Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionali programuotojų programinė įranga, skirta macOS, įsigyjant versiją Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition suteikia naudotojams galingų IDE funkcijų ir produktyvumo patobulinimų, kad jie...
118,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MAC
Visual Studio 2019 Mac vienkartinė licencija Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 - tai nauja Apple kompiuteriuose išbandytos integruotos .NET kūrimo aplinkos versija, kurioje galite redaguoti, derinti ir galiausiai...
310,90 € *

Microsoft Visual Studio for Mac: programuotojams skirta aplinka

Apžvalga

Microsoft Visual Studio for Mac yra galinga integruota kūrimo aplinka (IDE), sukurta specialiai Mac vartotojams. Naudodamiesi šia programine įranga kūrėjai gali kurti, testuoti ir derinti vietines Mac programas, mobiliąsias programas ir žiniatinklio programas. Microsoft sukūrė Visual Studio for Mac, kad patenkintų Mac programuotojų poreikius ir užtikrintų vientisą kūrimo platformą.

Pagrindinės funkcijos

1. Įvairių platformų kūrimas

Naudodami Visual Studio for Mac kūrėjai gali dirbti įvairiose platformose ir kurti MacOS, iOS, Android ir žiniatinklio programas. Tai leidžia pasiekti plačią naudotojų bazę ir paleisti programas skirtinguose įrenginiuose ir operacinėse sistemose.

2. Intuityvi naudotojo sąsaja

Visual Studio for Mac naudotojo sąsaja yra patogi ir lengvai suprantama. Kūrėjai greitai orientuojasi ir gali efektyviai dirbti. IDE taip pat siūlo daugybę integruotų įrankių ir funkcijų, kurios pagreitina kūrimą.

3. Integracija su Azure

Visual Studio for Mac siūlo sklandžią integraciją su Microsoft Azure - Microsoft debesijos platforma. Tai palengvina programų diegimą ir mastelio keitimą debesyje ir suteikia kūrėjams prieigą prie daugybės debesijos paslaugų.

Palaikymas ir bendruomenė

Microsoft teikia didelę reikšmę savo kūrėjų bendruomenės palaikymui. Programa Visual Studio for Mac yra reguliariai atnaujinama ir suteikia prieigą prie išsamių išteklių, įskaitant dokumentaciją, vadovėlius ir forumus. Kūrėjai taip pat gali pasinaudoti aktyvia bendruomene dalydamiesi žiniomis ir patirtimi.

Apskritai Microsoft Visual Studio for Mac yra visapusiška kūrimo aplinka Mac programuotojams. Ši IDE, palaikanti įvairias platformas, turinti patogią sąsają ir integruota su Microsoft Azure debesimi, yra vertingas šaltinis kuriant aukštos kokybės taikomąsias programas.

Jei ieškote visapusiškos kūrimo aplinkos savo Mac kompiuteriui, Microsoft Visual Studio for Mac tikrai verta dėmesio. Ji siūlo visas priemones ir funkcijas, kurių reikia norint sėkmingai įgyvendinti kūrimo projektus.

Kategorijos