Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

  • SW10588
  • DG7GMGF0D19L
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
220,90 € * 243,90 € * (9,43% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  32bit/64bit


Atsisiuntus "Windows 10" Enterprise LTSC 2021, visi diegimui reikalingi failai bus atsisiųsti į jūsų kietąjį diską. Tuo pat metu mūsų sistema atsiųs jums el. laišką su produkto raktu "Windows 10 Enterprise LTSC 2021". Baigę diegimą, įveskite nurodytus laukus. Tuomet operacinė sistema bus aktyvuota ir visiškai tinkama naudoti.

Jei turite papildomų klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - svarbus Windows 10 operacinės sistemos atnaujinimas

Atsisiuntus Windows 10 Enterprise LTSC 2021, į kietąjį diską atsisiunčiami visi diegimui reikalingi failai. Tuo pat metu mūsų sistema atsiųs jums el. laišką su Windows 10 Enterprise LTSC 2021 produkto raktu. Baigę diegimą, įveskite nurodytus laukus. Tada operacinė sistema yra aktyvuota ir visiškai tinkama naudoti.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 yra naujausia Windows 10 verslui versija

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 turi tas pačias funkcijas kaip ir Windows 10 21H2. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 papildyta naujomis Windows 10 Enterprise LTSC 2019 funkcijomis ir patobulinimais.

Microsoft pradėjo leisti Windows 10 Enterprise Edition LTSC 2021. Ši versija sukurta remiantis neseniai išleistu lapkričio mėn. atnaujinimu. Įmonių partneriai dabar gali naudotis ilgalaike parama.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 apima naujas funkcijas ir saugumo atnaujinimus.

Į Windows 10 Enterprise LTSC 2021 įdiegtos įvairios interaktyvios ataskaitų funkcijos, skirtos saugumo grėsmėms analizuoti. Kiekviena įmonė gali individualiai nustatyti, kada ir kaip jai pranešama apie grėsmes. Tai integruotos saugumo priemonės, susijusios su Azure, Office, Microsoft Cloud ir kitomis programomis. Microsoft saugumo balas aiškiai sujungia antivirusinės programinės įrangos, operacinės sistemos atnaujinimų, ugniasienių ir kitų saugumo aspektų duomenis. OS leidžia įmonės administratoriams skelbti arba blokuoti tam tikrus URL ir IP adresus. Be to, įsigiję Windows 10 Enterprise LTSC 2021 galėsite geriau apsaugoti savo verslą nuo išpirkos reikalaujančių programų ir naudotis naujausios kartos Windows Defender ATP. Taip pat palaikomas prisijungimas be slaptažodžio: Darbuotojai savo Windows 10 įrenginiuose gali naudoti pažangų daugiafaktorinį autentifikavimą.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 yra saugi operacinė sistema, atitinkanti griežtus didelių įmonių reikalavimus. Tai viskas viename programinės įrangos paketas, skirtas keliems įrenginiams ir turintis galingų funkcijų. Sudėtingos saugumo priemonės taip pat gali aktyviai apsaugoti įmones, remdamosi debesijos žvalgybos duomenimis. Skirtingai nei Windows 10 Pro, verslui skirtoje versijoje yra visapusiškas saugumo įrankis Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Operacinė sistema padeda įmonės IT darbuotojams atlikti tokias funkcijas kaip darbalaukio analizė. Svarbios programos, tokios kaip Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard ar OneNote for Windows 10, yra paruoštos naudoti iškart. Įsigijus Windows 10 Enterprise LTSC 2021, įmonės IT skyriui taip pat lengviau pereiti prie debesijos valdymo. Kai kurias darbo eigas jau galima perkelti į Intune, o kitoms darbo eigoms vis dar veikia Configuration Manager. Turėdama prieigą prie Microsoft Store for Business, bet kuri įmonė gali lengvai rasti tinkamą papildomą programą.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos