Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Visio Professional 2013 - įsigykite Microsoft programą, skirtą įvairioms vizualizacijoms, kaip naudojamą programinę įrangą Visio Professional 2013 yra išsamiausias šios Microsoft programos Visio versijos leidimas; jame ne tik gerokai...
76,90 € *
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
MS Visio Standard 2013 - įsigykite patikrintą profesionalių vizualizacijų programą kaip naudotą programinę įrangą Visio Standard 2013 siūlo daugybę šablonų, skirtų daugelio verslo sričių diagramoms kurti: taip galima diferencijuotai...
57,90 € *

Microsoft Visio 2013: aiškus vizualizavimas ir diagramų kūrimas

Microsoft Visio 2013 iš pirmo žvilgsnio

Microsoft Visio 2013 yra senesnė, bet vis dar naudinga šio programinio sprendimo versija, kuri specializuojasi diagramų, srauto diagramų, organizacinių schemų ir kitų vaizdinių atvaizdų kūrime. Nors joje nėra naujausių funkcijų, Visio 2013 vis dar yra vertingas pasirinkimas įmonėms ir specialistams, norintiems aiškiai ir suprantamai vizualizuoti sudėtingą informaciją.

Microsoft Visio 2013 funkcijos

Diagramų kūrimas

Viena iš pagrindinių Microsoft Visio 2013 funkcijų - lengvas diagramų kūrimas. Galite rinktis iš įvairių formų ir šablonų, kad sukurtumėte jūsų reikalavimus atitinkančias diagramas.

Srautinės diagramos ir procesų vizualizavimas

Programa Visio 2013 ypač tinka kurti srauto diagramas ir vizualizuoti verslo procesus. Galite aiškiai ir suprantamai vizualizuoti procesų srautus.

Duomenų susiejimas ir automatizavimas

Nors Visio 2013 nesiūlo pažangiausių duomenų susiejimo ir automatizavimo funkcijų, vis tiek galite įtraukti duomenis į diagramas ir supaprastinti pasikartojančias užduotis.

Kodėl verta naudoti Microsoft Visio 2013?

Patvirtintas patikimumas

Programa Visio 2013 pasitvirtino kaip patikima diagramų kūrimo programinė įranga ir ją naudoja daugelis organizacijų. Ji siūlo patikimas pagrindines informacijos vizualizavimo funkcijas.

Taupios sąnaudos

Jei ieškote ekonomiško diagramų kūrimo varianto ir jums nereikia visų naujausių funkcijų, Visio 2013 gali būti ekonomiškas pasirinkimas.

Išvada

Programoje Microsoft Visio 2013 siūlomos pagrindinės diagramų kūrimo ir informacijos vizualizavimo funkcijos. Nors joje nėra naujausių funkcijų ir integracijų, tai vis tiek patikimas pasirinkimas įmonėms, kurioms reikia ekonomiško vizualizavimo sprendimo. Jei ieškote paprasto būdo kurti diagramas ir vizualizuoti sudėtingą informaciją, Microsoft Visio 2013 gali patenkinti jūsų poreikius. Tačiau turėkite omenyje, kad tai senesnė versija ir joje trūksta kai kurių pažangių funkcijų ir integracijų, kurias galima rasti naujesnėse versijose.

Kategorijos