Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10462
 • 6VC-00981
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
79,90 € * 87,90 € * (9,1% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


Naudojant nuotolinio darbalaukio paslaugas (RDS) Windows Server 2022 , su jomis pateiktas programas galima centralizuotai teikti įgaliotiems naudotojams. Kad jie galėtų jomis naudotis nuotoliniu būdu, naudodami "Windows" palaikantį terminalinį įrenginį, visada reikia Client Access License (User CAL), kuris suteikia teisę tik per pasirinktą terminalinį įrenginį prisijungti prie "Windows Server 2022" nuotolinio darbalaukio sesijos. Tuomet darbuotojas, turintis asmenines prieigos teises RDS pavidalu User CAL, gali prisijungti prie "Windows" serverio bet kuriuo galiniu įrenginiu su "Windows" operacine sistema, pavyzdžiui, naudotis turimomis programomis ir paslaugomis, prisijungti prie kito kompiuterio, pavyzdžiui, pagalbos tikslais, arba dirbti su virtualaus darbalaukio infrastruktūra (VDI).

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL"

Naujausia Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencija

Naudojant Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugas (RDS), su jomis prieinamas programas galima centralizuotai teikti įgaliotiems naudotojams. Kad jie galėtų jais naudotis nuotoliniu būdu naudodami Windowspalaikantį terminalinį įrenginį, visada reikia turėti kliento prieigos licenciją (naudotojo licenciją CAL), kuri suteikia teisę tik per pasirinktą terminalinį įrenginį prisijungti prie Windows Server 2022ir vykdyti nuotolinio darbalaukio sesiją. Darbuotojas, turintis asmenines prieigos teises, suteiktas kaip RDS naudotojo licencija (RDS User CAL), gali naudoti bet kurį galutinį įrenginį su Windowsoperacine sistema, kad pasiektų Windowsserverį, pvz., naudodamasis turimomis programomis ir paslaugomis, norėdamas pasiekti kitą kompiuterį, pvz., norėdamas gauti pagalbą, arba dirbti su virtualaus darbalaukio infrastruktūra (VDI).

Dabar Wiresoftgalite rasti Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijas Windows Server 2022mažomis kainomis kaip naudotą programinę įrangą. Taip pat galite įsigyti bet kokį skaičių RDS naudotojų licencijų CAL (be pakopų), kad galėtumėte naudoti pritaikytą licencijavimą.

Kokie yra Windows Server 2022RDS naudotojo licencijos privalumai?

Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugos yra specialus serverio vaidmuo, kuriuo valdoma nuotolinė prieiga prie programų, pasiekiamų per atitinkamą Windowsserverį, kuris šiuo tikslu veikia kaip kompiuteris. Taigi tik atitinkamą asmeninę kliento prieigos licenciją turintis naudotojas gali savarankiškai, t. y. nuotoliniu būdu, per interneto ryšį prisijungti prie Windowsserverio sesijos metu prie pasirinkto asmeninio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ir pan. Programos vykdomos serveryje.

Windows Server 2022taip pat siūlo daug esamų ir naujų funkcijų optimizavimo nuotolinio darbalaukio sesijų kontekste, ypač  tinklo saugumo srityje, taip pat duomenų ir serverių perkėlimo, programų saugojimo ir virtualizavimo bei konteinerių kūrimo su Windowsir Kubernetessrityse.

Windows Server 2022palaiko, pavyzdžiui, įterptinę virtualizaciją naudojant AMD procesorius, įdiegta nauja Shielded Virtual Machines(SVM) versija, perdavimo kontrolės protokolas (TCP), taip pat RACK (Recent ACKnowledgment) ir RSC (Receive Segment Coalescing), o kaip standartinė naršyklė dabar naudojama Microsoft Edge. Vartotojai taip pat gali naudoti naujausias programinės įrangos apibrėžto tinklo (SDN), Storage Spaces Direct(SSD) ir Storage Replicaversijas, taip pat Transport Layer Security, Virtual OSE, Hyper-V, kad sukurtų ir valdytų itin saugias virtualizacijos infrastruktūras.

Nuotolinio darbalaukio paslaugų naudotojo CAL privalumai naudotojams

RDS naudotojo licencija Windows Server 2022ypač naudinga įmonės darbuotojams.Jie gali naudotis standartizuota Windowsdarbo aplinka kiekviename galutiniame įrenginyje, nepriklausomai nuo to, ar jame įdiegta dabartinė, ar senesnė Windowsoperacinė sistema.

Tai reiškia, kad naudotojai taip pat gali naudoti senesnius galinius įrenginius, kurių aparatinė įranga arba našumas yra silpnesni ir kurių kitu atveju nepakaktų tiesioginei prieigai prie Windows Server 2022. Taip yra todėl, kad kiekviena programa, kurią licencijuotas naudotojas pasiekia naudodamasis RDS naudotojo licencija per kompiuterio serverį nuotolinio darbalaukio seanso kontekste, yra vykdoma tik serveryje, o ne šiame galutiniame įrenginyje. Atitinkama nuotolinio darbalaukio sesija nepriklauso nuo kitų klientų prisijungimų ir rodoma tik paties naudotojo sesija. Tokiu būdu Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijos gali padėti sumažinti dabartinės aparatinės įrangos tiekimo išlaidas arba visiškai jų išvengti, nes jos taip pat leidžia naudoti plonuosius klientus.

RDS CAL privalumai administratoriams

Ne mažiau svarbu ir tai, kad Windows Server 2022RDS naudotojo licencijos naudojimas taip pat suteikia daug praktinių privalumų administratoriams, nes tai gali gerokai sumažinti pastangas, kurių reikia valdant daugybę galutinių įrenginių įmonėje, nes, pavyzdžiui, diegimas tampa daug efektyvesnis. Nauja programinė įranga ar atnaujinimai įmonės aplinkoje gali būti teikiami centralizuotai, o ne diegiami į kiekvieną atskirą galutinį įrenginį, nes visos programos centralizuotai teikiamos tik Windowsserveryje arba iš jo atnaujinamos.

Naudojant RDS naudotojo licenciją (RDS User CAL) taip pat galima individualiai nustatyti atskirų naudotojų prieigos teises, nes Remote Desktop Servicesgali būti naudojama registruotiems darbuotojams priskirti teises. Tai gerokai sumažina bendras esamų darbo vietų priežiūros ar naujų darbo vietų įrengimo sąnaudas.

Microsoftlicencijų valdymas Remote Desktop ServicesCAL licencijoms

Visai Microsoftserverių programinei įrangai galioja taisyklė, kad įdiegimas nepriklauso nuo naudojimo. Todėl kiekvienai prieigai prie Windowsserverio (tiesioginei ar nuotolinei) visada reikia atskiros kliento prieigos licencijos (CAL). Atitinkamas apibrėžtas prieigos teises naudoti Windows Serverprogramas nustato Microsoftvadinamajame licencijų valdyme. Ji pagrįsta kliento prieigos licencijomis (CAL), kurios suteikiamos naudotojams arba galutiniams įrenginiams.

Pavyzdžiui, Remote Desktop Servicesnaudotojo licencijos užtikrina, kad tik jas turintis naudotojas turėtų asmeninę prieigą prie Windowsserverio. Pasak Microsoft, taip siekiama užtikrinti serveryje teikiamų duomenų ir paslaugų saugumą, nes neregistruoti asmenys, t. y. asmenys, neturintys RDS naudotojo licencijos CAL, negali jų pasiekti. Microsoftapskritai siūlo dviejų skirtingų tipų licencijas, taigi ir Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugoms:

 • RDS User CAL, su kuria specialus naudotojas gauna savo prieigos teises
 • RDS įrenginio CAL, su kuria konkrečiam galutiniam įrenginiui (pvz., kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui) suteikiamos prieigos teisės

Kiekvieną Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugų licenciją sudaro keli komponentai, kurių visuma leidžia naudotojui arba įrenginiui naudoti Windows Server Services:

 • Faktiniu nuotolinio darbalaukio licencijavimu reguliuojamas atitinkamos CAL naudojimas ir suteikiama galimybė ja naudotis naudotojui arba įrenginiui.
 • Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobos įrenginys valdo darbalaukius arba programas, kurios yra prieinamos naudotojui nuotolinės sesijos metu.
 • Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas valdo nuotolinius ryšius ir atkuria juos, jei sesijos metu nutrūksta ryšys.
 • Nuotolinio darbalaukio vartai kontroliuoja naudotojo prieigą prie pateikto Windowsdarbalaukio viešajame tinkle.
 • Nuotolinio darbalaukio paslaugos žiniatinklio prieiga suteikia prieigą naudotojams arba grupėms per žiniatinklio portalą.

Kokie ypatingi Windows Server 2022RDS naudotojo licencijos privalumai?

Kaip jau minėta, RDS naudotojo licencija (RDS User CAL) valdo licencijuoto naudotojo prieigos teises prie Windowsserverio arba kompiuterio kiekvienai nuotolinio darbalaukio sesijai. Naudotojas gali naudotis bet kuriuo galiniu įrenginiu - kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir t. t. - kad galėtų naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis, net nepriklausomai nuo vietinio serverio vietos, jei įrenginyje veikia Windowsir yra interneto ryšys. Todėl RDS User CALsuteikia didesnį pranašumą, jei darbuotojas dažnai naudoja skirtingus galinius įrenginius, pvz., kompiuterį namų biure ir nešiojamąjį kompiuterį kelionėje ir pan.

Apsvarstykite Windows ServerRDS naudotojų licencijų versijų suderinamumą

Didelis privalumas įsigyjant dabartinę Windows Servervartotojo licenciją RDS User CAL 2022 yra tas, kad į ją įtrauktos naujausios Windows Serverversijos ir senesnių serverio versijų, pvz., 2019 m., prieigos teisės (žemesnės versijos). Atnaujinant arba įsigyjant Windows Server 2022, dabartinė RDS User CAL 2022 taip pat reikalinga, pavyzdžiui, nuotolinei prieigai (versijų suderinamumas). Ankstesnės versijos RDS User CAL negalima naudoti nuotoliniams ryšiams su Windows Server 2022.

Išvada dėl RDS naudotojo licencijų licencijų

Kuris Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugų CAL tipas suteikia daugiau privalumų naudojant įmonėje, priklauso nuo atitinkamos įmonės struktūros. Jei darbuotojai dažniausiai pakaitomis naudoja skirtingus galinius įrenginius, pvz., skirtingose vietose, tuomet RDS User CAL suteikia daugiau galimybių, todėl reikia mažiau kliento prieigos licencijų.

Sprendimas dėl vieno tipo kliento prieigos licencijavimo turi būti priimtas pirkimo metu, nes vėliau neleidžiama pakeisti RDS įrenginio CAL į naudotojo CAL arba atvirkščiai. Paprasčiausiai paklauskite Wiresoftatstovo apie jums tinkamiausią licencijavimo formą, naudojant Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugų licencijas.

Jūsų pirkėjo saugumas su naudotomis RDS naudotojų licencijomis Microsoft Windows Server 2022iš Wiresoft

Dabartines Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijas Remote Desktop Services for Windows Server 2022galima įsigyti Wiresoftinternetinėje parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą nuo vienos kliento prieigos licencijos. Naudotos RDS CAL programinės įrangos kaina yra ne tik mažesnė nei panašios naujos programinės įrangos kaina, bet ir pirkėjo saugumas, kurį užtikrina šie privalumai:

 • Įsigydami vieną ar daugiau RDS naudotojo CAL kaip naudotą programinę įrangą, Wiresoftklientai gauna originalias Microsoftvienkartines licencijas, kurias anksčiau įsigijo įmonės ir pardavė Wiresoft.
 • Prekybos naudota programine įranga, pavyzdžiui, Microsoft Windows Server 2022 Remote Desktop Servicesklientų prieigos licencijomis, teisinis pagrindas yra galiojantys įstatymai, pagal kuriuos leidžiama jas perparduoti, taip pat pirkti ir naudoti.
 • Perparduodant Wiresoftpažymės Windows Server 2022RDS naudotojo licenciją kaip naudotą, nors žodis naudotanereiškia jokių šios kliento prieigos licencijos funkcionalumo apribojimų.
 • Jei RDS naudotojo licencija, pažymėta kaip naudota, jau buvo aktyvuota ankstesnio pirkėjo, ji buvo ištrinta prieš perparduodant Wiresoft, todėl ją vėl galima 100 % laisvai naudoti, kai ji parduodama Wiresoftparduotuvėje.
 • Wiresoftparduodamos Remote Desktop Serviceskliento prieigos licencijos ar kitų tipų Microsoftlicencijos, kurias Wiresoftsiūlo naudoti, nėra nei terminuotos, nei ribotų funkcijų licencijos, bet originalūs Microsoftprograminės įrangos produktai, kuriuos Wiresoftpatikrino, ar jie visiškai tinkami naudoti, prieš parduodant.

Įsigydami naudotą programinės įrangos licenciją, pvz., Windows Server 2022 kRDS vartotojo licenciją Windows Server 2022 kiš Wiresoft, galite būti tikri, kad visada perkate ir naudojate originalų Microsoftproduktą.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos