Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
25 Microsoft Exchange Server 2016 naudotojų licencijos, kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis Microsoft Exchange Server 2016 serverio paslaugomis Standard ir Enterprise versijose, kiekvienam naudotojui, be serverio licencijos,...
253,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
10 Microsoft Exchange Server 2016 naudotojų licencijų (CAL), kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis Microsoft Exchange Server 2016 serverio paslaugomis Standard ir Enterprise versijose, kiekvienam naudotojui, be serverio...
102,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Microsoft Exchange Server 2016 įrenginių licencijos (CAL), kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis visomis Microsoft Exchange Server 2016 paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be serverio licencijos,...
253,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Microsoft Exchange Server 2016 įrenginių CAL, kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis visomis Microsoft Exchange Server 2016 paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be serverio licencijos, taip pat būtina...
102,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 įrenginių licencijos Microsoft Exchange Server 2016 kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis visomis Microsoft Exchange Server 2016 paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be serverio licencijos, taip pat...
54,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL
Naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2016 kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis Microsoft Exchange Server 2016 serverio paslaugomis Standard ir Enterprise versijose, kiekvienam naudotojui, be serverio licencijos,...
11,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2016 įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis visomis Microsoft Exchange Server 2016 paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be serverio licencijos, taip pat būtina...
11,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
5 naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2016 kaip naudojama programinė įranga Norint naudotis Microsoft Exchange Server 2016 serverio paslaugomis Standard ir Enterprise versijose, kiekvienam naudotojui, be serverio licencijos,...
54,90 € *

Microsoft Exchange Server 2016 CAL privalumai

Grupinė programinė įranga Exchange Server 2016 yra svarbus šiuolaikinių įmonių procesų kontrolės ir valdymo pagrindas. Exchange Server 2016 veikia ir kaip vidinė, ir kaip išorinė sąsaja: jis sujungia visus darbuotojus ir padalinius įvairiose vietose.Daugybė integruotų šios galingos serverio programinės įrangos įrankių padeda tvariai didinti įmonės procesų efektyvumą: Bendravimą ypač palengvina centrinis administravimas ir aiškus visų kontaktų ir el. laiškų archyvavimas. Be to, ji leidžia bendrai dirbti su projekto dokumentais, o tai pagerina ir versijų valdymas.

Šias funkcijas papildo diferencijuotas atskirų darbuotojų prieigos prie paskyrimų ir projektų teisių valdymas.

TaigiMicrosoft Exchange Server 2016 padidina įmonės procesų lankstumą ir produktyvumą, kartu užtikrindamas didžiausią skaidrumą ir visapusišką kontrolę. Supaprastinami darbo procesai, todėl Exchange Server 2016 ne tik padeda taupyti laiką ir išlaidas, bet ir didina konkurencingumą.

Windows Exchange Server 2016 - svarbiausios naujovės iš pirmo žvilgsnio

Palyginti su ankstesne versija Windows Exchange Server 2013, Windows Exchange Server 2016 įdiegta daug svarbių naujovių ir patobulinimų. Pirmiausia buvo optimizuojama serverių architektūra: serverių vaidmenų skaičius buvo sumažintas iki dviejų: Pašto dėžutė ir kraštinis transportas. Taip pat buvo supaprastintas funkcijų mastelio keitimas ir patobulintas įvairių debesijos paslaugų palaikymas.

Naujos funkcijos ir Outlook paskyrimas internete

Microsoft iš esmės peržiūrėjo  Exchange Server 2016 žiniatinklio prieigą. Per tai ji taip pat buvo pervadinta į Outlook on the Web (anksčiau vadinta Outlook Web Access arba Outlook Web App).

Be to, buvo optimizuota ir žiniatinklio sąsaja; dabar ja galima be problemų naudotis išmaniuosiuose telefonuose arba planšetiniuose kompiuteriuose su Android arba iOS, prieš tai neįdiegus Outlook programos. Dabar Outlook galima naudoti ne tik su Microsoft naršyklėmis Edge ir Internet Explorer 11, bet ir su Google Chrome, Safari ir Firefox be didesnių apribojimų.

Naujoji Sweep funkcija supaprastina el. laiškų tvarkymą. Kalbant apie konkretų siuntėją, galima nustatyti, pavyzdžiui, kiek dienų turi būti saugomi siuntėjo el. laiškai arba kad turi būti saugomas tik naujausias laiškas.

Be naujos išvaizdos, kalendoriuje atsirado ir naujų funkcijų: Be kalendoriaus įvykių priminimų el. paštu, taip pat yra, pavyzdžiui, galimybė siūlyti kitą laiką kvietimams į susitikimus.

Patobulintas paieškos mastelio keitimas

Svarbus Exchange Server 2016 eDiscovery paieškos architektūros privalumas - patobulintas paieškos mastelio keitimas. Dabar ji decentralizuota ir naudoja kelis serverius. Dėl to jis tampa gerokai greitesnis. Be to, įvedant paieškos žodį Outlook 2016 arba Outlook internete, programa pateikia pasiūlymus, pagrįstus dažnai naudojamais kontaktais, pašto dėžutėje esančiais el. laiškais ir ankstesnėmis paieškos užklausomis. Be to, kontekstiniai filtrai, pavyzdžiui, datos intervalas arba panašūs siuntėjai, padeda lengviau rasti ieškomą informaciją. Outlook žiniatinklyje taip pat leidžia naudotojams atlikti paiešką savo arba trečiosios šalies kalendoriuje.

Pašto dėžučių, kuriose galima atlikti paiešką, skaičius padidintas nuo 5 000 iki 10 000, tas pats pasakytina ir apie archyvines pašto dėžutes, todėl vienu metu galima atlikti paiešką iš viso 20 000 pašto dėžučių.

Patobulintas bendradarbiavimas Outlook

Microsoft debesijos paslaugose OneDrive for Business ir SharePoint 2016 saugomus failus dabar galima įtraukti į el. laišką kaip nuorodą Outlook 2016 ir Outlook internete, o ne kaip priedą, kaip anksčiau. Gavėjo prieigos teises galima individualiai pritaikyti. Tada gavėjas gali tiesiogiai atidaryti susietą failą kaip priedą.

Mišrių debesijos paslaugų palaikymas

Exchange Server 2016 dabar taip pat palaiko hibridinius scenarijus. Taigi pašto dėžutė gali būti vietiniame serveryje arba debesyje. Naudojant debesijos plėtinius Exchange Online Archiving ir Azure Rights Management, galima naudoti ir vietines el. pašto dėžutes.

Microsoft Exchange Server 2016 licencijavimo sistema

Pagal Microsoft licencijavimo modelį individualus Exchange Server 2016 versijos naudojimas reguliuojamas skirtingomis licencijavimo galimybėmis. Viena vertus, skirstoma pagal licencijuojamo Exchange Server serverio paslaugų ir funkcijų apimtį: dvi serverio licencijos Standard ir Enterprise siūlo ne tik skirtingą funkcijų apimtį, bet ir skirtingą paslaugų mastelį.

Kita vertus,  Exchange Server 2016 CAL skiriasi pagal tai, kaip apibrėžiamas prieigos prie serverio leidimas: teisės priskiriamos atskiram galutiniam įrenginiui kaip įrenginio CAL arba atskiram naudotojui kaip naudotojo CAL.

Šiuo tikslu ši Exchange versija taip pat turi dvi CAL versijas, kurios gali būti vadinamos Standard CAL ir Enterprise CAL. Abu Exchange Server serverio leidimus galima sujungti su atitinkamo tipo CAL. Tai reiškia, kad galite naudoti Enterprise CAL su Standard Edition arba Standard CAL su Enterprise Edition.

Microsoft serverio licencijos Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Server 2016  galima įsigyti iš Wiresoft standartinės ir Enterprise versijų. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų versijų yra mastelio keitimas: Standard Edition versijoje vienam serveriui galima sukurti tik penkias duomenų bazes, o Enterprise Edition versijoje vienam serveriui galima sukurti iki 100 duomenų bazių. Be to, šis leidimas turi daugiau virtualizavimo teisių ir išsamesnę duomenų apsaugą.

Microsoft Exchange Server 2016 prieigos licencijos

Microsoft Exchange Server 2016 versijos kliento prieigos licencijos yra dviejų skirtingų variantų - kaip naudotojo licencija ir kaip įrenginio licencija, kurios skiriasi tik prieigos prie atitinkamo serverio tipu: kaip naudotojo arba kaip įrenginio.

Kuri CAL versija yra praktiškiausia, gali skirtis priklausomai nuo įmonės ar institucijos. Svarbu ne tik tai, kiek darbuotojų naudojasi serveriu, bet ir tai, kaip tai daroma:

Jei darbuotojai Exchange serverį daugiausia naudoja nuolatinėje darbo vietoje, naudodami kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį, geresnis sprendimas yra įrenginio licencija (angl. Device CAL).

Tačiau jei darbuotojo darbo vieta yra lanksti arba mobili, todėl jis prie serverio jungiasi iš skirtingų galinių įrenginių, taigi ir iš skirtingų vietų, naudotojo licencija geriau atitiks šiuos poreikius. Toliau paaiškinami dviejų CAL versijų skirtumai.

 Exchange Server įrenginio CAL yra tik su įrenginiu susijusi licencija. Juo konkrečiam galutiniam įrenginiui suteikiama teisė pasiekti Exchange serverį, t. y. tai gali būti arba kompiuteris, arba nešiojamasis kompiuteris. Tai reiškia, kad skirtingi naudotojai, turintys teisę naudotis licencijuotu galutiniu įrenginiu, gali su juo naudotis Exchange Server 2016 paslaugomis. Todėl Device CAL yra praktiška, jei įmonėje skirtingi darbuotojai kompiuteriu naudojasi pakaitomis.

 Exchange Server naudotojo licencija CAL suteikia prieigą tik vienam naudotojui. Kadangi tai yra beveik asmeninė licencija, šis naudotojas gali pasiekti Exchange serverį iš bet kurio galinio įrenginio, galinčio tai daryti. Tai reiškia, kad naudotojas nėra pririštas prie stacionarios darbo vietos, pavyzdžiui, stalinio kompiuterio biure, bet gali naudotis ir kitu kompiuteriu, pavyzdžiui, namų biure, arba nešiojamuoju kompiuteriu verslo kelionėse. Taigi, jei darbuotojas dažnai dirba ne namie ir nori naudotis įmonės serveriu, praktiškesnė galimybė yra Exchange Server vartotojo licencija. Be to, čia galima priskirti individualias teises.

Skirtumai tarp Microsoft Exchange Server standartinės licencijos ir įmonės licencijos

Kaip jau minėta,  Windows Exchange Server 2016  standartinė ir verslo versijų versijos skiriasi tiek mastelio keitimo galimybėmis, tiek funkcijų apimtimi.

Tiek standartinė licencija CAL, tiek įmonės licencija CAL suteikia galimybę naudotis Exchange Server 2016 standartiniu ir įmonės leidimais. Iš esmės standartinė licencija CAL taip pat suteikia prieigą prie Exchange Server 2016 įmonės leidimo, ir atvirkščiai, įmonės licencija CAL taip pat suteikia prieigą prie standartinio leidimo. Skirtumas tarp standartinės licencijos CAL ir įmonės licencijos CAL yra susijęs su galimų Exchange Server 2016 funkcijų apimtimi. Standartinė licencija CAL yra tam tikra pagrindinės prieigos licencija, o įmonės licencija CAL yra, taip sakant, priedas su išplėstomis funkcijomis.

Microsoft Exchange Server standartinės licencijos ir įmonės licencijos skirtumo privalumai

Šis skirtumas tarpstandartinės ir įmonės CAL yra paprastas: ne kiekvienam naudotojui, dirbančiam su Microsoft Exchange Server 2016, reikia visų paslaugų ir funkcijų. Todėl įmonės sutaupo pinigų pirkdamos standartinę CAL, kuri atitinka visus naudotojo poreikius.

Kita vertus, didesnėms įmonėms ir organizacijoms ypač naudingi Enterprise CAL išplėtimai. Svarbiausias Enterprise Edition versijos CAL skirtumas, palyginti su Standard Edition versijos CAL, yra galimybė naudoti gerokai daugiau duomenų bazių. Tai reiškia, kad viename serveryje galima administruoti iki 100 pašto dėžučių duomenų bazių, kurių kiekviena gali būti iki 2 terabaitų talpos.

Be to, Enterprise CAL su Exchange Admin Center suteikia galimybę naudotis tokiomis funkcijomis kaip duomenų praradimo prevencija (DLP): viena vertus, duomenų praradimo prevencija neleidžia perduoti svarbios informacijos neįgaliotiems asmenims, kita vertus, integruotas išmanusis pranešimų filtras (IMF) ir SmartScreen filtravimo technologija neleidžia pranešimams, kuriuose gali būti kenkėjiškų programų, apskritai patekti į pašto dėžutę. Be to, Enterprise Edition versijos CAL turi platesnes virtualizavimo teises: galima naudoti neribotą virtualių mašinų ir Hyper-V konteinerių skaičių.

Be to, ji taip pat siūlo įmonės funkcijas Storage Spaces Direct, Storage Replica, Shielded Virtual Machines ir OneDrive for Business, skirtas duomenims redaguoti, atnaujinti ir dalytis jais realiuoju laiku.

Exchange Server 2016 licencijavimas su Wiresoft CAL

Su Wiresoft už priimtiną kainą galite patenkinti individualius  Windows Exchange Server 2016 įrenginių licencijų ir naudotojų licencijų reikalavimus. Wiresoft siūlomos Microsoft klientų prieigos licencijos - tai tik originalios ir nenaudotos Europos įrenginių ar naudotojų licencijos, kurias Wiresoft įsigijo iš įmonių ir prieš tai patikrino jų autentiškumą.

Būdami Wiresoft klientai, taip pat naudojatės šių licencijų kainos pranašumu. Daugelis klientų jau naudojasi Wiresoft licencijų pasiūlymu. Jei norite gauti daugiau informacijos apie Windows Exchange Server 2016  skirtų CAL asortimentą, nedvejodami kreipkitės į mus. Mielai patarsime, kokia licencijavimo forma jums geriausia ir ekonomiškiausia.