Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
MS Project 2016 Professional - įsigykite išsamų projektų valdymo sprendimą kaip naudotą programinę įrangą Project Professional 2016 Edition yra išsamiausia šios versijos programa, kurią Microsoft sukūrė didelių projektų planavimui ir...
80,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Project 2016 Standard - viena Microsoft projektų valdymo programinės įrangos licencija kaip įsigyjama versija Project Standard 2016 - tai patikrintas Microsoft sprendimas, skirtas projektų planavimui, diegimui, valdymui ir dokumentavimui...
67,90 € *

Pirkti Microsoft Project 2016: Projektų valdymo naujovės

Microsoft Project 2016 yra pažangus programinės įrangos sprendimas, skirtas padėti projektų vadovams efektyviai planuoti, stebėti ir valdyti projektus. Naujoviškos funkcijos išskiria jį iš savo pirmtakų ir kitų projektų valdymo įrankių.

Microsoft Project 2016 naujovės

Programoje Microsoft Project 2016 įdiegta daugybė naujoviškų funkcijų ir patobulinimų, dėl kurių ji tampa galinga projektų valdymo priemone:

Patobulintas laiko juostos vaizdas

Projekte Project 2016 gerokai patobulintas laiko juostos vaizdas. Dabar projektų vadovai gali dar lengviau išskirti užduotis ir etapus ir iš pirmo žvilgsnio sekti projekto eigą.

Išteklių valdymas

Išteklių valdymas optimizuotas taip, kad projektų vadovai galėtų efektyviau paskirstyti išteklius ir geriau planuoti darbo krūvį.

Office 365 integracija

Projektas Project 2016 sklandžiai integruotas su Office 365, todėl lengviau bendradarbiauti komandoje ir pasiekti projekto duomenis realiuoju laiku.

Patobulintos ataskaitos ir verslo žvalgyba

Patobulintos ataskaitų rengimo galimybės, kad projektų vadovai galėtų kurti prasmingas ataskaitas ir informacines lenteles. Tai leidžia priimti pagrįstais duomenimis paremtus sprendimus.

Užduočių valdymas ir komandinis bendradarbiavimas

Programinėje įrangoje siūlomos patobulintos užduočių valdymo ir komandinio bendradarbiavimo funkcijos. Integracija su SharePoint leidžia efektyviai bendrauti ir valdyti dokumentus.

Microsoft Project 2016 privalumai

Microsoft Project 2016 siūlo daugybę privalumų, kuriuos vertina ir įmonės, ir projektų vadovai:

Patobulinta projekto apžvalga

Patikslintas laiko juostos vaizdas suteikia aiškesnę projekto apžvalgą ir supaprastina komunikaciją apie projekto eigą.

Efektyvus išteklių naudojimas

Optimizuotas išteklių valdymas leidžia įmonėms efektyviau naudoti išteklius ir išvengti kliūčių.

Sklandus komandinis bendradarbiavimas

Integracija su SharePoint ir Office 365 palengvina komandinį bendradarbiavimą ir prieigą prie projekto duomenų iš bet kurios vietos.

Geresnis sprendimų priėmimas

Išplėstinės ataskaitų teikimo ir verslo žvalgybos galimybės leidžia projektų vadovams priimti pagrįstus sprendimus, paremtus projekto rodikliais ir duomenimis.

Lankstumas ir pritaikomumas

Programą Project 2016 galima pritaikyti ir pritaikyti lanksčiai, kad ji atitiktų konkrečius organizacijos ar projekto poreikius.

Microsoft Project 2016 taikymo sritys

Microsoft Project 2016 naudojama įvairiose pramonės šakose ir projektuose:

Statybos

Statybose Microsoft Project 2016 naudojama statybos projektams planuoti, efektyviai paskirstyti išteklius ir optimizuoti statybos darbų grafiką. Patobulintas laiko juostos vaizdas palengvina statybos darbų eigos stebėseną.

Programinės įrangos kūrimas

IT pramonėje ši programinė įranga padeda planuoti ir įgyvendinti programinės įrangos kūrimo projektus. Efektyvus užduočių valdymas pagerina kūrimo spartą.

Sveikatos priežiūra

Sveikatos priežiūros srityje Microsoft Project 2016 padeda planuoti projektus, skirtus naujoms medicinos sistemoms diegti, pacientų priežiūrai gerinti ir atitikti teisės aktų reikalavimus. Išteklių valdymas užtikrina efektyvų medicinos specialistų panaudojimą.

Rinkodaros kampanijos

Rinkodaros komandos naudoja šią programinę įrangą rinkodaros kampanijoms planuoti, užduotims priskirti ir kampanijos sėkmei stebėti. Patobulintas komandų bendradarbiavimas pagreitina rinkodaros kampanijas.

Kodėl verta rinktis Microsoft Project 2016?

Yra daugybė priežasčių, kodėl ją renkasi įmonės ir projektų vadovai:

Modernus dizainas ir paprastas naudojimas

Perdaryta naudotojo sąsaja yra moderni ir intuityvi, todėl dirbti su programine įranga yra lengviau.

Efektyvus komandinis bendradarbiavimas

Integracija su Office 365 ir SharePoint skatina komandinį bendradarbiavimą ir prieigą prie projekto duomenų iš bet kurios vietos.

Patobulintas sprendimų priėmimas

Išplėstinės ataskaitų teikimo ir verslo žvalgybos funkcijos padeda projektų vadovams priimti pagrįstus sprendimus remiantis projekto rodikliais ir duomenimis.

Lankstumas ir pritaikomumas

Programinę įrangą galima pritaikyti prie konkrečių organizacijos ar projekto poreikių, kad būtų sukurtas individualus sprendimas.

Išvada

Microsoft Project 2016 - tai naujovė projektų valdymo srityje. Dėl naujo laiko juostos vaizdo, išteklių valdymo, komandinio bendradarbiavimo ir ataskaitų teikimo funkcijų ji suteikia projektų vadovams ir organizacijoms galingą sprendimą, leidžiantį efektyviai planuoti, stebėti ir valdyti projektus. Geresnis projekto matomumas, efektyvus išteklių naudojimas ir sklandus komandinis bendradarbiavimas - tai tik keletas Microsoft Project 2016 privalumų, padedančių organizacijoms projektus užbaigti laiku ir neviršijant biudžeto, kartu kuo geriau panaudojant išteklius. Su Microsoft Project 2016 projektų vadovai yra pasirengę šiuolaikinės projektų valdymo praktikos reikalavimams