Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10407
 • 381-02255
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
121,90 € * 134,90 € * (9,64% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 5x User CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


Naudojant "Microsoft Exchange Server 2019" Standard ir Enterprise versijas, kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be serverio licencijos reikia atskiros kliento prieigos licencijos: "Exchange Server 2019" User CAL. Tik ji suteikia konkrečiam registruotam asmeniui atitinkamas prieigos teises.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"

5 naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga

Microsoft Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų atveju kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be serverio licencijos reikia atskiros kliento prieigos licencijos: Exchange Server 2019 User CAL. Tik taip konkrečiam registruotam asmeniui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Taip yra todėl, kad pagal Microsoft License Management apibrėžtas sąlygas į Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise licenciją neįtrauktos jokios kitos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti papildomai kaip naudotojo licenciją (User CAL). Taigi registruoti naudotojai gali naudotis visomis Exchange Server funkcijomis naudodami pasirinktą galutinį įrenginį.

Naudotas Exchange Server 2019 naudotojų licencijas Standard ir Enterprise Edition galima įsigyti iš Wiresoft ne tik už palankią kainą, bet ir atskirais kiekiais. Naudotos naudotojo licencijos CAL turi tas pačias funkcijas kaip ir naudotojo kliento prieigos licencijos, kurios siūlomos kaip naujos oficialioje Microsoft 2019 m. Exchange Server 2019 apimties licencijavimo programoje.

Naudokitės visomis naujomis MS Exchange Server 2019 funkcijomis, naudodamiesi naudotojų licencijomis CAL

Windows Exchange Server 2019 taip pat veikia Windows Server 2019 Core ir yra patikima bei saugi platforma įmonių pranešimų siuntimo infrastruktūroms. Atskiri Exchange leidimai, pavyzdžiui, Standard ir Enterprise, siūlo visas funkcijas, kuriomis galima ne tik palaikyti bendradarbiavimą, bet ir visapusišką bendravimą, kuriam skiriama daug dėmesio. Be kita ko, šiuo tikslu galima naudotis šiomis naujomis funkcijomis ir savybėmis:

 • Meta Cache Database (MCDB) saugo meta informaciją, pavyzdžiui, pašto dėžučių aplankų struktūras, taip pat pagreitina prieigą prie turinio ir paiešką.
 • Dinaminė duomenų bazės talpykla (DDC) padidina Exchange Server spartą ir užtikrina geresnį saugyklos talpos panaudojimą, nes dinamiškai prisitaiko prie dabartinių reikalavimų.
 • Paieškos indeksas dabar yra pašto dėžutės duomenų bazėje, todėl supaprastėja valdymas ir padidėja paieškos sparta.
 • Naudojant Windows Server Core taip pat galima supaprastintai paleisti standartinę serverio sistemos versiją, todėl lengviau konfigūruoti ir užtikrinti didesnį saugumą nuo įsilaužėlių.
 • Naudojant kliento prieigos taisykles galima pasirinkti daugiau galimybių apriboti prieigą prie Exchange Server konfigūracijos srities.
 • Bendradarbiavimą su dokumentais labai palengvina galimybė padaryti failus prieinamus OneDrive for Business.
 • Nauji kalendoriaus patobulinimai palengvina susitikimų organizavimą: pvz., patobulintas kalendoriaus valdymas, įdiegtos tokios funkcijos kaip Numatytoji pabaigos data, Neperduoti, taip pat įvairios ne darbo vietoje siunčiamų pranešimų konfigūravimo parinktys.

Vartotojų licencijos Exchange Server Standard ir Enterprise-Edition 2019 kaip naudojama programinė įranga - svarbiausi faktai iš pirmo žvilgsnio

Wiresoft siūlomos naudotojų licencijos CAL, kaip naudota programinė įranga, niekuo nesiskiria nuo naujos, jos turi tas pačias prieigos parinktis kaip ir naujos, kad būtų galima naudotis Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų funkcijomis. Todėl naudotos naudotojų licencijos yra prieinamesnis būdas suteikti darbuotojams Exchange Server prieigos licenciją, ypač mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ir organizacijoms, be to, galima pritaikyti licencijavimą.

Bendra informacija apie Microsoft Exchange Server 2019 licencijų valdymą su CAL

Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų atveju Microsoft License Management tvarko papildomą naudotojų licencijavimą prieigos teisėmis, kad darbuotojai galėtų pasiekti el. laiškus ir pan. Taip yra todėl, kad į serverio licenciją įeinančios CAL yra skirtos tik IT administratoriams ir negali būti naudojamos tipinėms Exchange paslaugoms. Tik kliento prieigos licencija User CAL suteikia darbuotojui teisę naudotis Exchange Server funkcijomis bet kuriame galutiniame įrenginyje su Windows. Naudotojo licencija CAL neapima jokios programinės įrangos, išskyrus asmenines prieigos teises prie Exchange Server 2019 kliento / serverio aplinkos.

Kokie yra Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų naudotojų licencijų privalumai?

Exchange Server 2019 Standard- ir Enterprise versijų licencijavimas pagal CAL leidžia tiksliai ir pagal pareikalavimą valdyti visų organizacijos darbuotojų prieigos teises. Pagal Microsoft licencijavimo modelį šiam tikslui siūlomos dviejų tipų Exchange Server 2019 licencijos CAL:

 • Exchange Server 2019naudotojo licencija CAL - taikoma vienam specialiam naudotojui vienu metu
 • Exchange Server 2019įrenginio licencija CAL - taikoma vienam specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui) Serverio prieigos teisės

Kuo skiriasi Exchange Server 2019 naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos?

Exchange Server 2019 naudotojo licencija User CAL siūlo tokias pačias naudojimo parinktis kaip ir įrenginio licencija Device CAL. Tačiau skiriasi atitinkamos prieigos prie Exchange serverio parinktys, todėl gaunama skirtinga nauda. Be įmonės darbuotojų skaičiaus ir jų darbo vietų su asmeniniu kompiuteriu ar panašia įranga, svarbų vaidmenį atlieka ir darbo eiga, kuria naudotojai naudojasi Exchange serveriu: Kai kuriose mažose ir vidutinėse įmonėse naudotojai gali prie jo prisijungti per visiškai skirtingus galinius įrenginius, o kitoje darbo aplinkoje keli darbuotojai dalijasi vienu galiniu įrenginiu ir pakaitomis jungiasi prie Exchange serverio, kad galėtų išsikviesti el. laiškus ir pan.

Todėl kiekvienas atskiras darbuotojas, turintis prieigos prie naudotojo licencijos CAL teises, gali naudoti bet kurį Windows palaikantį galutinį įrenginį, kad galėtų naudotis Exchange paslaugomis. Todėl prie Exchange serverio galima prisijungti vietoje ir nepriklausomai, naudojant savo mobilųjį kompiuterį arba išmanųjį telefoną, pavyzdžiui, keliaujant ar būnant namuoseOffice, bet ypač naudojant bet kurį kitą įrenginį, prieinamą vietoje per interneto prieigą.

Todėl Naudotojo licencija suteikia geras mobiliojo naudojimo galimybes, nes licencijuotas naudotojas gali nevaržomai rinktis prieigą - visada su sąlyga, kad naudojamame galutiniame įrenginyje veikia Windows.

Exchange Server 2019 licencijų CAL naudojimo parinkčių skirtumai Standard ir Enterprise versijoms

MS Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijos skiriasi ne tik funkciniais Enterprise patobulinimais, bet ir atitinkamų pašto dėžučių mastelio reikalavimais. Tačiau iš esmės galima naudoti ir Enterprise Edition versiją su Standard versijos naudotojo licencija, tačiau tada bus galima naudotis ne tik ribotomis Standard versijos funkcijomis, bet ir atitinkamai mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi. Todėl Enterprise Edition versijos vartotojo licencijos suteikia daugiau funkcijų, jei įdiegta Enterprise Server licencija.

Užtikrinkite Exchange Server 2019 vartotojo licencijų suderinamumą su Exchange Server 2019 versijomis

Be pirmiau minėtų parinkčių, priklausomai nuo versijos, vienos iš Exchange Server 2019 versijų naudotojo licencija suteikia naudotojui ne tik šios serverio versijos prieigos teises, bet ir senesnių Exchange versijų, pvz., 2016 m., prieigos teises (pažeminimas). Taigi 2019 m. versijos serverio naudotojo licencija yra pranašesnė už senesnių versijų naudotojo licencijas, kurias taip pat galima naudoti ankstesnėms Exchange Server versijoms, bet ne 2019 m. versijai (naujinimui).

Nors Exchange Server 2019 versijos naudotojo licencija yra didžiausia šiuo metu prieinama licencija, visada turėtumėte atsižvelgti ne tik į konkretaus leidimo funkcijas, bet ir į serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos suderinamumą.

Į ką turėtumėte atsižvelgti licencijuodami Exchange Server 2019 su naudotojo licencija?

Kaip minėta anksčiau, naudojama naudotojo licencija CAL suteikia vienam naudotojui prieigos prie Exchange Server 2019 teises. Užbaigus naudotojo registraciją, šios naudotojo licencijos negalima perduoti kitam asmeniui. Taip pat tai neleidžia pakeisti CAL tipo ir naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL.

Šie Microsoft licencijų valdymo apribojimai skirti užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Exchange Server 2019 paslaugų. Taigi, jie užtikrina didesnį įmonės ir jos ryšių saugumą, nes nepažįstami ar nelicencijuoti asmenys neturi prieigos teisių naudotis el. pašto paslaugomis ir kitais serverio duomenimis.

Išvada apie Exchange Server 2019 naudotojų licencijas

Taigi, kuris Windows Exchange Server 2019 kliento prieigos licencijos tipas suteikia daugiau privalumų naudojant organizacijoje, kiekvienu atveju skiriasi. Šiuo atveju lemiamą vaidmenį visų pirma atlieka vyraujantis prieigos per esamus galinius įrenginius tipas: kai darbuotojai reguliariai keičia mobiliuosius galinius įrenginius arba skirtingus atskirus įrenginius, pvz., skirtingose darbovietėse, norėdami prisijungti prie Windows serverio, asmeninė naudotojo licencija (User CAL) suteikia daugiau privalumų, nes šiuo tikslu jie visada gali naudoti savo asmeninę paskyrą.

Ar licencijavimas naudojant Exchange Server 2019 naudotojo licencijas yra palankesnis įmonei nei naudojant įrenginio licencijas, nes tada reikia mažiau licencijų, todėl tai priklauso nuo tipinės įmonės darbo eigos. Žinios apie tai sudaro optimalų CAL pasirinkimo pagrindą perkant naudotas Exchange Server 2019 kliento prieigos licencijas.

Microsoft Exchange Server 2019 vartotojo licencijos, kurias galima įsigyti iš vienos licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Exchange Server 2019vartotojo licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje prieinamos nuo vienos kliento prieigos licencijos, nes bet kokios Microsoft licencijavimo apimties nuostatos negalioja po to, kai jos pažymėtos kaip naudotos, kitaip nėra jokių trūkumų, susijusių su tinkamumu naudoti - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Exchange Server 2019 naudotojų licencijų kilmė Wiresoft naudojamai programinei įrangai

Šios Wiresoft siūlomos Exchange Server 2019 naudotojo licencijos, skirtos Exchange Server 2019, kaip naudota programinė įranga, yra originalios licencijos, nes jos taip pat siūlomos kitur Microsoft licencijavimo programoje; skirtumas tas, kad Wiresoft naudotojo licencijos anksčiau buvo Exchange Server 2019 naudotojų, kuriuos įmonė kadaise įsigijo kaip ankstesnis savininkas, licencijos dalis. Pastarasis perpardavė Wiresoft visas naudotojo apimties licencijas arba net atskiras naudotojo prieigos licencijas, o apimties licencijos taip pat buvo išskaidytos į atskiras licencijas. Šios gautos atskiros naudotojo licencijos CAL tada žymimos kaip naudojama programinė įranga. Tačiau nepaisant to, kad šios licencijos žymimos kaip naudotos, jas galima naudoti kaip naujas licencijas norint naudotis Exchange Server 2019 paslaugomis, nes jos nesiskiria nuo jų nei funkcionalumo, nei naudojimo laiko apribojimais.

Pirkėjo užtikrinimas su Exchange Server 2019 naudotojo licencijomis kaip naudota programine įranga

Wiresoft siūlomos Exchange Server 2019 naudotojo licencijos Exchange Server 2019 yra ne tik įperkama Exchange Server 2019 licencijavimo forma mūsų klientams, bet ir jų naudojimas yra saugus bei teisėtas! Todėl šios Wiresoft vartotojo licencijos taip pat suteikia jums, kaip pirkėjui, įprastą pirkėjo saugumą, kai įsigiję iškart atsisiunčiate ir iškart aktyvuojate licenciją naudodami galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotas Exchange Server 2019 naudotojų licencijas?

Tiek vartotojo licencijos, kurias galite įsigyti iš Wiresoft, skirtos Exchange Server 2019, tiek visos kitos parduotuvėje siūlomos kliento prieigos licencijos gaunamos iš įmonės licencijų atsargų. Todėl tiek naudotų CAL pardavimas, tiek pirkimas grindžiamas galiojančia teismų praktika, pagal kurią aiškiai leidžiama prekiauti Microsoft naudotomis licencijomis, o tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Tai reiškia, kad jūs, kaip naudotų Exchange Server 2019 naudotojo licencijų CAL pirkėjas, taip pat kaip naudotojas, turite teisinį saugumą, nes nei Wiresoft, nei jūs nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų.

Kitas privalumas: kiekviena naudojama Wiresoft programinė įranga taip pat yra patikima auditui, nes pateikti visi ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Santrauka: Visi Wiresoft naudojamos programinės įrangos, skirtos Exchange Server 2019 naudotojų licencijoms, privalumai

Wiresoft naudotos Exchange Server 2019 naudotojų licencijos yra nebrangi alternatyva, panaši į daugelio tradicinių programinės įrangos pardavėjų naujas licencijas - tai taikoma ir kitų Microsoft serverių prieigos licencijoms.

Nėra jokių kitų licencijavimo apribojimų, pvz., mažiausio privalomo įsigyti naudotojų licencijų skaičiaus, todėl galite licencijuoti savo darbuotojus individualiai ir lanksčiai, atsižvelgdami į faktinį serverio paslaugų naudojimą. Tai taip pat leidžia Wiresoft klientams sumažinti Exchange Server naudotojų prieigos licencijavimo išlaidas.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Exchange Server 2019 naudotojo prieigos licencijas, bet ir įrenginių licencijas (angl. Device CAL) bei atitinkamas klientų prieigos licencijas dabartinėms ankstesnėms MS Exchange Server versijoms kaip naudojamai programinei įrangai, taip pat programinės įrangos licencijas, įskaitant atitinkamas reikalingas prieigos licencijas daugeliui kitų Microsoft Server programų. Taigi, naudodami naudotas Wiresoft licencijas, turite ekonomišką galimybę papildyti savo programinės įrangos atsargas ir kitose verslo srityse, taip išvengdami išlaidų naujai aparatinei įrangai ir suderinamumo problemų, kurios gali kilti dėl nesuderintų programinės įrangos versijų naudojimo.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik serverio ir kliento prieigos licencijas, bet ir kitas Microsoft programinės įrangos programas su visais tipiniais naudotos programinės įrangos privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2019 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos