Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Jūsų įmonei ypač svarbu, kad darbuotojai ir klientai visada turėtų lanksčius bendravimo kanalus. Ypač svarbu užtikrinti saugų el. pašto srautą, koordinuoti susitikimus, atlikti užduotis ir...
169,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Be tekstų apdorojimo ir skaičiuoklių, įmonėse svarbus vaidmuo tenka ir el. laiškų, susitikimų, kontaktų ir užduočių tvarkymui. Norint susidoroti su kasdienėmis bendravimo užduotimis, Microsoft...
1 001,90 € *

Įrodyti "Microsoft Exchange Server 2019" privalumai

Naudodamas vadinamąjį pašto dėžučių serverio vaidmenį, "Exchange Server" sujungia tokius transportavimo kelius kaip "Exchange Transport", "Mailbox Transport Submission", "Mailbox Transport Delivery" ir "Frontend Transport", taip gerokai padidindamas procesoriaus našumą.

Efektyvus el. pašto, susitikimų ir užduočių valdymas ir organizavimas

Išmanioji gaunamųjų laiškų dėžutė užtikrina didesnį darbuotojų produktyvumą ir efektyvumą. Naudojant personalizavimo galimybę ir plačią paieškos funkciją galima greitai rasti ne tik el. laiškus, bet ir kontaktus, susitikimus ir užduotis. Naudodami "Microsoft Exchange Server 2019 Standard" visus svarbius duomenis turėsite iš karto. Išbandytoje "Microsoft Outlook" el. pašto kliento programoje rasite pažįstamą "Windows" sąsają.

Saugumas naudojant "Windows Server 2019 Core

"Windows Server Exchange 2019" veikia "Windows Server 2019 Core" pagrindu, todėl tai yra patikimiausia ir patikimiausia pranešimų siuntimo infrastruktūros platforma. Efektyvesnis turimų sistemos išteklių, pavyzdžiui, procesoriaus branduolių, atminties ir saugyklos, naudojimas didina našumą. Naudojant naujausius šifravimo ir šifravimo algoritmus, jūsų duomenys apsaugomi dar geriau. Įprastines užduotis valdyti dar lengviau. "Outlook Mobile" suteikia saugią mobiliąją prieigą prie "Exchange Online" keliaujant.

Svarbiausios "Microsoft Exchange Server 2019" naujovės iš pirmo žvilgsnio

Naujausiose "Windows Server" versijose įdiegtos naujos ir patobulintos technologijos, funkcijos ir paslaugos dabar padeda naudotojams ir organizacijoms perkelti darbo pagrindinį dėmesį nuo bendravimo prie bendradarbiavimo. Todėl "Exchange Server 2019" taip pat padeda sumažinti bendras nuosavybės sąnaudas - diegiant "Exchange Server" taikomąsias programas tiek vietoje, tiek debesyje.

Be to, pagerėjo našumas, užtikrinamas didesnis saugumas apsaugant nuo įsilaužėlių ir patobulintos serverių administratorių valdymo galimybės.

"Exchange Server 2019" veikia "Windows Server 2019 Core" sistemoje, todėl tai yra viena saugiausių ir patikimiausių jūsų organizacijos pranešimų siuntimo infrastruktūros platformų.

"Microsoft Exchange Server 2019" naujovės naudingos ir galutiniams naudotojams, ir administratoriams:

Meta talpyklos duomenų bazė (MCDB)

"Exchange 2019" suteikia organizacijoms galimybę naudoti "Meta Cache" duomenų bazę, kai jos naudoja savo fizinį serverį su SSD diskais. Šis automatizavimo scenarijus sukuria metainformacijos, pavyzdžiui, pašto dėžutės aplankų struktūros, atsarginę kopiją ir pagreitina prieigą bei paiešką. Be to, administratoriams suteikiama galimybė serverio egzemplioriuje sukurti vietos daugiau naudotojų. Taigi MCDB naudojimas padeda mažinti sąnaudas.

Dinaminė duomenų bazės talpykla (DDC)

Dinaminė duomenų bazės talpykla serveryje "Exchange 2019" leidžia dinamiškai pritaikyti saugyklos talpą prie atitinkamos situacijos. Tai reiškia, kad turimą saugyklos talpą galima geriau išnaudoti, net jei keičiasi aktyvių duomenų bazių skaičius, be to, "Exchange" serverio sparta yra didesnė.

Paieškos rodyklė

"Exchange Server 2019" paieškos indeksas visiškai pertvarkytas. Ankstesnėse versijose ji buvo atskirta nuo pašto dėžutės duomenų bazės, o dabar ji yra tiesiai ten. Ši naujovė turi du lemiamus privalumus: Viena vertus, gerokai supaprastėja administravimas, kita vertus, padidėja paieškos greitis.

"Windows Server Core

Naudodami "Windows Server Core", "Exchange Server Edition" visi administratoriai gali supaprastinti standartinę serverio sistemos versiją. Dėl paprastesnio dizaino lengviau konfigūruoti, o nereikalingas paslaugas, naudojančias išteklius, galima pašalinti. Be to, "Windows Server Core" taip pat užtikrina didesnį saugumą, nes, viena vertus, joje yra mažiau įsilaužėlių atakos taškų, kita vertus, gerokai sumažėja grėsmę saugumui keliančių klaidų pavojus.

Kliento prieigos taisyklės

Naudodami kliento prieigos taisykles, naujoji "Exchange" versija suteikia administratoriams daugiau galimybių apriboti prieigą prie serverių konfigūracijos srities. Tai turi įtakos ne tik pačiam "Admin Centre", bet ir "PowerShell", kuri yra atsakinga už sistemų konfigūravimą, administravimą ir automatizavimą.

Administratoriai gali naudoti dabartines kliento prieigos taisykles, kad kontroliuotų prisijungimą prie "Exchange" pagal IP adresą, tam tikrą autentifikavimo tipą ir naudotojo savybes - taip pat priklausomai nuo šalies ar regiono - ir, jei reikia, blokuotų jį tiesiogiai per serverį, nenaudodami ugniasienės. Taip pat, naudodami kliento prieigos taisykles, jie gali leisti apibrėžtiems naudotojams naudoti "PowerShell" tam tikrą laiką.

Kalendoriaus plėtiniai

"Exchange 2019" versijoje galutiniam naudotojui ypač naudingos naujos praktinės funkcijos, turinčios įtakos kalendoriui, visų pirma susitikimų organizavimui:

  • Numatytoji pabaigos data. Ši funkcija yra susijusi su pasikartojančių posėdžių organizavimu iki pagrįsto skaičiaus.
  • Neperduoti. Ši funkcija leidžia organizatoriui neleisti susitikimo dalyviams persiųsti užklausų kitiems gavėjams.
  • Patobulintas kalendoriaus valdymas. Taip administratoriai gali atšaukti susitikimus, kuriuos organizavo, pavyzdžiui, atostogaujantis arba iš įmonės išėjęs asmuo.
  • Dabar ne darbo vietoje siunčiamų pranešimų konfigūracijoje yra trys papildomos parinktys: Užblokuoti savo kalendorių tam tikram laikotarpiui; Atmesti visus per tam tikrą laikotarpį išsiųstus susitikimų prašymus; Atmesti visus per šį laikotarpį išsiųstus susitikimų prašymus.
  • Calendar - Remove-CalendarEvents cmdlet: Leidžia administratoriams atšaukti iš įmonės išėjusio naudotojo organizuotus susitikimus.
  • Proxy leidimo priskyrimas per "PowerShell": ši funkcija leidžia administratoriams priskirti proxy leidimus.
  • Elektroninio pašto adresų internacionalizavimas (EAI): Tai leidžia persiųsti arba perduoti el. pašto adresus, kuriuose yra ne angliškų simbolių.

Geresnis bendradarbiavimas rengiant dokumentus

Naujoje serverio versijoje taip pat yra galimybė įkelti ir išsaugoti failus į "OneDrive for Business", o neseniai naudotų failų sąraše atsižvelgiama į vietinius ir internetinius failus.

Funkcijos, kurios nebepalaikomos "Exchange 2019

Naujojoje serverio versijoje nebepalaikomos ir kai kurios senos pažįstamos ankstesnių "Exchange" versijų funkcijos.

Suvienodintas pranešimų siuntimas

Pradėjus naudoti "Exchange Server 2019", "Microsoft" nebeteikia "Unified Messaging" (UM) paslaugos. Vietoj to dabar galima naudoti "Skype for Business", kuri turi panašų funkcijų spektrą. Įmonės gali naudoti ją perėjimui prie debesų balso pašto.

TLS protokolas

2019 m. versija palaiko tik 1.2 versijos TLS protokolą, todėl užtikrina didesnį šifravimo protokolo saugumą.

Sistemos reikalavimai "Windows Exchange Server 2019

Norint sėkmingai įdiegti "Exchange Server 2019", reikia laikytis tam tikrų tinklo, aparatinės ir programinės įrangos bei kliento reikalavimų. Be to, norint užtikrinti sklandų veikimą, gali tekti atsižvelgti į tam tikrus sambūvio su ankstesnėmis "Exchange" versijomis scenarijus.

Klientų bendravimui rekomenduojama naudoti "Microsoft Outlook". Be "Internet Explorer 11" ir "Microsoft Edge", taip pat palaikomos "Google Chrome", "Mozilla Firefox" ir "Safari" naršyklės.

Techninės įrangos reikalavimai "Exchange Server 2019

Kad galėtumėte be problemų naudoti naująją "Exchange" versiją, kompiuteryje turi būti 64 bitų "Intel" arba AMD procesoriai ir 200 MB laisvos vietos sistemos diske; be to, diske, kuriame yra pranešimų eilės duomenų bazė, turi būti 500 MB laisvos atminties.

"Exchange 2019" palaikomi sambūvio scenarijai

"Exchange 2019" iš dalies palaiko ankstesnes "Exchange" versijas, pavyzdžiui, hibridinius diegimus su visais "Office 365" klientais, atnaujintais iki naujausios "Office 365" versijos. Hibridinės konfigūracijos vedlys (HCW) iš "Exchange Server 2013", naudojamas hibridinei konfigūracijai, paverčiamas debesijos programa.

Toliau palaikomos šios DNS (domenų vardų sistemos) vardų erdvės: gretimos, nesusijusios, atskiri ir vienos dalies domenai.

Kokias "Windows Exchange Server 2019" versijas galima įsigyti iš "Wiresoft"?

"Microsoft Exchange Server 2019" galima įsigyti iš "Wiresoft" dviejų versijų: "Standard" ir "Enterprise". 

"Windows Exchange Server 2019 Standard Edition

Standartinė versija skirta mažų ir vidutinių įmonių bei namų biuro naudotojų pašto dėžučių poreikiams tenkinti. Ji palaiko iki penkių pašto dėžučių duomenų bazių ir siūlo daugybę patogių komandinio bendradarbiavimo valdymo ir organizavimo funkcijų.

"Windows Exchange Server 2019 Enterprise Edition

"Enterprise" versija idealiai tinka didelėms įmonėms, kurioms reikia didesnio pašto dėžučių duomenų bazių skaičiaus. Ji palaiko iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių. Ši grupinės programinės įrangos ir el. pašto serverio programinė įranga užtikrina optimalų produktyvumą: visi darbuotojai vienu metu gali pasiekti ir tvarkyti arba redaguoti visus pateiktus duomenis. Visas el. pašto srautas, įskaitant susitikimų valdymą, organizuojamas be vargo. "Exchange Server 2019 Enterpreis" versija skirta įmonėms, universitetams, taip pat mokykloms ir viešojo administravimo įstaigoms.

Lankstus "Windows Exchange Server 2019" licencijavimas

"Microsoft Exchange Server 2019 Standard" licenciją galite naudoti kaip serverio sprendimą tiek savo duomenų centre, tiek debesyje. Kiekvienu atveju "Microsoft" pateikia jums tinkamą prieglobos sprendimą. Licencijavimui galite naudoti atitinkamą "Microsoft" internetinę paslaugą arba savo serverį.

Įsigydami "Microsoft Exchange Server 2019" iš "Wiresoft" gausite ne fizinę duomenų laikmeną, o vieno vartotojo medialess licencijos rinkinį (MLK). Sėkmingai įdiegę, užsiregistruokite internete "Microsoft" svetainėje. Tada galėsite naudoti "Microsoft Exchange Server 2019" licenciją be jokių laiko apribojimų.

Pirkimo metu mielai pateiksime visus registracijai reikalingus duomenis. Jei norite naudoti standartinę kliento programinę įrangą "Outlook", prireikus ją turite užsisakyti atskirai. Žinoma, taip pat galite naudoti "Outlook" žiniatinklyje, kuri įtraukta į leidinį. Tokiu atveju galėsite naudotis reguliariais programinės įrangos atnaujinimais ir visuomet išlikti naujausia informacija.

"Microsoft Exchange Server Standard" arba "Enterprise" licencija: visuose "Microsoft" produktuose, kuriuos galima įsigyti iš "Wiresoft", yra tik originalios Europos regiono licencijos teisės. "Wiresoft" siūlo parduoti įmonių įsigytas, bet anksčiau nenaudotas programinės įrangos licencijas - ir visiškai teisėtai. "Wiresoft" patikrino visų licencijų autentiškumą ir funkcionalumą. Tai patvirtina daugelis mūsų entuziastingų klientų. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.