Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Didžiausias kūrėjų produktyvumas su Visual Studio 2022 Enterprise - kaip įsigyjama versija Visual Studio - tai Microsoft išbandyta integruota kūrimo aplinka, skirta sudėtingoms įvairių sričių įmonių programoms kurti ir diegti. Šio...
2 353,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - universali programuotojo programinė įranga kaip pirkimo versija Microsoft Visual Studio 2022 Professional - tai naujausia išbandytos IDE (integruotos kūrimo aplinkos) versija, skirta reikliems...
358,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - universali programuotojų programinė įranga kaip pirkimo versija Microsoft sukurta Visual Studio 2019 Professional yra naujausia patikrintos IDE (integruotos kūrimo aplinkos) versija, skirta reikliems...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Padidinkite kūrėjų produktyvumą naudodami Visual Studio 2019 Enterprise, kurią galima įsigyti Visual Studio yra Microsoft išbandyta integruota kūrimo aplinka, skirta sudėtingoms įvairių sričių įmonių programoms kurti ir diegti. Šio...
1 725,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - reikliems kūrėjams skirtas leidimas kaip įsigyjama versija Visual Studio 2017 verslui skirtoje versijoje naudotojai gali naudotis įvairiomis galingomis funkcijomis, kad galėtų kurti programėles bet kuriai...
1 411,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - viskas, kas reikalinga profesionaliam programų kūrimui, įsigyjamoje versijoje Visual Studio 2017 versijoje Professional Edition naudotojai turi viską, kas jiems pasiekiama, kad galėtų kurti programas ir...
118,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integruota kūrimo aplinka su įvairiomis aukšto lygio kalbomis) Visual Studio Enterprise 2015 - sklandžiam veikimui Naudodamiesi kūrimo aplinka galite ne tik kurti programas ir programėles, bet ir...
131,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integruota kūrimo aplinka su įvairiomis aukšto lygio kalbomis) Visual Studio Professional 2015 - sklandžiam veikimui Kūrimo aplinkoje galite ne tik...
94,90 € *

Microsoft Visual Studio for Windows - jūsų Windows programų kūrimo platforma

Microsoft Visual Studio for Windows yra galinga integruota kūrimo aplinka (IDE), sukurta specialiai Windows taikomosioms programoms kurti. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl Microsoft Visual Studio for Windows yra būtina priemonė programuotojams, norintiems kurti aukštos kokybės Windows programinę įrangą.

Pagrindinės Microsoft Visual Studio for Windows funkcijos

  1. Windows programų kūrimas: Visual Studio for Windows pateikia išsamų įrankių ir šablonų rinkinį, skirtą Windows programoms kurti, nesvarbu, ar tai būtų Universal Windows Platform (UWP), WPF, ar WinForms programos.
  2. XAML Designer: Integruotas XAML Designer leidžia lengvai kurti Windows programų naudotojo sąsajas naudojant vilkimo ir nuleidimo funkcijas ir tiesiogines peržiūras.
  3. Derinimas ir diagnostika: Visual Studio siūlo galingus derinimo ir diagnostikos įrankius, kad galėtumėte greitai nustatyti ir ištaisyti klaidas savo Windows programose.
  4. Integracija su Azure: Kūrėjai gali sklandžiai naudotis Azure paslaugomis, kad į savo Windows taikomąsias programas galėtų integruoti debesijos funkcijas.

Microsoft Visual Studio for Windows privalumai

  • Optimali integracija su Windows: Visual Studio siūlo gilią integraciją su Windows operacinėmis sistemomis ir paslaugomis, kad būtų optimizuotas kūrimas Windows platformai.
  • Visapusiškas Windows versijų palaikymas: Visual Studio leidžia kurti programas, kurios gali veikti skirtingose Windows versijose, pavyzdžiui, Windows 10, Windows 11 ir Windows Server.
  • Išskirtinis našumas: Visual Studio for Windows sukurta taip, kad užtikrintų greitą ir efektyvią Windows programų kūrimo aplinką.

Naujausi atnaujinimai ir funkcijos

Microsoft Visual Studio for Windows nuolat atnaujinama, kad atspindėtų naujausius Windows ekosistemos pokyčius. Naujausi atnaujinimai apima:

  • .NET 6 palaikymas: Visual Studio palaiko .NET 6, naujausią .NET sistemos versiją, kad būtų lengviau kurti šiuolaikines Windows programas.
  • Integruota Azure DevOps: Kūrėjai gali sklandžiai integruoti Azure DevOps su Visual Studio ir valdyti visą kūrimo ciklą.
  • Patobulintos kūrimo ir derinimo priemonės: Naujausiuose atnaujinimuose pateikiami patobulinti įrankiai, kurie pagreitina kūrimą ir derinimą.

Pirkite Visual Studio 2022 for Windows iš Wiresoft

Microsoft Visual Studio for Windows yra idealus įrankis programuotojams, norintiems kurti aukštos kokybės Windows taikomąsias programas. Įsigykite Microsoft Visual Studio for Windows jau šiandien ir paspartinkite savo Windows programinės įrangos projektų kūrimą.

Kategorijos