Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Visio Professional 2013 - įsigykite Microsoft programą, skirtą įvairioms vizualizacijoms, kaip naudojamą programinę įrangą Visio Professional 2013 yra išsamiausias šios Microsoft programos Visio versijos leidimas; jame ne tik gerokai...
36,90 € *
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
MS Visio Standard 2013 - įsigykite patikrintą profesionalių vizualizacijų programą kaip naudotą programinę įrangą Visio Standard 2013 siūlo daugybę šablonų, skirtų daugelio verslo sričių diagramoms kurti: taip galima diferencijuotai...
27,90 € *

Pirkti Visio 2013: Geriausias diagramų kūrimo ir vizualizavimo įrankis

2013 m. sausio mėn. Microsoft pirmą kartą išleido Visio 2013 - svarbų etapą Visio programinės įrangos istorijoje. Ji yra "Visio 2010" evoliucija ir siūlo daugybę funkcijų bei patobulinimų, kurie gerokai palengvina diagramų kūrimą ir redagavimą.

Visio 2013 evoliucija

Pirmą kartą "Visio" sukūrė korporacija "Shapeware Corporation" XX a. dešimtojo dešimtmečio pradžioje, o vėliau ją įsigijo "Microsoft". Su kiekviena nauja versija "Visio" išplėtė savo galimybes ir palengvino naudojimą. Programa "Visio 2013" tęsė šią tendenciją, pristatydama pažangius įrankius ir patobulintą naudotojo sąsają.

"Visio 2013" galimybės

Programinė įranga pasižymi įspūdingu funkcijų spektru, pvz:

Įvairiapusiškus šablonus ir formas

Ji siūlo plačią šablonų ir formų biblioteką, skirtą įvairiems diagramų tipams. Nesvarbu, ar tai būtų organigramos, srautų diagramos, aukštų planai, procesų srautai, ar tinklo topologijos - "Visio 2013" siūlo tinkamus įrankius.

Duomenų susiejimas ir atnaujinimas realiuoju laiku

Viena iš išskirtinių "Visio 2013" funkcijų - galimybė susieti diagramas su išoriniais duomenų šaltiniais. Ši funkcija leidžia diagramas atnaujinti automatiškai, kai tik pasikeičia pagrindiniai duomenys. Tai ypač naudinga įmonėms, kurios vizualizuoja ir valdo sudėtingus procesus ar tinklus.

Integracija su debesija ir bendradarbiavimas

Visio 2013" sklandžiai integruojasi į "Microsoft 365" aplinką ir leidžia bendradarbiauti realiuoju laiku. Su diagrama vienu metu gali dirbti keli naudotojai, o pakeitimai sinchronizuojami realiuoju laiku.

Patobulinta naudotojo sąsaja

Vartotojo sąsaja buvo pertvarkyta ir optimizuota. Įrankiai ir piktogramos išdėstyti intuityviai, todėl diagramų kūrimas tapo dar efektyvesnis.

Taikymo sritys

Visio 2013" yra itin universali ir naudojama įvairiose pramonės šakose bei profesinėse srityse:

Verslo procesų modeliavimas

Įmonės naudoja "Visio 2013" verslo procesams modeliuoti ir dokumentuoti. Srautinės diagramos ir procesų srautai padeda vizualizuoti ir analizuoti procesus.

Tinklo planavimas ir valdymas

IT specialistai naudoja "Visio 2013" sudėtingoms tinklo topologijoms kurti ir valdyti. Jame pateikiamos reikalingos priemonės nuo planavimo iki trikčių šalinimo.

Organizacijų schemos ir struktūros aprašymai

Visio 2013 palengvina organizacinių schemų ir struktūrų aprašymų kūrimą, o tai padeda vizualizuoti hierarchijas ir organizacines struktūras.

Duomenų vizualizavimas ir analizė

Duomenų analitikai naudoja "Visio 2013" duomenims vizualiai atvaizduoti ir analizuoti. Diagramos ir vizualizacijos padeda lengviau interpretuoti sudėtingą informaciją.

Kodėl verta rinktis "Visio 2013"?

Ši programinė įranga siūlo daugybę priežasčių, kodėl ji išlieka populiariu pasirinkimu:

Našumas ir stabilumas

Visio 2013" išsiskiria našumu ir stabilumu. Programinė įranga veikia sklandžiai, net ir kuriant sudėtingas ir didelės apimties diagramas.

Integracija su debesimis

Integracija su "Microsoft 365" platforma leidžia sklandžiai bendradarbiauti ir pasiekti diagramas iš bet kurios vietos.

Lankstumas ir pritaikomumas

Programa "Visio 2013" yra itin lanksti ir pritaikoma. Ji leidžia naudotojams kurti diagramas pagal individualius reikalavimus.

Duomenų susiejimas realiuoju laiku

Galimybė susieti duomenis realiuoju laiku yra pagrindinis privalumas organizacijoms, norinčioms nuolat stebėti ir optimizuoti savo procesus ir tinklus.

Išvada

Visio 2013 neabejotinai yra galinga diagramų kūrimo ir vizualizavimo priemonė, kurią galima pritaikyti daugelyje sričių. Dėl savo pažangių funkcijų, sklandžios debesijos integracijos ir realaus laiko duomenų susiejimo galimybių ji išlieka pageidaujamu įmonių ir specialistų pasirinkimu visame pasaulyje. Nuolatinis "Visio" tobulinimas ir pritaikomumas užtikrina, kad ji ir ateityje atliks svarbų vaidmenį perduodant ir pateikiant informaciją.