Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL
10x Remote Desktop Services naudotojų licencijos Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Vartotojams reikia turėti kliento prieigos licenciją (CAL), kad galėtų naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis iš Windows serverių,...
193,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL
5 kartus Remote Desktop Services naudotojų licencijos Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Vartotojams reikia turėti kliento prieigos licenciją (CAL), kad galėtų naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis iš Windows...
99,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25x įrenginio licencijų licencijos Remote Desktop Services į Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis Windows serverių nuotolinio darbalaukio paslaugomis (angl. Remote Desktop Services, RDS), kiekvienam...
480,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL
25x Remote Desktop Services naudotojų licencijos Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Vartotojams reikia turėti kliento prieigos licenciją (CAL), kad galėtų naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis iš Windows serverių,...
480,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10x įrenginio licencijos Windows Server 2019 nuotolinio darbalaukio paslaugai kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis "Windows" serverių nuotolinio darbalaukio paslaugomis (angl. Remote Desktop Services, RDS), kiekvienam...
193,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5x įrenginio licencijos Remote Desktop Services for Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis Windows serverių nuotolinio darbalaukio paslaugomis (angl. Remote Desktop Services, RDS), kiekvienas naudotojas...
99,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL
Remote Desktop Services naudotojų licencijos Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Vartotojams reikia turėti kliento prieigos licenciją (CAL), kad galėtų naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis iš Windows serverių,...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL
Įrenginio licencijos CAL, skirtos Remote Desktop Services į Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga Kad galėtų naudotis Windows serverių nuotolinio darbalaukio paslaugomis (angl. Remote Desktop Services, RDS), kiekvienas...
21,90 € *

Papildykite CAL poreikį naudodami "Wiresoft"

Naudodami "Wiresoft" RDS paketą sutaupysite papildomų pinigų! Nors "Microsoft" paprastai siūlo tik pačią naujausią "Remote Desktop Services" versiją, "Wiresoft" suteikia galimybę papildyti turimas 2019 m. RDS versijos licencijas. Tokiu būdu jums nereikės ateityje pereiti prie dažnai brangesnės ir modernesnės RDS versijos, o įsigijimo išlaidos dėl to gerokai sumažės.

Šiuo metu pas mus galite rasti šią "Microsoft Remote Desktop Service 2019" versiją - kaip naudotojo arba kaip įrenginio licenciją:

2019 m. nuotolinio darbalaukio paslaugų iš "Windows" privalumai

"RDS 2019" yra centralizuota darbalaukio ir taikomųjų programų platforma, t. y. visų darbo vietose naudojamų programų programinę įrangą reikia įdiegti tik vieną kartą, centralizuotai. Vartotojai ją pasiekia naudodami CAL (kliento prieigos licenciją) iš bet kurio kompiuterio - tiek darbo vietoje, tiek namų biure.

2019 m. "Windows" nuotolinio darbalaukio paslaugos yra pagrįstos "Windows Server" versija. Jie yra virtualizacijos platforma, kurią galima naudoti labai skirtingiems taikomųjų programų scenarijams atvaizduoti. Naudojant "RemoteApp", "Windows" sesija yra virtualizuojama ir ją gali vykdyti bet kuris įgaliotasis naudotojas arba galutinis įrenginys.

Priklausomai nuo įmonėje naudojamos "Windows RDS" versijos, joje pateikiami skirtingi scenarijai ir technologijos arba ji papildoma. Todėl nuolat plečiasi nuotolinio darbalaukio paslaugų taikymo galimybių spektras ir atsižvelgiama į besikeičiančius šiuolaikinio darbo pasaulio reikalavimus.

Svarbiausios "Microsoft RDS 2019" funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Naudodami pagrindinius "Remote Desktop Services" komponentus galite ne tik nustatyti ir prižiūrėti standartizuotas darbuotojų darbo vietas ir sukurti saugius ryšius, bet ir valdyti savo CAL - tai nemažai svarbi funkcija, į kurią dažnai neatsižvelgiama.

Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas

Šis RDS elementas veikia kaip ryšio tarpininkas tarp kiekvieno nuotolinio darbalaukio naudotojo ir atitinkamo jūsų organizacijos serverio. Tai leidžia naudotojo vykdomoms programoms išlikti nepakitusioms net ir nutrūkus ryšiui. Tada RD ryšio tarpininkas gali vėl prijungti naudotoją prie pradinės sesijos.

Nuotolinio darbalaukio vartai

"RD Gateway" leidžia greitai ir saugiai internetu sujungti galutinių naudotojų virtualiuosius darbalaukius arba "RemoteApp" programas, esančias už įmonės užkardos ribų, su įmonės tinklu. RD šliuzas sukuria šifruotą SSL tunelį tarp naudotojo įrenginio ir RD šliuzo serverio, autentifikuoja naudotojo autentiškumą aplinkoje ir apibrėžia, kokius išteklius naudotojas gali pasiekti apsaugotoje aplinkoje. Be to, nuotolinio darbalaukio vartai yra atsakingi už duomenų srauto perdavimą ir, be kita ko, gali apibrėžti įvairias laiko apribojimo savybes, jei naudotojas ilgesnį laiką nėra aktyvus.

Nuotolinio darbalaukio licencijavimas

Ši funkcija reguliuoja licencijų naudojimą teikiant nuotolinio darbalaukio paslaugas. Vos tik naudotojas arba įrenginys prisijungia prie nuotolinio darbalaukio licencijavimo serverio, nusprendžiama, ar reikia RDS-CAL, ir sukuriamas ryšys su RD sesijos pagrindiniu serveriu, o tada - su darbalaukiais arba programomis, kurios bus naudojamos.

Kai naudotojas arba galutinis įrenginys prisijungia prie RD sesijos pagrindinio serverio, RD sesijos pagrindinis serveris nusprendžia, ar reikalinga RDS CAL. Tada RD sesijos prieglobos serveris iš nuotolinio darbalaukio licencijų serverio paprašo RDS kliento prieigos licencijos. Jei licencijų serveryje yra tinkama RDS licencijos licencija, klientui išduodama RDS licencija ir klientas gali prisijungti prie RD sesijos pagrindinio serverio, o iš jo - prie naudojamų darbastalių ar programų.

Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobstis (RDSH)

Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobstis - tai naujas Terminalo serverio pavadinimas. RDSH talpina serverio sesijomis pagrįstus darbalaukius ir "RemoteApp" programas bei prijungia naudotojus sesijos metu. Jie taip pat atlieka kitas funkcijas ar vaidmenis virtualizuojant stalinius kompiuterius.

Nuotolinio darbalaukio virtualizavimo prieglobos įrenginys (RDVH):

"RD Virtualization Host" yra specifinis "Windows Server 2008 R2" vaidmuo. Kaip matyti iš pavadinimo, "RD Virtualisation Host" yra virtualiųjų stalinių kompiuterių prieglobstis. Ši funkcija atitinkamai reikalinga VDI (Virtual Desktop Infrastructure) aplinkose, kuriose "Windows 7" arba XP naudojama kaip sveita sistema. Nuotolinio darbalaukio virtualizavimo prieglobstyje skiriami asmeniniai virtualieji darbalaukio kompiuteriai, kurie gali būti priskirti konkrečiam naudotojui, ir virtualiųjų darbalaukių fondai, kuriems priskiriami darbalaukio kompiuteriai iš fondo, panašiai kaip darbo vietoms, kuriomis dalijasi keli naudotojai.

Nuotolinio darbalaukio internetinė prieiga (RDWA)

"Microsoft Remote Desktop Web Access" pakeičia "Terminal Services Web Access". Šis nuotolinio darbalaukio paslaugos (RDS) vaidmuo prieinamas "Windows Server 2008 R2", "Windows Server 2012/2012 R2" ir "Windows Server 2016". RDWA leidžia naudotojams pasiekti "RemoteApp" ir "Remote Desktop" ryšį per pradžios meniu arba per žiniatinklio naršyklę.

"Remote Desktop Web Access" taip pat apima "Remote Desktop Web Connection", kuri leidžia naudotojui nuotoliniu būdu pasiekti bet kurį kompiuterį, kurio nuotolinio darbalaukio prieigą jis turi.

RDS 2019 suderinamumas

Taigi RDS programomis ir RDS darbalaukiais gali naudotis visiškai skirtingi kliento įrenginiai ir operacinės sistemos arba HTML5 palaikančios naršyklės ir "Java" klientai. Pavyzdžiui, planšetiniai kompiuteriai taip pat gali naudotis atitinkamomis paslaugomis ir programomis. Vartotojai naudojasi RDS ištekliais per "Windows" integruotą nuotolinio darbalaukio protokolą (RDP). Be to, galima naudoti ir kitų paslaugų teikėjų protokolus, pavyzdžiui, "Citrix HDX" arba "VMware PC over IP".

Kokios CAL yra prieinamos "RDS 2019"? "Microsoft" licencijavimo sistema

"Microsoft" licencijavimo sistema vis dažniau grindžiama kliento prieigos licencijomis, dar vadinamomis CAL. Tai reiškia, kad programinės įrangos naudojimas (licencija) nepriklauso nuo jos įgyvendinimo. Nuotolinio darbalaukio paslaugų licencija CAL suteikia prieigą prie serverio tik įgaliotiems naudotojams. Tokiu būdu neįgaliotoms trečiosioms šalims neleidžiama prieiti, o tai reiškia papildomą saugumą.

"Windows" serverio operacinėje sistemoje paprastai jau būna įdiegtos dvi administracinės nuotolinės prieigos teisės, tačiau jas galima naudoti tik serverio administravimui. Todėl naudoti naudotojų sesijoms neleidžiama. "Microsoft" licencijos sąlygose nustatyta, kad RDS CAL visada reikalinga, kai tik įgaliotas darbuotojas tiesiogiai prisijungia prie "Windows Server Desktop" arba prie programos, kuri teikiama per "Windows Server Desktop".

Ši nuostata taip pat taikoma, kai prie "Windows" serverio jungiamasi naudojant trečiosios šalies programinę įrangą - tokiu atveju taip pat reikia atitinkamos RDS licencijos.

Kuo skiriasi naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos?

Yra dvi skirtingos "Microsoft" licencijų, skirtų "Remote Desktop Services 2019", formos - naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos - priklausomai nuo to, ar daugiausia dėmesio skiriama naudotojui, ar įrenginiui:

Naudotojo CAL: Naudotojo licencija CAL visada skirta tik vienam konkrečiam naudotojui. Naudodamas naudotojo licenciją (User CAL) naudotojas gali pasiekti serverį iš visiškai skirtingų įrenginių, pavyzdžiui, dirbdamas biure - iš stacionaraus kompiuterio, o keliaudamas - iš kito kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio.

Įrenginio CAL: Įrenginio licencija yra nuo įrenginio priklausanti licencija, susijusi su konkrečiu atskiru įrenginiu, pvz., staliniu kompiuteriu biure ARBA nešiojamuoju kompiuteriu. Tačiau kiekvienas naudotojas, kuris naudojasi licencijuotu įrenginiu, taip pat gali naudotis jam suteiktomis nuotolinio darbalaukio paslaugomis.

Kuri CAL rūšis tinka jūsų įmonei, žinoma, priklauso nuo konkretaus atvejo, šis sprendimas daugiausia priklauso nuo įmonės darbuotojų skaičiaus ir pageidaujamo naudojimo būdo: Darbuotojams, kurie su "Windows" programomis dirba beveik vien tik savo kompiuteryje darbo vietoje, tinkama licencija yra įrenginio licencija. Tačiau darbuotojams, kurie prie serverio lanksčiai jungiasi skirtingais įrenginiais ir darbo vietomis, t. y. taip pat namų biure ar kelyje, naudinga naudotojo licencija CAL.

Jei turite klausimų dėl "Microsoft Remote Desktop Services" licencijavimo, kreipkitės į mus - mielai patarsime dėl jūsų pritaikyto licencijų derinio ir parengsime jums tinkamą pasiūlymą

Pirkti pigiai RDS 2019 paketus iš "Wiresoft

Bendrų "Remote Desktop Services" formatų kainos kasmet didėja. "Wiresoft" siūlo ekonomišką ir paprastą būdą padengti arba išplėsti "Remote Desktop Services" licencijavimo poreikius.

Nesvarbu, ar tai būtų viena licencija, ar rinkinys: visi mūsų "Microsoft" produktai turi originalias Europos regiono licencijos teises. Taip yra todėl, kad "Wiresoft" parduoda įmonių įsigytas, bet nenaudojamas programinės įrangos licencijas, kurių autentiškumą ir funkcionalumą patikrino "Wiresoft", ir visiškai teisėtai, kaip jau patvirtino daugelis mūsų entuziastingų klientų. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.