Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL
įsigykite 25 Microsoft Windows Server 2019 naudotojų licencijas kaip naudotas licencijas Licencijuojant Microsoft Windows Server 2019 standartinę arba duomenų centro versiją, be pagrindinių serverio licencijų, kiekvienam naudotojui taip...
205,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL
Pirkti Microsoft Windows Serverio 2019 m. įrenginio CAL naudota Microsoft Standard arba Datacenter versijos Windows Server 2019 atveju, be serverio branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam...
9,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL
Microsoft Windows Server 2019 naudotojų licencijų CAL pirkimas kaip naudotų licencijų Licencijuojant Microsoft Windows Server 2019 standartinę arba duomenų centro versiją, be pagrindinių serverio licencijų, kiekvienam naudotojui taip pat...
9,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
pirkti 5 naudotojų licencijas Microsoft Windows Server 2019 kaip naudotas licencijas Licencijuojant Microsoft Windows Server 2019 standartinę arba duomenų centro versiją, be pagrindinių serverio licencijų, kiekvienam naudotojui taip pat...
45,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL
įsigykite 10 Microsoft Windows Server 2019 naudotojų licencijų kaip naudotas licencijas Licencijuojant Microsoft Windows Server 2019 standartinę arba duomenų centro versiją, be pagrindinių serverio licencijų, kiekvienam naudotojui taip...
83,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
pirkti 5 pakuotės Microsoft Windows Server 2019 įrenginio CAL naudota Microsoft Windows Server 2019 Standard arba Datacenter Edition versijoje, be serverio branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam...
45,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
pirkti 10 paketų Microsoft Windows Server 2019 įrenginio CAL naudota Microsoft Windows Server 2019 Standard arba Datacenter Edition versijoje, be serverio branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam...
83,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25 pakuotės Microsoft Windows Server 2019 įrenginio CAL pirkti naudotą Microsoft Windows Server 2019 Standard arba Datacenter Edition versijoje, be serverio branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam...
205,90 € *

Naujų "Windows Server 2019" funkcijų ir ypatybių apžvalga

"Windows Server 2019" įrenginio ir naudotojo licencijos CAL leidžia naudotis daugeliu patobulinimų, taip pat papildymais ir svarbiomis naujomis funkcijomis, kurios dar geriau palaiko virtualizaciją. Kaip ir "Windows 10" atveju, "Express Updates" sutrumpina diegimo laiką ir sumažina būtinų perkrovimų skaičių.

Be to, "Windows Server 2019" SDN (angl. Software Defined Networking) leidžia ne tik centralizuotai konfigūruoti fizinius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, maršrutizatorius ir komutatorius, bet ir virtualiuosius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, vartus, ir juos dinamiškai valdyti. Naudojant SDN, "Windows Server 2019", be ugniasienės stebėsenos, taip pat suteikiama dviejų tinklų lygiavertiškumo galimybė, kad jie būtų sujungti beveik vientisai. Saugiam virtualiųjų tinklų šifravimui galima naudoti funkciją DTLS (Datagram Transport Layer Security) su funkcija Encrypted Networks.

"Azure" paslaugos "Windows Server 2019

Naujosios integruotos hibridinės funkcijos specialiai sukurtos siekiant dar labiau integruoti "Microsoft Azure" paslaugas ir palengvinti jų naudojimą. Glaudus "Windows Server" ir "Microsoft Azure" bendradarbiavimas leidžia lengvai sinchronizuoti duomenis ir naudotis papildomomis paslaugomis, tokiomis kaip "Azure Update Management", "Azure Backup", skirta lengvai kurti atsargines duomenų kopijas, ir "Azure Site Recovery". Naudojant integruotą "Azure" tinklo adapterį vietinį serverį galima prijungti prie virtualaus "Azure" tinklo "Azure" debesyje.

Saugyklos perkėlimo asistentas ne tik palengvina perėjimą prie "Windows Server 2019", bet ir serverio perkėlimą, įskaitant duomenų perkėlimą į debesį. "Azure File Sync" veikia kaip galima saugojimo vieta.

Be to, naujos "Hyper-Converged Infrastructure" (HCI) funkcijos idealiai tinka serverių ir darbalaukių virtualizacijai. HCI platformas ne tik lengva įdiegti, bet ir valdyti bei plėsti. Taigi "Windows Server 2019" HCI sumažina IT infrastruktūrų sudėtingumą, o kartu ir diegimą.

Kiti "Windows Server 2019" privalumai

Konteinerių paslaugos tampa vis svarbesnės virtualizuojant ir aprūpinant taikomąsias programas. Todėl "Windows Server 2019" siūlo patobulintas "Kubernetes" ir "Linux" skirtas parinktis. Geresnė "Linux" integracija vyksta naudojant apsaugotas virtualias mašinas, taip pat suteikiant galimybę valdyti "Linux" serverį "Linux" komandomis per "Windows" serverį. "Linux" distribucijos taip pat buvo integruotos į "Windows" diegimo sistemą.

Taip pat patobulinta jautrių duomenų apsauga ir ankstyvas atakų aptikimas naudojant "Windows Defender Advanced Threat Protection" (ATP).

"Linux" ir palaikymas sistemoje "Windows Server 2019

"Windows Server Platform 2019" taip pat siūlo išsamesnį konteinerių arba "Kubernetes" palaikymą. "Linux" ir "Windows" konteineriai gali būti naudojami lygiagrečiai ir valdomi naudojant "Kubernetes", kuri buvo išplėsta naujomis funkcijomis, pvz., konteinerių tinklu. Be to, patobulinti ir atskirų konteinerių atvaizdai. Konteinerio atvaizdas "langai" taip pat yra naujas ir turi daugiau funkcijų nei ankstesni atvaizdai.

"Storage Spaces Direct" ir "Storage Replica", skirtos "Windows Server 2019

Priklausomai nuo versijos, "Windows Server 2019 " siūlo skirtingas įrenginių ir naudotojų CAL saugyklų funkcijas. Datacenter Edition CAL apima visas atitinkamas funkcijas, pavyzdžiui, "Storage Spaces Direct", o Standard Edition CAL - "Storage Replica".

"Windows Server 2019" saugyklos replika ne tik apsaugo nuo duomenų praradimo failų sistemos lygmeniu, bet ir sumažina prastovos trukmę, naudodama pasiruošimo nelaimėms funkciją. Duomenų replikavimui galima naudoti ne tik sinchroninį, bet ir asinchroninį replikavimą per "Storage Replica": Sinchroninio kopijavimo metu "Storage Replica" atvaizduoja duomenis į fizinę vietą, kurioje yra saugių tomų, o asinchroninio kopijavimo metu tai daroma naudojant tinklo ryšius, kurių vėlavimas tarp vietovių yra didesnis.

Naudojant "Storage Spaces Direct" duomenų centro versiją, serverių vietines duomenų saugyklas galima sujungti į virtualų klasterį. Klasterio mazgai turi skirtingas fizines duomenų laikmenas, o ryšys tarp atskirų duomenų laikmenų arba sistemų palaikomas naudojant SMB protokolą.

Be to, S2D supaprastina programinės įrangos apibrėžtų saugyklų sistemų (SDS) diegimą ir administravimą ir leidžia kurti keičiamo dydžio, itin prieinamas saugyklų sistemas.

Patobulintas "Windows Server 2019" saugumas

Neskelbtinų duomenų vagystė ir neteisėta prieiga prie jų vis dar yra viena iš dažniausiai pasitaikančių grėsmių įmonėms. Kad to išvengtumėte, "Windows Server 2019" dabar galima naudotis patobulintais įrankiais. Tai, pavyzdžiui, domeno valdiklis ir "Windows Defender", kuri papildyta naujomis funkcijomis, pavyzdžiui, "Exploit Guard", skirta prieigai prie tinklo ir jame esančių dokumentų bei aplankų stebėti. "Azure AD" saugumo funkcijos, tokios kaip "Azure AD" uždrausti slaptažodžiai ir "Azure AD" slaptažodžių apsauga, taip pat apsaugo vietinį "Active Directory".

"Windows Defender Advanced Threat Protection" (ATP) taip pat verta paminėti: patobulinus apsaugos mechanizmus ir duomenų bei failų serverių šifravimą, "Windows Server 2019" siūlo dar išsamesnę apsaugą nuo šaknų rinkinių ir nulinės dienos atakų.

Taip pat "Apsaugotos virtualios mašinos" (angl. Shielded Virtual Machines, Shielded VM) leidžia diegti itin saugias virtualizavimo infrastruktūras ir užtikrinti tvirtą jų apsaugą. "Shielded VM" suteikia išsamias funkcijas, skirtas apsaugoti virtualųjį serverį ir jo svarbius duomenis bei neleisti neįgaliotiems asmenims ar įsilaužėliams prie jų prieiti ar pavogti. Naudojant "Windows Server 2019" sistemoje "Shielded VM" visi į viešąjį debesį perkelti duomenys yra apsaugoti.

Pirkite "Server Edition 2019" licencijas "Wiresoft

"Microsoft" licencijavimo sistemoje siūlomos CAL (kliento prieigos licencijos) , skirtos naudoti " Server 2019" standartinę arba "Datacenter Edition" versiją. Taikant šį licencijavimo modelį, leidimas naudoti (licencija) programinę įrangą yra atskiras nuo jos įgyvendinimo. Norint naudotis "Microsoft Server 2019" paslaugomis ir funkcijomis, reikia atitinkamo skaičiaus licencijų CAL.

CAL suteikia prieigą prie " Windows Server 2019" tik įgaliotiems naudotojams arba įrenginiams. Trečiosioms šalims, neturinčioms atitinkamos prieigos licencijos, prie serverio prieiga nesuteikiama - tai taip pat reiškia didesnį saugumą ir apsaugo slaptus duomenis tiek nuo savo įmonės darbuotojų, tiek nuo trečiųjų šalių.

Vartotojo licencijos ir įrenginio licencijos "Serveriui 2019" - skirtumai

"Microsoft" klientų prieigos licencijavimo modelis turi keletą privalumų: CAL licencijavimas leidžia lanksčiai ir pagal poreikius valdyti naudotojų teises. Įrenginio CAL ir naudotojo CAL taip pat galima derinti. " Windows Server 2019" CAL taip pat gali būti naudojama norint pasiekti senesnį serverio leidimą, bet ne atvirkščiai.

"Wiresoft" "Server 2019 Standard" ir "Datacenter" versijoms galima įsigyti abi "Client Access" licencijas: naudotojo CAL ir įrenginio CAL arba su naudotoju ir įrenginiu susijusias licencijas. Kuri licencijos rūšis yra tinkamiausia konkrečiu atveju, priklauso nuo daugelio veiksnių, kurie trumpai paaiškinami toliau.

"Windows" serverio naudotojo licencija CAL

"Microsoft" vartotojo licencija "Windows Server" visada suteikia teisę naudotis sistema tik vienam konkrečiam naudotojui. Todėl naudotojo CAL nėra susieta su konkrečiu įrenginiu. Privalumas tas, kad prie serverio galima prisijungti iš kompiuterio, esančio įmonės darbo vietoje, ARBA iš kito galutinio įrenginio, naudojamo kelyje (nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio) arba, pavyzdžiui, namų biure. Todėl "Windows Server 2019" naudojimas su naudotojo licencijomis yra ypač lankstus ir mobilus.

"Windows Server" įrenginio CAL

"Microsoft" įrenginio CALyra su įrenginiu susijusi licencijavimo forma. Tai reiškia, kad serverio prieigos teises gauna tik vienas įrenginys. Tai gali būti, pavyzdžiui, įmonės vietoje naudojamas kompiuteris ARBA nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris. Įrenginio CAL privalumas yra tas, kad bet kuris naudotojas, kuriam leista naudotis šiuo licencijuotu kompiuteriu ir pan., taip pat turi prieigą prie serverio.

Kuri licencijos rūšis - įrenginio licencija, naudotojo licencija - arba abiejų rūšių licencijų derinys yra praktiškiausias įmonei, žinoma, priklauso nuo faktinės darbo vietų struktūros. Be darbuotojų skaičiaus, svarbų vaidmenį vaidina ir pagrindinis "Windows Server 2019" naudojimo būdas įmonėse:

Jei darbuotojai daugiausia naudojasi "Windows" serveriu iš darbo vietos, esančios įmonės vietoje, labiau tinka įrenginio CAL. Kita vertus, jei darbuotojai serveriui pasiekti dažniausiai naudoja skirtingus įrenginius ar darbo vietas - ne tik įmonėje, bet ir namų biure ir t. t. - tuomet naudotojo licencija geriau atspindi naudojimo reikalavimus.

Įsigykite "Windows Server 2019" CAL už priimtiną kainą iš "Wiresoft

"Wiresoft" siūlo "Windows Server 2019" įrenginių ir naudotojų licencijas CAL už priimtiną kainą. Tai leidžia lanksčiai padengti arba papildyti individualius abiejų tipų licencijų poreikius. Jei turite klausimų apie "Microsoft Server 2019" licencijavimą, susisiekite su mumis. Mielai patarsime dėl individualaus, nebrangaus CAL derinio.

Visi "Wiresoft" siūlomi "Microsoft" licencijų produktai yra originalios Europos įrenginio arba naudotojo CAL. Naudojatės nepanaudotų programinės įrangos licencijų, kurias "Wiresoft" įsigijo iš kitų bendrovių ir patikrino jų autentiškumą, kainos pranašumu. Daugelis patenkintų klientų patvirtino licencijų pirkimo iš "Wiresoft" privalumus. Jei norite gauti papildomos informacijos apie "Windows Server 2019" CAL pasiūlymą, nedvejodami susisiekite su mumis.