Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10110
 • 9EM-00653
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core papildymas
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Reikalinga pagrindinė licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė


Lanksčiai papildykite savo licencijų reikalavimus Windows Server 2019 Standard su 2-Core paketais iš "Wiresoft"! Standard Windows Server 2019 m. leidimas sukurtas specialiai naudoti mažesniuose duomenų centruose: atitinkamai jis suteikia pakankamai virtualizavimo galimybių, kartu užtikrina gerą mastelio keitimą, didelį našumą ir veiksmingą saugumo lygį, kaip reikalaujama siekiant patikimai apsaugoti duomenis ir taikomąsias programas daugelyjeCloud aplinkų.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core

Lanksčiai papildykite savo Windows Server 2019 Standard licencijavimo poreikius su Wiresoft 2-Core paketais! Windows Server 2019 Standard Edition sukurta specialiai naudoti mažesniuose duomenų centruose: todėl ji suteikia pakankamai virtualizavimo galimybių, kartu su geru mastelio keitimu, dideliu našumu ir veiksmingais saugumo sluoksniais, kaip reikalaujama norint patikimai apsaugoti duomenis ir programas kelių debesų aplinkoje.

Serverių operacinė sistema Windows Server 2019 Standard apjungia fizinius ir virtualius tinklus duomenims ir paslaugoms teikti per debesų serverius, todėl idealiai tinka mažų ir vidutinių įmonių IT poreikiams tenkinti. Dėl operacinės sistemos Windows 10, daugelio optimizavimų ir naujų galingų funkcijų šis leidimas yra geriausiai pritaikytas visiems darbo krūviams.

Svarbus veiksnys, lemiantis sprendimą įsigyti Windows Server 2019 standartinę versiją, yra galimos virtualizavimo parinktys, įskaitant konteinerius. Tai yra būtinos funkcijos, ypač mažesnėms įmonėms, kurios taip pat nori užtikrinti patikimą šios srities infrastruktūrą.

Standartinėje versijoje Windows Server 2019 leidžia įmonėms glaudžiau sujungti vietines aplinkas su debesija, įskaitant Microsoft Azure paslaugas, kurios suteikia papildomų hibridinių funkcijų ir saugumo sluoksnių.

Windows Server 2019 Standard Edition licencijavimas yra pagrįstas branduolių skaičiumi, vienam serveriui turi būti mažiausiai 16-Core. Serverius su didesniu branduolių skaičiumi taip pat galima patogiai ir lanksčiai licencijuoti naudojant 2-Core paketus.

Windows Server 2019 Standard 2-Core Package galima rasti Wiresoft kaip naudotą programinę įrangą, kurios didelis privalumas - gerokai mažesnė kaina nei atitinkamų naujų prekių - ir nesiskiria visos tipinės šio leidimo siūlomos funkcijos, susijusios su funkcijomis, ypač virtualizacijos, saugumu ir našumu. Išsami informacija apie visas Windows Server 2019 Standard Edition savybes ir funkcijas, taip pat apie Microsoft licencijavimo sąlygas, taikomas 2-Core paketams, pateikiama šioje apžvalgoje.

Windows Server 2019 Standard, skirtas kelių debesų aplinkoms valdyti

Windows Server 2019 Standard versijoje taip pat siūlomos kai kurios virtualizavimo parinktys, kurios taip pat turi įtakos duomenų ir taikomųjų programų saugumui - aukštesniu lygiu nei ankstesnėje versijoje: prie to prisideda daug patobulinimų ir jau žinomų funkcijų papildymų, taip pat programinės įrangos apibrėžtų hiperkonvertuojamų (HCI) infrastruktūros platformų kūrimo parinktys; jos suteikia dar daugiau pranašumų serverių ir darbalaukių virtualizavimui, nes jas lengviau įgyvendinti ir mastelizuoti, taip pat geriau valdyti.

Palyginimas: kokias funkcijas siūlo Windows Server 2019 Standard?

Sprendimą įsigyti Windows Server 2019 standartinę versiją paprastai lemia tai, kad tam tikros virtualizavimo funkcijos yra neprieinamos arba prieinamos tik riboto našumo: Pavyzdžiui, Hyper-V čia galima naudoti tik labai ribotai, tas pats pasakytina ir apie apsaugotas virtualias mašinas (VM), taip pat Storage Spaces Direct ir saugyklų replikavimą, SDN (Software Defined Networking) ir SDS

(programinės įrangos apibrėžta saugykla).

Virtualizavimo parinktys naudojant Windows Server 2019 Standard

Iš esmės Windows Server 2019 Edition Standard siūlo ribotą virtualizavimo galimybę - todėl ji labiau skirta toms įmonėms, kuriose virtualizacija atlieka antraeilį vaidmenį. Todėl čia taip pat ribojamas virtualių mašinų ir Hyper-V konteinerių, kuriuos galima naudoti, skaičius, o operatyviosios atminties riba, kaip ir platesnėje versijoje, yra 24 TB. Daugiau informacijos rasite toliau.

