Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Visio 2021 Standard - naujausia praktinės Microsoft programos, skirtos diagramoms ir techniniams projektams kurti, versija Microsoft Visio 2021 - tai naujausia universalios vizualizavimo programinės įrangos versija, kuria galima kurti...
69,90 € *
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Visio 2021 Professional - naujausia universalios Microsoft vizualizavimo programinės įrangos versija Microsoft Visio 2021 - tai naujausia profesionalios programinės įrangos, skirtos įvairiems procesams ir diagramoms vizualizuoti - tiek...
132,90 € *

Įsigykite Visio 2021 - naują Microsoft universalios vizualizavimo programinės įrangos versiją

Visio 2021 - tai naujausia universalios Microsoft programos versija, kuria galima aiškiai ir informatyviai pateikti įvairias verslo ir technines struktūras bei procesus įvairiose srityse: nuo informatyvių organizacinių schemų iki sudėtingų srautų ir komunikacijos diagramų ir išsamių techninių brėžinių.

Net pradedantieji gali lengvai orientuotis Visio 2021 - nes iš MS Office programų pažįstama darbalaukio sąsaja suteikia intuityvią ir greitą prieigą prie integruotų šablonų, formų ir įrankių, skirtų vaizdžiai ir informatyviai pateikti duomenis ir procesus - dažnai naudojami diagramų tipai yra aiškiai prieinami naudoti. Visio sukurtos diagramos taip pat gali būti naudojamos kitose Office programose bendraujant komandoje ir su verslo partneriais.

Visio 2021 Standard Edition jau dabar atitinka visus mažų ir vidutinių įmonių reikalavimus kuriant profesionalias vizualizacijas su dideliu informacijos kiekiu tipinėse verslo srityse - tiek aprašant įmonės struktūras, tiek procesų srautus, tiek planuojant patalpas ir įrenginius.

Ypač didesnėms organizacijoms Visio 2021 Professional Edition siūlo dar daugiau diagramų kūrimo galimybių, įskaitant plačios apimties duomenų naudojimą. Be to, įvairius elementus galima susieti su išorinėmis duomenų bazėmis, kad juose esanti informacija būtų automatiškai atnaujinama. Naudojant daugybę šablonų, įskaitant UML ir vielinio karkaso diagramas, Visio Professional taip pat galima naudoti IT sistemoms ir programų struktūroms vaizduoti.

Leidinius Visio 2021 Standard ir Professional galite įsigyti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje iš karto po oficialaus išleidimo kaip naudotą programinę įrangą - ir galėsite pasinaudoti mažesne jų kaina, palyginti su turima nauja programine įranga.

Toliau pateiktoje apžvalgoje pristatomos svarbiausios naujos Visio 2021 funkcijos ir ypatybės, taip pat Standard ir Professional leidimų skirtumai. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į vieną iš mūsų darbuotojų.

Iki šiol žinomos naujos Visio 2021 funkcijos

MS Visio 2021 iš esmės rodys modernizuotą darbalaukio vaizdą, pavyzdžiui, atnaujintus meniu juostos skirtukus. Visų pirma, Visio 2021 pasižymi dar labiau patobulintu bendradarbiavimo palaikymu, kad keli komandos nariai vienu metu galėtų dirbti su diagrama;, plačiomis informacijos teisių valdymo galimybėmis, taip užtikrinant naudojamų duomenų saugumą ir užkertant kelią neteisėtam jų atskleidimui.

Ypač Visio 2021 Professional Edition vartotojai tikriausiai galės naudotis ir šiomis funkcijomis:

 • Nauji šablonai, skirti tinklo topologijoms kurti ir virtualiems kompiuteriams konfigūruoti
 • Amazon Web Services (AWS) infrastruktūros formos
 • Naujas daugialypės terpės turinys, kuriame yra atsarginių paveikslėlių, piktogramų ir kt. biblioteka.
 • Naujos formos, skirtos darbo vietoms planuoti, įskaitant atsižvelgimą į dabartines erdvinio atstumo gaires, taip pat nusikaltimų vietų vizualizavimą
 • Mobiliųjų programėlių karkaso diagramos

Norėdami gauti daugiau informacijos apie MS Visio 2021, kreipkitės į Wiresoft atstovą.

Formos, šablonai ir diagramos - kaip lengva orientuotis Visio 2021

Naujojoje Visio 2021 versijoje naudotojams vėl pateikiama plati diagramų tipų kolekcija, skirta įvairiems struktūriniams modeliams ir procesams vizualizuoti, taip pat planams ir kt. Daugelis Visio 2021 prieinamų formų atitinka pramonės standartus, t. y. jose yra privaloma informacija, leidžianti toliau naudoti diagramas konkrečiai jose pateiktai informacijai įgyvendinti.

Diagramos ir šablonai

Kiekvienam Visio 2021 esančių diagramų tipui yra įvairių šablonų, kuriuos naudotojas gali toliau pritaikyti pagal savo konkrečius reikalavimus. Be to, Visio 2021 siūlo iš anksto parinktas bendras, dažnai naudojamas pradines diagramas, pavyzdžiui, organizacines schemas, kad net ir nepatyrę naudotojai galėtų greitai pradėti dirbti su programine įranga. Tai leidžia greitai sukurti tipines diagramas, pavyzdžiui, srautų diagramas, darbo eigą ir laiko grafikus pagal specifikacijų ir aprašymo kalbą (SDL) Standard.

Formos ir šablonai

Norint toliau redaguoti šablonus, galima naudoti vadinamąsias figūras - atskirus elementus, kuriais galima papildyti diagramą pagal individualius reikalavimus. Tam tikram šablonui skirtų formų rinkinį Microsoft Visio vadina šablonu. Pats šablonas nėra savarankiška forma.

Griežtai kalbant, trafarete yra tik pagrindinės formos, t. y. jos kopijuojamos tik tada, kai įterpiamos į diagramą; originalas lieka neatskiriama trafareto dalis. Šį kopijavimo procesą galima kartoti tiek kartų, kiek norima.

Nukopijuotą formą naudotojas gali toliau redaguoti konkrečioje diagramoje. Yra vienmatės, dvimatės ir trimatės formos. Formos tipą galima atpažinti pagal formos rankenėles, kuriomis galima keisti jos formą ir dydį. Kai kurios formos taip pat yra protingos, t. y. jos automatiškai jungiasi tarpusavyje. Taip yra erdvinio planavimo diagramų atveju: atskiros sienų formos iš karto susijungia, užuot naudotojui rankiniu būdu naikinus ribas tarp jų.

Figūrų redagavimas

Norint sukurti ar patikslinti ryšius tarp figūrų, jas galima tiesiog sujungti linijomis. Norint pabrėžti ar paaiškinti, linijas galima pažymėti skirtingomis spalvomis, taip pat galima nustatyti linijų tipą, pavyzdžiui, storą, ploną ar brūkšniuotą.

Visio 2021 Standard esančias figūras ir ištisas diagramas galima toliau grafiškai apdoroti įvairiais projektavimo įrankiais. Įprastinės projektavimo parinktys apima formos sričių ir linijų stiliaus, storio ir spalvos reguliavimą - čia galima naudoti daugybę užpildymo spalvų, taip pat spalvinius gradientus, permatomumą ir raštus; norint, kad forma išsiskirtų, taip pat galima naudoti šešėlių, švytėjimo, veidrodžio ir 3D efektus.

Tas pats pasakytina ir apie tekstą, kurį galima pridėti prie formos: Formas galima kurti tiesiogiai ranka arba naudojant pelę. Formos gali būti rašomos tiesiogiai ranka arba tekstas gali būti importuojamas, pavyzdžiui, iš Excel skaičiuoklės arba išorinės duomenų bazės, pavyzdžiui, Exchange Server. Ypač Visio 2021 Professional Edition čia siūlomos išplėstinės galimybės - taip pat naudojant Microsoft SharePoint Server, kuris taip pat užtikrina, kad diagramos duomenys ar tekstas būtų automatiškai atnaujinami - todėl nebereikia daug laiko reikalaujančio pakartotinio sudėtingų diagramų redagavimo ar papildymo, ypač siekiant jas atnaujinti.

Savo pagrindinių formų kūrimas

Šablone esančių pagrindinių formų negalima redaguoti, o tik nukopijuoti, tačiau tokią redaguotą kopiją galima visam laikui įrašyti kaip naują pagrindinę formą į Mėgstamiausias, kad ją būtų galima iš karto naudoti kitose diagramose.

Formų paieška

Be abejo, Visio 2021 naudotojai taip pat gali kurti visiškai naujas diagramas ar tipus iš turimų atskirų formų pagal savo idėjas. Ieškoti tinkamų pagrindinių formų galima naudojantis paieškos funkcija. Tuomet pagal tam tikrą paieškos žodį rasti rezultatai rodomi kartu su formos pavadinimu, po kuriuo jie yra, kad būtų greitai pasiekiami.

Išskirtinės Visio 2021 Professional Edition funkcijos, skirtos diagramoms redaguoti

Tik Visio 2021 Professional Edition versija turi keletą specifinių patobulintų funkcijų, įskaitant figūrų susiejimo su išoriniais duomenimis ar duomenų šaltiniais parinktis:

 • Dinamiškai susieti figūras su išoriniais šaltiniais, tokiais kaip Excel sąsiuviniai, Access duomenų bazės ar Exchange Server katalogai, taip pat Microsoft SQL Server, OLEDB ar ODBC duomenų šaltiniai - automatiškai atnaujinti su figūromis susietus duomenis
 • Išorinių paveikslėlių, CAD brėžinių ir ClipArts arba teksto ir braižymo įrankių naudojimas
 • Galimybė individualiai pridėti papildomos informacijos prie formų
 • Papildomi šablonai, skirti BPMN, SharePoint darbo eigai ir Six Sigma projektams

Diagramų tipų apžvalga - nusipirkite MS Visio 2021

Su Visio 2021 esančių diagramų tipų įvairove, kuri naujojoje versijoje taip pat papildyta kitais, dažniausiai vaizduojami tie, kurie naudojami procesams aprašyti. Tačiau jos apima ir daugelį kitų taikymo sričių.

Srautinės diagramos

Srautinės diagramos dabar atlieka svarbų vaidmenį vizualizuojant šiuolaikinius procesų aprašymus. Jos daugiausia naudojamos atskiriems etapams žymėti; tai taikoma ne tik projektams, bet ir konkretiems verslo, taip pat techniniams procesams ar procedūroms. Tarpprocesinėms diagramoms Visio 2021 pateikiamos tarpfunkcinės srauto diagramos, kuriose taip pat yra specialių formų, pavyzdžiui, verslo procesų diagramos, skirtos veiklos procesams vizualizuoti, taip pat IDEF0 diagramos ir BPMN diagramos kaip specialios formos, ypač naudojamos verslo informatikoje. Šiai kategorijai taip pat priskiriamos laiko diagramos, kurios gali būti naudojamos, pavyzdžiui, verslo procesų eigai pavaizduoti. Be to, procesų srautų diagramos dažniausiai naudojamos cheminiams ir pramoniniams procesams, įskaitant naudojamą įrangą, vaizduoti.

Kiti dažnai naudojami diagramų tipai - Pirkti Visio 2021

Organizacijose ir įmonėse taip pat dažnai naudojamos organigramos, kuriomis iliustruojamos struktūros ir hierarchijos, taip pat sekos diagramos, komunikacijos diagramos ir veiklos diagramos, kuriose dalyviai ir sąveika fiksuojami pagal tam tikrus aspektus. Šiuo tikslu būsenų diagramos vaizduoja tokias fazes kaip produkto gyvavimo ciklas, o atvejų ir atvejų arba naudojimo atvejų diagramos iliustruoja šiuos procesus kūrimo projektuose.

Ypač planuojant architektūrines struktūras - tiek planuojant erdvę, tiek informacinius procesus - Visio 2021 pateikia aukštų planus, taip pat pastatų planus, kuriuos taip pat galima naudoti planuojant infrastruktūras, pavyzdžiui, elektros grandines (atitinkančias IEEE), taip pat vamzdynus ir t. t., o IT diagramos naudojamos aktyviųjų katalogų, taip pat duomenų bazių funkcijoms ir vaidmenims iliustruoti ir pan.

Išskirtinės Visio 2021 Professional Edition diagramos

Programoje Visio 2021 Professional Edition visų pirma yra du papildomi diagramų tipai, kurie ypač svarbūs planuojant IT komunikacijas:

 • UML diagramos vizualizuoja ryšius ir komponentus uostuose ir ypač sąsajas. Pagrindinė grafinio modeliavimo kalba UML - Unified Modelling Language - naudojama programinės įrangos komponentams, taip pat specifikacijoms ir projektams atvaizduoti ir dokumentuoti. Taigi UML klasių diagramą galima naudoti statiniam sistemos vaizdui, įskaitant atskirų objektų ryšius, sukurti, priešingai nei UML komponentų diagramą, kuri iliustruoja komponentų ryšius, taip pat kodo struktūrą. UML diegimo diagramos savo ruožtu vaizduoja techninės ir programinės įrangos elementų konfigūracijas, o UML sekos diagramos gali iliustruoti dalyvių ir susijusių objektų sąveiką.
 • Kita vertus,duomenų bazių užrašų diagramos, kaip atskiras tipas, gali būti naudojamos duomenų bazės grafiniam modeliui (esybių santykių modeliui arba ERM) sukurti.

Pirkite Visio 2021 leidimus Standard ir Professional iš Wiresoft kaip Microsoft naudojamą programinę įrangą

Naujuosius Visio 2021 leidimus Standard ir Professional jau galima įsigyti iš Wiresoft kaip naudotą programinę įrangą palankiomis kainomis. Jūs galėsite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Prekyba Microsoft naudota programine įranga, pavyzdžiui, Visio 2021 Edition, ir jos naudojimas yra teisėti, nes tai leidžia įstatymai.
 • Įsigydami Visio 2021 Edition iš Wiresoft įsigyjate originalią, visiškai veikiančią Microsoft programinę įrangą - o ne bandomąją versiją, kurią galima naudoti tik ribotą laiką arba ribotą laikotarpį.
 • Wiresoft Microsoft Visio 2021 Edition apibūdinimas kaip naudota programinė įranga nereiškia jokių šios Visio programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Naudotą Visio 2021 Edition programinę įrangą - Standard arba Professional pirkti - prieš perparduodant taip pat išbandė Wiresoft, kad būtų visiškai tinkama naudoti.
 • Pirkdami naudotą programinę įrangą iš Wiresoft visada perkate legalų ir originalų Microsoft Visio 2021 produktą.

Jei turite papildomų klausimų dėl Microsoft Visio 2021 leidimo ar kitos naudotos Microsoft programinės įrangos, paprasčiausiai susisiekite su mumis pokalbiais, telefonu arba el. paštu.