Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10444
 • 021-07261
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
166,90 € * 184,90 € * (9,73% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Naujausios Microsoft Office Suite 2021 versijos Standard Edition profesionaliems naudotojams įmonėse ir savarankiškai dirbantiems asmenims siūlomas dar geresnis funkcionalumas ir efektyvumas - tiek kuriant ir redaguojant dokumentus, tiek išsamiai bendraujant ir saugiai bendradarbiaujant bei keičiantis duomenimis ir dokumentais. Taigi Office 2021 taip pat pakelia bendradarbiavimo debesyje ir namų biure lygį. Šiuo tikslu naujajame MS Office 2021 Standard pateikiami išsamūs saugumo standartai, kuriuose taip pat atsižvelgiama į galiojančius duomenų apsaugos reglamentus.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - nepakeičiama verslo programinė įranga įmonėms ir savarankiškai dirbantiems asmenims

Naujausia Microsoft Office paketo versija 2021 Standard Edition profesionaliems naudotojams įmonėse ir savarankiškai dirbantiems asmenims siūlo dar geresnį funkcionalumo ir efektyvumo standartą - tiek kuriant ir redaguojant dokumentus, tiek išsamiai bendraujant ir saugiai bendradarbiaujant bei keičiantis duomenimis ir dokumentais. Taigi Office 2021 taip pat pakelia bendradarbiavimo debesyje ir namų biure lygį. Be to, naujajame MS Office 2021 standarte numatyti išsamūs saugumo standartai, kuriuose taip pat atsižvelgiama į galiojančius duomenų apsaugos reglamentus.

Kaip visuomet, naujojoje MS Office versijoje yra daugybė patobulinimų ir papildymų, susijusių su patikrintomis programomis Word, Excel, PowerPoint ir Outlook: be kita ko, įdiegtos išsamios bendro dokumentų redagavimo realiuoju laiku galimybės, kurios palengvina saugų darbą, apsaugotą keitimąsi informacija komandoje ir darbą be kliūčių. MS Office 2021 Standard papildo skaitmeninė užrašų knygelė OneNote ir Microsoft Teams, kuri pakeičia Skype. Visas Office programas taip pat galima naudoti kaip Office Web Apps.

Be to, MS Office 2021 Standard išbandyta saugumo funkcija Data Loss Prevention apsaugo nuo duomenų praradimo taikant išsamias saugumo nuostatas ir individualias prieigos teises, be to, leidinys atitinka griežtus duomenų apsaugos reikalavimus:

Be to, dabartiniame 2019 m. standartiniame leidime Standard Edition yra daug praktinių optimizavimų, skirtų profesionaliam ir efektyviam bei bendram darbui skirtam keitimuisi dokumentais, ypač debesyje.

Microsoft Office 2021 Standard Edition jau galite rasti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą - už mažesnę kainą, palyginti su atitinkamais naujais produktais - geriausia nedelsiant susisiekti su mūsų komanda ir sužinoti, kada ši Office versija bus oficialiai jums prieinama, taip pat ir kiti MS Office 2021 leidimai. Toliau pateiktoje apžvalgoje pristatomos visos įtrauktos Office programos ir pateikiama informacija apie visas šio leidimo naujoves, kurios jau žinomos ir kuriomis galite naudotis su Office 2021 Standard.

Patikrintos Office programos dar galingesnės MS Office Standard 2021

Naujojo MS Office 2021 standartinės versijos pagrindą sudaro atskiros programos Word, Excel, PowerPoint ir Outlook, kurias papildo OneNote ir Microsoft Teams. Microsoft Office 2021 Standard Edition šios funkcijos buvo optimizuotos ir pridėta papildomų funkcijų, kad bendras bendradarbiavimas būtų dar veiksmingesnis:

 • Microsoft Word 2021 tebėra nepakeičiama teksto kūrimo programa, o dabartinė versija taip pat padeda dirbti su dokumentais, pavyzdžiui, integruota vertimo priemone, optimizuota diktavimo funkcija ir patobulinta rašybos korekcija, įskaitant gramatikos taisymą. Naudodamiesi kalbos išvesties priemone galite leisti, kad tekstai būtų skaitomi jums rašant; ir atvirkščiai, kalbos įvesties funkcija taip pat buvo patobulinta. Peržiūrėtas redaktorius leidžia lengviau priimti rašymo ir rašybos pasiūlymus vienu spustelėjimu. Taip pat patobulintas virtualaus rašalo atpažinimas, todėl skaitmeniniu rašikliu ekrane parašytas tekstas dar geriau konvertuojamas į Word tekstą. Atskiri patobulinimai, pavyzdžiui, SVG grafikos srityje: dabar galima integruoti, mastelizuoti ir redaguoti net sudėtingesnius vaizdinius dokumentus nenaudojant daug atminties. Vadinamuosius HEIC vaizdus be konvertavimo taip pat galima įterpti tiesiai iš iPhone ar iPad.
 • Be naujų funkcijų ir filtrų, pavyzdžiui, laiko juostos filtrų, Microsoft Excel 2021-ojoje Office versijoje taip pat siūlomi dinaminiai masyvai ir patobulinta funkcija XVERWEIS, skirta profesionaliai duomenų analizei ir apdorojimui. Taip pat buvo optimizuotos finansinių skaičiavimų lentelės funkcijos; išlaikytas puikus suderinamumas su CSV failais. Daugiau informacijos apie Excel funkcijas MS Office 2021 Standard Edition versijoje dar nežinoma, todėl, jei turite klausimų, kreipkitės į Wiresoft komandą.
 • Kaip įprasta, Microsoft PowerPoint 2021 siūlo daugybę dizaino parinkčių su įvairiais įdomiais efektais, pavyzdžiui, grafikos ir paveikslėlių morfavimo bei kitomis vaizdo redagavimo parinktimis. Ultra HD failus taip pat galima tiesiogiai įterpti į PowerPoint prezentacijas; grafiką galima laisvai mastelizuoti ir priartinti vaizdą naudojant priartinimo funkciją; animaciją taip pat galima atlikti naudojant skaitmeninį rašiklį. Dalijimosi parinktys dabar apima ir PowerPoint failo garsiakalbio vaizdą, o naudojant Microsoft Forms galima pradėti tiesioginę apklausą tarp susitikimo dalyvių.
 • Microsoft Outlook 2021 palaiko pasaulinį bendravimą su verslo partneriais ir darbuotojais kitose vietovėse, be kita ko, automatiškai atsižvelgia į skirtingas laiko juostas ir laiko skirtumus planuojant susitikimus. Naujojoje Outlook 2021 taip pat galima kurti ir tvarkyti bet kokį el. pašto paskyrų skaičių vienam naudotojui, o tai ypač naudinga naudotojams, kuriems reikia kelių paskyrų. Naudodamiesi Microsoft Teams, Outlook pranešimais galite tiesiogiai dalytis su kitais kolegomis ir partneriais; galiausiai, bet ne mažiau svarbu, kad Outlook 2021 įdiegta nauja diktavimo įrankių juosta, kuri palengvina el. laiškų rašymą naudojant patobulintas balso komandas ir automatines skyrybos priemones.
 • Programoje Publisher 2021 yra daug galimybių kurti įdomias spausdinamas prezentacijas ir leidinius, įskaitant patobulintą rašiklio atpažinimą ir profesionalų grafikos redagavimą.
 • OneNote ir Microsoft Teams papildo MS Office Standard 2021 Edition: patogią skaitmeninę užrašų knygelę galima prijungti prie kitų programų, o Microsoft Teams dabar pakeičia Skype.

Pasinaudokite daugeliu kitų Microsoft Office 2021 Standard privalumų

MS Office 2021 Standard Edition ne tik siūlo daug optimizuotų ir naujų funkcijų atskirose programose, bet ir daugybę bendrų praktinių funkcijų ir privalumų, kurie, be kita ko, padeda dirbti mobiliai ir palengvina intuityvų komandinį darbą su dokumentais, skaičiuoklėmis ar prezentacijomis, taip pat darbuotojų bendravimą.

Naudotojai daugelį Office funkcijų gali pasiekti ir keliaudami išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu: Office 2021 internetinės programos dar labiau palengvina prieigą, todėl atskiras funkcijas ir elementus, skirtus greitai redaguoti dokumentus keliaujant, galima rasti dar greičiau. Failus taip pat galima atidaryti ir bendrinti su kitų naudotojų įrenginiais debesyje.

Office 2021 darbalaukio sąsaja įtikina aiškiu išdėstymu, daugelį programų galima naudoti ir tamsiuoju režimu, kuris padeda patogiai dirbti akims. Be to, naujasis išplečiamasis meniu paieškos srityje dar labiau palengvina el. laiškų ir dokumentų paiešką - naudotojai tiesiog vienu spustelėjimu perjungia atitinkamą pašto dėžutę ir atidarytą aplanką. Darbalaukio kliento istorijos meniu taip pat galima tiesiogiai grįžti į paskutines aplankytas vietas. Taip pat yra nauja galimybė užmaskuoti telefono numerius, kad būtų užtikrintas didesnis privatumas ir anonimiškumas.

Tikėtina, kad Office 2021 bus galima naudoti ir grupės politikos objektą (GPO), skirtą grupės politikoms, kurių saugumas užtikrinamas naudojant ADMX failus, valdyti. Be atnaujinimų kontrolės, jie taip pat apima saugumo nustatymus, skirtus makrokomandoms išoriniuose dokumentuose kontroliuoti. Be to, Office 2021 Edition taip pat galima naudoti terminale arba nuotolinio darbalaukio serveryje; į licenciją greičiausiai vėl bus įtraukta antroji apibrėžto naudotojo mobiliojo kompiuterio naudojimo teisė.

Galiausiai visos Office 2021 programos taip pat palaiko prieinamumą, be kita ko, naudodamos tarptautinius standartus ir praktinius dokumentų išdėstymo pasiūlymus, kuriuos taip pat galima papildyti garsiniais nurodymais. Skyriuje Naudojimo paprastumas siūlomos įvairios parinktys, pvz., didelis tonų pasirinkimas skiltyje Užtikrinti grįžtamąjį ryšį garsu.

Duomenų praradimo prevencija Office 2021 Standard - apsauga nuo svarbių duomenų praradimo ir neteisėto atskleidimo

Microsoft priemonė Data Loss Prevention (DLP), išbandyta daugelyje Office versijų, taip pat naudojama ir MS Office 2021 Standard, kad patikimai apsaugotų konfidencialią informaciją ar duomenis nuo tyčinio ar atsitiktinio darbuotojų atskleidimo. Tokiu būdu organizacijos ar įmonės visų pirma užtikrina, kad asmeninė informacija būtų apsaugota nuo neleistinos prieigos, kaip, pavyzdžiui, reikalaujama DSVGO. Visi duomenų judėjimai, pavyzdžiui, perdavimai elektroniniu paštu arba per interneto programas, ne tik stebimi taikant dinaminę turinio kontrolę, bet ir blokuojami, jei pažeidžiamos taisyklės.

Sistemos administratoriai gali sukurti individualias, diferencijuotas prieigos prie tam tikrų duomenų taisykles, priklausomai nuo naudotojo ar grupių, kad tik apribotų arba visiškai užblokuotų prieigą prie jų arba jų perdavimą, o naudotojus taip pat galima įspėti apie galimus pavojus, jei kyla neišvengiama duomenų praradimo grėsmė.

Naujajame MS Office 2021 administratoriai gali lengviau nustatyti, kokią informaciją apskritai galima integruoti į dokumentą. Be to, naudojantis debesijos paslaugomis, pavyzdžiui, Microsoft OneDrive, svarbūs duomenys nebus prarasti net sugedus serveriui ar sutrikus galinio įrenginio veikimui; be to, naudotojai gali pasiekti ir redaguoti šiuos failus iš bet kurios vietos.

Microsoft Office 2021 Standard sistemos reikalavimai

Toliau nurodyti sistemos reikalavimai taip pat taikomi kaip naudojamai programinei įrangai MS Office 2021 Standard Edition. Be to, priklausomai nuo kitų programų ar programų naudojimo, gali būti taikomi papildomi reikalavimai dėl atminties vietos ir pan.

 • Operacinės sistemos: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesorius: 1 GHz (32 arba 64 bitų)
 • Darbinė atmintis: bent 2 GB RAM
 • Vietos kietajame diske: bent 3 GB
 • Vaizdo skiriamoji geba: mažiausiai 1280 x 800 taškų
 • Vaizdo plokštė: DirectX 10

Kurios Windows versijos suderinamos su MS Office 2021 Standard programine įranga?

Kaip jau nurodyta sistemos reikalavimuose, norint tinkamai veikti visiems Microsoft Office 2021 leidimams reikia bent Windows 10 operacinės sistemos. Todėl Microsoft Office 2021 Standard nesuderinamas su Windows 8, Windows 7 ar senesnėmis versijomis. Jei turite klausimų, kreipkitės į Wiresoft komandą.

Kaip licencijuojamas Microsoft Office 2021 Standard?

Kaip įprasta, ši Microsoft Office 2021 standartinė versija yra licencijuota konkrečiam atskiram galutiniam įrenginiui. Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančias Microsoft taisykles, turite teisę šiame kompiuteryje įdiegti bet kokį šios Office versijos ir ankstesnių versijų kopijų skaičių, įskaitant jų diegimą tinklo serveryje, kad galėtumėte jas naudoti nuotoliniu būdu arba per virtualaus darbalaukio infrastruktūrą (VDI) naudodami licencijuotą įrenginį. Išsamesnės informacijos teiraukitės Wiresoft atstovo.

Pirkite Microsoft Office 2021 Standard naudotą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Naująjį Microsoft Office 2021 Standard Edition Wiresoft jau galima įsigyti kaip naudotą vieną licenciją - tai reiškia, kad jo kaina yra mažesnė už dabartinio naujo produkto kainą. Be to, pirkdami naudotą Office 2021 Standard programinę įrangą iš Wiresoft visada galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Įsigiję MS Office 2021 Standard programinę įrangą iš karto galėsite naudotis elektroniniu programinės įrangos pristatymu (ESD).
 • Ši MS Office 2021 Standard licencija, kaip ir visos kitos Wiresoft parduodamos naudotos licencijos, nėra nei bandomoji versija su ribotu galiojimu ar ribotu laikotarpiu, nei su jau aktyvuotu licencijos raktu. Vietoj to, mūsų programinės įrangos parduotuvėje perkate tik jums autorizuotą Microsoft programinės įrangos produktą.
 • Taigi gaunate vieną MS Office 2021 Standard licenciją, kurią paprastai pirmą kartą įsigijo ir perpardavė Europos bendrovė. Ši perpardavimo licencija MS Office 2021 Standard programinę įrangą žymi kaip naudotą, o žodis naudota nereiškia jokių programinės įrangos funkcionalumo apribojimų ar to, kad ji iš tikrųjų buvo naudota.
 • Jei pirminis pirkėjas jau buvo įdiegęs šią MS Office programinę įrangą kompiuteryje, prieš parduodant ją Wiresoft, ji vėl buvo ištrinta, kad ši programinės įrangos licencija vėl būtų 100 % nemokama ir prieinama be apribojimų.
 • Prieš parduodant visas Wiresoft įsigytas naudotas MS Office Standard 2021 licencijas taip pat patikrinome, ar jos visiškai tinkamos naudoti.
 • Naudotos Microsoft programinės įrangos, tokios kaip Office Standard 2021, perpardavimo teisinis pagrindas yra taikytinas įstatymas, kuris aiškiai leidžia parduoti ir pirkti bei naudoti šią programinę įrangą.
 • Tai reiškia, kad pirkdami naudotą licenciją iš Wiresoft galite būti tikri, kad perkate ir naudojate legalų ir kartu originalų Microsoft produktą.

Jei turite klausimų dėl įsigytos Microsoft Office Standard 2021 licencijos arba kitos naudojamos programinės įrangos Office 2021 Edition, taip pat senesnių Office versijų ar kitos Microsoft programinės įrangos, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
2023 liep. 14

Ottimo servizio

Consegna immediata e facile utilizzo del programma. Mi piace fare acquisti qui!

2023 liep. 14

Raccomandabile

Tutto è stato perfetto! Dall'ordine all'installazione, nessun problema. Grande team di Wiresoft!

2023 liep. 14

Recomendable

¡Todo fue perfecto! Desde el pedido hasta la instalación, ningún problema. ¡Gran equipo en Wiresoft!

2023 liep. 14

Molto affidabile

Sono più che soddisfatto con il processo fluido. Il servizio clienti ha risposto a tutte le mie domande con pazienza.

2023 liep. 14

Aanbevolen

Alles was perfect! Van de bestelling tot de installatie, geen enkel probleem. Geweldig team bij Wiresoft!

2023 liep. 14

Zeer betrouwbaar

Ik ben meer dan tevreden met het naadloze proces. De klantenservice heeft al mijn vragen geduldig beantwoord

2023 liep. 14

Muy confiable

Estoy más que satisfecho con el proceso fluido. El servicio de atención al cliente respondió a todas mis preguntas con paciencia.

2023 liep. 14

Empfehlenswert

Alles war perfekt! Von der Bestellung bis zur Installation, kein Problem. Tolles Team bei Wiresoft!

2023 liep. 14

Sehr zuverlässig

Ich bin mehr als zufrieden mit dem reibungslosen Ablauf. Der Kundensupport hat all meine Fragen geduldig beantwortet.

2023 liep. 14

Gran rendimiento

¡Estoy emocionada! Entrega rápida y el programa funciona perfectamente. ¡Genial!

2023 liep. 14

Top prestatie

Ik ben enthousiast! Snelle levering en het programma werkt perfect. Geweldig!

2023 liep. 14

Ottima prestazione

Sono entusiasta! Consegna veloce e il programma funziona perfettamente. Grande!

2023 liep. 14

Servizio perfetto

Servizio eccellente e supporto. Consiglio Wiresoft.

2023 liep. 14

Top Leistung

Bin begeistert! Schnelle Lieferung und das Programm läuft einwandfrei. Klasse!

2023 liep. 14

Servizio affidabile

Ho ordinato più volte e sono sempre stato soddisfatto. Processo di acquisto fluido, consegna veloce. Semplicemente fantastico!

2023 liep. 14

Perfecte service

Uitstekende dienstverlening en ondersteuning. Ik kan Wiresoft alleen maar aanbevelen.

2023 liep. 14

Betrouwbare service

Al meerdere keren besteld en altijd tevreden. Soepele koopproces, snelle levering. Gewoon top!

2023 liep. 14

Servicio fiable

He comprado varias veces y siempre estoy contento. Proceso de compra sin problemas, entrega rápida. ¡Excelente!

2023 liep. 14

Facile e veloce

Pagato e in pochissimo tempo il programma era già sul mio laptop. Molto impressionante.

2023 liep. 11

Erstklassiger Shop und Service

Habe mein Office 2021 Standard direkt nach dem Kauf erhalten und es funktioniert. Vielen Dank dafür!

Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos