Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10408
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
45,90 € * 49,90 € * (8,02% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core 
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Reikalinga pagrindinė licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė


Windows Server 2016 m. skirtas mažų įmonių virtualizacijos poreikiams ir IT ir yra 10 versija. Naudojant 2- paketą, galima lanksčiai išplėsti turimas licencijas. Standard Server WindowsCore Server

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core

Sistema "Windows Server 2016 Standard" skirta mažesnių įmonių virtualizacijos poreikiams ir IT ir yra serverinė "Windows 10" versija. 2 branduolių paketu galima lanksčiai išplėsti esamų serverių licencijavimą.

Trumpa informacija apie "Microsoft Windows Server 2016 Standard

Naudodamos " Windows Server 2016 Standard" įmonės gauna patikimą, debesų kompiuterijai pritaikytą serverių operacinę sistemą, skirtą aplinkoms, kuriose taikomosios programos virtualizuojamos nežymiai ir kuriose daugiausia naudojami fiziniai serveriai. Palyginti su ankstesne versija, šioje standartinėje versijoje taip pat siūloma daug naujų funkcijų ir patobulinimų, kurie skirti perėjimui prie debesijos pagrindu veikiančios aplinkos palaikyti ir užtikrinti infrastruktūros saugumą užtikrinant didesnį stabilumą ir geresnę apsaugą nuo tinklo ir saugyklos gedimų. Naudotis " Windows Server 2016 Standard" galima beveik intuityviai, naudojant pažįstamą "Windows 10" sąsają.

Leidimų palyginimas: ką siūlo "Windows Server 2016 Standard"?

Priimant sprendimą įsigyti " Windows Server 2016" versiją "Standard Edition", lemiamą reikšmę turi taikomųjų programų virtualizavimo poreikis įmonėje. "Standard" jau suteikia daugybę funkcijų, skirtų hiperkonvertuojančioms infrastruktūroms kurti ir valdyti mažesnėje įmonėje. Jas papildo "Microsoft Azure" paslaugos, kurios leidžia glaudžiau sujungti vietines aplinkas su debesimi ir atlieka papildomas praktines funkcijas.

"Windows Server 2016 Standard" ne tik suteikia pakankamas prielaidas virtualiems tinklams kurti, bet ir naudoti IT infrastruktūroms duomenų centre valdyti; duomenų saugumas taip pat dar labiau sustiprintas įvairiais šiam tikslui skirtais patobulinimais.

Standartinės versijos "Windows Server 2016" su naudojama programine įranga licencijavimas

Nuo "Windows Server 2016" versijos "Standard Edition" licencijavimas grindžiamas tik branduoliu: Kiekvienam serveriui visada nurodomas mažiausias 16 branduolių skaičius; papildomus branduolius galima licencijuoti su 2 branduolių paketais - daugiau informacijos pateikiama toliau.

"Wiresoft" siūlo " Windows Server 2016 Standard" 2 branduolių paketą kaip naudotą programinę įrangą. Visų pirma tai turi didelį privalumą - mažesnė kaina, palyginti su naujomis prekėmis, su tuo pačiu funkcijų spektru, pvz., virtualizavimo, ir tuo pačiu našumu, be to, ši versija paprastai nebėra siūloma nauja. Šioje apžvalgoje pateikiama išsami informacija apie " Microsoft Windows Server 2016 Standard Edition" funkcinę apimtį ir tikslias licencijavimo sąlygas.

Ką apima "Windows Server 2016 Standard Edition" versija?

Pirmiausia " Windows Server 2016 Standard", palyginti su ankstesne versija, paprastai pasižymi didesniu programų vykdymo našumu ir tvirtesniu ryšiu su debesimi. Be to, atsirado naujų funkcijų, padedančių pereiti prie debesijos aplinkos ir sudarančių prielaidas virtualizuoti serverius ir programas.

Todėl naudojant "Standard Edition" versiją galima kurti sudėtingus virtualius tinklus, kurie pasižymi didesniu stabilumu ir geresne infrastruktūrų apsauga.

Naudojant "Windows Server 2016 Standard" kaip duomenų centrą mažesnės įmonės IT infrastruktūrai efektyviai valdyti, šiame leidime, be kita ko, yra naujų serverio vaidmenų ir papildomų naudotojų teisių priskyrimo parinkčių; be to, patobulinta apsauga tinklo ar saugyklos gedimo atveju užtikrina didesnį saugumą ir greitesnį atkūrimą.

"Windows Server 2016 Standard" taip pat galima paleisti naudojant paprastesnę "Core" programą - nerodant grafinės darbalaukio sąsajos, ypač senesnės aparatinės įrangos našumas gali būti gerokai didesnis, kai naudojama serverio programinė įranga.

Toliau išsamiau pristatomos svarbios standartinės versijos funkcijos, daugiausia susijusios su programų virtualizavimo galimybėmis.

Virtualizacija naudojant "Hyper-V

Į standartinę " Windows Server 2016 " versiją įtrauktos 2 virtualių mašinų arba 2 "Hyper-V" konteinerių virtualizavimo teisės, kurioms galima skirti ne daugiau kaip 24 TB RAM. Norint gauti dvi papildomas virtualios mašinos teises, visi esami fiziniai aktyvūs branduoliai turi būti licencijuojami iš naujo.

"Hyper-V" siūlo įvairias saugyklos funkcijas, pavyzdžiui, iSCSI iniciatorių SCSI protokolui per IP tinklą naudoti, taip pat "Storage Spaces" palaikymą, kad būtų galima sujungti diskus į loginį saugyklų fondą, kuris vėliau suteikia saugyklų erdves ("Storage Spaces Direct" standartinėje versijoje nėra), taip pat daugiakelio įvesties ir išvesties (MPIO) funkciją, kad būtų galima geriau paskirstyti apkrovą tarp jungčių ir užtikrinti didesnį saugumą dėl gedimų - naudojant perjungimą įvykus gedimui ir apkrovos balansavimą. Galiausiai "VM Storage Resiliency" pagerina "Windows Server 2016 Hyper-V" klasterių prieinamumą padidindama atsparumą saugojimo sistemos gedimams.

"Windows Server" konteinerių palaikymas naudojant "Docker

"Microsoft Windows Server 2016" naujovė - " Windows Server Containers" ir "Hyper-V" konteinerių palaikymas, pagrįstas "Docker" - atvirojo kodo programine įranga, skirta lengvai izoliuotai diegti serverio ir debesijos programas naudojant konteinerių virtualizaciją, kuri taip pat supaprastina jų diegimą. Naudojant "Docker" visi tam reikalingi komponentai yra prieinami per konteinerių prieglobos įrenginį.

Nano serveris sistemoje "Windows Server 2016

Be to, galima įsigyti nuotoliniu būdu valdomą serverio operacinę sistemą "Nano Server", optimizuotą "Windows Server Containers" arba "Docker" plėtiniui ir sukonfigūruotą kaip "Docker" konteinerių prieglobstį. "Nano Server" leidžia kurti gerokai taupesnius serverius, nes naudojant virtualų variklį sutaupoma iki 90 % įmonės saugyklos vietos. "Nano Server" taip pat galima naudoti ne tik "Hyper-V" klasteriams kurti, bet ir klasikinėms serverių paslaugoms, pvz., failų serveriams.

"Microsoft Azure" paslaugų naudojimas su "Windows Server 2016 Standard

"Windows Server 2016" versijoje operacinės sistemos ir "Microsoft Azure" debesijos paslaugos ryšys dar labiau išplėstas. Todėl paskirstytus duomenų centrus galima dar efektyviau ir patikimiau sujungti į didelio našumo, didelio prieinamumo serverius ir klasterius, nes "Azure" turi ypatingą pranašumą - ištisinę hibridinę infrastruktūrą su vienodomis visų komponentų tapatybių, saugumo ir administravimo funkcijomis, taip pat "Cloud Witness", didelio prieinamumo funkcija, skirta klasteriams, kuriems galima užtikrinti perjungimą įvykus gedimui, ir "RDS Connection Broker", skirta virtualiems staliniams kompiuteriams teikti.

"Microsoft" serverio programų ir komponentų, prieinamų su "Windows Server 2016 Standard", apžvalga

Su "Windows Server 2016 Standard " prieinamos serverio programos, kurias galima įdiegti naudojant "Server Manager" (arba "PowerShell"):

 • "Microsoft SQL Server": 2016 m., 2014-2012 m. versijos
 • "Microsoft System Center": "Virtual Machine Manager 2016", "Data Protection Manager 2016", "Operations Manager 2016
 • Konfigūracijos tvarkyklė (1606)
 • "SharePoint Server 2016
 • "Exchange Server 2016
 • "Project Server 2016
 • Priimančiosios integracijos serveris 2016
 • "Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • "Skype for Business Server 2015" ir
 • "BizTalk Server 2016

Taip pat palaikomi šie komponentai:

 • .NET Framework 4.6 ir 3.5
 • "PowerShell"
 • "BitLocker" disko šifravimas ir tinklo atrakinimas
 • BranchCache
 • Pažangioji fono perdavimo paslauga (BITS)
 • NFS (tinklo failų sistemos) klientas
 • Klasterio perdavimas esant trikdžiams
 • Grupės politikos valdymas

Tačiau toliau išvardytos funkcijos ir komponentai NĖRA palaikomi " Windows Server 2016" standartinėje versijoje:

 • Programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN)
 • Virtualių "Hyper-V" kompiuterių prieglobsčių stebėjimas
 • Saugyklos replika
 • "Storage Spaces Direct
 • Saugyklos replika
 • Apsaugotos virtualios mašinos
 • Naujas tinklo stekas (protokolų stekas)

Minimalūs programinės ir aparatinės įrangos reikalavimai "Windows Server 2016 Standard Edition" diegimui ir veikimui

Siekiant užtikrinti sklandų "Windows Server 2016 Standard" veikimą, naudojama aparatinė įranga turi atitikti toliau išvardytus minimalius reikalavimus. Kiti reikalavimai priklauso nuo sistemos konfigūracijos ir kitų įdiegtų programų.

 • Kietojo disko vieta: 32 GB
 • Operatyvioji atmintis: 512 MB ("Server Core" ir "Server Nano")
 • Diegimas su darbalaukio ekranu: 2 GB
 • Sistemos skirsnis: 32 GB
 • Procesorius: 64 bitų
 • Procesoriaus greitis: 1,4 GHz
 • Vaizdo plokštė: 1 024 x 768 taškų, "Super VGA" palaikymas
 • Tinklo kortelė: 1 Ethernet adapteris, kurio minimalus pralaidumas 1x yra gigabitinis

Licencijavimas su "Windows Server 2016 Standard" 2 branduolių paketu

Net ir licencijuojant serverį su naudojama programine įranga " Windows Server 2016 Standard Edition", reikia laikytis "Microsoft" licencijavimo taisyklių. Norint gauti išplėstinį licencijavimą, reikia bent 2 branduolių paketo, todėl taikomos šios taisyklės.

"Microsoft" "Windows Server 2016" licencijos sąlygos

Išleidusi " Windows Server 2016" versiją, "Microsoft" taip pat iš esmės pakeitė licencijavimo modelį. Licencijuojant serverį su standartine ar aukštesne versija, atsižvelgiama į naudojamos fizinės aparatinės įrangos branduolių skaičių. Taikomos šios nuostatos:

 • Vieno serverio licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.
 • Visada taikomas minimalus 8 branduolių skaičius vienam procesoriui, net jei esama techninė įranga iš tikrųjų turi mažiau nei 8 branduolius.
 • Be to, mažiausias fizinio serverio procesorių skaičius yra 2.
 • Dėl to reikia mažiausiai 16 branduolių, kurie licencijuojami su atitinkamu paketu, kurį taip pat galima įsigyti iš "Wiresoft" kaip naudotą programinę įrangą.
 • Jei serveryje yra daugiau nei 16 branduolių, jie gali arba turi būti licencijuojami su "Windows Server 2016 Standard" 2 branduolių paketais.
 • Be to, kiekvienas klientas - naudotojas arba galutinis įrenginys - kuris naudojasi "Windows Server 2016 Standard", turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją (CAL). Šias "Windows Server 2016" vartotojo ir įrenginio licencijas "Wiresoft" taip pat gali įsigyti palankiomis kainomis kaip naudotą programinę įrangą.

"Windows Server 2016 Standard" naudojimas virtualioje operacinės sistemos aplinkoje

"Windows Server 2016" egzemplioriai gali būti naudojami "Standard Edition" versijoje fizinėje operacinės sistemos aplinkoje - 1 veikiantis egzempliorius - arba virtualioje operacinės sistemos aplinkoje - ne daugiau kaip 2 veikiantys egzemplioriai. Taigi "Windows Server 2016" taip pat galima įdiegti virtualiame kompiuteryje esamame prieglobstyje, tačiau kai kurios funkcijos geriausiai veikia fiziniame "Windows Server 2016" prieglobstyje su "Hyper-V".

DUK apie "Microsoft Windows Server 2016 Standard Edition" kaip "Wiresoft" naudojamą programinę įrangą

Naudoto "Windows Server 2016 Standard" 2 branduolių paketo serverio branduolių licencijavimas gali būti toks pat, kaip ir naujo 2 branduolių paketo, nors tai beveik niekada nėra siūloma naujai. Apskritai programinė įranga vis tiek negali susidėvėti, todėl naudota "Wiresoft" programinė įranga turi tas pačias funkcijas ir teises kaip ir nenaudojama serverio licencija. Toliau pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie naudotų "Windows" serverio licencijų savybes.

Ar teisėtai leidžiama parduoti, pirkti ir naudoti "Microsoft" naudotą programinę įrangą, pavyzdžiui, "Windows Server 2016" 2 branduolių paketą?

Taip: Kaip "Wiresoft" klientas galite būti tikri, kad ne tik įsigydami šį " Windows Server 2016 Standard 2-Core Package", bet ir jį naudodami nepažeidžiate jokių galiojančių įstatymų. Galiojantys teisės aktai leidžia tiek prekybą "Microsoft" naudojama programine įranga, tiek jos naudojimą, nes "Wiresoft" ji gaunama iš bendrovės licencijų atsargų. Įvairūs teismų sprendimai tai ne kartą aiškiai patvirtino.

Iš kur gaunama "Windows Server 2016 Standard 2-Core Package" naudojama programinė įranga?

" Windows Server 2016 Standard " 2 branduolių paketai "Wiresoft" parduotuvėse dažniausiai gaunami iš įmonių ar organizacijų, kurios paprastai pačios įsigijo naują ir dažniausiai jį naudojo, o paskui pardavė "Wiresoft". To priežastys gali būti, pavyzdžiui, visoje įmonėje naudojama naujesnė programinės įrangos versija arba serverio aparatinė įranga su mažiau branduolių. Tokie 2 branduolių paketai "Wiresoft" parduotuvėje visada siūlomi kaip naudota programinė įranga, net jei juos galima naudoti kaip naują licenciją.

Kaip su "Windows Server 2016 Standard" naudojamos programinės įrangos pirkėjo saugumu?

Šis "Windows Server 2016 Standard 2-Core Package", kaip ir bet kuri kita "Wiresoft" naudojama programinė įranga, užtikrina įprastą pirkėjo saugumą, nes atlikus mokėjimą programinės įrangos paketas iš karto atsisiunčiamas ir licencija iš karto aktyvuojama galiojančiu licencijos raktu - kaip ir nauja programinė įranga.

Ar naudota "Wiresoft" programinė įranga turi kokių nors kitų privalumų?

Taip: "Wiresoft" klientai visų pirma gauna naudos iš gerokai mažesnės kainos pirkdami naudotą programinę įrangą, todėl tai suteikia ekonominį pranašumą, nes įmonės ir privatūs asmenys gali papildyti ar atnaujinti savo programinės įrangos atsargas ekonomiškiau nei naudodami naują programinę įrangą. Naudojama "Wiresoft" programinė įranga gali padėti sumažinti veiklos sąnaudas, nes ji taip pat užtikrina audito saugumą, nes joje yra visi pirkėjai!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik " Windows Server 2016 Standard Edition" 2 branduolių paketą, bet ir atitinkamą 16 branduolių paketą, skirtą pagrindiniam "Windows Server" licencijavimui. Jei programų virtualizavimo poreikis didėja, galite rinktis "Windows Server 2016 Datacenter Edition" arba naujausią versiją - "Windows Server 2019", kurią taip pat galima įsigyti "Wiresoft". Be to, mūsų naudojamos programinės įrangos asortimente rasite reikiamų kliento prieigos licencijų (CAL), taip pat daug kitų "Microsoft" programų su visais minėtais "Wiresoft" privalumais. Jei turite klausimų apie teisingą " Windows Server 2016 Standard " su 2 branduolių paketais licencijavimą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos