Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Project 2013 Professional - Microsoft profesionalams skirta projektų valdymo programinė įranga, kurią galima įsigyti MS Project Professional 2013 yra išsamiausias šio Microsoft programinės įrangos sprendimo leidimas, skirtas įvairiausių...
118,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Project 2013 Standard - patikrinta Microsoft projektų valdymo programinė įranga kaip įsigyjama versija MS Project Standard 2013 - tai populiarus Microsoft programinės įrangos sprendimas, skirtas registruoti, planuoti, administruoti ir...
105,90 € *

Microsoft Project 2013 - apžvalga

Microsoft Project 2013 yra galinga Microsoft projektų valdymo programinė įranga, specialiai sukurta veiksmingai planuoti, valdyti ir stebėti projektus. Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgsime pagrindines šios programinės įrangos funkcijas ir privalumus.

Kas yra Microsoft Project 2013?

Microsoft Project 2013 - tai programa, padedanti įmonėms ir komandoms organizuoti ir valdyti projektus. Naudodamiesi šia programine įranga galite kurti išsamius projektų planus, priskirti užduotis, valdyti išteklius ir stebėti pažangą realiuoju laiku. Tai būtinas sprendimas projektų vadovams ir komandoms, norintiems sėkmingai valdyti sudėtingus projektus.

Pagrindinės funkcijos ir ypatybės

Projektų planavimas ir valdymas

Viena iš pagrindinių Microsoft Project 2013 funkcijų - galimybė kurti ir valdyti išsamius projektų planus. Galite apibrėžti užduotis, nustatyti priklausomybes ir sudaryti tvarkaraščius, kad projektas vyktų sklandžiai. Naudotojui patogi sąsaja leidžia lengvai pritaikyti projekto planus ir daryti pakeitimus, kai keičiasi reikalavimai.

Išteklių valdymas

Programinė įranga leidžia efektyviai paskirstyti išteklius, pavyzdžiui, darbuotojus, įrangą ir medžiagas, ir stebėti jų prieinamumą. Taip užtikrinama, kad tinkamu laiku turėtumėte reikiamus išteklius. Naudodamiesi išteklių vaizdu galite nustatyti kliūtis ir imtis atitinkamų veiksmų, kad padidintumėte savo komandos efektyvumą.

Pažangos stebėjimas ir ataskaitų teikimas

Su Microsoft Project 2013 galite stebėti projekto pažangą realiuoju laiku. Galite kurti pasirinktines ataskaitas ir diagramas, kad galėtumėte analizuoti ir dalytis projekto būkle bei rezultatais su savo komanda. Tai palengvina bendravimą ir leidžia laiku reaguoti į problemas bei atlikti koregavimus.

Integracija su Microsoft įrankiais

Programa Microsoft Project 2013 sklandžiai integruota su kitomis Microsoft programomis, pavyzdžiui, Excel, SharePoint ir Outlook. Ši integracija palengvina keitimąsi duomenimis ir bendradarbiavimą jūsų komandoje. Galite importuoti ir eksportuoti duomenis iš kitų programų, kad galėtumėte sklandžiai valdyti projektus.

Išvada

Microsoft Project 2013 yra galinga projektų planavimo ir valdymo priemonė. Dėl išteklių valdymo funkcijų, pažangos stebėjimo ir integracijos su kitais Microsoft įrankiais ji yra vertingas sprendimas projektų vadovams ir komandoms, ieškančioms efektyvaus būdo sėkmingai užbaigti projektus. Išbandykite ją ir padidinkite savo projektinio darbo efektyvumą. Microsoft Project 2013 - tai investicija į sėkmingą jūsų projektų įgyvendinimą ir verslo tikslų siekimą.

Kategorijos