Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10153
 • 7JQ-01607
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
7 321,90 € * 8 133,90 € * (9,98% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 2 Core 
Minimalus licencijavimas 4 Core Pro Server
CAL Nereikalaujama
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Leidinys SQL Server 2019 Enterprise 2-Core  šiuo metu yra išsamiausia ir naujausia pasiteisinusios reliacinės duomenų platformos versija iš Microsoft; joje pateikiamos visos dabartinės duomenų bazių, ataskaitų ir analizės funkcijos, kurios būtinai nuolat naudojamos šiuolaikinėje įmonėje, kuriai reikalinga galinga reliacinių duomenų bazių Management sistema (RDMS), ypač prekių valdymo sistemose, ERP programinėje įrangoje ir CRM sistemose.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core versija šiuo metu yra išsamiausia ir naujausia Microsoft patikrintos reliacinės duomenų platformos versija; joje pateikiamos visos naujausios duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, kurios būtinai naudojamos šiuolaikinėje įmonėje, kuriai reikalinga galinga reliacinė duomenų bazių valdymo sistema (RDMS), ypač įmonių išteklių planavimo sistemose, ERP programinėje įrangoje ir CRM sistemose.

Be didelio prieinamumo sprendimo AlwaysOn, Big Data Cluster ir Service Broker, SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition užtikrina ne tik visapusišką duomenų saugumą ir apsaugą, bet ir jų vientisumą, taip pat užtikrina išsamias ryšių sąsajas ir maksimalų mastelio keitimą.

SQL Server 2019 Enterprise Edition galima licencijuoti tik pagrindiniu pagrindu, nes ši versija skirta vidutinio dydžio įmonėms ir ypač didelėms įmonėms ar organizacijoms, turinčioms atitinkamai didesnius serverių pajėgumus.

Wiresoft galite rasti SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition už daug mažesnę kainą kaip visiškai veikiančią naudotą programinę įrangą su visais našumo ir saugumo privalumais. Daugiau informacijos apie SQL Server 2019 Enterprise 2-Core funkcijas ir licencijavimo sąlygas, kurios taip pat taikomos naudojamai Microsoft programinei įrangai, rasite toliau.

Kas naujo SQL Server 2019 Enterprise 2-Core?

SQL Server 2019 versijoje ne tik patobulintos ankstesnėje versijoje esančios funkcijos ir ypatybės, bet ji papildyta daugybe naujoviškų funkcijų - ypač Enterprise 2-Core versija užtikrina didžiausią našumą ir mastelio keitimą. Be svarbių atitikties ir saugumo sričių, tai pirmiausia susiję su nuolatiniu verslui svarbių procesų vykdymu, taip pat su daugeliu naujų analizės funkcijų, kad būtų galima apdoroti ir įvertinti net didelius duomenų kiekius, kaip dažnai nutinka būtent didžiųjų duomenų valdymo srityje, kad juos būtų galima naudoti daugeliui taikomųjų programų.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core versijoje šios funkcijos apima didelį patikimumą ir prieinamumą vykdant užklausas per rekordiškai trumpą laiką ir duomenų apsaugą naudojant išplėstines saugumo funkcijas. Čia, be kita ko, valdoma savitarnos duomenų paieška ir interaktyvus atitinkamų duomenų vizualizavimas padeda padidinti duomenų paieškos ir apdorojimo efektyvumą, be kita ko, papildant įvairiais pažangiais debesijos sprendimais.

Naudojant SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core galima ne tik apdoroti struktūrizuotus duomenų rinkinius, bet ir nestruktūrizuotus duomenų rinkinius; tai pirmą kartą palengvina Java integracija ir sąsajos su suderinamomis duomenų bazėmis, pavyzdžiui, Oracle.

Išsamios SQL Server 2019 Enterprise 2-Core naujoviškos funkcijos

Tarp ypač vertų dėmesio SQL Server 2019 Enterprise 2-Core funkcijų, skirtų išsamiam duomenų apdorojimui, be duomenų grupavimo, yra sistemingo jų įrašymo stebėjimas atliekant registravimą ir matavimus, taip pat pažangus paieškos užklausų apdorojimas.

Čia reikėtų paminėti intelektualųjį užklausų apdorojimą (IQP) - funkciją, kuri veiksmingai pagreitina užklausų apdorojimą, ypač kai duomenų apimtys yra didesnės. SQL Server 2019 Enterprise 2-Core sparta taip pat padidinta atliekant daugelį kitų duomenų bazės operacijų ir pridėta papildomų funkcijų. Pagrindinės Microsoft SLQ Server 2019 versijos naujovės yra šios:

Duomenų virtualizavimas naudojant Big Data Cluster

Naujoji SQL Server 2019 Enterprise didelių duomenų klasterio funkcija naudoja dirbtinio intelekto technologijas, kad būtų galima praktiškai realiuoju laiku analizuoti didelius duomenų rinkinius, kaip dažnai būna didesnėse įmonėse. Big Data Cluster taip pat suteikia visas reikiamas priemones mašininio mokymosi modeliams mokyti. Big Data Cluster (BDC) yra Linux pagrįstas konteinerių tinklas, sudarytas iš SQL Server ir Apache Spark, ir teikiamas Kubernetes arba Azure Kubernetes Services. Čia taip pat įdiegtos Python ir R programos

PolyBase - iš SQL Server 2016 išankstinės versijos jau žinoma funkcija, skirta apdoroti Transact-SQL užklausas iš išorinių duomenų šaltinių, taip pat buvo išplėsta, kad būtų galima naudotis Oracle, MongoD ir Terradata.

AlwaysOn SQL Server 2019 Enterprise

AlwaysOn - didelio prieinamumo sprendimas, įdiegtas ankstesnėse SQL Server 2019 versijos Enterprise Edition versijose, pagrįstas Windows klasterio paslauga, kurioje gali būti iki penkių mazgų

iki penkių mazgų ir taip užtikrinamas geresnis didelis prieinamumas be bendros saugyklos, kaip tai daroma naudojant failover klasterį. AlwaysOn suteikia galimybę saugoti kelias antrines duomenų bazes, kurios gali būti perteklinės keliuose duomenų centruose.

Paslaugų tarpininkas kūrėjams

Service Broker - tai sistema, skirta kurti labai keičiamo mastelio taikomąsias programas su asinchroniniu ryšiu, paremtas SQL Server. Service Broker yra keičiamo mastelio ir sukurta kaip sistema, todėl ją galima naudoti, pavyzdžiui, siunčiant pranešimus duomenų bazėje arba iš vienos duomenų bazės į kitą. Pagal Service Broker sukurtas programas vėliau taip pat galima išplėsti į visas instancijas.

Java prieinamumas SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core versijoje Java kodą pirmą kartą galima naudoti ir duomenų bazių valdymo sistemoje, integruojant Java Runtime. Tai reiškia, kad dabar Java programinį kodą galima tiesiogiai vykdyti SQL serveryje, prieš tai jo neperkeliant. Remiantis SQL serverio kalbos plėtiniais, galima integruoti ir kitas programavimo kalbas.

Saugūs anklavai, skirti saugiam duomenų šifravimui

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core , naudodama saugius anklavus, išplečia Always Encrypted teikiamas galimybes šifruoti duomenis iš kliento į DBVS. Tokiu būdu užšifruotų duomenų negali peržiūrėti net duomenų bazių administratoriai, turintys išplėstines teises.

SQL Server 2019 Enterprise Edition našumo patobulinimai

Microsoft SQL Server 2019 versijos Enterprise Edition versijoje taip pat įdiegta daug našumo patobulinimų, įskaitant:

 • Intelligent Query Processing optimizuoja užklausų apdorojimą, ypač didelių duomenų rinkinių
 • Intelligent Performance padidina duomenų bazės operacijų vykdymo greitį
 • Duomenų bazės momentinė nuotrauka sukuria momentinę duomenų bazės nuotrauką, kurią galima naudoti jos būklei dokumentuoti atliekant vertinimą ar rengiant ataskaitą
 • Last Query Plan Statistics pateikia naujausią paskutinių užklausų vykdymo planų vaizdą
 • Patobulinta lengvojo užklausų profiliavimo infrastruktūra, kuri dabar pagal numatytuosius nustatymus įjungta SQL Server Management Studio
 • Accelerated Database Recovery pagreitina duomenų bazės atkūrimą po naujo paleidimo ar sandorio atšaukimo

Daugiau SQL Server 2019 Enterprise 2-Core techninės informacijos

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core versijai, be kita ko, taikomos šios specifikacijos, susijusios su tam tikrų funkcijų mastelio keitimu ir našumu bei dideliu prieinamumu:

Bendrosios SQL Server 2019 Enterprise versijos funkcijos:

 • Didžiausias duomenų bazės dydis: 524 PB
 • Didelių duomenų klasteris , sukurtas naudojant Apache Spark ir HDFS
 • Duomenų virtualizavimas su PolyBase (įskaitant Oracle, Teradata, MongoDB)
 • Vieninga dirbtinio intelekto platforma, skirta operatyviniams modeliams mokyti naudojant SQL Server ML Service
 • Mašininio mokymosi integracija per ryšį su atvirojo kodo Python ir -R, visiškai lygiagreti R ir Python analizė ir galimybė veikti su GPU
 • Prisitaikantis užklausų apdorojimas

SQL Server 2019 Enterprise mastelio keitimas

Toliau nurodytų funkcijų ir specifikacijų atveju kiekvienu atveju SQL Server 2019 Enterprise 2 branduolių versijoje yra maksimalus operacinės sistemos egzemplioriaus arba atminties kiekis:

 • SQL serverio duomenų bazės variklio skaičiavimų pajėgumai, kuriuos naudoja vienas egzempliorius
 • Analysis Services arba Reporting Services skaičiavimo pajėgumai, kuriuos naudoja vienas egzempliorius
 • Atmintis vienam SQL serverio duomenų bazės variklio egzemplioriui, skirta buferiniam fondui
 • Stulpelių saugyklos segmentų talpykla kiekvienai SQL serverio duomenų bazės variklio instancijai
 • Atminties optimizuotas duomenų dydis kiekvienai duomenų bazei SQL serverio duomenų bazių variklyje
 • Atmintis vienam Analysis Services egzemplioriui
 • Atmintis vienam Reporting Services egzemplioriui
 • Didžiausias reliacinės duomenų bazės dydis: 524PB

Reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos mastelis ir našumas

Be kita ko, už:

 • Sugrupuoti arba nesugrupuoti stulpelių saugyklos indeksai
 • Atminties duomenų bazė: su atminties OLTP, atminties optimizuotais tempdb metaduomenimis ir nuolatinės atminties palaikymu
 • Įtempimo duomenų bazė
 • Lentelių ir indeksų skaidymas į skyrius
 • Išmanioji duomenų bazė: įskaitant automatinį optimizavimą, paketinį eilutės saugyklos režimą, grįžtamąjį ryšį apie atminties paskirstymą eilutės ir paketiniu režimu, atidėtą lentelės kintamųjų kompiliavimą ir naudotojo apibrėžtų skaliarinių funkcijų ištisinę eilutę

Reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos (RDBMS) didelis prieinamumas:

Be kita ko, adresu:

 • Serverio branduolio palaikymas
 • Duomenų bazės dubliavimas
 • Atsarginių kopijų suspaudimas ir duomenų bazių momentinės nuotraukos
 • Visada On failover cluster instances, taip pat Always On availability groups,
 • Pagrindinės prieinamumo grupės
 • Internetinis puslapis ir internetinis failų atkūrimas
 • Optimizuotas duomenų bazių atkūrimas ir atnaujinamas internetinių indeksų atkūrimas
 • Saugyklos pridėjimas veikiant sistemai
 • Atkūrimo po avarijos, didelio prieinamumo ir atkūrimo po avarijos serveris Azure

SQL Server 2019 Enterprise licencijavimas pagal branduolius

Pagrindinės licencijos, kurias Microsoft įdiegė su 2016 m. serverio versija, taip pat taikomos tik SQL Server 2019 Enterprise versijai. Todėl kitu atveju licencijavimas pagal serverį / CAL čia paprastai neteikiamas. Palyginti su senesnėmis versijomis, kuriose nebuvo svarbu, kiek branduolių turi procesorius, dabar licencijavimo metrika yra kitokia: dabar branduolių skaičius yra lemiamas nustatant licencijos reikalavimą. Vieno branduolio licencijavimo modelis taip pat taikomas hibridiniam naudojimui ir debesijos diegimui. Pagal debesų kompiuterijos reikalavimus licencijavimo atveju viena branduolio licencija taikoma kiekvienam iš dviejų branduolių (priešingai nei anksčiau, kai vienam procesoriui reikėjo vienos licencijos).

Bendras licencijos reikalavimas yra didžiausias procesoriaus branduolių skaičius. Visiems fiziniams serverio branduoliams reikia atskiros branduolio licencijos. Mažiausias licencijų skaičius vienam serveriui yra aštuonios, o Microsoft nurodė šias sąlygas:

 • Kiekvienam procesoriui reikia mažiausiai 8 branduolių licencijų
 • Kiekvienam serveriui reikia mažiausiai 16 branduolio licencijų

Pagrindinės SQL Server 2019 Enterprise licencijos visada parduodamos 2 paketais.

Techninės įrangos reikalavimai

Kad aplinkoje galėtumėte naudoti SQL Server 2019 Enterprise, turite atitikti šiuos aparatinės ir programinės įrangos reikalavimus:

 • Palaikomos operacinės sistemos: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kietasis diskas: bent 6 GB laisvos vietos kietajame diske - priklausomai nuo įdiegtų SQL Server komponentų
 • Grafika: Super VGA vaizdo plokštė, kurios minimali skiriamoji geba yra 800x600 taškų
 • Mažiausia atmintis: 4 GB
 • Procesoriaus tipas x64 procesorius: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon su Intel EM64T palaikymu, Intel Pentium IV su EM64T palaikymu
 • Procesoriaus sparta: 1,4 GHz - rekomenduojama: 2,0 GHz arba spartesnė

Visa informacija apie Wiresoft naudojamą programinę įrangą Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Naudota SQL Server 2019 Enterprise programinė įranga naudojimo požiūriu nesiskiria nuo naujos serverio licencijos - programinė įranga taip pat gali susidėvėti. Jai būdingi šie bruožai:

Naudotos SQL Server 2019 Enterprise 2-Core licencijos kilmė

Wiresoft siūloma naudota SQL Server 2019 Enterprise 2-Core licencijos programinė įranga yra kilusi iš įmonės, kuri ją įsigijo ir vėliau pardavė Wiresoft. Perparduodant ji pažymima kaip naudota programinė įranga, tačiau ją galima naudoti kaip naują licenciją.

Naudotų SQL Server 2019 Enterprise 2-Core licencijų pirkėjų saugumas

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core, kaip Wiresoft naudojama programinė įranga, suteikia klientams tuos pačius privalumus, kaip ir perkant naują serverio programinę įrangą: su pirkėjo saugumu, nes ją galima iš karto atsisiųsti po pirkimo ir iš karto aktyvuoti licenciją su pateiktu galiojančiu licencijos raktu.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotą SQL Server 2019 Enterprise 2-Core programinę įrangą?

Kaip Wiresoft klientas galite pasitikėti, kad ne tik įsigydami, bet ir faktiškai naudodami SQL Server 2019 Enterprise 2-Core kaip naudotos programinės įrangos vartotojas nepažeidžiame jokių įstatymų: Wiresoft parduotuvėje siūloma programinė įranga gaunama iš buvusių bendrovės licencijų atsargų. Galiojanti jurisdikcija leidžia ne tik prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, bet ir ją faktiškai naudoti; šie faktai buvo ne kartą patvirtinti keliais teismų sprendimais.

Jūsų Wiresoft privalumai su naudojama SQL Server 2019 Enterprise 2-Core programine įranga

Naudotos Wiresoft programinės įrangos privalumas - galimybė už palankią kainą atnaujinti programinės įrangos atsargas ir taip visada būti atnaujintiems, be to, už daug mažesnę kainą nei perkant naują aparatinę įrangą. Naudojama Wiresoft programinė įranga pasižymi visišku visų pirkėjų patikrinimu, todėl užtikrina audito saugumą!

Wiresoft galite rasti ne tik SQL Server 2019 Enterprise 2-Core leidimą už priimtiną kainą, bet ir kitus SQL Server 2019 leidimus, įskaitant kliento prieigos licencijas, skirtas CAL licencijavimo galimybei, taip pat senesnes Microsoft SQL Server versijas; Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlymas apima ir kitas Microsoft programas - su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų dėl pagrindinio SQL Server 2019 Enterprise ar bet kurio kito leidimo licencijavimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos