Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Visio 2019 Professional - profesionali Microsoft vizualizavimo programinė įranga, kurią galima įsigyti kaip vieną licenciją Visio 2019 - tai naujausia pažangios Microsoft programinės įrangos versija, skirta informatyviam verslo ir...
97,90 € *
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
Visio 2019 Standard - Microsoft vizualizavimo programa, kurią galima įsigyti kaip vieną licenciją Visio 2019 yra naujausia, naujai peržiūrėta Microsoft programinės įrangos versija, skirta profesionaliai vizualizuoti techninius ir verslo...
61,90 € *

Pirkti Visio 2019: Diagramų kūrimo ir vizualizavimo viršūnė

2018 m. spalį Microsoft išleido Visio 2019 ir žengė reikšmingą žingsnį į priekį šios pasaulinio lygio diagramų kūrimo programinės įrangos raidoje.

Pažanga

Nuo pat Visio išleidimo pradžios į ją nuolat buvo integruojamos naujos funkcijos ir technologijos. Programa Visio 2019 tęsia šią tendenciją, pristatydama naujoviškas diagramų kūrimo ir vizualizavimo galimybes.

Naujoviškos funkcijos

Visio 2019 siūlo įspūdingą pažangių funkcijų spektrą:

Mišrios realybės vizualizavimas

Viena iš revoliucingiausių naujų Visio 2019 funkcijų yra mišrios realybės integracija. Dabar naudotojai gali peržiūrėti diagramas ir sąveikauti su jomis 3D aplinkoje. Tai atveria visiškai naujas erdvinių duomenų vizualizavimo ir bendradarbiavimo galimybes. Ši įtraukianti patirtis leidžia naudotojams peržiūrėti duomenis ir diagramas realaus pasaulio kontekste, o informacijos interpretavimą ir analizę pakelia į naują lygį.

AI valdomos diagramų rekomendacijos

Programoje Visio 2019 įdiegti dirbtinio intelekto valdomi vedliai, kurie naudotojams teikia išmaniąsias diagramų sudarymo rekomendacijas. Ši funkcija analizuoja pateiktus duomenis ir automatiškai pasiūlo tinkamus diagramų tipus ir išdėstymą. Ši išmanioji pagalba taupo laiką ir užtikrina profesionalius rezultatus. Vartotojai gali susitelkti į diagramų turinio dizainą, o programinė įranga optimizuoja techninius aspektus.

Duomenų apsauga ir saugumas

Naudodamos Visio 2019, organizacijos gali apsaugoti konfidencialią informaciją valdydamos prieigos prie diagramų teises ir užtikrindamos, kad prie diagramų galėtų prieiti tik įgalioti naudotojai. Šios pažangios privatumo ir saugumo funkcijos yra labai svarbios siekiant užtikrinti jautrių verslo duomenų apsaugą. Galima veiksmingai laikytis atitikties reikalavimų ir pagerinti įmonės diagramų kontrolę.

Patobulinta debesijos integracija ir komandinis bendradarbiavimas

Dar labiau optimizuota integracija su debesimis. Tai suteikia galimybę sklandžiai bendradarbiauti ir lengvai dalytis diagramomis įvairiose platformose. Komandos dabar gali dirbti dar efektyviau, nes su diagramomis gali dirbti vienu metu, nesant versijų konfliktų. Palengvinamas bendradarbiavimas realiuoju laiku, o pakeitimai sinchronizuojami akimirksniu.

Visio 2019 taikymo sritys

Programinė įranga tinka įvairioms taikymo sritims:

Didžiųjų duomenų vizualizavimas

Įmonės, kurios apdoroja didelius duomenų kiekius, naudoja Visio 2019 didiesiems duomenims vizualizuoti. Mišrios realybės funkcija leidžia atlikti įtraukiančią duomenų analizę. Vartotojai gali pasinerti į duomenis ir visiškai naujai pamatyti dėsningumus, tendencijas ir sąsajas.

Procesų automatizavimas

Visio 2019 yra labai svarbi verslo procesų automatizavimo priemonė. Įmonės gali vizualizuoti ir automatizuoti sudėtingus procesus, kad padidintų efektyvumą. Dirbtinio intelekto valdomos diagramų rekomendacijos padeda nustatyti geriausius procesų optimizavimo būdus.

Atitiktis ir duomenų apsauga

Visio 2019 padeda įmonėms laikytis atitikties reikalavimų ir duomenų apsaugos taisyklių. Išplėstinės saugumo funkcijos užtikrina jautrių duomenų apsaugą. Įmonės gali užtikrinti, kad jų diagramos atitiktų reikalaujamus standartus.

Projektavimas ir architektūra

Architektai ir dizaineriai Visio 2019 naudoja 3D modeliams ir erdvių planams kurti. Mišrios realybės integracija leidžia sukurti tikroviškas pastatų ir projektų peržiūras. Tai ypač naudinga projektuojant ir planuojant pastatų projektus.

Kodėl verta rinktis Visio 2019?

Visio 2019 siūlo daugybę priežasčių, kodėl jį renkasi įmonės ir specialistai:

Mišrioji realybė ir 3D vizualizacija

Mišrios realybės integracija atveria visiškai naujas duomenų vizualizavimo ir bendradarbiavimo galimybes. Įmonės gali tyrinėti ir suprasti duomenis tikroviškoje aplinkoje.

AI valdomos diagramų rekomendacijos

Išmanioji diagramų kūrimo pagalba taupo laiką ir užtikrina profesionalius rezultatus. Vartotojai gauna pritaikytas rekomendacijas, kad galėtų optimizuoti savo diagramas.

Duomenų apsauga ir saugumas

Visio 2019 padeda įmonėms saugiai apsaugoti diagramas ir duomenis bei laikytis atitikties reikalavimų. Jautri verslo informacija yra gerai apsaugota.

Pažangi integracija su debesimis

Sklandi debesijos integracija ir geresnis komandinis bendradarbiavimas yra pagrindiniai privalumai šiuolaikinėse darbo aplinkose. Optimizuojamas bendradarbiavimas realiuoju laiku.

Išvada

Visio 2019 neabejotinai yra diagramų kūrimo ir vizualizavimo viršūnė. Integravus mišriąją realybę, dirbtinio intelekto paremtas rekomendacijas ir pažangias privatumo funkcijas, jis įmonėms ir specialistams siūlo nepakeičiamą informacijos vizualizavimo ir procesų optimizavimo platformą. Jos taikymo sritys yra įvairios, o lankstumas leidžia naudotojams kurti diagramas ir vizualizacijas tiksliai pagal savo reikalavimus. Neabejotina, kad Visio 2019 ir toliau atliks svarbų vaidmenį informacijos vizualizavimo pasaulyje ir sukels revoliuciją mūsų duomenų supratimo ir naudojimo srityje. Naudodamos Visio 2019 įmonės yra gerai pasirengusios duomenų vizualizavimo ateičiai.