Saugyklos replika

Sistemoje Windows Server 2019 Standard Edition saugyklos funkcija Storage Replica prieinama su apribojimais, o Storage Spaces Direct nepalaikoma. Storage Replica palaiko sinchroninį ir asinchroninį duomenų kopijavimą ir apsaugo nuo jų praradimo failų sistemos lygmeniu: sinchroninis kopijavimas atvaizduoja duomenis fizinėse vietose, kuriose yra saugus tomas, o asinchroninis kopijavimas atlieka šią funkciją tarp vietovių tinklo jungtimis su didesniu vėlavimu.

Kitos naujos Windows Server 2019 Standard funkcijos

Windows Server 2019 Standard Edition versijoje taip pat yra šios pagrindinės funkcijos, skirtos analizei, konteinerių naudojimui ir hibridinės infrastruktūros suvienodinimui:

System Insights - išsami serverio analizė

Sistemoje Windows Server 2019 šiam tikslui galima naudoti prognozavimo analizės funkciją System Insights, kurią palaiko mašininio mokymosi modelis, užtikrinantis veiksmingesnį veikimą. System Insights suteikia išsamią informaciją apie vietoje įdiegtų serverių veikimą, analizuodama našumo rodiklius ir įvykius, kad būtų galima atlikti tikslias prognozes, skirtas reaktyviam Windows Server egzempliorių valdymui, kuris gali sumažinti pastangas ir padėti organizacijoms sumažinti veiklos sąnaudas.

Kubernetes ir Linux palaikymas

Windows Server 2019 standartinėje versijoje taip pat siūlomas išsamus konteinerių palaikymas. Tačiau naudojant Hyper-V konteinerius reikia atkreipti dėmesį į tai, kad pagal Standard Edition licenciją galima naudoti tik 2 konteinerius, nes juose leidžiama naudoti tik 2 virtualias mašinas (VM); be to, neįtraukta prie kompiuterio prijungto kompiuterio stebėjimo funkcija. Kita vertus, Windows konteinerių galima naudoti neribotą skaičių.

Be to, dabar Kubernetes ir Linux palaikomos plačiau, todėl Kubernetes valdomus Linux ir Windows konteinerius galima naudoti lygiagrečiai. Standartinėje versijoje taip pat yra naujų funkcijų, pvz., konteinerių tinklo funkcijos, ypač skirtos Kubernetes.

Didesnė duomenų ir tinklo apsauga naudojant Azure paslaugas

Azure sistemoje Windows Server 2019 Standard taip pat galima naudoti hibridines funkcijas, kad jos sklandžiai veiktų tiek vietiniame duomenų centre, tiek debesyje. Vien tik Azure teikia debesiją su ištisine hibridine infrastruktūra, turinčia vieningas saugumo, tapatybės ir valdymo galimybes:

 • Azure Active Directory suteikia galimybę universaliai valdyti ir apsaugoti tapatybes naudojant įvairias aplinkas.
 • Naudojant Azure Arc, Azure valdymą ir Azure paslaugas galima išplėsti į bet kurią infrastruktūrą.
 • Per Windows Admin Center galima greitai ir lengvai aktyvuoti Azure paslaugas, tokias kaip Azure Backup, Azure Site Recovery ir Azure Monitor.

Taigi, Azure Services paslaugos Windows Server 2019 Standard ne tik užtikrina geresnę vietinio Active Directory apsaugą, bet ir lengvesnį duomenų sinchronizavimą ir atsarginių kopijų kūrimą.

Windows Server 2019 Standard diegimo ir naudojimo aparatinės įrangos reikalavimai

Windows Server 2019 pagrįstas Windows 10 operacine sistema. Kad galėtumėte nevaržomai ir saugiai naudoti Windows Server 2019 Standard, pagrindinė aparatinė įranga turi atitikti visus toliau išvardytus minimalius reikalavimus. Kiti reikalavimai papildomai priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir kitų įdiegtų programų.

 • Kietojo disko vieta: 32 GB
 • Pagrindinė atmintis (RAM): 512 MB
 • Disko vieta serverio darbalaukio ekranui: 2 GB
 • Procesorius: 64 bitų architektūra
 • Procesoriaus greitis: 1,4 GHz
 • Vaizdo plokštė: 1 024 x 768 taškų, palaiko Super VGA
 • Tinklo kortelė: Gigabit Ethernet, 1x

Licencijavimas su Windows Server 2019 Standard 2-Core paketu

Serverio su Windows Server 2019 Standard Edition licencijavimas taip pat atliekamas naudojamai programinei įrangai pagal Microsoft licencijavimo taisykles: Apskaičiuojant licencijos reikalavimą remiamasi branduolių skaičiumi. Taikomos šios nuostatos.

Bendrosios Microsoft Windows Server 2019 Standard licencijos sąlygos

Serverio programinė įranga, pavyzdžiui, Windows Server 2019 Standard Edition, visada licencijuojama pagal naudojamą fizinę aparatinę įrangą. Be fizinių branduolių procesorių skaičiaus, taip pat atsižvelgiama į virtualių serverių skaičių. Kiekviena serverio licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius. Remiantis Microsoft licencijavimo taisyklėmis, visada remiamasi minimaliu 8-Core skaičiumi viename procesoriuje, net jei esama techninė įranga turi mažiau nei 8-Cores. Be to, kiekviename fiziniame serveryje naudojami bent 2 procesoriai, todėl minimalus branduolių skaičius yra 16.

Serveriams, kurie turi daugiau branduolių nei 16, turi būti papildomai licencijuoti Windows Server 2019 Standard 2-Core paketai.

Papildomi Windows Server 2019 Standard licencijavimo reikalavimai

Hyper-V aplinkoje visi procesoriai turi turėti licencijas, atitinkančias fizinius procesoriaus branduolius. Windows Server Standard leidimas suteikia teisę paleisti ne daugiau kaip du Hyper-V egzempliorius vienoje branduolio licencijoje. Jei Standard Edition versijoje reikia daugiau Hyper-V egzempliorių, reikia iš naujo licencijuoti visus aktyvius branduolius.

Be Windows Server Standard licencijos, visi klientai - naudotojai ir galutiniai įrenginiai - kurie naudojasi Windows Server 2019, taip pat turi turėti savo kliento prieigos licenciją (CAL). Šių naudotojo ir įrenginio CAL taip pat galima įsigyti iš Wiresoft už priimtiną naudotą kainą.

DUK apie Wiresoft naudojamą programinę įrangą, pvz., Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition

Wiresoft siūlomo Windows Server 2019 Standard 2-Core paketo kaip naudotos programinės įrangos funkcionalumas paprastai nesiskiria nuo panašios naujos, nenaudotos serverio licencijos - nes programinė įranga paprastai nesusidėvi. Toliau pateikiami atsakymai į kitus tipinius klausimus apie naudotas Windows Server licencijas.

Iš kur gaunama naudojama Windows Server 2019 Standard 2-Core programinė įranga?

Naudota Windows Server 2019 Standard programinė įranga, pvz., 2-Core paketas, gaunama iš įmonių, kurios paprastai pirmiausia pačios įsigijo naują programinę įrangą, tačiau ne visada, o dažnai ją naudojo ir vėliau pardavė Wiresoft. Toliau perkant Wiresoft arba pasinaudojus Wiresoft parduotuvės pasiūlymu, ji vadinama naudota programine įranga, net jei ją galima naudoti kaip naują licenciją.

Ar teisėtas naudotos programinės įrangos Windows Server 2019 Standard pardavimas, pirkimas ir naudojimas?

Taip: naudodami Wiresoft naudotą programinę įrangą, kaip pirkėjas galite būti tikri, kad įsigydami Windows Server 2019 Standard 2-Core ir reguliariai naudodami nepažeidžiate jokių galiojančių įstatymų: nustatant teisinę padėtį leidžiama prekiauti Microsoft naudota programine įranga ir ją naudoti, jei ji yra iš įmonės licencijų atsargų. Keli teismų sprendimai ne kartą aiškiai patvirtino šį faktą.

Ar naudotoms Windows Server 2019 Standard 2-Core licencijoms taip pat taikoma pirkėjo apsauga?

Taip: Wiresoft siūlomas Windows Server 2019 Standard 2-Core Package kaip naudota programinė įranga, kaip ir kita naudota programinė įranga, suteikia jums, kaip pirkėjui, tokį patį saugumą ir privalumus, kaip ir nauja serverių programinė įranga: Taigi, jūs turite įprastą pirkėjo saugumą, nes programinė įranga iš karto atsisiunčiama po to, kai ją įsigyjate, ir licencija iš karto aktyvuojama su pateiktu galiojančiu licencijos raktu.

Ar Wiresoft naudojama programinė įranga, tokia kaip Windows Server 2019 Standard 2-Core, turi kokių nors kitų privalumų?

Wiresoft naudota programinė įranga taip pat suteikia mūsų klientams didelį ekonominį pranašumą dėl mažesnės kainos, nes jie gali ją naudoti savo programinės įrangos atsargoms atnaujinti ekonomiškiau nei naudodami naujas prekes. Microsoft naudojama programinė įranga, pavyzdžiui, Wiresoft programinė įranga, taip pat gali padėti sumažinti veiklos sąnaudas, nes ji taip pat užtikrina audito saugumą dėl visiško pirkimo įrodymo!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Windows Server 2019 Standard 2-Core paketo leidimą kaip nebrangią naudotą programinę įrangą, bet ir 16-Core paketą, skirtą pagrindiniam serverio licencijavimui. Jei virtualizacijos poreikis didesnis, taip pat rasite Windows Server 2019 Datacenter Edition ir atitinkamas išankstines Windows Server 2019 versijas, taip pat reikiamas kliento prieigos licencijas (CAL). Į Wiresoft platų naudojamos programinės įrangos portfelį taip pat įtraukta daug kitų Microsoft programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl Windows Server 2019 Standard licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos