Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionali programuotojų programinė įranga, skirta macOS, įsigyjant versiją Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition suteikia naudotojams galingų IDE funkcijų ir produktyvumo patobulinimų, kad jie...
57,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC
Visual Studio 2019 Mac vienkartinė licencija Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 - tai nauja Apple kompiuteriuose išbandytos integruotos .NET kūrimo aplinkos versija, kurioje galite redaguoti, derinti ir galiausiai...
152,90 € *

Pirkti Visual Studio for Mac: MacOS kūrimo aplinka

Įvadas į Visual Studio for Mac

Programinės įrangos kūrimas per daugelį metų labai išsiplėtė - dabar kūrėjai dirba su įvairiomis platformomis ir įrankiais. Kūrėjams, dirbantiems su Apple macOS, Microsoft siūlo pasaulinio lygio kūrimo aplinką Visual Studio for Mac. Šis įrankis į MacOS pasaulį perkelia patikrintą efektyvumą ir patikimumą.

Pagrindinės Visual Studio for Mac funkcijos

Intuityvi naudotojo sąsaja

Microsoft dėjo daug pastangų, kad Visual Studio for Mac naudotojo sąsaja būtų pažįstama ir intuityvi macOS naudotojams. Ji sklandžiai integruojama į Mac patirtį, kartu suteikiant daugybę funkcijų, kurių kūrėjai tikisi iš Visual Studio.

Daugiaplatformis kūrimas

Su Visual Studio for Mac programuotojai gali kurti programėles įvairioms platformoms, įskaitant MacOS, iOS, Android ir net žiniatinklio programėles. Ji palaiko įvairias programavimo kalbas ir karkasus, todėl programuotojams suteikiama laisvė kurti projektus taip, kaip jie nori.

Integracija su debesimis

Integracija su Azure suteikia kūrėjams lengvą prieigą prie debesijos paslaugų. Jie gali testuoti, diegti ir stebėti programas tiesiogiai Azure aplinkoje, taip gerokai pagreitindami kūrimo procesą.

Po variklio dangčiu: našumas ir stabilumas

Optimizuotas didelis našumas

Kadangi Visual Studio for Mac nuo pat pradžių buvo kuriama MacOS, ji maksimaliai išnaudoja sistemos aparatinę ir programinę įrangą. Tai reiškia, kad kūrėjai gali kompiliuoti, derinti ir diegti greičiau nei bet kada anksčiau.

Saugumas ir atnaujinimai

Microsoft reguliariai išleidžia atnaujinimus, kad Visual Studio for Mac būtų visada atnaujinta ir saugi. Šiame amžiuje, kai saugumo grėsmių vis daugėja, tai labai svarbu.

Bendruomenė ir bendradarbiavimas

Komandos funkcijos

Su integruotomis Git funkcijomis komandos gali bendradarbiauti, tvarkyti versijas ir lengvai dalytis kodu. Taip pat palaikomos nuolatinio integravimo ir nuolatinio diegimo funkcijos, dar labiau didinančios produktyvumą komandinėje aplinkoje.

Išplėčiamumas

Pagrindinis Visual Studio for Mac privalumas yra jos plečiamumas. Kūrėjų bendruomenė sukūrė daugybę papildinių ir įrankių, kuriuos galima sklandžiai integruoti į IDE ir taip dar labiau suasmeninti ir supaprastinti kūrimo procesą.

Našumas ir stabilumas

Optimizuota MacOS

Visual Studio for Mac sukurta specialiai macOS ir visapusiškai išnaudoja šios operacinės sistemos privalumus. Ji greita, jautri ir stabili, todėl kūrėjai gali dirbti be problemų.

Reguliarūs atnaujinimai

Microsoft yra įsipareigojusi užtikrinti nuolatinį palaikymą ir reguliarius atnaujinimus. Taip užtikrinama, kad programinė įranga išliktų pažangiausių technologijų srityje, o saugumas ir našumas būtų reguliariai tobulinami.

Žvilgsnis į Visual Studio for Mac ateitį

Nuolatinis Visual Studio for Mac kūrimas rodo Microsoft įsipareigojimą MacOS kūrėjų bendruomenei. Planuojama integruoti naujas technologijas ir atvirai klausomasi bendruomenės atsiliepimų, todėl akivaizdu, kad Visual Studio for Mac pritaikyta ne tik šiandienos užduotims, bet ir ateities poreikiams.

Apskritai Mac skirta programinė įranga yra reikšmingas žingsnis į priekį macOS kūrimo pasaulyje ir neabejotinai išliks svarbia šio kraštovaizdžio dalyve dar daugelį metų. Joje suderinta geriausia iš abiejų pasaulių: MacOS paprastumas ir Visual Studio galia, kad kūrėjams būtų suteikta neprilygstama patirtis.

Išvada

Visual Studio for Mac - tai tiltas tarp macOS pasaulio ir patikrintos Visual Studio kūrimo aplinkos. Ji suteikia macOS kūrėjams galingą, patikimą ir išplečiamą įrankį visiems jų kūrimo poreikiams. Nesvarbu, ar kuriate vietinę Mac programėlę, mobiliąją programėlę, ar debesijos sprendimą, Visual Studio for Mac yra puikus pasirinkimas, kuris praturtins jūsų kūrimo portfelį.