Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10117
 • 395-04540
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
1 842,90 € * 2 046,90 € * (9,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
CU versija Dabartinis
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Papildoma informacija Iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių


Windows Server 2016 yra patikrinta pranešimų platforma, skirta centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis, ir versija 10. Didesnėms įmonėms ir įstaigoms ypač naudingas didelis mastelio keitimas ir daugybė praktinių funkcijų, skirtų lanksčiam, net ir vietiniam nepriklausomam naudojimui, kuris palaiko komandinį bendradarbiavimą ir didina saugumą. Server Windows

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Sistema Windows Server 2016 yra patikrinta pranešimų platforma, skirta centralizuotai valdyti el. laiškus ir kontaktus, taip pat susitikimus ir užduotis, ir serverinė Windows 10 versija. Todėl ypač didesnėms įmonėms ir įstaigoms ypač naudingas didelis mastelio keitimas, taip pat daugybė praktinių funkcijų, skirtų lanksčiam, net ir vietiniam nepriklausomam naudojimui, kuris palaiko komandinį bendradarbiavimą ir didina saugumą.

Exchange Server 2016 , kaip galinga ryšių sistema, yra svarbi kiekvienos šiuolaikinės įmonės sudedamoji dalis, skirta tipiniams darbo procesams kontroliuoti ir valdyti. Serverio programinė įranga veikia kaip vidinė ir išorinė sąsaja, patikimai sujungia darbuotojus ir padalinius net skirtingose vietose ir visapusiškai padeda didinti bendrą įmonių veiklos efektyvumą: el. laiškus, kontaktus ir susitikimus galima valdyti centralizuotai, aiškiai archyvuoti ir atlikti paiešką. Diferencijuotas teisių valdymas apibrėžia individualią darbuotojų prieigą prie duomenų ir paskyrimų, todėl Microsoft Exchange Server 2016 užtikrina maksimalią kontrolę ir kartu skaidrumą.

Optimizavus serverio architektūrą, serverio vaidmenų skaičius Exchange Server 2016 Enterprise sumažintas iki dviejų - pašto dėžutės ir kraštinio perdavimo - taip pat supaprastintas mastelio keitimas ir patobulintas debesijos paslaugų palaikymas.

Exchange Server 2016 versija Enterprise ypač tinka didelių įmonių arba organizacijų, kuriose dirba daug darbuotojų, bendravimui, nes ji palaiko iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių viename serveryje.

Wiresoft siūlo Exchange Server 2016 versijos versiją kaip naudotą programinę įrangą - už mažesnę, sumažintą kainą, palyginti su nauja programine įranga, jei dar yra laisvų vietų. Todėl naudota programinė įranga ypač patraukli toms didelėms įmonėms ir organizacijoms, kurios ieško taupaus ir ekonomiško būdo savo veikloje naudoti galingesnę programinę įrangą, pavyzdžiui, Exchange 2016 Enterprise. Net kaip naudojama programinė įranga ši Exchange Edition siūlo tipišką maksimalų mastelio, našumo ir saugumo lygį, nes ją galima naudoti visą.

Kiekvienam Exchange serveriui reikia įsigyti atskirą licenciją, taip pat kliento prieigos licencijas. Net naudojant Exchange Server Enterprise programinę įrangą licencijavimas vykdomas pagal oficialias Microsoft licencijų valdymo taisykles. Daugiau informacijos apie optimalų licencijavimą ir Exchange Server 2016 Enterprise patobulinimus bei naujas funkcijas rasite šiame skyriuje.

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise ir Standard palyginimas

Didžiausias Exchange Server 2016 versijos Enterprise Edition skirtumas, palyginti su versija Standard Edition, yra galimybė naudoti ir valdyti iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių, kurių kiekviena gali būti iki 2 terabaitų talpos viename serveryje, todėl versija Enterprise Edition ypač įdomi didesniam naudotojų skaičiui. Kiti skirtumai:

 • Duomenų praradimo prevencijos naudojimas per Exchange Admin Center: Duomenų praradimo prevencija apsaugo nuo konfidencialios informacijos perdavimo neįgaliotiems asmenims; naudojant integruotą išmanųjį pranešimų filtrą (IMF) ir SmartScreen filtravimo technologiją, potencialiai kenksmingi pranešimai filtruojami dar prieš patenkant į pašto dėžutę.
 • Naudotojai gali naudotis centralizuota duomenų saugykla, kontroliuoti saugojimo poreikius ir laikytis naujausių atitikties reikalavimų.
 • Platesnės virtualizavimo teisės leidžia naudoti neribotą kiekį virtualių mašinų ir Hyper-V konteinerių.
 • Kitos funkcijos: Storage Spaces Direct, Storage Replica ir Shielded Virtual Machines, naujas tinklo stekas, taip pat OneDrive for Business, skirtas duomenims redaguoti, atnaujinti ir dalytis jais realiuoju laiku.

Kiti Microsoft Exchange Server 2016 privalumai iš pirmo žvilgsnio

2016 m. Windows Server versijoje įdiegta daug svarbių naujovių ir patobulintos esamos funkcijos. Pagrindinis iš jų - serverio architektūros optimizavimas sumažinant serverio vaidmenų skaičių iki dviejų: pašto dėžutės ir kraštinio transporto - daugiau apie tai toliau. Be to, supaprastintas mastelio keitimas ir patobulintas debesijos paslaugų palaikymas. Kitos funkcijos:

Patobulinta paieška naudojant eDiscovery

Exchange Server 2016 pertvarkyta eDiscovery paieškos architektūra, kuri veikia asinchroniškai ir decentralizuotai, naudojant kelis serverius, kad paieška būtų daug greitesnė. Įvedus paieškos frazę Outlook 2016 arba Outlook internete, pateikiami pasiūlymai, pagrįsti dažniausiai naudojamais kontaktais, pašto dėžutėje esančiais el. laiškais ir ankstesnėmis paieškos užklausomis. Be to, kontekstiniai filtrai, pvz., datos intervalo ir susijusių siuntėjų, padeda lengviau rasti tam tikrą informaciją. Naudodami Outlook internete galite ieškoti savo ir kitų žmonių kalendoriuose.

Bendradarbiavimas debesyje

Programoje Outlook 2016 arba Outlook internete OneDrive for Business arba SharePoint 2016 išsaugotus failus galima įterpti į el. laišką kaip nuorodą, o ne kaip failo priedą, kaip anksčiau. Gavėjas gali tiesiogiai atidaryti susietą failą savo kompiuteryje kaip priedą. Prieigos teises galima individualiai pritaikyti ir automatiškai aktyvuoti.

Mišrios debesijos palaikymas

Exchange Server 2016 palaiko hibridinius scenarijus - nėra skirtumo, ar pašto dėžutė yra vietiniame serveryje, ar debesyje. Vietinės pašto dėžutės taip pat gali būti naudojamos su debesijos plėtiniais Exchange Online Archiving ir Azure Rights Management.

DLP - duomenų praradimo prevencija

Duomenų praradimo prevencija (DLP), Transportavimo taisyklių plėtinys, pagerina duomenų saugumą Exchange Server 2016 serveryje ir padeda apsaugoti juos nuo neteisėtos prieigos. Duomenų praradimo prevencijos sistemoje esantys konfidencialios informacijos klasifikavimo ar siuntimo metodai netrukdo darbo eigai: kai tik kyla pavojus, kad duomenys bus perskaityti be leidimo arba į pašto dėžutę pateks suklastoti el. laiškai su priedais, kuriuose yra kenkėjiškų programų, nukentėję naudotojai gaus atitinkamą pranešimą ir Outlook, ir Outlook internete.

Outlook žiniatinklyje

Outlook on the Web - tai naujas žiniatinklio prieigos prie Exchange Server, anksčiau vadintos Outlook Web Access arba Outlook Web App, pavadinimas. Microsoft jį iš esmės peržiūrėjo ir optimizavo, kad Outlook būtų galima naudoti ir išmaniuosiuose telefonuose arba planšetiniuose kompiuteriuose su Android arba iOS neįdiegiant Outlook programos. Atrinkimo funkcija supaprastina konkretaus siuntėjo el. laiškų tvarkymą: pavyzdžiui, jie saugomi tik tam tikrą dienų skaičių arba išsaugomas tik naujausias laiškas.

Outlook internete taip pat galima naudoti su Google Chrome, Safari ir Firefox be didesnių apribojimų, o ne su Microsoft naršyklėmis Edge ir Internet Explorer 11.

Naujos kalendoriaus funkcijos

Kalendorius ne tik įgavo naują išvaizdą, bet ir naujų funkcijų, pvz., tam tikrų kalendoriaus įvykių priminimus el. paštu ir galimybę siūlyti kitą susitikimų kvietimų laiką.

Techninė informacija apie Exchange Server 2016 Enterprise

Toliau pateikiama įvairi informacija apie scenarijus, kuriuos palaiko Exchange Server 2016, taip pat minimalūs reikalavimai serveriams ir techninei bei programinei įrangai, kad būtų užtikrintas optimalus Exchange programinės įrangos veikimas.

Serverio architektūros pakeitimai, palyginti su ankstesne versija

Svarbiausi Exchange Server 2016 pakeitimai, palyginti su ankstesne versija, yra šie:

 • Serverio vaidmenų mažinimas: Programoje Exchange 2016 pašalintas klientų prieigos serverio (CAS) vaidmuo, todėl liko tik pašto dėžutės vaidmuo. Prieiga prie MBX2016 serverio valdoma naudojant apkrovos balansavimo įrenginius. Klientai prisijungia prie Klientų prieigos tarnybos pašto dėžutės serveryje ir yra nukreipiami į atitinkamą pašto dėžutės serverį su aktyvia duomenų baze. Bendravimas vis dar vyksta protokolo lygmeniu.
 • Numatytasis protokolas MAPI per HTTP : numatytasis protokolas, kuriuo bendraujama Exchange Server 2016 per Outlook, dabar yra MAPI per HTTP. MAPI over HTTP užtikrina optimizuotą Outlook ir Exchange jungčių patikimumą bei stabilumą ir nurodo transporto klaidas. Be to, Outlook po žiemos miego arba tinklo pakeitimo prie serverio prisijungia daug greičiau nei anksčiau, nes MAPI over HTTP taip pat palaiko nutrauktų jungčių tęstinumą, o trumpalaikių pertrūkių atveju nereikia iš naujo prisijungti.
 • Dar vienas Exchange Server 2016 privalumas - optimizuotas paieškosmastelio keit imas. Pašto dėžučių ir archyvinių pašto dėžučių, kuriose galima atlikti paiešką, skaičius padidintas nuo 5000 iki 10000, todėl dabar vienu metu galima atlikti paiešką iš viso 20 000 pašto dėžučių.
 • Koegzistencijos scenarijai: Naudojant Exchange 2016 tai įmanoma naudojant Exchange Server 2010 SP3 RU11 ir Exchange Server 2013 CU11. Klientų užklausos per Exchange 2013 CU11 Client Access Server persiunčiamos į Exchange 2016 Mailbox Server. Senesnės Exchange versijos nebepalaikomos.

Sistemos reikalavimai Windows Exchange Server 2016

Kad galėtumėte visapusiškai naudotis Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition, turite atitikti čia nurodytus aparatinės ir programinės įrangos reikalavimus. Norint bendrauti su klientais per darbalaukį, taip pat būtina įdiegti Microsoft Outlook. Taikomi šie minimalūs reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: ne mažiau kaip Windows Server 2012 R2 Standard arba Datacenter, Windows Server 2016 Standard arba Datacenter
 • Procesorius: 64 bitų procesorius, arba AMD procesorius su AMD64 platformos palaikymu
 • Kietasis diskas: bent 30 GB vietos diegimo diske ir
 • ne mažiau kaip 500 MB vienam Unified Messaging balso paketo diegimui; ne mažiau kaip 500 MB eilių duomenų bazei
 • Pašto dėžutės vaidmuo: 8 GB
 • Edge Transport vaidmuo: 4 GB
 • Ekrano skiriamoji geba: ne mažiau kaip 1 024 x 768 taškų
 • Active Directory: bent Windows Server 2008 R2 arba naujesnė versija
 • Domeno ir miško funkcinis lygmuo: bent Windows Server 2008 R2

Exchange Server 2016 Enterprise Edition licencijavimas

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition sukurta siekiant patenkinti didelių įmonių pašto dėžučių reikalavimus; kiekvienai veikiančiai Exchange Server 2016 Enterprise instancijai, nepriklausomai nuo to, ar ji veikia fizinėje, ar virtualioje operacinės sistemos aplinkoje, reikia atskiros serverio licencijos. Exchange Server egzempliorius laikomas veikiančiu, kai programinė įranga įkeliama į atmintį arba vykdomos jos instrukcijos.

DUK apie Exchange Server 2016 Enterprise Edition kaip Wiresoft naudojamą programinę įrangą

Įsigydami naudotą programinę įrangą Exchange Server 2016 Enterprise galite būti tikri, kad ji yra teisėta ir kad ši serverio licencija suteikia tokias pačias naudojimo galimybes kaip ir atitinkama nauja serverio licencijos programinė įranga - ne tik dėl to, kad programinė įranga nesusidėvi, bet visų pirma dėl bendro funkcionalumo ir leidimo ją naudoti. Toliau rasite visus atsakymus į tipinius klausimus apie naudotos Exchange Server programinės įrangos pirkimą.

Iš kur Wiresoft Exchange Server 2016 Enterprise naudojama programinė įranga?

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje siūloma naudota Exchange Server 2016 Enterprise programinė įranga paprastai gaunama iš įmonių, kurios anksčiau įsigijo naują programinę įrangą ir perpardavė ją Wiresoft. Pardavimo priežastys dažnai būna tokios, kad nebereikia perteklinių ar kitaip nenaudojamų licencijų arba visa programinė įranga buvo pakeista kito tipo ar leidimo programine įranga, todėl jos nebereikia. Wiresoft visas licencijas, kurios jau buvo naudotos arba perparduotos, žymi kaip naudotą programinę įrangą, nors, kaip jau minėta, jas galima naudoti kaip naujas serverio licencijas.

Ar naudojama Exchange Server 2016 Enterprise programinė įranga užtikrina pirkėjo saugumą?

Taip: Pirkdami naudotą programinę įrangą, pavyzdžiui, Exchange Server 2016 Enterprise licenciją, Wiresoft klientai gali naudotis tais pačiais privalumais kaip ir nenaudojamos serverio programinės įrangos atveju: pirkėjo saugumas dėl tiesioginio atsisiuntimo ir tiesioginio licencijos aktyvavimo naudojant pridedamą neribotą licencijos raktą.

Ar Exchange Server 2016 Enterprise įsigijimas ir naudojimas kaip naudotos programinės įrangos yra teisėtas?

Taip: Wiresoft siūloma naudota programinė įranga gaunama iš įmonių licencijų atsargų. Tiek prekyba, tiek faktinis naudotos programinės įrangos naudojimas priklauso įprastai jurisdikcijai: ši jurisdikcija abu šiuos veiksmus pripažino teisėtais - tai ne kartą aiškiai patvirtinta ir įvairiuose teismų sprendimuose.

Kokių kitų privalumų turi Wiresoft naudojama programinė įranga?

Naudodamos Wiresoft naudotą programinę įrangą, įmonės ir organizacijos gali, pavyzdžiui, atnaujinti arba papildyti turimas programinės įrangos atsargas palankia kaina, nes naudotos programinės įrangos kaina yra mažesnė nei atitinkamų naujų prekių. Todėl Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ir senesnių Exchange Server versijų, kurios nebėra siūlomos kaip naujos, todėl galima išvengti brangesnių atnaujinimų. Wiresoft naudojama programinė įranga turi dar vieną privalumą - ji taip pat užtikrina audito saugumą, nes joje kaupiami visų pirkėjų įrašai

Wiresoft naudojamos programinės įrangos pasiūlymas apima ne tik Exchange Server 2016 Enterprise Edition, bet ir Standard Edition, įskaitant atitinkamas reikalingas kliento prieigos licencijas, taip pat naujesnes versijas. Be to, rasite palankių pasiūlymų daugeliui kitų Microsoft programų su visais pirmiau minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie Exchange Server 2016 Enterprise licencijavimą, nedvejodami kreipkitės į mus pokalbiais, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos