Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10046
 • KV3-00260
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
45,90 € * 49,90 € * (8,02% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise siūlo naudotojams maksimalų našumą ir buvo specialiai sukurta didesnėms įmonėms - ją galima įsigyti iš "Wiresoft" už mažą kainą vietoj apimties licencijos! Windows 10 Enterprise yra šios "Microsoft" versijos operacinė sistema, kurioje yra didžiausia funkcijų apimtis iš visų versijų - daugelis jų čia įtrauktos išskirtinai, be kita ko, platus programų valdymas, taip pat prieiga prie "Microsoft Long Term Servicing Branch" - specialios "Windows" atnaujinimo formos, kurioje įdiegiami tik saugumo atnaujinimai, bet ne funkcijos.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise - Microsoft operacinė sistema įmonėms

Windows 10 Enterprise siūlo naudotojams maksimalų našumą ir buvo sukurta specialiai didesnėms įmonėms - Wiresoft ją gali įsigyti kaip vieną licenciją, o ne kaip didelės apimties licenciją!

Windows 10 Enterprise yra šios Microsoft versijos operacinė sistema, kurioje yra didžiausia funkcijų apimtis iš visų versijų - daugelis iš jų įtrauktos tik čia, be kita ko, platus programų valdymas, taip pat prieiga prie Microsoft Long Term Servicing Branch, specialios atnaujinimo formos Windows, kurioje įdiegiami tik saugumo atnaujinimai, bet ne funkcijos.

Windows 10 Enterprise turi gerai pažįstamą patogią sąsają su Microsoft būdinga plytelių išvaizda, kurią galima pritaikyti pagal asmeninius pageidavimus. Be to, Enterprise Edition versija pirkėjams turi ir tą privalumą, kad šią operacinę sistemą galima naudoti ir senesnėse aparatinės įrangos sistemose, o tai daugeliui naudotojų yra svarbi, pirkimą lemianti savybė. Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Windows 10 Enterprise kaip vieną versiją, taip pat kitas Windows 10 versijas ir daugelį kitų Microsoft programų. Toliau pateikiama ne tik bendra apžvalga, bet ir ypatingos Windows 10 Enterprise funkcijos.

Specialios, išskirtinės Windows 10 Enterprise funkcijos

Palyginti su tokiais leidiniais kaip Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise siūlo daugybę funkcijų ir įrankių, kurie suteikia lemiamą pridėtinę vertę, ypač vidutinio dydžio ir ypač didelėms įmonėms, tiek galutinių įrenginių ir duomenų saugumo, tiek administratorių galimybių įgyvendinant grupių politiką ir valdant naudotojų paskyras. Toliau pateikiama visa konkreti informacija apie Windows 10 Enterprise:

 • DirectAccess: naudodami DirectAccess nuotoliniai naudotojai gali naudotis tinklo ištekliais net ir be VPN ryšio, nes nuotoliniai kliento kompiuteriai lieka prijungti prie įmonės tinklo šifruotu ryšiu. IT administratoriai taip pat gali valdyti visus klientų kompiuterius per DirectAccess. Ypač mobiliesiems naudotojams geriausiai tinka DirectAccess, net ir kelių svetainių aplinkoje. Sukonfigūravus nešiojamuosius kompiuterius, jie automatiškai prisijungia prie įmonės tinklo per internetą. DirectAccess taip pat palengvina grupės politikos valdymą.
 • Windows To Go Creator:Windows To Go įdiegia Windows 10 Enterprise į USB atmintinę arba USB kietąjį diską, kad naudotojai visada turėtų operacinę sistemą su savimi ir galėtų ją naudoti trečiosios šalies įrenginyje. Visi duomenys lieka saugomi duomenų laikmenoje.
 • AppLocker: Naudojant AppLocker galima nustatyti taisykles, kurias programas leidžiama paleisti Windows 10 Enterprise kompiuteryje. Taip pat galima įtraukti patikimas programas į baltąjį sąrašą.
 • BranchCache: įmonės, kurios naudoja plačiajuostį tinklą (WAN), gali optimizuoti jo pralaidumą naudodamos BranchCache; ši funkcija ne tik nereikalauja didelių įgyvendinimo pastangų, bet ir padidina greitį.
 • Universalus rašymo filtras (UWF): naudojant šį filtrą duomenys nebėra nuolat saugomi sistemoje, o iškeičiami į pagrindinę atmintį, kur jais galima naudotis iki naujo paleidimo. Tada ši virtuali perdanga ištrinama, net jei, pavyzdžiui, svečias naudotojas atsijungia.
 • Credential Guard: ši saugumo priemonė apsaugo įgaliojimus naudodama virtualizacija pagrįstą saugumo technologiją. Duomenys saugomi izoliuotai nuo likusios operacinės sistemos, todėl yra daug geriau apsaugoti.
 • Device Guard: administratoriams suteikiama galimybė konfigūruoti darbo vietas taip, kad būtų galima paleisti tik nustatytas programas - idealiai tinka kioskų kompiuteriams konfigūruoti. Sukūrus baltąjį sąrašą, leidžiama paleisti tik tas programas, kurios atitinka kodo vientisumo politiką, ir taip užkertamas kelias anksčiau nežinomų kenkėjiškų programų aktyvinimui.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: ši išskirtinė Windows 10 Enterprise funkcija padidina kompiuterio našumą, nes, priešingai nei kituose Windows 10 leidimuose, atnaujinimai atliekami ne nuolat, o tik ilgesniais intervalais. Skiriamas saugumo atnaujinimų ir funkcijų diegimas. LTSB taip pat žinomas kaip Ilgalaikio aptarnavimo kanalas (angl. Long Term Servicing Channel, LTSC). Vartotojams siūlomi tik per šį laikotarpį maždaug kas 2-3 metus išleidžiami atnaujinimai ir funkcijos, kuriuos jie gali įdiegti arba atmesti.
 • Darbalaukio analizė: ši debesijos paslauga integruota į Microsoft Configuration Manager ir teikia informaciją apie naudingus atitinkamų Windows klientų atnaujinimus, be kita ko, ji taip pat sudaro įmonėje veikiančių programų aprašą ir teikia informaciją apie jų suderinamumą su naujausiais Windows 10 funkcijų atnaujinimais.

Kitos Windows 10 Enterprise verslo funkcijos ir kt

Be šių išskirtinių funkcijų, tik į Windows 10 Enterprise ir Pro versijas įtrauktos ir šios funkcijos:

Plačios naudojimo galimybės

Windows 10 išplečia naudotojų taikomųjų programų galimybes naudodami daugybę funkcijų, pvz:

 • Nuotolinio darbalaukio programa: naudodami nuotolinio darbalaukio programą naudotojai gali naudotis kitu, vietoje esančiu nuotoliniu galiniu įrenginiu taip, tarsi sėdėtų prie savo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio: per RDS vartų ryšį rodoma jo darbalaukio sąsaja, kurią galima naudoti su visomis programomis.
 • Kiosko režimas : Naudodami kiosko režimą skirtingi naudotojai gali naudotis Windows 10 kompiuteriu, neturėdami prieigos prie kitų svarbių duomenų ar tam tikrų pagrindinio naudotojo funkcijų. Tai leidžia kiekvienam įgaliotam asmeniui sukurti atskirą kiosko naudotojo paskyrą, kurioje nustatyti duomenys ir funkcijos prieinami tik atitinkamam prisijungusiam naudotojui.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode režimas gerokai sumažina suderinamumo su senesnėmis žiniatinklio programomis problemas, todėl jos gali veikti Windows 10; taip pat Enterprise Mode Site List Manager suteikia įvairių parinkčių atvaizduojant žiniatinklio puslapius.
 • Hyper-V klientas: Windows 10 Enterprise apima Hyper-V technologiją, leidžiančią paleisti kelias operacines sistemas atskiroje virtualioje mašinoje (VM). Tai leidžia geriau išnaudoti turimą saugyklą, o dinaminis saugyklos valdymas palengvina kelių virtualių mašinų lygiagretų veikimą.

Išplėstinės valdymo galimybės

Naudodami Windows 10 administratoriai turi optimizuotas naudotojų ir jų kompiuterių valdymo parinktis:

 • Grupės politikos nustatomos lokaliai per gpedit.msc redaktorių ir valdomos pagal tam tikras specifikacijas: Taigi, atnaujinimų diegimą galima valdyti pagal nustatytas taisykles, pvz., pagal atitikties terminus, kurie nustato, kada vėliausiai turi būti įdiegtas tam tikras atnaujinimas, taip pat galima centralizuotai konfigūruoti atminties optimizavimą naudojant Storage Sense, kad būtų ištrinti nereikalingi failai.
 • Domain Join: Domain Join supaprastina kompiuterių ir naudotojų paskyrų valdymą per narystę Active Directory domene. Neprisijungus prie domeno administratoriai gali prijungti kompiuterį prie domeno neprisijungę prie interneto - tai yra privalumas vartotojams, kurie dirba mobiliai ir neturi tinklo ryšio per domeno valdiklį.
 • Windows Verslo parduotuvė: turint prieigą prie Windows Verslo parduotuvės ir naudojantis Azure Active Directory, joje esančius programinės įrangos produktus galima įsigyti ir centralizuotai įdiegti visiems tinklo galutiniams įrenginiams.

Didesnis saugumas

Windows 10 taip pat patobulintas duomenų ir naudotojų saugumas, kad būtų galima dirbti dar laisviau:

 • BitLocker: ši funkcija specialiai apsaugo mobiliuosius įrenginius, pvz., planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius, jei jie būtų pavogti arba pamesti. Juose esantys jautrūs ar asmeniniai duomenys saugiai užšifruojami naudojant BitLocker, kad jais nebūtų galima piktnaudžiauti. BitLocker To Go taip pat galima naudoti USB atmintinėms arba išoriniams standiesiems diskams šifruoti.
 • Windows Defender System Guard: WDSG - tai specialus apsaugos sluoksnis, kuris apsaugo Windows 10 operacinę sistemą nuo atakų paleidimo metu, kai įprastos apsaugos nuo virusų programos dar neįjungtos.
 • Įmonės duomenų apsauga (EDP) : ši Windows 10 funkcija leidžia tikslingai apsaugoti verslo duomenis, pvz., nešiojamajame kompiuteryje, naudojant Active Directory teisių valdymą, kuris taip pat veikia, kai duomenys perkeliami į kitą vietą arba siunčiami kaip priedas. EDP taip pat neleidžia įdiegti nesaugių programų.
 • Išmanusis saugumo grafikas: ISG analizuoja įmonės tinkle taikomas saugumo priemones ir, jei yra trūkumų, siūlo reikšmingus patobulinimus.

Kitos Windows 10 funkcijos ir ypatybės

Šie įrankiai taip pat įtraukti į Windows 10 operacines sistemas arba yra esamų funkcijų patobulinimai - dar geresnė ir saugesnė Windows patirtis:

 • Windows Hello: saugi slaptažodžių alternatyva - prisijunkite naudodami pirštų atspaudus arba veido atpažinimo funkciją vietoje arba naudodami žiniatinklio paskyrą.
 • Snap Assist: įrankis idealiai padalina turimą ekrano plotą tarp aktyvių langų - naudojant Corner Snap vienu metu galima rodyti iki keturių langų.
 • Cortana: pagal numatytuosius nustatymus Windows 10 įjungta balso asistentė Cortana, tačiau ją taip pat galima išjungti, pvz., kad neišsikrautų akumuliatorius arba dėl duomenų apsaugos priežasčių.
 • Nepertraukiamasis ryšys: tai leidžia sklandžiai tęsti darbą ar žaisti, kai vietinis kompiuteris veikia kitame galutiniame įrenginyje. Planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose visos funkcijos pasiekiamos virtualia klaviatūra, o darbalaukio ekranas automatiškai pritaikomas prie atitinkamo formato.
 • Windows Informacijos apsauga: apsauga nuo duomenų nutekėjimo be apribojimų naudotojams. WIP ne tik apsaugo duomenis, bet ir programas nuo vagysčių ir manipuliacijų naudodama šifravimo failų sistemą EFS.

Techninės įrangos reikalavimai Windows 10 Enterprise

Kad Windows 10 Enterprise sklandžiai veiktų kompiuteryje arba nešiojamajame kompiuteryje su integruotu platesniu funkcijų spektru, techninė įranga turi atitikti tam tikrus minimalius reikalavimus Windows Nors 10 Enterprise yra 32 ir 64 bitų versijos, jei įmanoma, ypač naujesniame kompiuteryje, reikėtų įdiegti 64 bitų versiją, kad būtų galima naudoti visas programas ir programėles. Kad galėtumėte įdiegti Windows 10 Enterprise, kompiuteris turi atitikti šias technines charakteristikas:

 • Procesorius arba SoC (sistema ant lusto - išmaniesiems telefonams): 1 GHz
 • Operatyvioji atmintis: 1 GB 32 bitų arba 2 GB RAM 64 bitų operacinei sistemai
 • Kietojo disko vieta: 16 GB 32 bitų arba 20 GB 64 bitų operacinei sistemai
 • Grafika: 800 x 600 ekranas, DirectX 9 su WDDM 1.0 tvarkykle
 • Cortana kalbos atpažinimas: Hi-Fi mikrofonų masyvas
 • TPM (v1.2) lustas, palaikantis virtualizaciją (Intel VT-x arba AMD-V ir antrojo lygio adresų vertimas)

Windows 10 Enterprise pirkti pigiai Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Windows 10 Enterprise paprastai Microsoft siūlo tik kaip tūrinę licenciją. Tačiau Wiresoft internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti operacinę sistemą Windows 10 Enterprise kaip vieną licenciją - už ypač mažą kainą kaip naudotą programinę įrangą - su tokiu pat funkcijų asortimentu.

Ši licencija Windows 10 Enterprise Edition, kurią siūlome įsigyti, yra ankstesnės įmonės įsigytos licencijos dalis. Perparduodant ji buvo suskaidyta ir taip paversta atskiromis licencijomis, kurios vėliau kvalifikuojamos kaip naudota programinė įranga arba naudota programinė įranga. Tačiau suskirstymas arba žymėjimas kaip naudojama programinė įranga nereiškia jokių apribojimų, susijusių su šios Windows 10 Enterprise operacinės sistemos programinės įrangos funkcionalumu. 

Pirkdami programinę įrangą Wiresoft visada esate saugūs! Ši Windows 10 Enterprise operacinė sistema, kurią galima įsigyti Wiresoft parduotuvėje, siūlo ne tik ypač palankią kainą, bet ir saugumą pirkimo metu: iš karto atsisiunčiant versiją, identišką originaliam Microsoft produktui. Jūsų Windows 10 Enterprise licencija aktyvuojama naudojant pridedamą galiojantį licencijos raktą.

Pirkdami Windows 10 Enterprise kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje nesusidursite su jokiomis teisinėmis problemomis, nes prekybą tokia naudota programine įranga aiškiai leidžia įstatymai, o tai patvirtina ir daugybė teisiškai privalomų ir viešai prieinamų teismo sprendimų.

Naudota programinė įranga yra nebrangi alternatyva mūsų klientams, kad jie galėtų naudotis Windows 10 Enterprise Edition. Jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų nebrangiu programinės įrangos pasiūlymu!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Windows 10 Enterprise Edition, bet ir kitas Windows operacinių sistemų versijas, taip pat kitas Microsoft programas, kurias galite atsisiųsti už mažą kainą. Jei turite klausimų apie Windows 10 Enterprise arba bet kurią kitą Microsoft programinę įrangą, susisiekite su mumis pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos