Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Project 2013 Professional - Microsoft profesionalams skirta projektų valdymo programinė įranga, kurią galima įsigyti MS Project Professional 2013 yra išsamiausias šio Microsoft programinės įrangos sprendimo leidimas, skirtas įvairiausių...
57,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Project 2013 Standard - patikrinta Microsoft projektų valdymo programinė įranga kaip įsigyjama versija MS Project Standard 2013 - tai populiarus Microsoft programinės įrangos sprendimas, skirtas registruoti, planuoti, administruoti ir...
51,90 € *

Įsigykite Microsoft Project 2013: Inovatyvi projektų valdymo kompetencija

Microsoft Project 2013 sukurtas taip, kad padėtų projektų vadovams efektyviai planuoti, įgyvendinti ir stebėti projektus. Jis išsiskiria daugybe funkcijų, kurios paverčia jį galingu projektų valdymo įrankiu.

Microsoft Project 2013 galia

Microsoft Project 2013 pasižymi daugybe naujoviškų funkcijų, kurios jį išskiria iš ankstesnių versijų ir kitų projektų valdymo įrankių:

Šiuolaikiškas, pritaikomas dizainas

Projekto Project 2013 naudotojo sąsaja buvo iš esmės pertvarkyta ir pateikiama moderniu Windows stiliumi. Ją galima pritaikyti ir projektų vadovai gali kurti vaizdą pagal savo poreikius.

Komandos užduotys ir išteklių valdymas

Su Project 2013 lengviau priskirti užduotis ir išteklius komandos nariams. Integracija su SharePoint leidžia efektyviai bendradarbiauti ir bendrauti komandoje.

Supaprastintas planavimas ir tvarkaraštis

Naudodamiesi naujuoju laiko juostos vaizdu, projektų vadovai gali lengvai vizualizuoti projekto eigą ir išskirti svarbius etapus. Taip planavimas ir laiko valdymas tampa efektyvesnis.

Ataskaitų rengimas ir verslo žvalgyba

Programoje Microsoft Project 2013 siūlomos patobulintos ataskaitų teikimo ir verslo žvalgybos funkcijos. Projektų vadovai gali kurti reikšmingas ataskaitas ir stebėti projekto rodiklius, kad galėtų priimti pagrįstus sprendimus.

Integracija su debesija ir bendradarbiavimas

Sklandi integracija su Microsoft Office 365 leidžia bendradarbiauti debesyje. Projektų komandos gali pasiekti projekto duomenis iš bet kurios vietos ir dirbti su projektais vienu metu.

Microsoft Project 2013 privalumai

Microsoft Project 2013 siūlo daugybę privalumų, kuriuos įvertins ir įmonės, ir projektų vadovai:

Patobulinta projekto apžvalga

Naujasis laiko juostos vaizdas leidžia aiškiai apžvelgti projekto eigą ir svarbius etapus. Tai palengvina informavimą apie projekto eigą.

Efektyvus komandinis bendradarbiavimas

Integracija su SharePoint ir integracija su debesija leidžia sklandžiai bendradarbiauti komandoje, nepriklausomai nuo buvimo vietos.

Geresnis sprendimų priėmimas

Patobulintos ataskaitų teikimo ir verslo žvalgybos galimybės leidžia projektų vadovams priimti pagrįstus sprendimus, remiantis projekto rodikliais ir duomenimis.

Pritaikomumas ir lankstumas

Pritaikoma Project 2013 naudotojo sąsaja ir lankstumas leidžia organizacijoms pritaikyti programinę įrangą pagal savo konkrečius poreikius.

Microsoft Project 2013 taikymo sritys

Microsoft Project 2013 naudojama įvairiose pramonės šakose ir projektuose:

Statybos

Statybos pramonėje Microsoft Project 2013 naudojama statybos projektams planuoti, ištekliams valdyti ir statybos darbų grafikui optimizuoti. Laiko grafiko vizualizavimas padeda stebėti statybos eigą.

Programinės įrangos kūrimas

IT pramonėje ši programinė įranga padeda planuoti ir įgyvendinti programinės įrangos kūrimo projektus. Efektyvus užduočių ir išteklių paskirstymas pagerina kūrimo spartą.

Sveikatos priežiūra

Sveikatos priežiūros srityje Microsoft Project 2013 padeda planuoti projektus, skirtus naujoms medicinos sistemoms diegti, pacientų priežiūrai gerinti ir atitikti teisės aktų reikalavimus.

Rinkodaros kampanijos

Rinkodaros komandos naudoja šią programinę įrangą rinkodaros kampanijoms planuoti, ištekliams paskirstyti ir kampanijos sėkmei stebėti. Laiko juostos vizualizacija palengvina rinkodaros kampanijų planavimą.

Kodėl verta rinktis Microsoft Project 2013?

Microsoft Project 2013 siūlo daugybę priežasčių, kodėl ją renkasi įmonės ir projektų vadovai:

Modernus dizainas ir paprastas naudojimas

Modernizuota naudotojo sąsaja yra intuityvi ir patogi, todėl sumažėja mokymosi kreivė.

Efektyvus komandinis bendradarbiavimas

Integracija su SharePoint ir integracija su debesija leidžia sklandžiai bendradarbiauti nepriklausomai nuo vietos.

Geresnis sprendimų priėmimas

Patobulintos ataskaitų teikimo ir verslo žvalgybos galimybės padeda projektų vadovams priimti pagrįstus sprendimus, paremtus projekto rodikliais ir duomenimis.

Lankstumas ir pritaikomumas

Programinę įrangą galima pritaikyti prie konkrečių organizacijos ar projekto poreikių, taip užtikrinant projektų valdymo lankstumą.

Išvada

Microsoft Project 2013 reiškia novatorišką projektų valdymo meistriškumą. Dėl modernios naudotojo sąsajos, patobulintų komandinio bendradarbiavimo funkcijų ir galimybių efektyviai planuoti ir stebėti projektus ji yra nepakeičiamas šaltinis įmonėms ir projektų vadovams. Ši programinė įranga suteikia aiškią projekto apžvalgą, gerina komandinį darbą ir padeda priimti pagrįstus sprendimus. Microsoft Project 2013 atitinka šiuolaikinės projektų valdymo praktikos reikalavimus ir padeda įmonėms projektus įgyvendinti laiku ir neviršijant biudžeto.