Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Ieškote patikimo, nebrangaus ir lengvai naudojamo virtualizacijos sprendimo? Tada VMware vCenter Server 7 fondas skirtas jums. Ši programinė įranga puikiai tinka mažoms įmonėms, norinčioms pasinaudoti virtualizacijos privalumais ir...
1 101,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard yra centrinė platforma, skirta jūsų VMware aplinkai Management. Jame galima supaprastinti Management vSphere aplinkas, pagerinti našumą ir mastelio keitimą bei padidinti saugumą. Naudodami VMware vCenter...
4 501,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard virtualių infrastruktūrų valdymas vCenter Server 8 Standard yra galingas pagrindinis įrankis vSphere pagrindu veikiančiai infrastruktūrai ir jos aplinkai valdyti. Pažangi serverių valdymo programinė...
5 659,90 € *

Kokias funkcijas siūlo vCenter Server 7?

vCenter Server "7" siūlo paprastą ir visapusišką valdymą, įskaitant skaidrumą visais lygiais, centralizuotai valdant virtualizuotus kompiuterius ir virtualias mašinas per vieną konsolę. Taigi, galingais vCenter Server įrankiais supaprastinamas veiksmingas vSphere infrastruktūrų valdymas, taip pat siūlomos plačios valdymo galimybės. Be to, naudojant vCenter Server galima atlikti tiesioginį darbo krūvių perkėlimą naudojant "vMotion", visišką klonavimą ir šaltąjį perkėlimą. Be to, žiniatinklio paslaugų API palengvina lankstų vCenter Server integravimą į esamą sistemos valdymo programinę įrangą.

Tai suteikia vienam administratoriui galimybę tiesiogiai matyti visų pagrindinių esamos virtualios infrastruktūros komponentų konfigūraciją, tuo pat metu valdant šimtus darbo krūvių, o tai daugiau nei dvigubai padidina vCenter Server sprendimo našumą, palyginti su fizinių infrastruktūrų valdymu. Kadangi vCenter Server veikia su "Photon OS", pataisymai ir atnaujinimai atliekami nepriklausomai nuo trečiųjų šalių, be to, problemų sprendimo laiką galima sutrumpinti naudojant nemokamą "Log Insight" licenciją.

Patikimas virtualios infrastruktūros diegimas

vCenter Server užtikrina aktyvų, automatizuotą valdymą, kad būtų galima dinamiškai teikti naujus Services. Ištekliai gali būti skiriami maksimaliai efektyviai. Ištekliai gali būti skirstomi ir optimizuojami maksimaliai efektyviai. Pavyzdžiui, 15 vCenter Server egzempliorių gali valdyti iki 70 000 virtualių mašinų ir 5 000 kompiuterių. Naudojant dinaminį išteklių valdymą, įskaitant išteklių paskirstymą, vCenter Server protingai paskirsto turimus išteklius virtualioms mašinoms. Tai leidžia lengvai pasiekti paslaugų lygius pagal verslui svarbių taikomųjų programų paslaugų lygio susitarimus (SLA).

Didelis mastelio keitimas ir išplėtimas hibridinėje sistemoje Cloud

Naudojant vCenter Server taip pat galima sklandžiai išplėsti vietines aplinkas į vSphere viešus debesis, pavyzdžiui, VMware Cloud AWS - iki 2 000 kompiuterių ir 35 000 virtualių mašinų galima skaidriai valdyti vienu vCenter Server egzemplioriumi, nepriklausomai nuo to, kokia vCenter Server versija veikia.

Kiti VMware vCenter įrankiai ir funkcijos Server

Kitos funkcijos, kurias galima įdiegti per vCenter Server , yra šios:

 • VMware vSphere "vMotion"
 • VMware vSphere Paskirstytasis išteklių planuotojas
 • VMware vSphere Didelis prieinamumas (HA)
 • VMware vSphere Tolerancija gedimams
 • VMware vRealize Orchestratorius, skirtas geriausios praktikos darbo srautams kurti
 • VMware vCenter Server Konvergavimo įrankis, kad būtų lengviau migruoti
 • vRealize "Log Insight for vCenter Server " lengvojoje versijoje užtikrinamas geresnis skaidrumas ir įvykių tendencijų vizualizavimas, kad problemos būtų sprendžiamos greičiau

Pagrindiniai VMware vCenter Server 7 privalumai iš pirmo žvilgsnio

VMware vCenter Server , kaip centrinė, išplečiama platforma, siūlo šiuos privalumus, leidžiančius lengvai ir automatizuotai valdyti virtualiąsias infrastruktūras:

 • Lengvas diegimas: vCenter Server galima įdiegti kaip iš anksto sukonfigūruotą virtualų įrenginį vos keliais veiksmais.
 • Centralizuotas, patogus valdymas : naudojant HTML5 pagrindu veikiančią vSphere Client vCenter Server visą vSphere infrastruktūrą galima valdyti iš bet kurios naršyklės - jautriai ir iš vienos vietos. Vos vienu spustelėjimu naudotojams galima priskirti atskirus vaidmenis, naršyti vCenter Server inventorių arba aprūpinti naujas virtualias mašinas.
 • vSphere Server išplėtimas per atvirą papildinių architektūrą : IT administratoriai, naudodami vSphere Client papildinius, gali integruoti ir valdyti sertifikuotų VMware partnerių papildinius į vCenter Server . Atviras vSphere Client papildinių SDK leidžia įgyvendinti atsarginių kopijų kūrimo, duomenų saugumo, saugumo valdymo, tinklo ir serverio funkcijas tiesiogiai per vCenter Server .
 • Didelė vCenter Server atvejų apsauga: vCenter Server Didelis prieinamumas - apsaugo vCenter Server įrenginį ir atitinkamą Services, užtikrindamas natūralų didelį prieinamumą ir mažiau nei 10 minučių RTO.
 • Lengvas atsarginių kopijų kūrimas: Integruotas VMware atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo planuoklis supaprastina vCenter Server įrenginio atsarginių kopijų planavimą, įskaitant saugomų atsarginių kopijų skaičiaus valdymą.
 • Suvienodintas pataisų ir atnaujinimų valdymas: VMware vSphere "Update Manager" supaprastina ir pagreitina automatinį aktyvių "ESXi" kompiuterių nuskaitymą ir atnaujinimą. vCenter Server įrenginį taip pat galima pakartotinai įdiegti iš šablono naudojant RESTful API.
 • Didelis saugumas ir prieinamumas iš vSphere: Automatinio ir aktyvaus valdymo funkcijos, tokios kaip automatinis apkrovos balansavimas ir paruoštos naudoti automatizavimo darbo eigos, užtikrina didelį prieinamumą.