Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10109
 • 9EM-00652
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
325,90 € * 360,90 € * (9,7% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core 
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos 2x
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Licencijuokite savo Windows Server 2019 Standard leidinį patogiai su 16-osCore paketu iš "Wiresoft"! Standard Windows Server 2019 m. leidimas jau apima tipinius mažesnių duomenų centrų taikymus: su pakankamomis virtualizavimo ir mastelio keitimo galimybėmis, patikimu veikimu, taip pat aukštais saugumo standartais, kaip reikalaujama saugiam keliųCloud aplinkų veikimui.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core

Patogiai licencijuokite Windows Server 2019 Standard Edition su Wiresoft 16-Core paketu! Windows Server 2019 standartinė versija jau apima tipines mažesnių duomenų centrų diegimo galimybes: pakankamos virtualizacijos ir masteliavimo galimybės, patikimas našumas ir aukšti saugumo standartai, reikalingi saugiam kelių debesų aplinkų veikimui.

Windows Server 2019 Standard sujungia fizinius ir virtualius tinklus, kad būtų galima teikti duomenis ir programas per debesijos serverius, todėl idealiai tinka mažų ir vidutinių įmonių IT poreikiams tenkinti. Operacinėje sistemoje Windows 10 optimizuotos esamos funkcijos ir įdiegtos naujos galingos funkcijos, todėl ji pritaikyta visiems darbo krūviams.

Renkantis Windows Server 2019 standartinę versiją, pagrindinis lemiamas veiksnys paprastai yra įtrauktos virtualizavimo parinktys. Mažesnėms įmonėms tai jau suteikia svarbių pagrindinių funkcijų, kuriomis remiantis galima kurti patikimą infrastruktūrą. Windows Server 2019 Standard siūlo glaudų vietinių aplinkų sujungimą su debesimi, o Microsoft Azure paslaugos siūlo papildomas hibridines funkcijas, įskaitant saugumo lygius.

Windows Server 2019 Standard Edition licencijavimas taip pat grindžiamas tik branduolių skaičiumi, todėl 16-Core visada yra mažiausias skaičius vienam serveriui, kad būtų galima patogiai ir lanksčiai licencijuoti 16-Core paketą kaip pagrindą.

Wiresoft galite įsigyti 16-Core Windows Server 2019 Standard paketą kaip naudotą programinę įrangą, kurios didelis privalumas yra gerokai mažesnė kaina, palyginti su naujomis prekėmis, su tuo pačiu funkcijų spektru, kurį šis leidimas siūlo virtualizacijos, našumo ir duomenų apsaugos srityse. Šioje apžvalgoje pateikiama išsami informacija apie svarbiausias Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core paketų funkcijas, įskaitant taikomas licencijavimo sąlygas.

Versijų palyginimas: kokias funkcijas siūlo Windows Server 2019 Standard?

Sprendimą įsigyti Windows Server 2019 standartinę ar kitą versiją dažnai lemia tai, ar galima naudotis virtualizavimo funkcijomis ir kokiomis, ar galima naudotis tik ribotai: Standartinėje versijoje Hyper-V galima naudoti tik ribotai, taip pat nėra Shielded Virtual Machines (virtualių mašinų), Storage Spaces Direct ir saugyklos replikavimo, SDN (Software Defined Networking) ir SDS (Software Defined Storage).

Nepaisant to, Windows Server 2019 Standard versija suteikia pakankamai galimybių hibridiniams tinklams eksploatuoti, įskaitant aukštą duomenų ir taikomųjų programų saugumą - daugybė patobulinimų ir funkcijų, žinomų iš atitinkamos ankstesnės versijos, papildymų padeda kurti programinės įrangos apibrėžtas hiperkonvertuojamosios (HCI) infrastruktūros platformas, skirtas kelių debesų aplinkoms eksploatuoti; įskaitant daugybę serverių ir darbalaukių virtualizavimo privalumų, be to, lengvesnį diegimą, mastelio keitimą ir geresnį valdymą.

Pagrindiniai Windows Server 2019 Standard komponentai

Windows Server 2019 Edition Standard skirta toms įmonėms, kuriose virtualizacija atlieka (vis dar) nedidelį vaidmenį. Todėl virtualių mašinų ir Hyper-V konteinerių, kuriuos galima naudoti, skaičius ribojamas iki 2, o operatyviosios atminties riba - 24 TB.

Be to, galima naudotis šiomis svarbiomis funkcijomis, skirtomis duomenų atsarginėms kopijoms kurti, taip pat tinklo analizei ir konteinerių naudojimui:

Saugyklos replika

Saugyklos funkcija Storage Replica ribotai prieinama ir Windows Server 2019 Standard Edition versijoje. Storage Replica apsaugo nuo nuostolių failų sistemos lygmeniu ir palaiko, viena vertus, sinchroninį duomenų kopijavimą dubliavimu į fizines vietas su saugiu tomu ir, kita vertus, asinchroninį duomenų kopijavimą dubliavimu iš vienos vietos į kitą tinklo jungtimis su didesniu vėlavimu. Storage Spaces Direct nepalaikoma.

Prognozuojamoji analizė su sistemos įžvalgomis

Windows Server 2019 Standard įdiegta prognozavimo analizės funkcija System Insights, kurią palaiko mašininio mokymosi modelis, padedantis užtikrinti didesnį efektyvumą, ir kurią galima naudoti išsamiai analizuojant vietoje įdiegtus serverius pagal našumo rodiklius ir įvykius, kad būtų galima gauti tikslias prognozes ir, remiantis gautais rezultatais, reaktyviai valdyti Windows Server egzempliorius; taigi prognozavimo analizė gali padėti sumažinti organizacijos valdymo pastangas ir taip sumažinti veiklos sąnaudas.

Kubernetes ir Linux konteinerių palaikymas

Visapusiškas konteinerių palaikymas taip pat teikiamas Standard Edition versijoje su Windows Server 2019. Kubernetes ir Linux palaikomos dar geriau nei anksčiau, pvz., Linux ir Windows konteineriai, valdomi naudojant Kubernetes, gali būti naudojami lygiagrečiai. Be to, Kubernetes galima naudotis naujomis funkcijomis, pvz., konteinerių tinklu.

Standartinės versijos licencija leidžia naudoti 2 virtualias mašinas (VM), todėl iš viso galima naudoti ir 2 Hyper-V konteinerius; kompiuterio stebėjimas nepalaikomas. Windows konteinerių galima naudoti neribotą skaičių.

Geresnė duomenų ir tinklų apsauga naudojant Microsoft Azure paslaugas

Naudojant Microsoft Azure Services, hibridines funkcijas galima naudoti Windows Server 2019 Standard sistemoje, kad vietiniai duomenų centrai būtų sklandžiai sujungti su debesimi. Ypatingas Azure privalumas - ištisinė hibridinė infrastruktūra, taigi ir vienodos saugumo, tapatybių ir valdymo funkcijos. Taigi Azure paslaugos ne tik užtikrina geresnę vietinių Active katalogų apsaugą, bet ir paprastesnį sinchronizavimą bei geresnį atsarginių duomenų kopijų kūrimą:

 • Azure Active Directory leidžia universaliai valdyti ir apsaugoti tapatybes net keliose aplinkose.
 • Naudojant Azure Arc, Azure valdymą ir Azure paslaugas galima išplėsti į bet kurią infrastruktūrą.
 • Azure paslaugas, tokias kaip Azure Backup, Azure Site Recovery ir Azure Monitor, galima lengvai ir greitai aktyvuoti per Windows Admin Center.

Taikomi programinės ir aparatinės įrangos reikalavimai, taikomi diegiant ir naudojant Windows Server 2019 Standard Edition

Norint naudoti Windows Server 2019 Standard versiją, naudojama aparatinė įranga turi atitikti toliau išvardytus minimalius reikalavimus. Papildomi reikalavimai priklauso nuo sistemos konfigūracijos ir kitų įdiegtų programų.

 • Kietojo disko vieta: 32 GB
 • Atmintis (RAM): 512 MB
 • Disko vieta serverio darbalaukio ekranui: 2 GB
 • Procesorius: 64 bitų
 • Procesoriaus greitis: 1,4 GHz
 • Vaizdo plokštė: 1 024 x 768 taškų, Super VGA palaikymas
 • Tinklo kortelė: Gigabit Ethernet, 1x

Licencijavimas su Windows Server 2019 Standard 16-Core paketu

Net ir naudojant naudotą programinę įrangą, serverio su Windows Server 2019 Standard Edition licencijavimas atliekamas pagal Microsoft licencijavimo taisykles. Tam reikia bent vieno 16-Core paketo. Toliau nurodytos nuostatos taikomos toliau.

Bendrosios Microsoft licencijavimo sąlygos Windows Server 2019 Standard Edition

Microsoft serverių programinė įranga, pavyzdžiui, Windows Server 2019 Standard ar aukštesnės versijos, paprastai licencijuojama tik pagal naudojamą fizinę aparatinę įrangą. Vieno serverio licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius. Microsoft licencijavimo taisyklėse taip pat visada numatomas minimalus 8-Core skaičius viename procesoriuje, net jei naudojama aparatinė įranga iš tikrųjų turi mažiau nei 8-Cores. Be to, kiekvienam fiziniam serveriui nustatyti 2 procesoriai, todėl minimalus branduolių skaičius yra 16-Core, o būtent tam ir skirtas 16-Core paketas. Daugiau nei 16-Core turintį serverį galima papildyti Windows Server 2019 Standard 2-Core paketais, kuriuos taip pat galima įsigyti iš Wiresoft kaip naudotą programinę įrangą.

