Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Visio 2021 Professional - naujausia universalios Microsoft vizualizavimo programinės įrangos versija Microsoft Visio 2021 - tai naujausia profesionalios programinės įrangos, skirtos įvairiems procesams ir diagramoms vizualizuoti - tiek...
299,90 € *
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Visio 2021 Standard - naujausia praktinės Microsoft programos, skirtos diagramoms ir techniniams projektams kurti, versija Microsoft Visio 2021 - tai naujausia universalios vizualizavimo programinės įrangos versija, kuria galima kurti...
156,90 € *

"Visio 2021 Standard Edition" jau dabar atitinka visus mažų ir vidutinių įmonių reikalavimus kurti profesionalias vizualizacijas su dideliu informacijos kiekiu tipinėse verslo srityse - tiek aprašant įmonės struktūras, tiek procesų srautus, tiek planuojant patalpas ir įrenginius.

Ypač didesnėms organizacijoms "Visio 2021" profesionalus leidimas suteikia dar daugiau galimybių kurti diagramas, įskaitant plačios apimties duomenų naudojimą. Be to, įvairius elementus galima susieti su išorinėmis duomenų bazėmis, kad juose esanti informacija būtų automatiškai atnaujinama. Naudodami daugybę šablonų, įskaitant UML ir vielinio karkaso diagramas, "Visio Professional" taip pat galite naudoti IT sistemoms ir programų struktūroms atvaizduoti.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje "Visio 2021 Standard" ir "Professional" galite įsigyti iškart po oficialaus išleidimo kaip naudotą programinę įrangą - taip galėsite pasinaudoti mažesne jų kaina, palyginti su nauja programine įranga.

Toliau apžvelgiamos svarbiausios naujos "Visio 2021" funkcijos ir ypatybės bei "Standard" ir "Professional" versijų skirtumai. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į vieną iš mūsų darbuotojų.

Kol kas žinomos naujos "Visio 2021" funkcijos

"MS Visio 2021" iš esmės bus rodomas modernizuotas darbalaukio vaizdas, pvz., su atnaujintais juostos skirtukais. Visų pirma "Visio 2021" pasižymi dar labiau patobulinta bendradarbiavimo palaikymo funkcija, kad keli komandos nariai vienu metu galėtų dirbti su diagrama; plačios informacijos teisių valdymo galimybės užtikrina naudojamų duomenų saugumą ir užkerta kelią neteisėtam jų atskleidimui.

Ypač "Visio 2021 Professional Edition" versijoje naudotojai tikriausiai galės naudotis šiomis funkcijomis:

 • Nauji šablonai, skirti tinklo topologijoms kurti ir virtualiems kompiuteriams konfigūruoti
 • "Amazon Web Services" (AWS) infrastruktūros formos
 • Naujas daugialypės terpės turinys su atsarginių vaizdų, piktogramų ir kt. biblioteka.
 • Naujos darbo vietų planavimo formos, įskaitant atsižvelgimą į dabartines erdvinio atstumo gaires ir nusikaltimų vietų vizualizavimą
 • Mobiliųjų programėlių karkaso diagramos

Norėdami gauti daugiau informacijos apie "MS Visio 2021", kreipkitės į "Wiresoft" atstovą.

Formos, šablonai ir diagramos - kaip lengva orientuotis "Visio" 2021

Naujojoje "Visio 2021" versijoje naudotojams vėl siūlomas platus diagramų tipų rinkinys, skirtas įvairiems struktūriniams modeliams ir procesams, taip pat planams ir kt. vizualizuoti. Daugelis "Visio 2021" turimų formų atitinka pramonės standartus, t. y. jose yra privalomos informacijos, kuri leidžia toliau naudoti diagramas konkrečiai jose pateiktai informacijai įgyvendinti.

Diagramos ir šablonai

Kiekvienam "Visio 2021" esančių diagramų tipui yra įvairių šablonų, kuriuos naudotojas gali papildomai pritaikyti pagal savo konkrečius reikalavimus. "Visio 2021" taip pat siūlo iš anksto parinktas bendras, dažnai naudojamas pradines diagramas, pavyzdžiui, organizacines schemas, kad net ir nepatyrę naudotojai galėtų greitai pradėti dirbti su programine įranga. Tai leidžia greitai sukurti tipines diagramas, pavyzdžiui, srautų diagramas, darbo eigą ir tvarkaraščius, pagal specifikacijų ir aprašymo kalbos (SDL) standartą.

Formos ir šablonai

Tolesniam šablonų redagavimui galima naudoti vadinamąsias figūras - atskirus elementus, kuriais galima papildyti diagramą pagal individualius reikalavimus. "Microsoft Visio" tam tikro šablono formų rinkinį vadina šablonu. Pats trafaretas nėra savarankiška forma.

Griežtai kalbant, trafarete yra tik pagrindinės figūros, t. y. jos kopijuojamos tik tada, kai įterpiamos į diagramą; originalas lieka neatskiriama trafareto dalis. Šį kopijavimo procesą galima kartoti tiek kartų, kiek reikia.

Nukopijuotą formą naudotojas gali toliau redaguoti konkrečioje diagramoje. Yra vienmatės, dvimatės ir trimatės figūros. Figūros tipą galima atpažinti pagal figūros rankenėles, kuriomis galima keisti jos formą ir dydį. Kai kurios formos taip pat yra "protingos", t. y. jos automatiškai susijungia tarpusavyje. Taip yra su erdvių planavimo diagramomis: atskiros sienų formos iš karto sujungiamos, o ne naudotojas turi rankiniu būdu ištrinti ribas tarp jų.

Formų redagavimas

Norint sukurti ar paaiškinti ryšius tarp figūrų, jas galima paprasčiausiai sujungti linijomis. Norint pabrėžti ar paaiškinti, linijas galima pažymėti skirtingomis spalvomis, taip pat galima nustatyti linijos tipą, pvz., storą, ploną ar brūkšniuotą.

"Visio 2021 Standard" esančias figūras ir visas diagramas galima toliau grafiškai apdoroti įvairiais projektavimo įrankiais. Įprastinės dizaino parinktys apima formos sričių ir linijų stiliaus, storio ir spalvos reguliavimą - čia galima naudoti daugybę užpildymo spalvų, taip pat spalvų gradientus, permatomumą ir raštus; taip pat galima naudoti šešėlių, švytėjimo, veidrodžio ir 3D efektus, kad forma išsiskirtų.

Tas pats pasakytina ir apie tekstą, kurį galima pridėti prie formos: Galima individualiai pritaikyti tipografiją, stilių, dydį ir t. t. Formas galima kurti tiesiogiai ranka arba naudojant pelę. Formas galima rašyti tiesiogiai ranka arba importuoti tekstą, pvz., iš "Excel" skaičiuoklės arba išorinės duomenų bazės, pvz., "Exchange Server". Ypač "Visio 2021 Professional Edition" siūlo išplėstas galimybes - taip pat naudojant "Microsoft SharePoint Server", kuris taip pat užtikrina, kad diagramos duomenys ar tekstas būtų automatiškai atnaujinami - todėl nebereikia daug laiko reikalaujančio pakartotinio sudėtingų diagramų redagavimo ar papildymo, kad jos būtų atnaujintos.

Savo pagrindinių formųkūrimas

Šablone esančių pagrindinių formų negalima redaguoti, o tik nukopijuoti; tačiau tokią redaguotą kopiją galima visam laikui įrašyti kaip naują pagrindinę formą į "Favorites", kad ją būtų galima iš karto naudoti kitoms diagramoms.

Ieškoti formų

Be abejo, "Visio 2021" naudotojai taip pat gali kurti visiškai naujas diagramas ar tipus iš turimų atskirų formų pagal savo idėjas. Paieškos funkcija galima ieškoti tinkamų pagrindinių formų. Tuomet pagal konkretų paieškos žodį rasti rezultatai rodomi kartu su formos pavadinimu, po kuriuo jie yra, kad juos būtų galima greitai rasti.

Išskirtinės "Visio 2021 Professional Edition" funkcijos, skirtos diagramoms redaguoti

Tik "Visio 2021" versijoje "Professional Edition" yra keletas specifinių funkcijų patobulinimų, įskaitant formų susiejimo su išoriniais duomenimis ar duomenų šaltiniais parinktis:

 • Dinamiškai susiekite figūras su išoriniais šaltiniais, tokiais kaip "Excel" sąsiuviniai, "Access" duomenų bazės ar "Exchange Server" katalogai, taip pat "Microsoft SQL Server", OLEDB ar ODBC duomenų šaltiniai - automatiškai atnaujinkite su figūromis susietus duomenis
 • Išorinių vaizdų, CAD brėžinių ir "ClipArts" arba teksto ir braižymo įrankių naudojimas
 • Individuali galimybė pridėti papildomos informacijos prie formų
 • Papildomi šablonai BPMN, "SharePoint" darbo eigos ir "Six Sigma" projektams

Diagramų tipų apžvalga - Pirkti "MS Visio 2021

"Visio 2021" yra įvairių diagramų tipų, kurie naujojoje versijoje taip pat papildyti kitais, dažniausiai vaizduojami tie, kurie skirti procesams aprašyti. Tačiau jos taip pat apima daug kitų taikymo sričių.

Srautinės schemos

Šiuo metu srauto diagramos atlieka svarbų vaidmenį vizualizuojant šiuolaikinius procesų aprašymus. Jie dažniausiai naudojami atskiriems etapams žymėti; tai taikoma ne tik projektams, bet ir konkretiems verslo ir techniniams procesams ar procedūroms. Tarpprocesinėms diagramoms "Visio 2021" pateikiamos tarpfunkcinės srauto diagramos, kuriose taip pat yra specialių formų, pavyzdžiui, verslo procesų diagramos, skirtos veiklos procesams vizualizuoti, taip pat IDEF0 diagramos ir BPMN diagramos kaip specialios formos, ypač naudojamos verslo informatikoje. Šiai kategorijai taip pat priskiriamos laiko juostos diagramos, kurios gali būti naudojamos, pavyzdžiui, verslo procesų eigai pavaizduoti. Be to, procesų srautų diagramos dažniausiai naudojamos cheminiams ir pramoniniams procesams, įskaitant naudojamą įrangą, vaizduoti.

Kiti dažnai naudojami diagramų tipai - Pirkti "Visio 2021

Organizacijose ir įmonėse taip pat dažnai naudojamos organigramos, kuriomis iliustruojamos struktūros ir hierarchijos, taip pat sekos diagramosryšių diagramos ir veiklos diagramos, kuriose dalyviai ir sąveika yra užfiksuoti pagal tam tikrus aspektus. Šiuo tikslu būsenų diagramos vaizduoja tokius etapus kaip produkto gyvavimo ciklas, o atvejų ir atvejų diagramos iliustruoja šiuos procesus kūrimo projektuose.

Ypač planuojant architektūrines struktūras - tiek erdvės planavimo, tiek informacinių procesų - "Visio 2021" pateikia aukštų ir pastatų planus, kuriuos taip pat galima naudoti infrastruktūrai, pavyzdžiui, elektros grandinėms (atitinkančioms IEEE), vamzdynams ir t. t., planuoti, o IT diagramos naudojamos aktyvių katalogų, duomenų bazių ir t. t. funkcijoms ir vaidmenims iliustruoti.

Išskirtinės "Visio 2021 Professional Edition" diagramos

Programoje "Visio 2021 Professional Edition" yra du papildomi diagramų tipai, kurie ypač svarbūs planuojant IT komunikaciją:

 • UML diagramos vizualizuoja ryšius ir komponentus uostuose ir ypač sąsajas. Pagrindinė grafinė modeliavimo kalba UML (Unified Modelling Language) naudojama programinės įrangos komponentams, specifikacijoms ir projektams atvaizduoti ir dokumentuoti. Taigi UML klasių diagramą galima naudoti statiniam sistemos vaizdui sukurti, įskaitant ryšius tarp atskirų objektų, priešingai nei UML komponentų diagramą, kuri iliustruoja komponentų ryšius ir kodo struktūrą. Savo ruožtu UML diegimo diagramose pateikiamos techninės ir programinės įrangos elementų konfigūracijos, o UML sekos diagramose galima pavaizduoti dalyvių ir objektų sąveiką.
 • Kita vertus,duomenų bazių užrašų diagramos, kaip atskiras tipas, gali būti naudojamos grafiniam duomenų bazės modeliui (esybių santykių modeliui arba ERM) sukurti.

Įsigykite "Visio 2021 Editions Standard" ir "Professional" iš "Wiresoft" kaip "Microsoft" naudotą programinę įrangą

Naujuosius "Visio 2021" leidimus "Standard" ir "Professional" "Wiresoft" jau galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą. Jūs galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Prekyba "Microsoft" naudojama programine įranga, pavyzdžiui, "Visio 2021 Edition", ir jos naudojimas yra teisėti, nes tai leidžiama pagal įstatymus.
 • Įsigydami "Visio 2021 Edition" iš "Wiresoft", įsigyjate originalią, visiškai veikiančią "Microsoft" programinę įrangą, o ne bandomąją versiją, kurią galima naudoti tik ribotą laiką arba ribotą laikotarpį.
 • "Microsoft Visio 2021 Edition", kurį "Wiresoft" apibūdina kaip "naudotą programinę įrangą", nereiškia jokių šios "Visio" programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Naudotą "Visio 2021 Edition" programinę įrangą - pirkite standartinę arba profesionalią - prieš perparduodama "Wiresoft" taip pat patikrino, ar ji visiškai tinkama naudoti.
 • Pirkdami naudotą programinę įrangą iš "Wiresoft" visada perkate legalų ir originalų "Microsoft Visio 2021" produktą.

Jei turite daugiau klausimų apie "Microsoft Visio 2021" leidimą ar kitą naudotą "Microsoft" programinę įrangą, tiesiog susisiekite su mumis pokalbiais, telefonu arba el. paštu.