Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Ieškote patikimo, nebrangaus ir lengvai naudojamo virtualizacijos sprendimo? Tada VMware vCenter Server 7 fondas skirtas jums. Ši programinė įranga puikiai tinka mažoms įmonėms, norinčioms pasinaudoti virtualizacijos privalumais ir...
992,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard yra centrinė platforma, skirta jūsų VMware aplinkai Management. Jame galima supaprastinti Management vSphere aplinkas, pagerinti našumą ir mastelio keitimą bei padidinti saugumą. Naudodami VMware vCenter...
4 052,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard - centrinis virtualizacijos aplinkos valdymas VMware vCenter Server 8 Standard yra pirmaujantis sprendimas, skirtas visai virtualizacijos aplinkai valdyti ir kontroliuoti. Šiame straipsnyje sužinosite,...
5 094,90 € *

VMware vCenter: Centralizuotas virtualizacijos aplinkos valdymas ir kontrolė

VMware vCenter yra galingas programinės įrangos sprendimas, padedantis įmonėms efektyviai valdyti ir kontroliuoti savo virtualizacijos aplinką. Šios kategorijos tekste apžvelgsime pagrindines VMware vCenter funkcijas ir privalumus.

Kas yra VMware vCenter?

VMware vCenter - tai centralizuota valdymo platforma, leidžianti įmonėms valdyti ir stebėti savo virtualiuosius išteklius ir infrastruktūras. Naudodami vCenter galite valdyti visą virtualizacijos aplinką iš vienos konsolės, nesvarbu, ar naudojate VMware vSphere, ar kitus VMware produktus.

VMware vCenter privalumai

  • Centralizuotas valdymas: VMware vCenter suteikia vieną sąsają virtualioms mašinoms, prieglobos kompiuteriams ir ištekliams valdyti. Taip lengviau stebėti ir valdyti visą virtualizacijos aplinką.
  • Didelis prieinamumas ir atsparumas: vCenter leidžia sukurti didelio prieinamumo sprendimus, kad užtikrintumėte savo virtualiųjų mašinų atsparumą. Sugedus aparatinei įrangai, virtualiosios mašinos automatiškai perkeliamos į kitus kompiuterius.
  • Išteklių optimizavimas: VMware vCenter teikia išteklių optimizavimo priemones, kad užtikrintų, jog jūsų virtualios mašinos būtų naudojamos efektyviai. Tai padeda taupyti išlaidas ir maksimaliai padidinti našumą.

Lankstumas ir mastelio keitimas

VMware vCenter užtikrina lankstumą ir mastelio keitimą:

  • Daugelio debesų valdymas: vCenter leidžia išplėsti ir valdyti virtualizacijos aplinką kelių debesų aplinkoje, taip padidinant IT infrastruktūros lankstumą.
  • Masteliškumas: vCenter yra keičiamo dydžio ir palaiko šimtų ar tūkstančių virtualių mašinų ir kompiuterių valdymą.
  • Integracija: VMware vCenter sklandžiai integruojamas su kitais VMware produktais ir sprendimais, kad būtų užtikrintos pažangios funkcijos ir galimybės.

VMware vCenter veikiantis

Organizacijos gali diegti VMware vCenter pagal įvairius scenarijus:

  • Konsolidavimas: vCenter leidžia konsoliduoti serverius ir sumažinti aparatinės įrangos išlaidas.
  • Automatizavimas: vCenter leidžia automatizuoti užduotis ir padidinti virtualizacijos aplinkos efektyvumą.
  • Saugumas ir atitiktis: vCenter siūlo įrankius, skirtus saugumo stebėjimui ir atitikties rekomendacijų laikymuisi.

Apskritai VMware vCenter leidžia įmonėms efektyviai valdyti virtualizacijos aplinką. Naudodamos centralizuotą valdymą, didelio prieinamumo parinktis ir išteklių optimizavimą, įmonės gali sumažinti išlaidas ir pagerinti savo virtualių mašinų našumą. VMware vCenter yra idealus sprendimas tiems, kurie ieško išsamaus ir centralizuoto virtualizacijos išteklių valdymo.

Kategorijos