Papildomi Hyper-V licencijavimo reikalavimai su Windows Server 2019 Standard

Be fizinių branduolių procesorių skaičiaus, išduodant licencijas taip pat atsižvelgiama į virtualių serverių skaičių. Windows Server 2019 standartinės versijos Standard Edition licencijoje galima paleisti ne daugiau kaip du Hyper-V egzempliorius. Visi Hyper-V aplinkos procesoriai, atitinkantys fizinius procesoriaus branduolius, turi būti licencijuoti. Jei su Standard versija reikia papildomų Hyper-V egzempliorių, reikia iš naujo licencijuoti visus aktyvius branduolius.

Be Windows Server 2019 Standard licencijos, visi klientai, t. y. kiekvienas naudotojas arba galutinis įrenginys, kurie naudojasi Windows serveriu, taip pat turi turėti kliento prieigos licenciją (CAL). Wiresoft taip pat gali įsigyti Windows Server 2019 naudotojo ir įrenginio licencijų licencijas už mažą kainą kaip naudotą programinę įrangą.

DUK apie Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition kaip Wiresoft naudojamą programinę įrangą

Apskritai Windows Server 2019 Standard 16-core paketo, kurį Wiresoft siūlo kaip naudotą programinę įrangą, naudojimo galimybės nesiskiria nuo atitinkamos naujos ar nenaudotos serverio licencijos - programinė įranga paprastai negali susidėvėti. Tačiau dažnai kyla papildomų klausimų dėl jau naudojamų Windows Server licencijų, į kuriuos atsakoma toliau.

Iš kur gaunama Windows Server 2019 Standard 16-Core naudojama programinė įranga?

Windows Server 2019 Standard 16-Core paketai gaunami iš Europos įmonių, kurios dažniausiai pačios juos įsigijo naujus, dažniausiai net naudojo ir vėliau pardavė Wiresoft. Toliau jas perkant arba siūlant Wiresoft parduotuvėje, jos vadinamos naudota programine įranga, nors jas galima naudoti kaip naują licenciją.

Ar pagal įstatymus leidžiama siūlyti, pirkti ir naudoti naudotą programinę įrangą, pavyzdžiui, Windows Server 2019 Standard Software?

Taip: Kaip Wiresoft naudotos programinės įrangos pirkėjas galite būti tikras, kad tiek įsigydami atitinkamą Windows Server 2019 Standard 16-core paketą, tiek jį reguliariai naudodami, pvz., įmonėje, nepažeidžiate jokių galiojančių įstatymų. Pagal galiojančią jurisdikciją leidžiama tiek prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, tiek ją naudoti. Šis faktas ne kartą buvo patvirtintas keliuose teismų sprendimuose.

Ar pirkėjo apsauga taip pat galima naudoti naudotoms Windows Server 2019 Standard 16-Core licencijoms?

Taip: Wiresoft siūlomi Windows Server 2019 Standard 16-Core paketai, kaip naudota programinė įranga, ir kita Wiresoft naudota programinė įranga suteikia tokį patį saugumą ir privalumus, kaip ir perkant naują serverio programinę įrangą. Tai reiškia, kad pirkėjo saugumas užtikrinamas ir tuo, kad programinė įranga iš karto atsisiunčiama po atlikto pirkimo, ir tuo, kad licencija iš karto aktyvuojama pateiktu licencijos raktu, kuris galioja šiam tikslui.

Kokius kitus privalumus siūlo Wiresoft naudojama programinė įranga, pavyzdžiui, Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Wiresoft naudotos programinės įrangos pirkėjai taip pat turi ekonominį pranašumą dėl mažesnės kainos, nes jie gali papildyti ar atnaujinti savo programinės įrangos atsargas ekonomiškiau nei pirkdami panašias naujas prekes. Microsoft naudojama Wiresoft programinė įranga padeda mažinti veiklos sąnaudas, nes, turėdama išsamius visų pirkėjų įrašus, ji užtikrina audito saugumą!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Windows Server 2019 Standard 16-Core paketą kaip nebrangią naudotą programinę įrangą, bet ir atitinkamą 2-Core paketą, jei norite išplėsti Windows Server licencijavimą. Jei virtualizacijos poreikiai didėja, įsigykite Windows Server 2019 Datacenter Edition ir reikalingas kliento prieigos licencijas (CAL). Į mūsų platų naudotos programinės įrangos portfelį taip pat įeina atitinkamos Windows Server 2019 išankstinės versijos ir daugelis kitų Microsoft programų su visais minėtais Wiresoft privalumais. Jei turite klausimų dėl teisingo Windows Server 2019 Standard licencijavimo, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos