Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 2-Core Užpildykite Windows Server 2022 Datacenter licencijavimo poreikius su Wiresoft 2-Core paketais! Windows Server 2022 Datacenter Edition yra specialiai sukurta naudoti didesniuose moderniuose...
173,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Standard 2-Core Lanksčiai papildykite Windows Server 2022 Standard licencijavimo reikalavimus su Wiresoft 2 branduolių paketais! Windows Server 2022 versija Standard Edition sukurta specialiai naudoti...
32,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter - patobulintas didelių tinklų saugumas Windows Server 2022 Datacenter yra nauja Microsoft serverių operacinė sistema, specialiai skirta didesnėms įmonėms. Ši Windows 10 pagrįsta serverio...
1 439,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Standard - didesnis tinklų saugumas Windows Server 2022 Standard yra nauja Microsoft serverių operacinė sistema. Ji pagrįsta Windows 10 ir suteikia dar daugiau saugumo ir galimybių dalytis duomenimis,...
256,90 € *

"Windows Server 2022" standartinė versija daugeliui mažesnių duomenų centrų jau siūlo išsamias funkcijas ir pakankamas jų poreikiams pritaikytas paslaugų virtualizavimo galimybes, kurias papildo patobulintas mastelio keitimas ir tolesnis našumo optimizavimas - kartu su veiksmingomis saugumo funkcijomis, skirtomis patikimai apsaugoti duomenis ir programas kelių debesų aplinkoje.

Naudojant "Windows Server 2022" "Datacenter Edition", sudėtingesniems didelių organizacijų ir įmonių duomenų centrams suteikiama daugiau galimybių virtualizuoti programas ir duomenis, įskaitant dar didesnį mastelio keitimą ir papildomas saugumo funkcijas.

Du "Windows Server 2022 Standard" ir "Windows Server 2022 Datacenter" leidimus dabar galima rasti "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą, kurios kaina, palyginti su atitinkamu nauju produktu, yra mažesnė.

Toliau apžvelgiamos svarbiausios "Windows Server 2022" funkcijos ir "Standard" bei "Datacenter Edition" leidimų skirtumai. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į vieną iš mūsų darbuotojų.

"Windows Server 2022 Standard" ir "Datacenter" versijos iš pirmo žvilgsnio

Kaip ir jos pirmtakė, dabartinė "Microsoft Windows Server 2022" serverių operacinės sistemos versija greičiausiai bus pagrįsta "Windows 10" - su gerai pažįstama darbalaukio sąsaja, kurioje naudotojams lengva orientuotis, ir su visomis funkcijomis, pasiekiamomis gerai žinomoje vietoje. Be to, "Microsoft" 10 metų teikia produkto palaikymą ir atnaujinimus "Microsoft Server 2022" versijoms.

"Windows Server 2022 Buy" ir vėl daugiausia dėmesio skiriama saugumo ir duomenų apsaugos, našumo ir virtualizacijos sritims, be to, abiejuose leidimuose atliktas esminis optimizavimas. "Standard Edition" leidime esančios funkcijos taip pat įtrauktos į "Datacenter Edition" leidimą ir jame papildytos arba išplėstos.

Saugumo funkcijos - Pirkti "Windows Server 2022

"Windows Server 2022" siūlo daugiasluoksnę apsaugą "Standard" ir "Datacenter" sistemoms, kad būtų visapusiškai apsaugoti duomenys ir paslaugos, įskaitant jų prieinamumą, pvz., naudojant šias funkcijas:

 • Iš esmės įjungta naujausia transporto sluoksnio saugumo versija TLS 1.3 ir HTTPS, kad būtų užtikrintas saugus ryšys šifruojant duomenis ir saugus ryšio kanalas tarp dviejų galinių taškų. Naudojant HTTPS protokolą, "Secure DNS" ir DoH (DNS-over-HTTPS), DNS užklausos užšifruojamos, kad būtų išvengta manipuliavimo DNS duomenimis ir pasiklausymo.
 • Dabar serverio pranešimų blokas (SMB) automatiškai naudoja AES-256-GCM ir AES-256-CCM standartus duomenims šifruoti, kai tik užmezgamas ryšys su kitu kompiuteriu, jei šis kompiuteris taip pat palaiko šį standartą.
 • Tuo pat metu šifravimas naudojant SMB Direct ir RDMA (nuotolinė tiesioginė prieiga prie atminties) užtikrina didesnį duomenų srauto pralaidumą ir mažesnį vėlavimą tiesioginei saugyklai, saugyklos replikoms, "Hyper-V" ir "SQL Server".
 • "Trusted Platform Module 2.0" yra saugi aparatine įranga pagrįsta kriptografinių raktų ir duomenų saugykla, kuri taip pat naudojama "BitLocker" disko šifravimui, įskaitant sistemos vientisumo ir kodo patikimumo patikrinimą paleidus "Windows Server 2022".
 • "Secured core" serverių procesoriai siūlo programinės įrangos apsaugą su "Dynamic Root of Trust for Measurement" (DRTM) technologija, tikrinant paleidimo operacijas ir izoliuotą tvarkyklių prieigą prie atminties per tiesioginės atminties prieigos (DMA) apsaugą, taip pat kodo vientisumo palaikymą pagal VBS (virtualizacija grindžiamas saugumas) ir HVCI (hipervizoriumi grindžiamas saugumas) standartus.
 • Visų pirma, VBS užtikrina saugią atminties sritį, atskirtą nuo operacinės sistemos, kuri apsaugo serverį nuo tam tikros rizikos, pavyzdžiui, susijusios su kriptovaliutų kasyba. Naudojant "Credential Guard" naudotojo prisijungimo informacija taip pat saugoma virtualiame konteineryje, kurio operacinė sistema negali tiesiogiai pasiekti.
 • Klasteriuose su perjungimu esant trikdžiams taip pat galima išsamiai valdyti CSV (Cluster Shared Volumes) ir SBL (Storage Bus Layer) šifravimą.

