Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10456
  • R18-01848
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
34,90 € * 37,90 € * (7,92% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x Device CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Terminas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinama(peržiūrėti RDS CAL )


Kiekvienam galutiniam įrenginiui, kuriuo naudotojai naudojasi "Microsoft Windows Server 2022" serverio paslaugomis Standard arba "Datacenter" versijoje, reikalinga papildoma kliento prieigos licencija (Device CAL), kuri neįtraukta į serverio licenciją. Tik ši licencija suteikia "Windows" turinčio galinio įrenginio, kuriame įdiegta "Windows", naudotojui atitinkamas prieigos teises. Nesvarbu, ar stalinis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su "Windows" operacine sistema turi Device CAL licenciją. Tai reiškia, kad pirkėjas Device CAL laisvai nuspręsti, kokį licencijuotą galutinį įrenginį jis nori naudoti prieigai prie "Windows Server 2022" .

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"

Atraskite "Microsoft Windows Server 2022" galią Device CAL

Apžvalga

"Microsoft Windows Server 2022" Device CAL (kliento prieigos licencija) yra pagrindinis komponentas įmonėms, siekiančioms aukščiausio našumo ir saugumo. Ši licencija leidžia jūsų įmonei naudotis pažangiomis "Windows Server 2022" funkcijomis ir kartu suteikia galimybę valdyti prieigą pagal įrenginius.

Galingos funkcijos

1. Optimizuotas produktyvumas: naudodamos "Windows Server 2022" įmonės gali padidinti savo produktyvumą. Serverio platforma užtikrina geresnį našumą, optimizuotą išteklių naudojimą ir leidžia sklandžiai atlikti darbo krūvius, atitinkančius šiuolaikinių įmonių poreikius.

2. Pažangus saugumas: Apsaugokite savo įmonės tinklą nuo grėsmių naudodami patikimas "Windows Server 2022" saugumo funkcijas. Device CAL užtikrina saugią prieigą prie išteklių ir apsaugo konfidencialius duomenis nuo neteisėtos prieigos.

3. Lankstumas ir mastelio keitimas: Ši licencija suteikia jūsų organizacijai galimybę lanksčiai valdyti prieigą pagal įrenginius. Lengvai išplėskite savo infrastruktūrą, kad patenkintumėte augančius organizacijos poreikius.

Paprastas administravimas

1. Centrinis licencijų valdymas: Išlaikykite licencijų kontrolę naudodami "Windows Server 2022" centrinio valdymo funkciją, kuri leidžia efektyviai stebėti ir valdyti licencijų naudojimą.

2. Paprastas naudojimas: Device CAL pateikiama patogi vartotojo sąsaja, kad būtų lengva konfigūruoti ir valdyti prieigą prie įrenginių. Sumažinkite administravimo pastangas ir padidinkite efektyvumą.

Atitinka naujausio "Google" naudingojo stalo atnaujinimo reikalavimus

Suderinamumas ir aktualumas: "Windows Server 2022" Device CAL visiškai atitinka naujausius "Google" naudingo stalo atnaujinimo reikalavimus. Taip užtikrinama, kad jūsų organizacija visuomet būtų atnaujinta ir galėtų naudotis naujausiais pasiekimais.

Išvada

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL siūlo išsamų sprendimą organizacijoms, kurios ieško našumo, saugumo ir lankstumo. Pasinaudokite pažangiomis funkcijomis, optimizuokite produktyvumą ir apsaugokite savo tinklą nuo grėsmių - ir visa tai lengvai valdant licencijas. Su šia CAL esate pasirengę skaitmeninės ateities reikalavimams.

 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos