Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2012 DEVICE CAL
Microsoft SQL Server 2012 įrenginio CAL SQL Server 2012 Standard yra ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Norint naudotis Windows SQL Server 2012 Standard, reikia...
29,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 VARTOTOJO KAL MICROSOFT SQL SERVER 2012 VARTOTOJO KAL
Microsoft SQL Server 2012naudotojo licencija CAL "SQL Server 2012Standard yra ideali duomenų bazių valdymo sistema, su kuria galite patikimai ir saugiai tvarkyti visus įmonės duomenis. Norint naudotis Windows SQL Server 2012 Standard,...
29,90 € *

Naujos "SQL Server 2012" versijos funkcijos ir optimizavimas

Svarbiausios " SQL Server 2012" versijos naujovės yra "SharePoint Services", kuri padeda naudotojams, naudojantiems CAL, bendradarbiauti, koordinuoti ir valdyti užduotis, našumo optimizavimas.

Naudojant "Always On" prieinamumo grupes, "SQL Server 2012" teikia galingą didelio prieinamumo sprendimą, kuris taip pat palaiko greitą atkūrimą po avarijos, naudojant iki devynių prieinamumo replikų ir daugybę perjungimo per avariją metodų.

"xVelocity" taip pat padidina SQL serverio našumą duomenų saugojimui svarbioms užklausoms, naudodama du komponentus "Analysis Services In-Memory Analytics Engine" ir "SQL Server Relational Database Column".

Naudojant naująją "SQL Server Data Quality Services" (DQS) galima sukurti žinių duomenų bazę, kurią galima naudoti svarbioms duomenų kokybės užduotims, tokioms kaip duomenų standartizavimas ir duomenų taisymas, išplėtimas ir dedublikavimas, atlikti. Be to, "SQL Server 2012" dar labiau patobulintos tokios funkcijos kaip duomenų valymas ir duomenų atitikimas. Duomenų įrašai išvalomi nuo pasikartojančių ar nenuoseklių duomenų, kad juos būtų galima naudoti ataskaitų teikimo paslaugose arba duomenų saugyklos programose.

Be to, BI funkcija "Power View for SharePoint Server" suteikia galimybę ne tik analizuoti duomenis, bet ir kurti ad hoc ataskaitas, įskaitant duomenų vizualizavimą.

Stulpelių saugyklos indeksas (Transact-SQL) yra dabartinis didelių lentelių užklausų ir saugojimo duomenų saugyklose standartas. Todėl apdorojant duomenis stulpelių saugykloje naudojamas stulpeliais pagrįstas duomenų saugojimas, todėl užklausų našumas yra iki dešimties kartų didesnis, palyginti su eilutėmis pagrįstu saugojimu. Su kliento prieigos licencija semantinė verslo žvalgybos paieška išplečia esamą viso teksto paieškos funkciją naujomis paieškos parinktimis, kurios neapsiriboja raktiniais žodžiais: Ji ieško dokumentų panašumų analizuodama jų prasmę.

Be to, " SQL Server 2012" siūlo dar glaudesnę debesijos sprendimo "SQL Azure" integraciją, su kuriuo galima sinchronizuoti vietines duomenų bazes ir padaryti jas prieinamas internetu. "SQL Azure" valdoma "SQL Server Management Studio".

SQL Server 2012 Standard Edition" jau suteikia darbuotojams, turintiems naudotojo arba įrenginio licenciją CAL, daugybę funkcijų, kurias jie gali naudoti kasdienėje veikloje, taip pat daugybę administravimo įrankių, kad būtų patenkinti tipiški mažesnių įmonių ir organizacijų reikalavimai, taip pat virtualizacijos ir duomenų saugumo reikalavimai.

"SQL Server" 2012 versijos serverio licenciją ir individualias prieigos licencijas "Wiresoft" gali įsigyti ypač palankia kaina. "Wiresoft" yra kompetentingas partneris, kuris patars, kaip lanksčiai ir taupiai licencijuoti "SQL Server 2012". Toliau rasite išsamesnės informacijos apie tai, kaip savo įmonę galite ypač ekonomiškai aprūpinti "Microsoft CAL" ir naudotis visomis SQL funkcijomis.

Lengvai ir ekonomiškai licencijuokite "SQL Server 2012 Standard Edition of Windows" su CAL "Wiresoft

Nesvarbu, ar jau turite "SQL Server 2012" standartinės versijos licenciją ir norite padengti ar papildyti CAL poreikį, ar norite įsigyti visą "Wiresoft" serverio licencijos ir CAL paketą - turime visas reikiamas licencijas iš plataus programinės įrangos asortimento. Naudodami "Microsoft SQL Server 2012" standartinę versiją renkatės išbandytą ir patikrintą "Microsoft SQL" duomenų bazių sistemos versiją, kurioje yra daug svarbių funkcijų, optimizuotų verslo žvalgybai. Toliau rasite visą svarbią informaciją apie pritaikytą licencijavimą.

"Microsoft CAL" licencijavimo modelis "SQL Server 2012

"Microsoft" pakeitė anksčiau taikytus licencijavimo rodiklius. Taip reguliuojama, kokių tipų licencijos yra prieinamos kiekvienai serverio versijai. Ankstesnį licencijavimą pagal procesorius pakeitė licencijavimas pagal branduolius, todėl dabar kiekvienas serverio branduolys turi būti licencijuojamas atskirai. Ši licencijavimo forma daugiausia taikoma "Enterprise Editions" versijoms. Standartinė "SQL Server 2012" versija yra vienintelė, kurioje pirkėjui suteikiama galimybė licencijuoti serverių branduolius arba pasirinkti alternatyvią licencijavimo formą, kurią sudaro serverio licencija ir kliento prieigos licencijos.

Licencijuojant "SQL Standard Edition" versiją galima rinktis vieną iš dviejų alternatyvų, atsižvelgiant į tai, kad mažesnės ir vidutinės įmonės gali turėti mažiau serverio paslaugų naudotojų, tačiau jų reikalavimai virtualizavimo galimybėms ir serverio našumui yra panašūs į didelių įmonių ir organizacijų reikalavimus.

Tačiau daugumai įmonių, turinčių gana nedidelį darbuotojų skaičių, paprastai keliami mažesni reikalavimai, susiję su SQL paslaugų funkcine apimtimi ir mastelio keitimo galimybėmis. Jiems serverio / CAL licencijavimo modelis paprastai yra palankesnis licencijavimo variantas, nes nereikia atsisakyti esminių "SQL Server 2012" funkcijų.

SQL licencijavimas "Standard Edition 2012" su CAL

Norint įsitikinti, kad sprendimas įrengti įmonės serverius pagal CAL licencijavimo modelį iš tikrųjų atitinka kasdienius verslo reikalavimus, patartina nustatyti tipines darbo apkrovas ir darbuotojų, kurie reguliariai naudojasi serveriu, skaičių.

Tokiu būdu serverio / CAL licencijavimo modelis su "Wiresoft" vienkartinėmis CAL gali būti visiškai lankstus ir individualiai pritaikytas jūsų įmonei, kad iš tikrųjų įsigytumėte tik tiek CAL, kiek jums iš tikrųjų reikia. Taip išvengsite nereikalingų išlaidų ir teisingai bei veiksmingai išduosite licencijas. Be to, bet kuriuo metu galite iš mūsų įsigyti daugiau atskirų licencijų CAL, jei padaugės darbuotojų, kurie naudojasi SQL serverio paslaugomis.

Kaip veikia "SQL Server 2012" serverio / CAL licencijavimas?

Licencijavimas pagal serverį ir CAL atskiria "SQL Server" programinės įrangos diegimą ir naudotojo naudojimąsi atitinkamomis paslaugomis. Naudojant standartinę "SQL Server 2012" versiją, kaip ir panašią kitą serverio programinę įrangą, pirmiausia reikia licencijuoti įmonės serverį (-ius). Į šią serverio licenciją taip pat įeina dvi naudotojo arba įrenginio licencijos CAL, kurios skirtos tik administratoriams prisijungti prie serverio ir atlikti tipines IT administravimo užduotis. Kad naudotojai galėtų naudotis visomis "SQL Server 2012" siūlomomis funkcijomis ir paslaugomis, net administratoriams, kaip ir darbuotojams, reikia papildomos kliento prieigos licencijos.

Tipiniai "SQL Server 2012" naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos skirtumai

Klientų prieigos licencijos yra dviejų tipų: viena vertus, tai yra naudotojo licencija, suteikianti teisę naudotis tik vienam naudotojui, kita vertus, tai yra įrenginio licencija, suteikianti teisę naudotis tik vienam galutiniam įrenginiui. Todėl naudotojo licencijos CAL ir įrenginio licencijos CAL yra du skirtingi licencijų produktai. Tai reiškia, kad naudotojo CAL negalima naudoti kaip įrenginio CAL arba atvirkščiai. Taip pat, išdavus licenciją naudotojui arba galutiniam įrenginiui, jos negalima perregistruoti (licencijuoti) kitam naudotojui arba kitam galutiniam įrenginiui.

Be to, CAL galima arba galima naudoti tik savo įmonėje. Todėl naudotojas negali prisijungti prie kitos įmonės serverio naudodamas savo CAL.

Kita vertus, klientų prieigos licencijos naudotojams ir įrenginiams nesiskiria arba skiriasi labai nežymiai pagal funkcijų ar paslaugų spektrą. Tačiau tai yra du skirtingi prieigos prie SQL serverio funkcijų būdai. Abiejų tipų CAL galima derinti pagal pageidavimą, kad lygiagrečiai galėtumėte licencijuoti ir naudotojus, ir įrenginius. Toliau pateikiamas trumpas naudotojo ir įrenginio CAL privalumų palyginimas.

SQL serverio įrenginio CAL

"Microsoft SQL Server 2012" įrenginio licencija suteikia licenciją vienam galutiniam įrenginiui naudotis atitinkamomis serverio paslaugomis. Nesvarbu, ar tai stacionarus kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar net mobilusis telefonas, kuriame įdiegta "Windows". Taigi bet kuris darbuotojas, turintis leidimą naudoti šį licencijuotą įrenginį, gali naudotis "SQL Server 2012 Standard" paslaugomis ir duomenimis.

Todėl licencijavimas naudojant įrenginio CAL ypač tinka, jei darbo vietas organizacijoje naudoja labai skirtingi darbuotojai, pvz., dirbdami pamainomis arba vykdydami projektus.

SQL serverio naudotojo prieigos licencija

Kita vertus, " Microsoft SQL Server 2012 " naudotojo licencija visada suteikia teisę tik vienam apibrėžtam naudotojui, kuris gali naudotis "SQL Server 2012" paslaugomis arba duomenimis. Skirtingai nuo "Device CAL", tai galima atlikti bet kuriuo su "Windows" suderinamu galutiniu įrenginiu, nesvarbu, ar tai būtų stacionarusis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris ar mobilusis telefonas, ir iš bet kurios vietos, net keliaujant.

Todėl naudotojo prieigos licencija ypač naudinga tiems darbuotojams, kurie nuolat naudojasi labai skirtingais kompiuteriais ir yra ne tik įmonės buveinėje, bet ir naudoja galinius įrenginius lauke ar namų biure.

"Microsoft SQL Server 2012" licencijos CAL - ypač pigiai "Wiresoft

"Wiresoft" siūlo įrenginio ir naudotojo licencijas " SQL Server 2012 Standard-Edition" už ypač palankią kainą. Tai visada yra originalios Europos "Microsoft" licencijos, kurios yra gautos iš Europos bendrovių ir nėra naudojamos, todėl jas galima naudoti 100 %. "Wiresoft" komanda iš anksto patikrino visų parduotuvėje esančių CAL autentiškumą.

Pirkdami licenciją iš "Wiresoft" galite būti tikri, kad įsigysite visiškai tinkamas naudoti CAL. Be to, remiantis Europos Teisingumo Teismo sprendimu, visiškai teisėta parduoti ir pirkti programinės įrangos produktus, pvz., serveriams skirtus produktus, taip pat CAL.

Jūs taip pat galite pasinaudoti kainos pranašumu, kurį "Wiresoft" suteikia su "CALS for SQL Server 2012" ir kitos "Microsoft" programinės įrangos kliento prieigos licencijomis. Daugelis mūsų ankstesnių patenkintų klientų pasitiki ne tik "Wiresoft" programinės įrangos kokybe, bet ir mūsų ekspertų patarimais. Jei norite sužinoti, kaip naudodamiesi licencijomis CAL galite ekonomiškiausiai licencijuoti savo serverį, susisiekite su mumis ir pasikonsultuokite, taip pat mielai galite bendrauti pokalbių režimu.