Migravimo ir saugojimo funkcijos sistemoje "Windows Server 2022

Duomenų tomų ir saugyklų perkėlimas bei jų aprūpinimas taip pat yra esminė "Windows Server 2022" funkcinė sritis. Optimizuotas "Storage Migration Server Orchestrator" suteikia išplėstinių galimybių, pvz., vietinių naudotojų ar grupių perkėlimas į "Windows" serverį ir tarp "failover" klasterių ir saugyklos, taip pat galima įtraukti "Linux" serverius, "NetApp CIFS" serverius arba "NetApp Factory Application Server" (FAS).

Konteinerių paslaugos sistemoje "Windows Server 2022

Naudojant "Windows Containers" "Windows Server" dabar užtikrinamas optimizuotas programų suderinamumas ir našumas, be to, patobulintas "Kubernetes" naudojimas. Pavyzdžiui, "Windows" konteinerių paleidimo laikas sutrumpėjo 30 %, iki 40 % sumažinus jų atvaizdų dydį, o tai taip pat pagerina jų našumą. Taip pat buvo atnaujintas "Windows Admin Center", kad būtų lengviau kurti .NET programų konteinerius. Be to, naudojant "Kubernetes" gerokai supaprastinta mazgų, IPv6 ir tinklo politikų konfigūracija.

Kitos našumo ir virtualizavimo funkcijos - Pirkti "Windows Server 2022

Naudotojai taip pat gali naudotis daugeliu kitų "Windows Server 2022 Standard" ir "Datacenter" funkcijų, kurios taip pat padidina bendrą serverio operacinės sistemos našumą:

 • Atminties taisymo metu naudotojai gali geriau kontroliuoti duomenų sinchronizavimą, nes dabar galima pritaikyti greitį. Turimi ištekliai gali būti skiriami duomenų kopijoms taisyti (atsparumas) arba aktyviems darbo krūviams vykdyti (našumas). Tai taip pat leidžia lanksčiau ir efektyviau valdyti klasterius.
 • Skaitymo ir rašymo našumas pagerintas leidžiant lėtesnes laikmenas, pavyzdžiui, HDD, prijungti prie greitesnių laikmenų, pavyzdžiui, NVMe ar SSD, taip pat prie saugyklos magistralės talpyklos prijungti atskirų serverių saugyklas.
 • Naudojant SMB suspaudimą, failus galima greitai perduoti net ir užimtuose tinkluose, prieš tai jų nesuspaudus rankiniu būdu.
 • Naudojant "TCP HyStart++" pagerėjo perdavimo valdymo protokolo (TCP) našumas, todėl sumažėjo paketų praradimas
 • RACK (Recent ACKnowledgment) sutrumpina retransliavimo laiką (Retransmit TimeOuts, RTO) retransliavimo metu

Virtualizacijos srityje "Windows Server":

 • "Hyper-V" virtualiųjų komutatorių optimizavimas naudojant RSC (angl. Receive Segment Coalescing), paketai hipervizoriaus tinkle sujungiami ir taip apdorojami kaip didesni segmentai. Taigi RSC sumažina procesoriaus ciklų skaičių ir pagerina tinklo duomenų srauto našumą.
 • AMD procesoriuose palaikoma "Nested Virtualization", todėl "Windows Server 2022" suteikia daugiau galimybių paleisti "Hyper-V" virtualioje mašinoje (VM).

Be to, "Microsoft Edge" dabar pagal numatytuosius nustatymus prieinamas "Windows Server 2022" ir pakeičia naršyklę "Internet Explorer"; "Edge" pagrįstas atviruoju kodu "Chromium", todėl užtikrina didesnį saugumą.

Išskirtinės "Windows Server 2022 Datacenter" versijos funkcijos

Tik "Windows Server 2022 Datacenter Edition", be minėtų funkcijų, siūlo visą rinkinį papildomų funkcijų, taip pat "Shielded Virtual Machines" palaikymą, skirtą itin saugioms virtualizacijos infrastruktūroms su "Hyper-V" kurti, įskaitant neribotą virtualių kompiuterių skaičių ir vieną "Hyper-V" prieglobos kompiuterį vienai licencijai, taip pat:

 • Programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN)
 • Programine įranga apibrėžta saugykla (SDS)
 • "Storage Spaces Direct" (SSD)
 • Neribota saugyklos replika - tiek sinchroniniam, tiek asinchroniniam tomų replikavimui tarp serverių ar klasterių atkuriant po avarijos
 • "Hyper Converged Infrastructure" - programine įranga apibrėžtam skaičiavimo, saugojimo ir tinklo funkcijų konsolidavimui klasteryje
 • Virtuali OSE (operacinės sistemos aplinka)

"Windows Server 2022 Edition Standard" ir "Datacenter" licencijavimas

"Windows Server 2022" versijos licencijavimas tikriausiai vėl bus grindžiamas pažįstama licencijavimo schema, taip pat serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos deriniu "Standard Edition" versijoje ir išimtinai pagrindine licencija "Datacenter Edition" versijoje.

Net jei perkate "Windows Server 2022" kaip naudotą programinę įrangą, licencijavimas visada atitinka "Microsoft" licencijavimo sąlygas, pagal kurias licencijavimo pagal branduolius atveju, kuris taikomas tik "Datacenter Edition" versijai, licencijos reikalavimas apskaičiuojamas pagal branduolių skaičių. Todėl taikomos šios nuostatos:

 • "Windows Server 2022" programinė įranga licencijuojama pagal faktiškai naudojamą fizinę aparatinę įrangą. Be fiziškai prieinamų pagrindinių procesorių skaičiaus, taip pat atsižvelgiama į virtualių serverių skaičių.
 • Taigi, taikoma tokia tvarka: viena "Windows Server 2022" licencija apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.
 • Visada remiamasi minimaliu 8 branduolių skaičiumi viename procesoriuje, net jei faktiškai esama techninė įranga turi mažiau nei 8 branduolius.
 • Vienam fiziniam serveriui visada taikomi mažiausiai 2 procesoriai.
 • Todėl minimalus branduolių skaičius yra 16.
 • Jei serverio aparatinėje įrangoje yra daugiau nei 16 branduolių, visi papildomi branduoliai turi būti licencijuojami su papildomais "Windows Server 2022" paketais.

Kai "Windows Server 2022" licencijuojama naudojant serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos derinį, kaip tai galima padaryti standartinėje versijoje, kiekvienas naudotojas arba galutinis įrenginys, kuris naudojasi "Windows" serveriu, turi turėti savo naudotojo CAL arba įrenginio CAL. Tai taikoma ir "Windows Server 2022" nuotolinės prieigos licencijavimui.

Daugiau informacijos, ypač apie "Client Access" licencijavimą ir ypač apie "Hyper-V" egzempliorius "Windows Server 2022", teiraukitės "Wiresoft" darbuotojo. "Wiresoft" taip pat gali įsigyti "Windows Server 2022" atitinkamų naudotojo ar įrenginio bei RDS CAL kaip naudotą programinę įrangą.

Pirkite "Windows Server 2022" versijas "Standard" ir "Datacenter" kaip "Microsoft" naudotą programinę įrangą "Wiresoft"

Dvi naujos "Windows Server 2022" versijos - "Standard" ir "Datacenter" - "Wiresoft" jau yra prieinamos kaip naudota programinė įranga palankiomis kainomis. Jūs galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Įsigydami "Windows Server 2022" versiją gausite originalią "Microsoft" programinę įrangą su galiojančiu licencijos raktu - jokių riboto naudojimo ar riboto laiko bandomųjų versijų.
 • "Windows Server 2022 Edition" pavadinimas "naudojama programinė įranga" nereiškia jokių programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Naudotą "Windows Server 2022" standartinės ir "Datacenter" versijų programinę įrangą prieš perparduodant "Wiresoft" patikrino, ar ji visiškai tinkama naudoti.
 • Prekyba "Microsoft" naudojama programine įranga ir jos naudojimas su "Windows Server 2022" versija yra teisėtas, nes tai leidžiama pagal įstatymus.
 • Įsigydami naudotą licenciją iš "Wiresoft" visada įsigyjate legalų ir kartu originalų "Microsoft Windows Server 2022" produktą.

Jei turite daugiau klausimų apie "Microsoft Windows Server 2022 Edition" arba "Client Access" licencijavimą, tiesiog susisiekite su mumis pokalbio metu, telefonu arba el. paštu.