir valdymą....
891,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Džiaugiuosi galėdamas pranešti VMware vSan 7 Išplėstinė . Šioje naujausioje VMware hiperkonvertuotos infrastruktūros (HCI) platformos versijoje siūlomos naujos galingos funkcijos, kurios dar labiau palengvina HCI diegimą ir valdymą....
3 291,90 € *
VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK
Kaip VMware vSan 7 Standard klientas turite teisę naudotis šia galinga programine įranga. vSan 7 Standard sukurta virtualizuotoms aplinkoms ir siūlo Enterprise klasės saugyklų našumą ir funkcijas. Visiškai "flash" architektūra ir...
361,90 € *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
Kaip VMware vSan 7 Standard klientas turite teisę naudotis šia galinga programine įranga. vSan 7 Standard sukurta virtualizuotoms aplinkoms ir siūlo Enterprise klasės saugyklų našumą ir funkcijas. Visiškai "flash" architektūra ir...
1 991,90 € *
VMWARE vSAN 8 STANDARD VMWARE vSAN 8 STANDARD
Kaip VMware vSan 7 Standard klientas turite teisę naudotis šia galinga programine įranga. vSan 7 Standard sukurta virtualizuotoms aplinkoms ir siūlo Enterprise klasės saugyklų našumą ir funkcijas. Visiškai "flash" architektūra ir...
2 599,90 € *

Business-Privalumai su vSan iš VMware

IT komandoms naudingi supaprastinti veiklos procesai, naudojant vSan, o tuo pat metu įmonės judrumas gerokai padidėja dėl vienodos infrastruktūros, taip pat procesų ir įrankių - pradedant tinklo pakraščiu per Core ir baigiant Cloud.
Vienodos gairės ir procesų automatizavimas sumažina IT valdymo pastangas iki kelių paprastų paspaudimų. Todėl IT darbuotojai gali daugiau laiko skirti svarbiems strateginiams IT projektams, užuot gaišę brangų laiką rutininėms užduotims. Naudodamos VMware vSan organizacijos gali sumažinti tradicinių saugojimo sprendimų kainą ir sudėtingumą, kartu pasirinkdamos paprasčiausią kelią į hiperkonvertuotą infrastruktūrą ir hibridinį Cloud.

Integruotas "Hyperconverged Infrastructure" (HCI) sprendimas vSan, kaip ir vSphere-native saugykla, taip pat palengvina įmonėje esamų virtualizacijų plėtrą ir kartu padeda padidinti judrumą ir sumažinti sudėtingumą, taigi ir IT išlaidas, TCO bei verslo riziką. Taigi VMware vSan naudojimas ne tik pagreitina infrastruktūros modernizavimą, bet ir leidžia ją pritaikyti būsimiems poreikiams, todėl įmonės gali įgyti strateginį ir ekonominį pranašumą.

Kaip veikia VMware vSan 7?

vSan pirmiausia sujungiami visi vietiniai arba tiesiogiai prijungti duomenų saugojimo įrenginiai, kad būtų sukurtas vienas saugojimo fondas, kuriuo gali dalytis visi vSan klasterio kompiuteriai. Visos virtualiosios mašinos su Server programomis veikia su vSan toje pačioje aparatinėje įrangoje, kurioje yra saugykla.

"Flash" tipo atmintinės, pavyzdžiui, SSD, NVMe įrenginiai arba NVDIMM, veikia kaip spartinančioji atmintis, o duomenims saugoti naudojami kietieji diskai arba SSD. HDD, SSD saugykla ir spartinančioji saugykla kartu sudaro diskų grupę. Keletą kompiuterių ir jų diskų grupių galima sujungti į įvairių tipų klasterius, pavyzdžiui, Standard klasterius, ištemptus klasterius arba 2 mazgų klasterius.

Saugyklos politikos yra elementari vSan sudedamoji dalis. Jomis valdomos saugyklos politikos: Jie valdo saugykląServices, taip pat nustato replikavimo arba veidrodinio kopijavimo parametrus. vSan labai lengva konfigūruoti naudojant VMware įrankius ir puikiai integruota į VMware ekosistemą.

Rezultatas - stabili, galinga ir horizontaliai keičiama architektūra. Be kita ko, tai taip pat užtikrina našumą, nes saugyklą galima tiesiogiai priskirti vietinei virtualiajai mašinai (VM) ir taip sumažinti eksploatavimo sąnaudas.

VMware vSan 7 privalumai iš pirmo žvilgsnio

- vSan teikia sparčiai optimizuotą, saugią bendrųjų duomenų saugyklą Visos svarbiausios įmonės virtualizuotos darbo krūviai gali būti lengvai ir tiesiogiai pasiekiami per VMware Native vSphere® naudotojo sąsają.

- vSan programinės įrangos apibrėžta saugyklos sistema tinka tipinėms įmonės taikomosioms programoms, taip pat virtualioms Desktop aplinkoms (VDI) ir Server filialuose.

- vSan veikia standartiniuose x86 serveriuose ir komponentuose, kurių privalumas - iki 50 proc. mažesnė TCO, palyginti su tradicinėmis saugyklomis.

- Kaip pirmasis sprendimas, kuriame įdiegtas programine įranga pagrįstas ir FIPS 140-2 patvirtintas HCI šifravimas šiame segmente, vSan 7 užtikrina lankstumą, kurio reikia norint lengvai plėsti IT - be kompromisų.

- Visiškai integravus vSan su "ESXi" hipervizoriumi, "ESXi" kompiuterių vietinius fizinius saugyklos išteklius galima virtualizuoti ir paversti saugyklų baseinais, kuriuos savo ruožtu galima suskirstyti ir paskirstyti virtualioms mašinoms ir taikomosioms programoms pagal jų paslaugų kokybės reikalavimus.

- Naudojant vSan nereikia išorinės bendrai naudojamos saugyklos, o saugyklos konfigūravimas supaprastinamas naudojant saugyklos politika pagrįstą valdymą (SPBM).

- Kuriant virtualioms mašinoms (VM) skirtas saugojimo politikas, galima individualiai apibrėžti saugojimo reikalavimus ir funkcijas, įskaitant išteklių suvienodinimą.

- Visi duomenys saugomi dubliuotai, kad būtų maksimaliai prieinami ir nereikalingi, net jei sugestų visas mazgas. Taigi, naudojant vSan, vidaus duomenų saugumas gerokai padidėja.

- Į kūrėjus orientuota infrastruktūra leidžia IT administratoriams lanksčiai kurti taikomąsias programas, skirtas virtualiosioms mašinoms ir konteineriams valdyti.

- Remiantis hiperkonvertuota vSan infrastruktūra, galima sukurti vieningą skaitmeninę valdymo plokštumą - su nuosekliais procesais iš pakraščio per Core į Cloud, iš pakraščio per Core, Cloud- neatsiejama apsauga duomenims, esantiems ramybės būsenoje, taip pat perduodamiems iš daugelio viešųjų Cloud teikėjų.

- Be to, naudojant vSan galima įgyvendinti hibridinės saugyklos sprendimus, skirtus privačiomsCloud ir hibridinėmsCloud saugykloms, įskaitant pirmaujančių Cloud paslaugų teikėjų paramą.