Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Jūsų įmonei ypač svarbu, kad darbuotojai ir klientai visada turėtų lanksčius bendravimo kanalus. Ypač svarbu užtikrinti saugų el. pašto srautą, koordinuoti susitikimus, atlikti užduotis ir...
345,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Be tekstų apdorojimo ir skaičiuoklių, įmonėse svarbus vaidmuo tenka ir el. laiškų, susitikimų, kontaktų ir užduočių tvarkymui. Norint susidoroti su kasdienėmis bendravimo užduotimis, Microsoft...
2 029,90 € *

Microsoft Exchange Server 2019: šiuolaikinės verslo komunikacijos pagrindas

Įvadas į Exchange Server 2019

Microsoft Exchange Server 2019 yra naujausia plačiai naudojamo Microsoft el. pašto ir kalendoriaus serverio versija, skirta organizacijoms, ieškančioms patikimo vietinio bendravimo ir bendradarbiavimo sprendimo. Dėl patobulintų saugumo funkcijų, našumo ir supaprastintos naudotojo patirties Exchange 2019 išlieka pageidaujamu organizacijų visame pasaulyje pasirinkimu.

Kas naujo Exchange Server 2019?

2019 m. Exchange Server 2019, palyginti su savo pirmtakais, turi daug patobulinimų, įskaitant didesnį mastelio keitimą, patobulintas paieškos funkcijas ir glaudesnę integraciją su kitais Microsoft produktais, tokiais kaip SharePoint ir Skype for Business.

Pagrindinės Exchange Server 2019 funkcijos

Mastelio keitimas ir našumas

Sukurtas didelėms įmonėms, Exchange Server 2019 palaiko didesnį naudotojų skaičių viename serveryje ir didesnes pašto dėžutes dėl patobulintos saugojimo architektūros ir našumo optimizavimo.

Patobulinta paieškos funkcija

Programoje Exchange Server 2019 paieškos architektūra pertvarkyta taip, kad būtų galima greičiau ir tiksliau gauti rezultatus, o tai ypač naudinga organizacijoms, turinčioms didelius duomenų kiekius.

Saugumas ir atitiktis

Serveryje Exchange Server 2019 padidintas saugumas naudojant tokias funkcijas, kaip pranešimų šifravimas transporto lygiu ir ramybės būsenoje, taip pat įdiegtos duomenų praradimo prevencijos (DLP) priemonės ir patobulintos atitikties užtikrinimo galimybės.

Išplėstinė apsauga nuo grėsmių

Saugumo funkcijos apima apsaugos nuo tokių grėsmių, kaip phishing ir kenkėjiška programinė įranga, priemones, specialiai sukurtas įmonių komunikacijai apsaugoti.

Administravimo ir valdymo funkcijos

Serveryje Exchange Server 2019 administratoriams pateikiamos patobulintos serverio aplinkos valdymo, techninės priežiūros ir sistemos našumo stebėjimo priemonės ir sąsajos.

Supaprastintas administravimas

Supaprastinta Exchange 2019 administravimo koncepcija leidžia IT komandoms užduotis atlikti greičiau ir efektyviau nei bet kada anksčiau.

Exchange Server 2019 aktualumas

Ateities užtikrinimas ir pritaikomumas

Serveris Exchange Server 2019 sukurtas taip, kad atitiktų besikeičiančius šiuolaikinių organizacijų poreikius, daug dėmesio skiriant saugumui, naudotojų patirčiai ir integracijai į Microsoft 365 ekosistemą.

Integracija į debesiją

Nors Exchange 2019 skirtas naudoti vietoje, jis užtikrina sklandų perėjimą prie debesijos, todėl organizacijos gali pasinaudoti hibridinės aplinkos lankstumu.

Microsoft Exchange Server 2019 yra moderniausias įmonių komunikacijos sprendimų pavyzdys, užtikrinantis stiprią, keičiamo dydžio ir saugią platformą. Šios kategorijos tekste pateikiama išsami apžvalga, padėsianti suprasti Exchange Server 2019 galimybes ir vertę jūsų organizacijai.

Kategorijos